• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Titania

Registered User
لایک‌ها
1,324
چرا کسی اینجا راجب به مشکلات موسسه ارمان یا توسعه حرفی نمیزنه؟ جالبه وقتی بحث سوددهی باشه همه پیشنهاد میدن حالا که ضرردهی شده کلهم ساکت نشستن. ما البته خوشبختانه مالباخته نیستیم ولی محل کارشون رو از ما اجاره گرفتن و الان دو ماهه هم هست اجاره پرداخت نکردن و همش وعده دروغ دارن میدن به نظر شما چکار کنیم و چجوری شکایت کنیم؟ دیروز وعده ادغام با موسسه ملل رو دادن که کاملا کذب محض از آب در اومد
من سپرده گذار کاسپین هستم
موسسه کاسپین هم مدتها اجاره شعب را پرداخت نکرده بود و حتی برای بعضی از مالکین که شعب را به موسسه کاسپین اجاره داده بودند رهن ملک و اجاره ماههای گذشته هم در حساب مالک در همان موسسه قرار داشت و حتی از همین جهت هم مالباخته هستند.
ملک را باشکایت بدلیل عدم پرداخت اجاره بها پس بگیرید قبل از آنکه راهکاری پیدا کنند زیرا موسسه ورشکسته مدتها با انواع وعده و وعید، مالکین شعب را بلاتکلیف میگذارد و در نهایت کاملاً متضرر خواهید بود.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
موسسه توسعه مشكلي نداره موسسه وحدت يا همون ارمان غير قانوني تابلوي موسسه توسعه رو زده روي شعبه هاش كه خودش جرم بزرگي هست حالا جالب اينجاست هنوز بعد از مدتها تابلو رو برنداشته
آرمان مگه همون فردوسی سابق نیست

ادغام موسسه آرمان و توسعه
برای اولین بار آذر ماه ۱۳۹۵ خبر ادغام دو موسسه مالی آرمان (موسسه وحدت) با موسسه توسعه منتشر شد . این موضوع تا جایی پیش رفت که مدیر جدید این مجموعه آقای الله گانی را انتخاب کردند و این قول را دادند باتوجه به تجارب بالای الله گانی در امور بانکداری نتایج بسیار خوبی را برای سهامداران و سپرده گذاران به همراه خواهد داشت .

طبق اظهارات رضا علم الهدی در مورد ادغام موسسه آرمان و توسعه گفت : نسبت به سیاست های بانک مرکزی مبنی بر ساماندهی به اوضاع موسسات مالی بسیار خوشبین هستیم .

بلاتکلیفی سپرده گذاران موسسه اعتباری توسعه (آرمان/فردوسی/وحدت)پس از یک هفته

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
مجاز؟
2-3 تریلیون تومن بدهکار مردمه
تو شهر ما در شعبه اش رو گل گرفتن.
بلی مجاز
اونی که در شعبه اشو گل گرفتن اگر مشاهده کنین رو تابلوش نوشته وحدت سابق!
ربطی به توسعه نداره و توسعه داره کارشو بدون مشکل انجام میده

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
بلی مجاز
اونی که در شعبه اشو گل گرفتن اگر مشاهده کنین رو تابلوش نوشته وحدت سابق!
ربطی به توسعه نداره و توسعه داره کارشو بدون مشکل انجام میده
تابلوش موسسه اعتباری توسعه بود. اسمی از وحدت نبود. البته قبلاً آرمان بود
اون بالا لینک باشگاه خبرنگاران نوشته موسسه اعتباری توسعه (آرمان/فردوسی/وحدت)
----
این عکس درِ گِل گرفته شعبه
44848176053905984395.jpg

تو سایت موسسه توسعه www.cid.ir اسمی از شهر ما (حتی مرکز استان) تو لیست شعبه ها نیست. انگار تابلو الکی بوده

انگار شعبه شهر ما مال این بوده http://febank.ir
و..
مدیرعامل موسسه آرمان بیان کرد: یکی از مشکلاتی که به چالش ایجاد شده کمک کرد بدعهدی موسسه توسعه بود که در اقدامی یک‌جانبه با وجود این که دارای تفاهم‌نامه مشترک همکاری با موسسه آرمان بود قطع ارتباط کرد که هم اکنون در محافل قضایی طرح دعوا شده است.

---------------------------------
منظورتون بانک توسعه تعاون هست؟
نه این توسعه هست اون توسعه تعاون. این موسسه هست اون بانک
http://www.cid.ir/

Last edited:

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,048
بعد کاهش سود بانکی

اینبار مالیات از حسابهای بانکی

معاون وزیر: باید از سپرده‌های بانکی مالیات گرفته شود/ کسی که در بانک سپرده‌گذاری می‌کند و کمترین ریسک را می‌پذیرد باید بیشتر مالیات دهد!

http://bankemardom.ir/1396/05/06/68012/

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
سلام دوستان
برای مبالغ بالا مثلا 100 و یا 200 تومن روزشمار و یا شش ماهه کدوم بانک معتبر بیشترین سود رو میده؟

Sent from my SM-G570F using Tapatalk

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
بعد کاهش سود بانکی

اینبار مالیات از حسابهای بانکی

معاون وزیر: باید از سپرده‌های بانکی مالیات گرفته شود/ کسی که در بانک سپرده‌گذاری می‌کند و کمترین ریسک را می‌پذیرد باید بیشتر مالیات دهد!

http://bankemardom.ir/1396/05/06/68012/
مشاور وزیر راه و شهرسازی
ایشون معاون وزیر نیست. مشاوره ... از ملاکان بزرگ کشور
حرفش اینه که چرا مردم پول رو تو بانک گذاشتن تا یکی مثل ایشون قیمت ملکش چند سال تغییری نکنه وضرر کنه؟!
امثال ایشون دنبال افزایش قیمت ملک هستن

ایران دوست

Registered User
لایک‌ها
178
مشاور وزیر راه و شهرسازی
ایشون معاون وزیر نیست. مشاوره ... از ملاکان بزرگ کشور
حرفش اینه که چرا مردم پول رو تو بانک گذاشتن تا یکی مثل ایشون قیمت ملکش چند سال تغییری نکنه وضرر کنه؟!
امثال ایشون دنبال افزایش قیمت ملک هستن
وزیر راه و شهرسازی بارها از حباب مسکن حرف زد واعلام کرد قیمتها غیر واقعیست و نقدینگی بالایی هم از طرف مردم و هم از طرف بانکها تو ملک جمع شده به جای تولید,اما هرچی بود شتاب بدتر شدن و بالارفتن قیمت مسکن گرفته شد و ملکهایی هستند که ۴ ساله قیمتشون ثابته!!! درسته یه سری املاک بی عیب و خاص گرون شدند,اما در کل جلوی دلال بازی گرفته شده و امروز بخری فرادا بفروشی,تبدیل شده به امروز بخری فردا ها هم مال خودت!!! خیلیا مسکن مهر رو ۴ تا ۴ تا نوشتند تا سود کنند!!! درسته به قشر نیازمند مسکن مهر ظلم شد بعضی جاها اما جلو دلال بازی هم گرفته شد

Ebehrooz

Registered User
لایک‌ها
175
اگر بحث مالیات پیش بیاد که هیچ وقت نمیاد چون دست های تو این تشکیلات هست که هرگز چنین اجاره ای رو نخواهد داد چون اون زمان اداره مالیات باید به حساب افراد دسترسی پیدا کنه ومجبور خواهد شد که از خط قرمز رد شود ومالیات حساب فلان اقا که ۶۴ تا حساب داشت مشخص کنه و ان زمان مشکلاتی ایجاد خواهد شد که برای **** هزینه خواهد داشتّّّّّ

فرستاده شده از SM-G925Fِ من با Tapatalk

Ebehrooz

Registered User
لایک‌ها
175
وقتی بانک مرکزی خودش اعلام میکنه توی این موسسات غیر مجاز پول نزارید.. وقتی یکی بعد از کاسپین باز پولش رو توی این موسسات میزاره مسئولش فقط و فقط خودشه.. حتما فکر اینجاهاش رو هم کرده
چه فرقی می کند بانک یا موسسه یاشخص حقیقی از داده تقاضای تخلیه ملک رو می دهید به دلیل پرداخت نکردن اجاره بها به همین سادگی

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
چه فرقی می کند بانک یا موسسه یاشخص حقیقی از داده تقاضای تخلیه ملک رو می دهید به دلیل پرداخت نکردن اجاره بها به همین سادگی

بابت ملک نگفتم اون که قضیه اش مشخصه میره توی حل اختلاف بعد از 3 ماه عدم پرداخت

سامان گلریز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اقتصاد نوین هم ۲۳درصد میده که البته به پول دسترسی نداری از طریق شتاب.فقط تو عابر بانک خودش میتونی برداری.البته بالای ۵۰این سود رو میده.مسکن هم ۱۸درصد داره که کلا کارت نمیدن.
دوست عزیز من رفتم 2 شعبه اقتصاد نوین و گفتم می خوام حساب با کف 50 میلیون باز کنم . هر دو گفتن ما همچین حسابی نداریم . و چندتا صندوق گفت داریم که تضمینش 19 درصده و تا 20 و 21 ممکنه بره. گیج شدم والا

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
دوست عزیز من رفتم 2 شعبه اقتصاد نوین و گفتم می خوام حساب با کف 50 میلیون باز کنم . هر دو گفتن ما همچین حسابی نداریم . و چندتا صندوق گفت داریم که تضمینش 19 درصده و تا 20 و 21 ممکنه بره. گیج شدم والا
من عذر میخوام مهر اقتصاد منظورم بود.بازم پوزش

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk

joibari2

Registered User
لایک‌ها
29
کسی از پایا یا ساتنای بانک اقتصاد نوین استفاده کرده؟ چند بار امتحان کردم ولی فقط 3تومن میشه انتقال داد.

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
من عذر میخوام مهر اقتصاد منظورم بود.بازم پوزش

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
چرا اطلاعات غلط میدین .اقتصاد نوین همچین چیزی نداره .مهر اقتصادم بانک نیست که .مجوز نداره.

بالا