• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

ali700

Registered User
لایک‌ها
35
سیف گفت مهر اقتصاد و ثامن از بقیه غیر مجاز ها فرق می‌کنه بخاطر مدیرت صحیحشون ، دیشبم گفت که اصلا مشکل خاصی ندارن و قرار هست ادغام بشن و بانک جدید بوجود بیاد.

esfahanweb

Registered User
لایک‌ها
97
سیف گفت مهر اقتصاد و ثامن از بقیه غیر مجاز ها فرق می‌کنه بخاطر مدیرت صحیحشون ، دیشبم گفت که اصلا مشکل خاصی ندارن و قرار هست ادغام بشن و بانک جدید بوجود بیاد.
من متوجه نمی شوم شما دنبال چه چیزی هستید مسئله روشن است
الان پس اگر سپرده گذاران ثامن به ثامن مراجعه کنند و سپرده خودشان را بخواهند برداشت کنند بهشون می دهند؟؟ یا روزی 200 هزار تومان بهشون میدهند؟؟
دیگر هم چیزی به نام " بانک (!!!!!( مهر اقتصاد" وجود نخواهد شد و باید نام بعد از ادغام را روی شعبه بزنند
اینکه بعد از ادغام چه بر سر سپرده ها ، امتیازات وام سپرده ها و .... مشتریان مهر اقتصاد می آید را هم فقط خدا میداند

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074
بانک گرشگری سپرده یکساله بدون کف 23 درصد . اگه قبل از یکسال بسته بشه مشمول جریمه
مبشه و سود سپرده رو کمتر از 23 درصد حساب و از کل سپرده کم می کنند .
البته یه سپرده هم داره با کف 100 میلیون بعد از یکماه قابل برداشت هست

ali700

Registered User
لایک‌ها
35
من متوجه نمی شوم شما دنبال چه چیزی هستید مسئله روشن است
الان پس اگر سپرده گذاران ثامن به ثامن مراجعه کنند و سپرده خودشان را بخواهند برداشت کنند بهشون می دهند؟؟ یا روزی 200 هزار تومان بهشون میدهند؟؟
دیگر هم چیزی به نام " بانک (!!!!!( مهر اقتصاد" وجود نخواهد شد و باید نام بعد از ادغام را روی شعبه بزنند
اینکه بعد از ادغام چه بر سر سپرده ها ، امتیازات وام سپرده ها و .... مشتریان مهر اقتصاد می آید را هم فقط خدا میداند
شما اصلا میدونید بانک آینده چگونه بوجود اومد ؟؟
این بانک هم با ادغام بانک تات و دو موسسه بوجود اومد دقیقا مثل بانک مهر و کوثر و ثامن !
آیا برای سپرده گذاراش اتفاقی افتاد ؟!
معلومه که نه.

الان هم هیچ تجمعی صورت نمی‌گیره برای دریافت سپرده هاشون ،چون سیف خودش شخصاً از مهر اقتصاد حمایت کرد
و موسسه کوثرم که مجاز و مشکلی نداره

amin6667

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
بین بانکی که اطلاع دارم
توی توضیحات ننوشته که درخواست چک بین بانکی
من میخوام از حساب خودم - که چک ندارم - یه چک کشیده بشه و ...
سپاس
سلام،
از حساب خودتون که امکان پذیر نیست دوست خوبم مگر اینکه دسته چک داشته باشین.
ولی من ماه قبل کاری شبیه به این رو انجام دادم،یک چک رمز دار بانک آینده به نام خودم گرفتم و پشتش رو دوبار امضا کردم و به شخصی دادم.
امیدوارم درست راهنماییتون کرده باشم.

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,048
انواع چک

چک عادی:
چکی است که در موقع گشایش حساب جاری بر اثر تقاضای کتبی مشتری در اختیار وی قرار می گیرد تا با هر برگ آن از حساب خود برداشت یا به دیگری منتقل نماید.
چک بانکی:
چک بانکی چکی است که طبق درخواست مشتری توسط بانک در وجه اشخاص حقیقی یا اشخاص حقوقی با استفاده از رمز مخصوص برای شعب همان بانک صادر می گردد و در کلیه شعب قابل نقد کردن می باشد. لازم به ذکر است که چک بانکی با امضا ذینفع چک برای چک های دروجه اشخاص حقیقی و امضا و مهر شرکت برای چک های در وجه اشخاص حقوقی در پشت چک قابل انتقال به غیر می باشد.
چک عمومی یا آمینیبوس:
اگر دارنده حساب بخواهد چکی صادر و دسته چک خود را همراه نداشته باشد می تواند از بانک تقاضا کند یک برگ چک عمومی (آزاد یا آمنیبوس) در اختیار او بگذارد.
چک تضمین شده:
چکی است که از طرف بانک مجاز عهده همان بانک صادر می گردد. مبلغ مذکور در آن، از طرف بانک صادر کننده تامین و تضمین می شود.
چک بین بانکی:
چکی است که طبق درخواست مشتری توسط بانک، به عهده یکی از شعب سایر بانکها با استفاده از رمز صادر می شود. وجه چک های بین بانکی نقداً قابل پرداخت نبوده و بایستی به حساب متقاضی در بانک مقصد منظور گردد. چک بین بانکی عهده سایر بانک ها در صورتی توسط بانک صادر می گردد، که ذینفع در بانک پرداخت کننده وجه دارای شماره حساب باشد. چک مزبور در وجه بانک مورد نظر و جهت واریز به حساب درخواست شده توسط متقاضی صادر می گردد.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,209
جدی این قضیه چی میشه؟
امتیاز وام و..

esfahanweb

Registered User
لایک‌ها
97
شما اصرار دارید که بگویید همه چیز آرومه و مشکلی هم نیست و مدیریت این موسسات در حد فدرال رزرو آمریکا است و و و
زمان هم ثابت میکند که این سه موسسه دارای کفایت و اهلیت لازم بوده اند یا بانک مرکزی قصد داشته است با این ادغام اجباری بعضی مشکلات را حل کند
این هم که مدیران بانک مرکزی هیچ صحبت منفی نمی کنند جلوگیری از تکرار وضعیت سپرده گذاران ثامن است
والاسلام

شما اصلا میدونید بانک آینده چگونه بوجود اومد ؟؟
این بانک هم با ادغام بانک تات و دو موسسه بوجود اومد دقیقا مثل بانک مهر و کوثر و ثامن !
آیا برای سپرده گذاراش اتفاقی افتاد ؟!
معلومه که نه.
الان هم هیچ تجمعی صورت نمی‌گیره برای دریافت سپرده هاشون ،چون سیف خودش شخصاً از مهر اقتصاد حمایت کرد
و موسسه کوثرم که مجاز و مشکلی نداره

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,048
پرداخت سود ۸۴ درصدی در یک موسسه غیرمجاز!

http://bankemardom.ir/1396/05/15/69047/

این سفره انقلاب کجا پهن بوده، چه کسانی ازش حقشون برداشتن؟( دارندگان ژن خوب) :D

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
810
سلام،
از حساب خودتون که امکان پذیر نیست دوست خوبم مگر اینکه دسته چک داشته باشین.
ولی من ماه قبل کاری شبیه به این رو انجام دادم،یک چک رمز دار بانک آینده به نام خودم گرفتم و پشتش رو دوبار امضا کردم و به شخصی دادم.
امیدوارم درست راهنماییتون کرده باشم.
سپاس. بله منظور بنده هم همین هست.
این چکی که فرمودین رو چطور از پیشخوان مجازی درخواست بدم!؟
یعنی تا زمانی که طرف چک رو نبره و نقد کنه - سررسید چک - همچنان پول توی حساب من باشه

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
مهم اینه که الان هر کسی توی ثامن سپرده ای داره بهش نمیدن. حالا تا بیان ادغام کنن و چطوری پول مردم رو بدن خدامیدونه. فقط موندم بعضیا چطور برای ثامن و مهر اقتصاد با این وضعیتش که دارن ادغام میشن هنوز اعتبار قائل هستن!! این دو موسسه مهر اقتصاد و ثامن اگه معتبر بودن که کارشون به ادغام با یک موسسه نمیکشید! اونم ادغام با بانک نه بلکه موسسه!!

shokre

Registered User
لایک‌ها
18
سلام برای افتتاح حساب روز شمار کدوم بانک رو پیشنهاد میدین الان خودم مهر اقتصاد حساب دارم میخوام عوضش کنم آینده اقتصاد نوین بانک شهر یا.. کدومشون بیشتر سود میدن و قابل اطمینانه ممنون اگه توضیح بدین

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
سلام برای افتتاح حساب روز شمار کدوم بانک رو پیشنهاد میدین الان خودم مهر اقتصاد حساب دارم میخوام عوضش کنم آینده اقتصاد نوین بانک شهر یا.. کدومشون بیشتر سود میدن و قابل اطمینانه ممنون اگه توضیح بدین
اینده
22%
کف 1 میلیون

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
ممنون اما ایران زمین هم با کف ۱۰۰ هزار تومن ۱۸ درصد میده
جای دیگه ای نیست بیشتر از ۱۸ بده ؟

سلام.
مخلصیم
موسسه ی نور بالای ۳تمن روزانه ۲۳٪ میده خیلیم کاردرست بودن تا حالا .و عابر بانک هم داره
بنظرم گزینه خوبیه من خودم راضیم ازشون واقعا

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
واقعا شرایط این بانک‌مهر اقتصاد چیه همه میرن حساب باز میکنن مگه چند درصده نکنه ۵۰ درصد سود میده اگه به غیر هیجان غیر مجاز بودنش دلیل دیگه ای هست بگین ما هم بریم اونور

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوستان به نظرتون با یه تومن سود بانکی چیکارا میشه کرد ؟
بذارم سپرده سرمایه گذاری مثل کنجینه یا وام مسکن خانه اولی یا دلار یا سکه یا چی ؟؟؟
سلام
کسی نظری نداره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

بالا