برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

bahman1369

Registered User
لایک‌ها
192
بانک اینده یه زمانی بهتر از الباقی بود

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دوستان الانم گردشگری بالای ده تومن بیست درصد میده یا حذف شده
به نظرتون امنیت سپرده گذاری تو گردشگری بهتره یا اینده ؟
دیروز گردشگری بودم
سپرده یکساله 21 درصد با کف 5 میلیون برداشت بعد یکماه بدون جریمه.
دوباره رقابت سود بانکها شروع شده ظاهرا بانک دی هم روزشمار 20 میده .احتمالا تا شهریور که سر رسید سپرده های قبلی 23 درصدی برسه دوباره بانکها سود را تا 23 بالا بردند. دولتم کاری از دستش بر نمیاد سود را دستوری کم کنه دوباره دلار و سکه و ملک میکشه بالا.از اون طرف هیچ کار اقتصادی تو ایران 30 درصد سود پایدار نمیده پس بانکها فعلا فقط خلق پول می کنند تا درآینده چه بشود خدا داند

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
دیروز گردشگری بودم
سپرده یکساله 21 درصد با کف 5 میلیون برداشت بعد یکماه بدون جریمه.
دوباره رقابت سود بانکها شروع شده ظاهرا بانک دی هم روزشمار 20 میده .احتمالا تا شهریور که سر رسید سپرده های قبلی 23 درصدی برسه دوباره بانکها سود را تا 23 بالا بردند. دولتم کاری از دستش بر نمیاد سود را دستوری کم کنه دوباره دلار و سکه و ملک میکشه بالا.از اون طرف هیچ کار اقتصادی تو ایران 30 درصد سود پایدار نمیده پس بانکها فعلا فقط خلق پول می کنند تا درآینده چه بشود خدا داند
سلام
قربان واریز داره یا خیر ؟

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
بانک دی روزشمار کف دو ملیون ، 21 درصد داره کوتاه مدت باز میکنه ، الان بهترین حساب کوتاه مدت موجود در بانکهاس

دو تا سوال:

1. سود ماهیانه رو به کارت واریز میکنن؟ یعنی کلا کارت هم صادر میشه؟ یا فقط با دفترچه میشه هر ماه سود رو گرفت؟
2. این روزشمار 21% دقیقا ساز و کارش چیه؟ فرض کنید من 10 میلیون گذاشتم و به هر دلیلی بعد چند مدت (مثلا بعد 40 روز) پول لازم شدم و کل اون 10 میلیون فرضی رو خواستم. آیا بدون هیچ شرط و شروطی و بدون جریمه و کم کردن و این بازیها کل پولم رو میدن؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سلام
قربان واریز داره یا خیر ؟
سلام
نه عزیز سپرده یکساله واریز نداره و برگ سپرده بهتون می دهند .
اما روزشمار دی واریز و برداشت داره ظاهرا به گفته دوستان 21 درصد هم هست

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
از بانک آینده خوشم اومد!
سود آینده ساز رو که من گفتم بریزه توی کوتاه مدت اس ام اس نمیفرسته که واریز شده...صورتحساب هم میگیری عنوان رو میزنه ناشناخته :D:general404::general404: مملکت ه خدایی داریم

fcbarca2013

Registered User
لایک‌ها
94
از بانک آینده خوشم اومد!
سود آینده ساز رو که من گفتم بریزه توی کوتاه مدت اس ام اس نمیفرسته که واریز شده...صورتحساب هم میگیری عنوان رو میزنه ناشناخته :D:general404::general404: مملکت ه خدایی داریم
سرویس پیام کوتاه فعالسازی کردید؟
صورتحساب که مشکلی نداره هم از پیشخوان مجازی و هم همراه بانک

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
سرویس پیام کوتاه فعالسازی کردید؟
صورتحساب که مشکلی نداره هم از پیشخوان مجازی و هم همراه بانک

بله سرویس پیام کوتاه برای حساب کوتاه مدتم فعاله. و سود آینده ساز رو هم گفته بودم بیاد داخل حساب کوتاه مدت ولی اس ام اس برام نیومده بود فکر کردم واریز نکردن
رفتم صورتحساب گرفتم دیدم واریز شده و عنوان واریزی رو نزده سود آینده ساز..زده ناشناخته.
گفتم شاید برای فرار از بازرسی اینکار رو میکنن:D

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
طرح آینده سازان بانک آینده 21 درصد سود میده (یک ماه 1 میلیون باید تو حساب بمونه بعد اون هرچقدر بخواید میتونید به سپرده اضافه کنید و روز شمار حساب میشه)
بهتر ازین جایی هست؟
کف مبلغ برای این حساب چقدره?

Sent from my SM-G6100 using Tapatalk

fcbarca2013

Registered User
لایک‌ها
94
طرح آینده سازان بانک آینده 21 درصد سود میده (یک ماه 1 میلیون باید تو حساب بمونه بعد اون هرچقدر بخواید میتونید به سپرده اضافه کنید و روز شمار حساب میشه)
بهتر ازین جایی هست؟
اگر کوتاه مدت روزشمار میخواین همینطور که دوستمون در پست صفحه قبل گفتن، بهترین حساب کوتاه مدت روزشمار در بین بانکها درحال حاضر بانک دی روزشمار کف دو میلیون 21 درصد باز میکنه

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
بله سرویس پیام کوتاه برای حساب کوتاه مدتم فعاله. و سود آینده ساز رو هم گفته بودم بیاد داخل حساب کوتاه مدت ولی اس ام اس برام نیومده بود فکر کردم واریز نکردن
رفتم صورتحساب گرفتم دیدم واریز شده و عنوان واریزی رو نزده سود آینده ساز..زده ناشناخته.
گفتم شاید برای فرار از بازرسی اینکار رو میکنن:D
این ماه برای من هم پیامک نداد. قبلا میداد.

01110362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
129
سلام دوستان
اينطور كه از پست هاي آخر شما متوجه شدم براي روز شمار كف يك و دو ميليون بانك دي و آينده رو با ٢١٪؜ سود پيشنهاد داديد ، حالا دو سوال داشتم خدمتتون :
١-بانك دي كارت عابر بانك ميده يا خير؟
٢- برا مبلغ حدود ٤٠-٥٠ تومن بلندمدت كدوم بانك پيشنهاد ميديد و چند درصد هست سودش ؟
متشكرم .

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
سلام دوستان
اينطور كه از پست هاي آخر شما متوجه شدم براي روز شمار كف يك و دو ميليون بانك دي و آينده رو با ٢١٪؜ سود پيشنهاد داديد ، حالا دو سوال داشتم خدمتتون :
١-بانك دي كارت عابر بانك ميده يا خير؟
٢- برا مبلغ حدود ٤٠-٥٠ تومن بلندمدت كدوم بانك پيشنهاد ميديد و چند درصد هست سودش ؟
متشكرم .
سلام
1- بله کارت شتابی هست ولی هر لحظه ممکنه سودش رو بیارن پایین .
2- برای این مبلغ ، 21 درصد یکساله هست که آینده و گردشگری میدن فکر کنم . برای محاسبه سود سپرده » بانک ملی ایران :: محاسبه سود سپرده های سرمایه گذاری

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
دوستان بانک حق داره سود حساب یک ساله رو قبل از اتمام قرارداد با مشتری پایین بیاره؟؟؟ مگه این یه قرارداد بین بانک و مشتری نیست؟ مگه نباید طبق قرار اولیه اون سودی رو پرداخت کنه بانک که با مشتری قرارداد بسته؟

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
دوستان بانک حق داره سود حساب یک ساله رو قبل از اتمام قرارداد با مشتری پایین بیاره؟؟؟ مگه این یه قرارداد بین بانک و مشتری نیست؟ مگه نباید طبق قرار اولیه اون سودی رو پرداخت کنه بانک که با مشتری قرارداد بسته؟
این ممکلت چیش درسته که اینش درست باشه

Sent from my SM-G6100 using Tapatalk

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
موضوع چیه؟
کدوم بانک؟
چه حسابی؟
چقدر سود؟

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
موضوع چیه؟
کدوم بانک؟
چه حسابی؟
چقدر سود؟
بانک ملت حساب 5 ساله که سه سال ازش باقی مونده از 22 درصد به 15 تغییر کرد اعتراض هم که کردیم فرمودند قانونه دست ما نیست تازه برای بستن حساب هم همون سود 15 درصد رو تبدیل کردند به 9.5 درصد
موسسه ثامن هم بعد از ادغام با بانک انصار سود 25 درصد رو تبدیل کرد به 18 درصد

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
بانک ملت حساب 5 ساله که سه سال ازش باقی مونده از 22 درصد به 15 تغییر کرد اعتراض هم که کردیم فرمودند قانونه دست ما نیست تازه برای بستن حساب هم همون سود 15 درصد رو تبدیل کردند به 9.5 درصد
موسسه ثامن هم بعد از ادغام با بانک انصار سود 25 درصد رو تبدیل کرد به 18 درصد
ثامن که خوب طبیعیه داستان همون سود غیر مجاز و....است .
اما ملت از شعبه مرکزی زنگ بزنید سوال کنید ببینید داستان چیه .تو این مملکت که چیزی حساب کتاب نداره اما قاعدتا نباید این کار را کرده باشند یکی از اقوام حساب تجارت 5ساله داره پرسیده بود گفته بودند همون سود قبل است.

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
پیگیری کردیم دوست عزیز گفتند مصوبه شورای مرکزی است اما کاملا مشخص بود سلیقه ای است

بالا