• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
سلام.
مخلصیم
موسسه ی نور بالای ۳تمن روزانه ۲۳٪ میده خیلیم کاردرست بودن تا حالا .و عابر بانک هم داره
بنظرم گزینه خوبیه من خودم راضیم ازشون واقعا
ساتنا هم داره نور؟

Titania

Registered User
لایک‌ها
1,324
شما اصلا میدونید بانک آینده چگونه بوجود اومد ؟؟
این بانک هم با ادغام بانک تات و دو موسسه بوجود اومد دقیقا مثل بانک مهر و کوثر و ثامن !
آیا برای سپرده گذاراش اتفاقی افتاد ؟!
معلومه که نه.
الان هم هیچ تجمعی صورت نمی‌گیره برای دریافت سپرده هاشون ،چون سیف خودش شخصاً از مهر اقتصاد حمایت کرد
و موسسه کوثرم که مجاز و مشکلی نداره
شما اصولاً با چه هدفی سعی میکنید اعتماد مردم را به موسسات در شرف ادغام و بلاتکلیف و حتی ورشکسته جلب کنید؟!
من سپرده گذار موسسه دارای مجوز رسمی کاسپین هستم که دقیقاً امضاء شخص سیف پای مجوز موسسه کاسپین هست! حمایت کجا بود؟!
انگار وقتی کل سرمایه مردم از دست برود میتوانند "حمایت" را بجای پول خرج کنند!!!!!
دوستان گرامی
تجربه بسیار تلخ سپرده گذاران کاسپین را با مجوز رسمی بانک مرکزی در نظر داشته باشید که شامل ماهها بلاتکلیفی و از دست رفتن نصف سرمایه و ماهها سرگردانی بین موسسه کاسپین و بانک مرکزی و دادسرای جرائم پولی و بانکی و مجلس و دادستانی و بی نتیجه بودن تمام تلاشها بوده است و به هیچ عنوان سرمایه های زندگی تان را خرج توهمات و تصورات در مورد حمایت از موسسات بدون مجوز نکنید.

Last edited:

ایران دوست

Registered User
لایک‌ها
178
شما اصولاً با چه هدفی سعی میکنید اعتماد مردم را به موسسات در شرف ادغام و بلاتکلیف و حتی ورشکسته جلب کنید؟!
من سپرده گذار موسسه دارای مجوز رسمی کاسپین هستم که دقیقاً امضاء شخص سیف پای مجوز موسسه کاسپین هست! حمایت کجا بود؟!
انگار وقتی کل سرمایه مردم از دست برود میتوانند "حمایت" را بجای پول خرج کنند!!!!!
دوستان گرامی
تجربه بسیار تلخ سپرده گذاران کاسپین را با مجوز رسمی بانک مرکزی در نظر داشته باشید و به هیچ عنوان سرمایه های زندگی تان را خرج توهمات و تصورات در مورد حمایت از موسسات بدون مجوز نکنید.
متاسفانه ظلم و ستم در موضوع کاسپین در حق مردم روا شد و جامعه هم واکنش نشان نداد,حداقل باید بانک مرکزی پول اونایی که بعد مجوز سپرده گزاری کرده بودند رو میدادند.

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
سلام.
مخلصیم
موسسه ی نور بالای ۳تمن روزانه ۲۳٪ میده خیلیم کاردرست بودن تا حالا .و عابر بانک هم داره
بنظرم گزینه خوبیه من خودم راضیم ازشون واقعا
نور بالای سه میلیون روزشمار 23 درصد میده ؟؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,048
روش جدید سودهی: دادن سود سالیانه به جای ماهیانه:D

بانک مرکزی به دنبال پرداخت سود سالانه به سپرده گذاران از سوی بانک هاست

http://bankemardom.ir/1396/05/16/69168/

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
روش جدید سودهی: دادن سود سالیانه به جای ماهیانه:D
نه! چیزی که من متوجه شدم از اون مقاله این بود که سود همون ماهیانه همون مقدار که قول میدن هست ولی ته سال یه سود دیگه به صورت اضافه و جدا باید بپردازن

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,048
نه! چیزی که من متوجه شدم از اون مقاله این بود که سود همون ماهیانه همون مقدار که قول میدن هست ولی ته سال یه سود دیگه به صورت اضافه و جدا باید بپردازن
در بانکداری اسلامی سودی در کار نیست
کم کم همه باید حساب قرض الحسنه داشته باشند:D
الیقرض الله قرضا الحسنا

amin6667

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سپاس. بله منظور بنده هم همین هست.
این چکی که فرمودین رو چطور از پیشخوان مجازی درخواست بدم!؟
یعنی تا زمانی که طرف چک رو نبره و نقد کنه - سررسید چک - همچنان پول توی حساب من باشه
خواهش میکنم دوست عزیزم،خدا رو شکر درست راهنمییتون کردم.
من خودم با مراجعه به شعبه چک رو گرفتم که هزینه صدورش ام پنج هزار تومان شد، ولی الان تو پیشخوان مجازی براتون نگاه کردم، این کارو از قسمت خدمات چک، صدور و تحویل چک رمزدار میتونین انجام بدین.
نکته ای که هست چون چک رمزدار حکم پول نقد رو داره،وقتی که صادر میشه مبلغ از حسابتون کم میشه و سر رسید نداره دوست خوبم.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,048
ارسال اطلاعات حساب‌های بانکی بالای ۵۰۰ میلیون به سازمان مالیاتی

مدیرکل اطلاعات سازمان امور مالیاتی از ارسال اطلاعات حساب بانکی با گردش بالای ۵۰۰ میلیون تومان به این سازمان خبر داد.

http://www.ibena.ir/news/73244/

گرفتن مالیات از حسابهای بانکی شروع شد :D

pat7ick

Registered User
لایک‌ها
58
واقعا شرایط این بانک‌مهر اقتصاد چیه همه میرن حساب باز میکنن مگه چند درصده نکنه ۵۰ درصد سود میده اگه به غیر هیجان غیر مجاز بودنش دلیل دیگه ای هست بگین ما هم بریم اونور
شرایط وام دهیش راحته مخصوصا وامهای خرد 10-20 میلیون
خیلی از مردم لنگه 10میلیونن مخصوصا در شهرستانها و برای همین اونجا حساب باز می کنن البته تا 2-3 سال پیس سود دهیش هم خوب بود

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
شرایط وام دهیش راحته مخصوصا وامهای خرد 10-20 میلیون
خیلی از مردم لنگه 10میلیونن مخصوصا در شهرستانها و برای همین اونجا حساب باز می کنن البته تا 2-3 سال پیس سود دهیش هم خوب بود
چند درصد وام میده

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
ارسال اطلاعات حساب‌های بانکی بالای ۵۰۰ میلیون به سازمان مالیاتی

مدیرکل اطلاعات سازمان امور مالیاتی از ارسال اطلاعات حساب بانکی با گردش بالای ۵۰۰ میلیون تومان به این سازمان خبر داد.

http://www.ibena.ir/news/73244/

گرفتن مالیات از حسابهای بانکی شروع شد :D

با خیال راحت بهتون بگم کسایی که میلیاردها پول دارند توی بانک نگه نمیدارند و در کار معامله ای هستند منجمله آقا زاده های محترم و ژن خوب و... و اونهایی هم که 500 میلیون در گردش دارند صدرصد وضعیت مالی خوبی دارند.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,048
با خیال راحت بهتون بگم کسایی که میلیاردها پول دارند توی بانک نگه نمیدارند و در کار معامله ای هستند منجمله آقا زاده های محترم و ژن خوب و... و اونهایی هم که 500 میلیون در گردش دارند صدرصد وضعیت مالی خوبی دارند.
اول میگن پانصد میلیون به بالا، همه میگن پولدارن باید مالیات بدن
سال بعد میشه دویست میلیون، تا یکی دو سال به چند میلیون ،....

بعد اون ژن خوبا مالیات میپیچونند و نمیدن ، میمونند مردم عادی و حساب بانکیشون :D

pat7ick

Registered User
لایک‌ها
58
چند درصد وام میده
طرح های مختلفی داره که نرخش از 4درصد تا18 درصده و باز پرداخت هم 12تا 60 ماه
نرخ سود هم تا 7-8 ماه پیش 18%بود که همون موقع خیلی از بانکها 20و22درصد می دادن بعد مجبور شدن بیارن با کف 100 رو 20%
الانم که شده 23درصد

بانک مجوز نداره و تا یادمه میگن داریم مجوز میگیریم امیدوارم برای مهر اقتصاد و البته هیچ بانک و موسسه ای مشکلی پیش نیاد چون به چشم دیدم که مشکل خیلیها را حل کرده وامهای 10-20و حتی 50میلیونی که اکثر بانکها با نام نشان نمیدن مهراقتصاد راحت داده

بالا