• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Ebehrooz

Registered User
لایک‌ها
175
واین ۷تا۸ روز هم سود نمی دهند درسته این موضوع کسی اطلاع داره راهنمایی بفرماید ممنون

فرستاده شده از SM-G925Fِ من با Tapatalk

funpic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
کسی حساب یک ساله در بانک شهر باز کرده منظورم سپرده است نه صندوق
من حساب یکساله 22 درصد باز کردم 13 تیر ماه قبل امروز سود امده ولی سود یک ماه نیست به مسئولش زنگ زدم گفت این سود از 13 حساب شده تا سر ماه . سود کامل در ماه بعدی می یاد و واریز ها دو مرحله ای است
من 50 م ماه قبل 13 بازکردم ولی امروز مبلغ 570 هزارتومان سود واریز شده در صورتی که باید حدود 900 هزار واریز می کردن
می خوام بدانم کسی حساب باز کرده مثل من سود را براش واریز کردن ؟

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
810

اطلاعیه شماره 1

فتوکل علی الله
مدیریت دارائی ها و بدهی های تعاونی اعتباری وحدت(آرمان) به موسسه اعتباری ملل واگذار شد.

در راستای ساماندهی بازار غیر متشکل پولی، تعیین تکلیف آخرین تعاونی های اعتباری غیر مجاز با تصمیم بانک مرکزی و تفاهم با بانکهای تجارت، آینده و موسسه اعتباری ملل به سرانجام رسید. بر این اساس مدیریت دارائی ها و بدهی های تعاونی اعتباری وحدت (آرمان) به موسسه اعتباری ملل واگذار گردید.
روابط عمومی موسسه اعتباری ملل ضمن تبریک ولادت با سر سعادت هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت، ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع) به موجب این اطلاعیه اعلام نمود این ساماندهی پس از هماهنگی با مرجع قضایی و برنامه ریزی لازم طی روزهای آتی آغاز خواهد شد.
لذا از سپرده گذاران و مشتریان محترم تعاونی اعتباری وحدت(آرمان) درخواست می شود از هر گونه مراجعه و تماس تلفنی با شعب و ادارات موسسه اعتباری ملل و هم چنین مراجعه به شعب تعاونی اعتباری وحدت تا انتشار اطلاعیه های بعدی خود داری نمایند.
بدیهی است کلیه امور مربوط به مشتریان تعاونی اعتباری وحدت در شعبی که افتتاح حساب نموده اند انجام خواهد شد.
در پایان روابط عمومی موسسه اعتباری ملل ضمن پشتیبانی از تصمیم بانک محترم مرکزی جمهوری اسلامی ایران وظیفه خود می داند از تمام ظرفیت ها، برای کمک به هموطنان عزیز استفاده نموده تا مشکل بوجود آمده در کوتاه ترین زمان ممکن رفع شود.

مشاهده اصل خبر در سایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

Ebehrooz

Registered User
لایک‌ها
175
دوستان درمورد صندوق بانک اینده سوال پرسیدم هیچ کدوم از اعضا گروه سابقه این موارد روداشته چون قصد باز کردن صندوق تو بانک اینده دارم ولی این ۷تا۸ روز که دربالا عرض کردم اگر واقعیت باشه خیلی بی دلیل هست اگر کسی تجربه اش داشته بفرمایید ممنونم

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
دوستان درمورد صندوق بانک اینده سوال پرسیدم هیچ کدوم از اعضا گروه سابقه این موارد روداشته چون قصد باز کردن صندوق تو بانک اینده دارم ولی این ۷تا۸ روز که دربالا عرض کردم اگر واقعیت باشه خیلی بی دلیل هست اگر کسی تجربه اش داشته بفرمایید ممنونم

امروز بانک اینده بودم یه نفر داشت در مورد صندوق حرف میزد دقیق متوجه نشدم فقط یه ۲۵ درصد سود شنیدم داشت افتتاح میکرد یه نفرم مهلتش تموم شده بود داشت میبست چیزی از اینکه کی پول به حسابش میاد نشنیدم یا متوجه نشدم.

یه خانوم هم اومده بود پول اضافه کنه به اینده ساز با موبایلش حرف میزد که اینده ساز هنوز باز میکنن که دوستش بیاد برای افتتاح و جالبه میگفت کارت هم میدن در صورتیکه اینده ساز دفترچه ایی هست کارت نداره، ممکنه جدیدا کارت بدن؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
سلام
کسی حساب یک ساله در بانک شهر باز کرده منظورم سپرده است نه صندوق
من حساب یکساله 22 درصد باز کردم 13 تیر ماه قبل امروز سود امده ولی سود یک ماه نیست به مسئولش زنگ زدم گفت این سود از 13 حساب شده تا سر ماه . سود کامل در ماه بعدی می یاد و واریز ها دو مرحله ای است
من 50 م ماه قبل 13 بازکردم ولی امروز مبلغ 570 هزارتومان سود واریز شده در صورتی که باید حدود 900 هزار واریز می کردن
می خوام بدانم کسی حساب باز کرده مثل من سود را براش واریز کردن ؟

سلام
من این سپرده ندارم اما حساب کردم سود از ۱۳ ماه قبل تا یکم میشه ۱۹ روز که ۲۲ درصدش ۵۷۲ هزار میشه که براتون درست ریختن اما مشکل اینه که ۱۲ روز دیرتر ریختن ! معمولا بانکهایی که سود سر برج میریزن همون یکم یا نهایت دو روز بعدش دو مرحله میریزن اما برای شما با ۱۲روز تاخیر ریختن و چرا بجای سیزدهم ۱۲ام ریختن!
اگرم بخوان سیزدهم هر برج بریزن چرا دوازدهم ریختن و چرا تا یکم سود حساب کردن!

amin1s2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
امروز بانک اینده بودم یه نفر داشت در مورد صندوق حرف میزد دقیق متوجه نشدم فقط یه ۲۵ درصد سود شنیدم داشت افتتاح میکرد یه نفرم مهلتش تموم شده بود داشت میبست چیزی از اینکه کی پول به حسابش میاد نشنیدم یا متوجه نشدم.

یه خانوم هم اومده بود پول اضافه کنه به اینده ساز با موبایلش حرف میزد که اینده ساز هنوز باز میکنن که دوستش بیاد برای افتتاح و جالبه میگفت کارت هم میدن در صورتیکه اینده ساز دفترچه ایی هست کارت نداره، ممکنه جدیدا کارت بدن؟

من امروز اینده 22 روزشمار باز کردم
ولی 23 سالانه رو گفت کارت نمیده و دفترچه هستش

Ebehrooz

Registered User
لایک‌ها
175
پارسیان من از خدمات اش راضی هستم

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
پارسیان من از خدمات اش راضی هستم

سلام سپرده چند درصد سود میده؟
کارت و همراه بانک داره؟
وضعیت نسبت به شهر و گردشگری و سرمایه چطور هست

Ebehrooz

Registered User
لایک‌ها
175
دوست عزیز زیاد تفاوتی بانکهای خصوصی باهم ندارن شما بای به صورت مقطعی سودها رو درنظر بگیری وخدمات واون بانک خصوصی که در شهر یا منطقه شماست ببینی ایا پرسنل خوش رفتاری دارند که ارزش سرمایه گذاری دراون بانک رو داشته باشه .
سود بانک پارسیان یکساله ۲۱ درصدهست

Senobar58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بانک گرشگری سپرده یکساله بدون کف 23 درصد . اگه قبل از یکسال بسته بشه مشمول جریمه
مبشه و سود سپرده رو کمتر از 23 درصد حساب و از کل سپرده کم می کنند .

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
810
درود دوستان
بانک آینده به کسانی که دسته چک ندارن،‌ از طریق پیشخوان مجازی چک میده؟
مثلا من میخوام 30 تومن بدم یه بنده خدایی و از پیشخوان درخواست چک 30 تومن بدم، میارن درب خونه تحویل بدن!؟
و نکته آخر اینکه،‌ اصلا بانک آینده دسته چک داره!؟

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
درود دوستان
بانک آینده به کسانی که دسته چک ندارن،‌ از طریق پیشخوان مجازی چک میده؟
مثلا من میخوام 30 تومن بدم یه بنده خدایی و از پیشخوان درخواست چک 30 تومن بدم، میارن درب خونه تحویل بدن!؟
و نکته آخر اینکه،‌ اصلا بانک آینده دسته چک داره!؟
شما باید در خواست چک بین بانکی (چک رمزدار ) بکنین .و نام بانک, کد شعبه وشماره حساب اون بنده خدا رو تو بانک مقصد باید داشته باشین . درخواست بدین تو پیشخوان مجازی چک میارن در خونه رایگان.
بانک آینده دست چک داره و اون دسته چکی که منظور شماست باید برید بانک حساب جاری باز کنید و مراحل خاص خودش رو داره و از پیشخوان مجازی نمیشه .

Last edited:

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوستان به نظرتون با یه تومن سود بانکی چیکارا میشه کرد ؟
بذارم سپرده سرمایه گذاری مثل کنجینه یا وام مسکن خانه اولی یا دلار یا سکه یا چی ؟؟؟

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
810
شما باید در خواست چک بین بانکی (چک رمزدار ) بکنین .و نام بانک, کد شعبه وشماره حساب اون بنده خدا رو تو بانک مقصد باید داشته باشین . درخواست بدین تو پیشخوان مجازی چک میارن در خونه رایگان.
بانک آینده دست چک داره و اون دسته چکی که منظور شماست باید برید بانک حساب جاری باز کنید و مراحل خاص خودش رو داره و از پیشخوان مجازی نمیشه .
بین بانکی که اطلاع دارم
توی توضیحات ننوشته که درخواست چک بین بانکی
من میخوام از حساب خودم - که چک ندارم - یه چک کشیده بشه و ...
سپاس

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,048
سیف خیال سپرده‌‌گذاران موسسه ثامن را راحت کرد: ثامن مشکلی ندارد و دارایی و بدهی متوازنی دارد/ ثامن و مهراقتصاد با کوثر تجمیع می‌شوند

http://bankemardom.ir/1396/05/14/68969/

Last edited:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,209
مهراقتصاد مشکلی داره
نکنه اینم باطل بشه؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,048
Last edited:

mbamaster

Registered User
لایک‌ها
115
دوستان, روزشمار بالاتر از 22% اینده هم هست؟

بالا