• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
دوستان بانک خوب برای سپرده گزاری 20 میلیون بلند مدت یک سال 6 ماه هر چی
نیاز به پول ندارم فقط هر ماه پول سود بده لطفا معرفی کنید؟؟؟؟
آینده یکساله 23 درصد. قابلیت واریز داره و واریزی ها 21 درصد حساب میشه.

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
چند روز پیش بانک سپه بودم یه نفر اومد از صادرات چک بین بانکی داشت ازش قبول نکردن!
نمیدونم چرا !!!
لزوما به معنی خراب بودن وضعش نیست شاید امنیتش کم شده!
نه انگار واقعا وضعش خرابه که بانک ها چکش رو قبول نمیکنن چون پولی نداره که تصفیه کنه

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
بانک مرکزی بانک بودنشا قبول کرده .
ولی اگرم مجوز نداشته باشه قاطیه بانک ها خصوصی شده و دیگه بانک مهر اقتصاد بین مردم جا گرفته
منم یک موسسه دارم تازه زدم بین مردمم جا گرفتم .بیاین پولتونو بدین من.

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
1.روی کاغذ ،صورت های مالی صادرات نامناسب (بخوانید وخیم ) هست
2.مهر اقتصاد بانک نشده هنوز . شعبش فعاله، بانک مرکزی هم تو سایتش اسمش وارد لیست مجاز ها کرده (در شرف) . بعید میدونم مشکلی براشون پیش بیاد

3.آینده ، حساب آینده ساز . یک حساب 21 درصد هست . پیشنهاد میدم تمایل داشتید باز کنید . واریز برداشت 21 درصد( تا یکسال هم نرخ کم نمیکنن) ، یکسال هم دست نزید 23 .

4.اقتصاد نوین من سر زدم هیچ طرح جدیدی نداشت .

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
دیگه یه موسسه در پیت نیست مثل افضل توس و..

بانک خودخوانده یا بهتره بگیم تعاونی اعتباری (و نه حتی موسسه اعتباری) مهر اقتصاد مثل همه تعاونیها و موسسه های غیرمجازی که توی سه نقطه ی جمله ی شما جای میگیرند، به شبکه شتاب وصل نیست، پیش بانک مرکزی سپرده برای ضمانت نداره، عضو صندوق ضمانت سپرده ها نیست، و به بازار بین بانکی هم هیچ دسترسی نداره. اینکه اسمش رو توی لیست متقاضی دریافت مجوز قرار دادند برای مالباخته های احتمالی هیچ ارزشی نداره، چونکه توی همین لیست بانک مرکزی هیچ شعبه ی مجوزداری نداره! مشابها تعاونی ثامن هم با وجود اینکه همزمان در لیست متقاضی دریافت مجوز قرار گرفته الان کارش به جایی رسیده که هر ده روز یکبار صرف نظر از موجودی حساب به هر نفر فقط 200 هزار تومان میده!
به شکل خلاصه اینکه احتمال درست شدن کار این تعاونیهای غیرمجاز زیاده، ولی اگر کسی دوست نداره حتی یک روز هم دچار مشکل بشه فقط و فقط در موسسات و بانکهای مجوز دار سپرده گذاری کنه. حتی برای اطمینان بیشتر بهتره با بانک مرکزی تماس گرفت و از مجوز قطعی داشتن شعبه ی مورد نظر هم مطمین شد!

fooladsell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام.

والا حدود 70 - 80 میلیونی پول هست که دایم در جریانه و ممکنه 20 روز تو حساب 70 تومن بخابه و فرداش 0 بشه.

الان بانک ملی و سایر بانک هایی که میشناسم کوتاه مدت رو 7% میدن

جایی سراغ دارید بالاتر بده؟
شتاب باشه و معتبر باشه (بانک باشه) ؛ موسسه و ... بدردم نمیخوره
مقایسه جالبی بود. موسسه ملل هم روز شمار 18 درصد میده میان مدت سودش بالاتره

ali700

Registered User
لایک‌ها
35
بانک خودخوانده یا بهتره بگیم تعاونی اعتباری (و نه حتی موسسه اعتباری) مهر اقتصاد مثل همه تعاونیها و موسسه های غیرمجازی که توی سه نقطه ی جمله ی شما جای میگیرند، به شبکه شتاب وصل نیست، پیش بانک مرکزی سپرده برای ضمانت نداره، عضو صندوق ضمانت سپرده ها نیست، و به بازار بین بانکی هم هیچ دسترسی نداره. اینکه اسمش رو توی لیست متقاضی دریافت مجوز قرار دادند برای مالباخته های احتمالی هیچ ارزشی نداره، چونکه توی همین لیست بانک مرکزی هیچ شعبه ی مجوزداری نداره! مشابها تعاونی ثامن هم با وجود اینکه همزمان در لیست متقاضی دریافت مجوز قرار گرفته الان کارش به جایی رسیده که هر ده روز یکبار صرف نظر از موجودی حساب به هر نفر فقط 200 هزار تومان میده!
به شکل خلاصه اینکه احتمال درست شدن کار این تعاونیهای غیرمجاز زیاده، ولی اگر کسی دوست نداره حتی یک روز هم دچار مشکل بشه فقط و فقط در موسسات و بانکهای مجوز دار سپرده گذاری کنه. حتی برای اطمینان بیشتر بهتره با بانک مرکزی تماس گرفت و از مجوز قطعی داشتن شعبه ی مورد نظر هم مطمین شد!
دوست عزیز .
اولا مهر اقتصاد فقط بانک بودنش تایید نشده!!
دوما اگرم مشکلی داشت بانک مرکزی مرض نداشت که بیاد ازش حمایت کنه !!
ثانیا مهر اقتصاد سر جاشه هیچ مشکلی نداره و در آینده مجوزا می‌گیره

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
دوست عزیز .
اولا مهر اقتصاد فقط بانک بودنش تایید نشده!!
دوما اگرم مشکلی داشت بانک مرکزی مرض نداشت که بیاد ازش حمایت کنه !!
ثانیا مهر اقتصاد سر جاشه هیچ مشکلی نداره و در آینده مجوزا می‌گیره
دوست عزیز فقط متقاضی مجوز هست و حتی هنوز مراحل مجوزش نهایی هم نشده و شاید در اینده بشه .
فرشاد حیدری در گفتگوی ویژه خبری افزود: بررسی‌ها درباره وضعیت دو مؤسسه در شرف کسب مجوز ثامن(ع) و مهراقتصاد در بانک مرکزی همچنان ادامه دارد.
وی گفت: برای تعیین تکلیف وضعیت بانک‌های نظامی هم اقداماتی در دست انجام است.

همه روزنامه ها و همه اطلاع رسانی هم میدونن که مهر اقتصاد و ثامن از نهاد نظامی سرچشمه گرفته اند اما اینکه بگیم مجوز دارن نه خیر ندارند.و با این وضعی که پیش اومد تازه بفکر افتادن حداقل برن مراحل ابتدایی رو انجام بدهند که حداقل اسمشون توی در حال گرفتن مجوز باشه.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,048
موسسات غیرمجاز در ایستگاه آخر/ تعیین تکلیف سه موسسه غیرمجاز نهایی

رئیس کل بانک مرکزی گفت: با تفاهم های انجام شده بانک های «تجارت»، «آینده» و «موسسه اعتباری ملل» مدیریت دارایی ها و بدهی های موسسات «البرز ایرانیان»، «افضل توس» و «وحدت (آرمان)» را عهده دار شدند.

http://www.ibena.ir/news/73107/

یعنی دیگه غیر مجاز نداریم، تمام بانکها و موسسات مجاز هستند:D

ali700

Registered User
لایک‌ها
35
موسسات غیرمجاز در ایستگاه آخر/ تعیین تکلیف سه موسسه غیرمجاز نهایی

رئیس کل بانک مرکزی گفت: با تفاهم های انجام شده بانک های «تجارت»، «آینده» و «موسسه اعتباری ملل» مدیریت دارایی ها و بدهی های موسسات «البرز ایرانیان»، «افضل توس» و «وحدت (آرمان)» را عهده دار شدند.

http://www.ibena.ir/news/73107/

یعنی دیگه غیر مجاز نداریم، تمام بانکها و موسسات مجاز هستند:D
رییس شورای پول و اعتبار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به معضلات «پیرامونی» و «ساختاری» بانک ها گفت: خوشبختانه با ورود جدي بانک مرکزی و همکاری سایر دستگاه ها از جمله نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات و قوه قضاییه «موسسات غیرمجاز» که از مشکلات پیرامونی **** بانکی بوده اند، ساماندهی شده و با تعیین تکلیف سه تعاونی غیرمجاز در روزهای آتی به کمک دو بانک بزرگ و یک موسسه ، دیگر شاهد نهادپولی غیرمجاز در کشور نخواهیم بود.
http://www.cbi.ir/showitem/16643.aspx

اینجا هم گفته با حل و فصل سه تعاونی غیر مجاز دیگه شاهد موسسه غیر مجاز نیستیم

amin1s2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان لطفا کسی اطلاع داره بگه
صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت کاردان بانک تجارت حساب 20 درصد باز میکنه 3 ماهه
این حسابهای سرمایه گذاری معتبره؟؟؟ مشکلی نیست؟؟؟
تو سایتش زده تضمین شده توسط بانک تجارته و بانک گفت هیچ کارمزد و جریمه برای برداشت نداره و بعد سه روز کاری اگه پول بخوای میده. میتونی هم پولتو بیشتر کنی

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
سلام دوستان لطفا کسی اطلاع داره بگه
صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت کاردان بانک تجارت حساب 20 درصد باز میکنه 3 ماهه
این حسابهای سرمایه گذاری معتبره؟؟؟ مشکلی نیست؟؟؟
تو سایتش زده تضمین شده توسط بانک تجارته و بانک گفت هیچ کارمزد و جریمه برای برداشت نداره و بعد سه روز کاری اگه پول بخوای میده. میتونی هم پولتو بیشتر کنی
صندوق آخرین انتخاب هست ، برای مبالغ بالا در کوتاه مدت صندوق جالب نیست
مثال : شما صندوق اقتصاد نوین پول میزاری با نرخ 20درصد 200 میلیون برای 3 ماه. هر واحد 40 تومن هزینه ابطالش هست برای 200 میلیون میشه (2000 واحد ) / 80 هزارتومن هزینه ابطال
پول رو 24 ساعت بعد ابطال براتون میریزن : یعنی یکروز پول دستشون میمونه : یعنی نزدیک 110 هزارتومن نمیگرید. با اون 80 هزارتومن جمعا 190 هزارتومن ضرر نسبت به حالت حساب روزشمار 20 درصد

amin1s2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
صندوق آخرین انتخاب هست ، برای مبالغ بالا در کوتاه مدت صندوق جالب نیست
مثال : شما صندوق اقتصاد نوین پول میزاری با نرخ 20درصد 200 میلیون برای 3 ماه. هر واحد 40 تومن هزینه ابطالش هست برای 200 میلیون میشه (2000 واحد ) / 80 هزارتومن هزینه ابطال
پول رو 24 ساعت بعد ابطال براتون میریزن : یعنی یکروز پول دستشون میمونه : یعنی نزدیک 110 هزارتومن نمیگرید. با اون 80 هزارتومن جمعا 190 هزارتومن ضرر نسبت به حالت حساب روزشمار 20 درصد
دوست عزیز همه صندوق ها هزینه ابطلال ندارند. و برای کسی که همین مقدار پس انداز دارد بانکی چون تجارت با گردش مالی که دارد و همین حالا کل حقوق های وزارت علوم در این بانک واریز میشه مطمئنن قابل مقایسه با بانک هایی همچون اینده نیست
آن هم برای 2 درصد سود بیشتر یعنی 2*833 ت یعنی 1700 تومان بیشتر برای هر یک میلیون

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
دوست عزیز همه صندوق ها هزینه ابطلال ندارند. و برای کسی که همین مقدار پس انداز دارد بانکی چون تجارت با گردش مالی که دارد و همین حالا کل حقوق های وزارت علوم در این بانک واریز میشه مطمئنن قابل مقایسه با بانک هایی همچون اینده نیست
آن هم برای 2 درصد سود بیشتر یعنی 2*833 ت یعنی 1700 تومان بیشتر برای هر یک میلیون

درود ، والا از من که.دقیقا هزینه ابطال گرفتن . شما هر صندوقی رو به سایتش سر بزنید می بنید که یک نرخ ابطال زدن و یک نرخ صدور. چون تفاوت این دو خیلی کم هست و 40 تا تک تومن و تو 10 میلیون تومن میشه 4000 تومن ناقابل کارمندان شعب برای جذب مشتری میگن جریمه نداره .ولی 2 صندوق اخیری که من در بانک مختلف بستم ، حساب که کردم دقیقا به نرخ ابطال بستن . در مبالغ بالا این نرخ ابطال خودش رو بیشتر نشون میده
حالا بعضی صندوق ها ندارن احتمالش هست .و لی صندوقهای که من باز کرده بودم از من هزینه ابطال گرفتن برخلاف گفتشون که گفتن هزینه ابطال نداره.

بهرجهت برای مبالغ کم صندوق های بهتری هست مثل صندوق شهر ، آتیه نوین ... که حداکثر ابطلشون 24 ساعت هست نه سه روز . پایدار باشید

amin1s2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درود ، از من .دقیقا هزینه ابطال گرفتن . شما هر صندوقی رو به سایتش سر بزنید می بنید که یک نرخ ابطال زدن و یک نرخ صدور. چون تفاوت این دو خیلی کم هست و 40 تا تک تومن و تو 10 میلیون تومن میشه 4000 تومن ناقابل کارمندان شعب برای جذب مشتری میگن جریمه نداره .ولی 2 صندوق اخیری که من در بانک مختلف بستم ، حساب که کردم دقیقا به نرخ ابطال بستن . در مبالغ بالا این نرخ ابطال خودش رو بیشتر نشون میده
حالا بعضی صندوق ها ندارن احتمالش هست .و لی صندوقهای که من باز کرده بودم از من هزینه ابطال گرفتن برخلاف گفتشون که گفتن هزینه ابطال نداره.

بعد شما دوست گرامی پست قبلیتون سئوالی بود یا تبلیغاتی ؟
چون فرمودین :این حسابهای سرمایه گذاری معتبره؟؟؟ مشکلی نیست؟؟؟ بعد تو پست بعدی از صندوق ها دفاع کردین علی الخصوص تجارت ;)؟
من خودم 20 م دارم و به نظرم تجارت ریسک کمتری داره البته شاید 10م بزارم اینده و 10 تجارت خداروچه دیدی شاید مشکلی پیش امد. از لحاظ کلی گفتم و این واقعیت که اگر بانکی بیشتر از کل بانک ها سود بده یه جای کار میلنگه و من صبح بانک ملت هم رفتم بلند مدت 20 رو کرده بودن 18 طبق گفته مسولش و من حساب باز نکردم

amin1s2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کلا صندوق های سرمایه گذاری قابل اعتماد اند کسی تحقیق کرده؟؟؟؟؟؟؟

bas ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
من صندوق بانک شهر داشتم موقع بستنش هزینه ابطال نگرفتن
جالب بود 45 دقیقه بعد پول رو ریختن به حساب

ایران دوست

Registered User
لایک‌ها
178
صندوقهای بانکی با نرخ سود ثابت قاعدتا نبایدکارمزد بگیرند,بانک شهر ۲۲ درصد میداد با کف ۱۰تومن وکار مزد هم نمیگرفت,۱-۲ ساعت بعد هم پول تو حسابت بود.

Ebehrooz

Registered User
لایک‌ها
175
دوستان کسی صندوق بانک اینده سرمایه گذاری کرده که یکسال از زمان افتتاح گذشته باشه والان که یکسال تمام هست برای بستن چه مدت طول می کشه که پول به دستمون برسه اگر کسی تجربه اش داره ممنون میشم راهنمایی کنه چون من شنیده باید روز شنبه اعلام کنی که حساب میبندی حتی اگر مثلا سه شنبه پایان قراردادباشه بعد۳تا ۴روز هم طول می کشه که بیاد این خودش میشه ۷تا۸روز ایا حقیقت داره این موضوع

فرستاده شده از SM-G925Fِ من با Tapatalk

بالا