برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
من الان سپرده 1 ساله قوامین دارم سر رسیدش ماه دیگست.در بیارم با این وضعیت؟ضبح یکی میگفت چند تا بانک اعلام کردن احتمال ورشکستگی دارن تا 1 ماه دیگه مثل آینده.اخباری هست؟
شما در سررسید ۲۰ درصد سود خواهید گرفت در حالی که در یکسال گذشته ارزش ریال ۱۵۰ درصد افت داشته
در واقع شما ۱۳۰ درصد ضرر کردید!

Titania

Registered User
لایک‌ها
1,324
کد نهاب به طور رسمی عملیاتی شد

کد منحصر به فرد هر ایرانی در سیستم بانکی

یعنی اگه صد تا حساب در همه بانکها ( 30 بانک فعلی ایران ) داشته باشی از دید بانکها همه اون حسابها ی مشتری **** بانکی است

http://www.ibena.ir/news/88980/راه-اندازی-سامانه-ملی-نهاب-****-هویت-سنجی-اطلاعات-مشتریان
تشکر از اطلاعات مفید.
با انجام این نوع از طرح ها به نظر میرسد برنامه ویژه ای برای دریافت مالیات از عایدی فعالیتهای اقتصادی و بانکی را در نظر دارند.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
تشکر از اطلاعات مفید.
با انجام این نوع از طرح ها به نظر میرسد برنامه ویژه ای برای دریافت مالیات از عایدی فعالیتهای اقتصادی و بانکی را در نظر دارند.
دقیقا....:D
مالیات بر درآمد، سود بانکی خودش ی نوع درآمد محسوب میشه

بزودی:
هزینه و کارمزد نگهداری پول در حساب
هزینه و کارمزد برداشت وجه نقد از خودپرداز و عابر بانک

gamekhor2007

Registered User
لایک‌ها
19
عزیزم شما به جای اینکه نگران بانک ها باشی نگران ریال باش!!

هیچ بانکی در هیچ جای دنیا در شرایط تورمی و کاهش ارزش پول ملی ورشکست نشده و نخواهد شد.

بانک ها با ریال من و شما دلار و سکه و ملک خریدن و کالاهای با ارزش وارد کردن و الان سرمایه ریالیشون 3 برابر قبل شده. یک سومشو میدن به سپرده گذارا بقیه هم مال خودشون.
خوب چکار کنم این پول رو؟

gamekhor2007

Registered User
لایک‌ها
19
شما در سررسید ۲۰ درصد سود خواهید گرفت در حالی که در یکسال گذشته ارزش ریال ۱۵۰ درصد افت داشته
در واقع شما ۱۳۰ درصد ضرر کردید!
واقعا نمیدونم چکار کنم.میخواستم قبل از این افزایشا ماشین یا سکه بخرم پشیمون شدم.پولم هم به خونه و زمین نمیرسه

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
واقعا نمیدونم چکار کنم.میخواستم قبل از این افزایشا ماشین یا سکه بخرم پشیمون شدم.پولم هم به خونه و زمین نمیرسه
همه مثل شمان..منم میخواستم خودرو و زمین بگیرم برا سرمایه...زمینمو فروختم ب فاصله دوماه قیمت خودرو افزایش پیدا کرد و زمین تو شمال قیمت نجومی پیدا کرد

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
یه روزه ارز 20 درصد بالا رفت ...
سود صندوقهای سرمایه گذاری 20 درصد برای 365 روزِ . یعنی الکی 364 روز پولمون رو تو صندوق یا بانک نگه داشتیم
کجا سرمایه گذاری کنیم ارزش پولمون از این کمتر نشه

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
منم یه مقدار پول توی سپرده یه ساله و یه مقداری هم کوتاه مدت داشتم ولی الان دیگه مثل سگ پشیمونم چرا تبدیل به ارز یا سکه نکردم ارزشش به معنای واقعی دیگه از بین رفت و با پهن هیچ فرقی نداره.. به نظر شما الان دیر نیست همین چیزی که مونده رو تبدیل به دلار یا سکه کنم؟ و بعد از کجا برم با نرخ مناسب بخرم؟ شهرستان هستم لطفا تا بیش از این دیر نشده هرچه زودتر راهنمایی کنید.. دلار یا سکه از کدوم نوعش. یا ارز دیجیتال

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
امروز درخواست ابطال واحدهای سرمایه گذاری رو زدم. چیه 20 درصد در سال. از آذر که پولمو گذاشتم تو صندوق 13 درصدی سود گرفتم. ماه آذر، دلار 4100 بوده الان 11400 تومنه. دلار 178 درصد رشد کرده. 13 درصد کجا 178 درصد کجا :general710:

Last edited:

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
امروز درخواست ابطال واحدهای سرمایه گذاری رو زدم. چیه 20 درصد در سال. از آذر که پولمو گذاشتم تو صندوق 13 درصدی سود گرفتم. ماه آذر، دلار 4100 بوده الان 11400 تومنه. دلار 178 درصد رشد کرده. 13 درصد کجا 178 درصد کجا :general710:
باریکلا

mohammadid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
دوستان احساسی برخورد نکنید، ممکنه دلار و سکه در پایان صعودشون باشن.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
قرار نیست سود بانکی رو زیاد کنن؟!

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
با سللام
روز بخیر
در حال حاظر بیشترین سود بانکی رو کدوم بانک ها میدن ؟ معتبر باشن

zolali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
60
در اسفند ماه 96 دولت دلار و طلا وقتی کمی گران شد اوراق 20 درصد یکساله با محدوده زمانی منتشر کرد و تا حدودی سرعت افزایش قیمتهارو گرفت اما معلوم نیست به چه علت با اینکه قیمت ارز تا این حد بالا اومده و موجب نگرانی مردم شده و قیمتها نجومی بالا میرن هیچ اقدامی در جهت افزایش سود بانکی انجام نمیده و قیمتها رها شده و اگرچه سود بانکی بالا گزینه خوبی نیست اما فعلا شرایط اقتضاء می کنه که از این سیاست استفاده بشه تا تا حدوی تعادل به بازار برگرده اینقدر قیمت سکه بالا اومده که هرکس پیش خرید کرده و تحویل گرفته حاضر به فروش نیست در حالیکه علت و فلسفه این پیش فروش تعادل بخشیدن به قیمتهای بازار بوده و خیلیها در زمان پیش فروش نگران کاهش قیمت در زمان تحویل سکه ها بودن اما امروز ما می بینیم بیش از 100 درصد رشد قیمتی داشته و خریداران نیز حاضر به فروش نیستند .

avan

Registered User
لایک‌ها
207
در اسفند ماه 96 دولت دلار و طلا وقتی کمی گران شد اوراق 20 درصد یکساله با محدوده زمانی منتشر کرد و تا حدودی سرعت افزایش قیمتهارو گرفت اما معلوم نیست به چه علت با اینکه قیمت ارز تا این حد بالا اومده و موجب نگرانی مردم شده و قیمتها نجومی بالا میرن هیچ اقدامی در جهت افزایش سود بانکی انجام نمیده و قیمتها رها شده و اگرچه سود بانکی بالا گزینه خوبی نیست اما فعلا شرایط اقتضاء می کنه که از این سیاست استفاده بشه تا تا حدوی تعادل به بازار برگرده اینقدر قیمت سکه بالا اومده که هرکس پیش خرید کرده و تحویل گرفته حاضر به فروش نیست در حالیکه علت و فلسفه این پیش فروش تعادل بخشیدن به قیمتهای بازار بوده و خیلیها در زمان پیش فروش نگران کاهش قیمت در زمان تحویل سکه ها بودن اما امروز ما می بینیم بیش از 100 درصد رشد قیمتی داشته و خریداران نیز حاضر به فروش نیستند .
علت خیلی روشنه
خوده دولت این وسط سودی در حد 5 سال طی 2 ماه کرد

Last edited:

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
اول اینکه شایعات مبنی بر افزایش سود بانکی هست که احتمالا از شهریور این طرح اجرایی بشه مگر اینکه روش جایگزینی پیدا بشه برای جمع کردن و کاهش نقدینگی

دوم اینکه به نظر من در کنار سایر عوامل خود دولت در این افزایش قیمت ها دخیل هست و انگار خودشم بدش نمیاد قیمت ارز و سکه و در پی آن قیمت کالاها افزایش پیدا کنه چون هدفش با این قضایا زودتر شاید محقق بشه.علاوه بر سودی که میکنه به نظر من این دولت اصل **** رو هدف گرفته

سوم اینکه الان وضعیت طوری شده که هر کس هر سرمایه ای داره میخاد تبدیل به دلار کنه نه اینکه سود کنه بلکه ضرر نکنه و ارزش پولش حفظ بشه تقاضا خیلی بالا رفته و چاره کار ثبات هست که متاسفانه از دوره احمدی نژاد به بعد ثبات نداشتیم .

چهارم اینکه به نظر من تا زمانی که با امریکا دشمنی داریم و ترامپ علیه ماست وضعیت اقتصاد ما همینه
هر بسته پیشنهادی هم که دولت ارایه میده در جهت کنترل بازار به صورت مقطعی هست و بعد یه مدت حالا چه ده روز چه صد روز دوباره جو روانی حاکم بر ایران اوضاع رو بهم میریزه و دوباره دولت بسته جدیدی ارائه میده و این چرخه همچنان ادامه داره

و در اخر یه توصیه برای دوستان عزیزی که پول مازادشونو تبدیل به دلار یا طلا کردن یا میخان بکنن دارم اونم اینکه دوستان صرفا برای حفظ ارزش پول اینکارو انجام بدن و دید بلندمدت داشته باشن
مثلا هستن افرادی که دلار ۱۲تومنم خریدن الان شده ۱۰۵۰۰
شما هدفتون بلند مدت باشه مثلا یکسال دوسال ......
دیگه هر روز دنبال قیمت نباشید که وای خدا امروز فلان قیمته الان دارم فلان تومن ضرر میکنم یا فلان تومن سود میکنم
بذارید یه گوشه به کار و زندگیتون برسید هر وقت به پولش نیاز داشتید تشریف ببرید بازار پولش کنید استفاده کنید.

شاد باشید

Sent from my SM-G6100 using Tapatalk

بالا