برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
احتمال ادغام ۵ بانک در بانک سپه
براساس شنیده ها تا پایان آبان‌ماه بانک‌های حکمت ایرانیان، انصار، قوامین، مهر اقتصاد و موسسه کوثر در بانک سپه ادغام شده و بانک جدیدی با عنوان بانک سپه نوین را تشکیل خواهند داد
پیش‌بینی می‌شود در این میان بانک انصار تا پایان شهریور با تابلوی بانک جدید فعالیت خود را آغاز کند

shadone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
براساس شنیده ها تا پایان آبان‌ماه بانک‌های حکمت ایرانیان، انصار، قوامین، مهر اقتصاد و موسسه کوثر در بانک سپه ادغام شده و بانک جدیدی با عنوان بانک سپه نوین را تشکیل خواهند داد
پیش‌بینی می‌شود در این میان بانک انصار تا پایان شهریور با تابلوی بانک جدید فعالیت خود را آغاز کند

پس دقیقا بلایی که سر موسسات آوردن سرمون میارن.یعنی میگن سودای 22-23 درصدی رو گرفتید اشتباه بوده بیایید 15 درصدش کردیم براتون.
این وسط گردشگری مشکلی نداره پولمونو ببریم اونجا؟
همچنین یه شبه و بی سرو صدا هم دلار و سکه رو اینهمه گرون کردن که مردم میترسن پولشونو از بانک بیرون بکشن و فرضا دلار 15 تومنی بخرن.از ترس اینکه مبادا یه مدت کاهشی باشه.

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
پس دقیقا بلایی که سر موسسات آوردن سرمون میارن.یعنی میگن سودای 22-23 درصدی رو گرفتید اشتباه بوده بیایید 15 درصدش کردیم براتون.
این وسط گردشگری مشکلی نداره پولمونو ببریم اونجا؟
همچنین یه شبه و بی سرو صدا هم دلار و سکه رو اینهمه گرون کردن که مردم میترسن پولشونو از بانک بیرون بکشن و فرضا دلار 15 تومنی بخرن.از ترس اینکه مبادا یه مدت کاهشی باشه.
من تحلیلم از جریانات اینه که دارن خودشونو برای ۱۳ آبان آماده میکنن الان که حجم زیادی از سپرده گذارها پولهاشونو از این بانکها کشیدن بیرون ادغامشون بهترین کاره تا ورشکسته نشن متاسفانه مردم با این گرونشدنها هیچ بیمی ندارن و همچنان میخرن از دلار گرفته تا پراید مقوایی

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
دارایی‌های خارجی سیستم بانکی در پایان تیرماه 41 درصد افزایش یافت

بانکها طی این مدت مردم را تشویق به نگهداری ریال در حساب بانکی می کردند و ریالهای مردم را تبدیل به ارز می کردند و توانستتد 41 درصد سرمایه ارزی بانکها را افزایش دهند و ریال مردم را 4 برابر ضعیف کردند.

بنا به اعلام بانک مرکزی میزان دارایی‌های خارجی سیستم بانکی در تیر ماه امسال ۸۴۰۹ هزار میلیارد ریال اعلام شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۱ درصد افزایش یافته است.

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
اگه ادغام بشن سودشون میاد رو 10 درصد؟
خیلیا تو قوامین حساب دارن تکلیف چیه؟

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
متاسفانه کارت و امکان واریز نداره سپرده یکساله هست
تا 10 شهریور باز میکردن
یعنی نمیشه سودش تو یه کارت دیگه انلاین ریخته بشه ؟ پس چه جوری باید سودش رو هر ماه گرفت !؟

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو داره در مورد گردشگری صحبت میکنه

این بانک گردشگری زیر نظر سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری هست؟کسی اطلاعی داره؟

shadone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به قوامین و گردشگری و آینده که میگن اطمینان نکنید با ذکر مثال.
ارزش سرمایه مونم که 1/3 شد.دلارم که میگن نخرید و نفروشید و بعدا بگیرو و ببند داره.
نه راه پس داریم نه پیش،بالش خوب کسی سراغ داره پولامونو بذاریم توش؟:(

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
به قوامین و گردشگری و آینده که میگن اطمینان نکنید با ذکر مثال.
ارزش سرمایه مونم که 1/3 شد.دلارم که میگن نخرید و نفروشید و بعدا بگیرو و ببند داره.
نه راه پس داریم نه پیش،بالش خوب کسی سراغ داره پولامونو بذاریم توش؟:(
هم ارز می تونی بخری هم سکه هم طلای آب شده .خرید و فروش دلار که فعلا مجاز شده هیچ مشکلی هم نداره اما به نظر من فقط طلا بخر چه سکه چه آب شده و....تنها چیزی که تو کل دنیا هیچ وقت بی ارزش نمیشه طلا است

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو داره در مورد گردشگری صحبت میکنه

این بانک گردشگری زیر نظر سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری هست؟کسی اطلاعی داره؟

چی میگفت دربارش ؟ من ندیدم برنامه رو
تازه میخواستم برم حساب باز کنم توش :(

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
چی میگفت دربارش ؟ من ندیدم برنامه رو
تازه میخواستم برم حساب باز کنم توش :(
چیز مهمی نگفتن میگفتن از گرانی دلار که باعث شده سفر به ایران بسیار بسیار ارزان بشه باید استفاده کنیم
در مورد بانک گردشگری صحبت خاصی نکردن

mina95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
توی سایت ها و برنامه ها همش میگن بانک ها،سپرده‌هایی با سود ۲۳ درصدی افتتاح میکنند که مردم وارد التهابات بازار ارز نشند.
دوستان اطلاع دارند آیا بانک های افتصاد نوین و پاسارگاد و پارسیان و شهر و سرمایه و...نرخ سودهاشون زیاد شده یا نه؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
دوستان از سودهاي موسسه نور كسي اطلاع داره؟اين موسسه مجازه؟خطري نداره؟

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
اقا این حساب 23 درصد بانک گردشگری سودش ماهانه رو چه جوری باید بگیریم ؟ یعنی موقع باز کردنش یه شماره کارت شتاب میدیم ماهانه میاد تو اون کارت ؟

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
دوستان از سودهاي موسسه نور كسي اطلاع داره؟اين موسسه مجازه؟خطري نداره؟
تا بانک هست پول گذاشتن تو موسسه کار پر ریسک و خطرناک و ببخشید احمقانه ای هست
اگه یادت باشه فقط موسسات بودن که پولای مردم رو خوردن و بردن و هنوز خیلیا به اصل پولشون هم نرسیدن چه برسه سودش
من تا به این لحظه هیچ بانکی ندیدم مشکل پیدا کنه

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
اقا این حساب 23 درصد بانک گردشگری سودش ماهانه رو چه جوری باید بگیریم ؟ یعنی موقع باز کردنش یه شماره کارت شتاب میدیم ماهانه میاد تو اون کارت ؟
برای باز کردن حساب یکساله 23 درصدی باید حتما یک حساب کوتاه مدت روزشمار 10 درصدی برای واریز سودش داشته باشی
البته همین حساب هم اگه موجودیش بره بالای 10 میلیون خودکار 20 درصدی میشه

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
برای باز کردن حساب یکساله 23 درصدی باید حتما یک حساب کوتاه مدت روزشمار 10 درصدی برای واریز سودش داشته باشی
البته همین حساب هم اگه موجودیش بره بالای 10 میلیون خودکار 20 درصدی میشه
ببخشید من متوجه نشدم
من بخوام 20 تومن حساب یک ساله 23 درصد تو این بانک باز کنم باید چی کار کنم ؟

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
ببخشید من متوجه نشدم
من بخوام 20 تومن حساب یک ساله 23 درصد تو این بانک باز کنم باید چی کار کنم ؟
خیلی واضح گفتم داداش شما باید قبلش یه حساب کوتاه مدت روزشمار باز کنی اصلا شما برو شعبه خود کارمند بانک راهنمائیت میکنه کار شاقی نیست ;)

بالا