برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
ممنون
خوب حالا همین بانک قوامین خوبه یا بانک بهتری هم است برای سود روز شمار که بشود در ماه از حساب برداشت و یا دوباره واریز منیم بدون اینکه سود را کم نکنه ؟
دیگه سود روزشمار نداریم، تمام بانکها ماه شمار شده. اگر یک روز در ماه حساب رو خالی کنید در کل اون ماه هیچ سودی به حساب شما تعلق نمیگیره

البته بانک اینده و موسسه نور تا همین چند وقت پیش حساب ۲۰ درصدی با قابلیت واریز و برداشت باز میکردن، در حال حاضر نمیدونم باز میکنن یا نه

anousheh

Registered User
لایک‌ها
16
بانک اینده
ممنون
خوب حالا همین بانک قوامین خوبه یا بانک بهتری هم است برای سود روز شمار که بشود در ماه از حساب برداشت و یا دوباره واریز منیم بدون اینکه سود را کم نکنه ؟
بانک اینده باز میکنه ۲۰ درصد اسمش سالیانه ولی روز شمار میده سودشو هفته پیش خودم باز کردم

anousheh

Registered User
لایک‌ها
16
دوستان صدور زدن تو یک صندوق قانونا چقدر طول میکشه؟از در گاه زدم سری پیش سه روز بعد تایید شد تو سایت ایندفعه حساب به حساب با نرم افزار کلید که انی هست چهارشنبه ظهر زدم بعد تماس گرفتم گفتم تایید کنین گفتن دی ان یا همچین چیزی فردا میاد تایید میشه امروزم تایید نشد زنگ زدم میگم مگه نگفتین امروز میگه فردای کاری !شنبه میاد میگم پس شما اونجا بیکاری یا بانک تعطیله خلاصه پیچوند .قانون خاصی نداره؟بعد هم اگه شنبه صدور بخوره هر سهم رو به قیمت ۴ شنبه که من اقدام کردم حساب میکنه یا شنبه که تایید میشه؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
بانک اینده

بانک اینده باز میکنه ۲۰ درصد اسمش سالیانه ولی روز شمار میده سودشو هفته پیش خودم باز کردم
پس چرا جساب روز شمار من که 20 درصد بود کرده 10 درصد باید دوبار برم یه حساب جدید باز کنم؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
این صندوق بانک آینده و حساب آینده ساز چدیدا اصلا معلوم نیست چکار داره می کنه ! جهت اطلاع گفتم ... قوانینش ماهی یک بار عوض مییشه ! یه جایی بزارید که ثبات داشته باشه
این ماه برای من 20 درصد واریز کرد
قبلا 23 درصد بود!

ARIAEI

Registered User
لایک‌ها
51
صندوق خوبی داره شهریور میلیونی 56 هزارتومن داد

صندوق صنعت و معدن هم خوبه میلیونی 66 هزار تومن داده فکر میکنم

بانک که اصلا بازیه
سلام این صندوق هایی که نام بردید وابسته به کدام بانک هستن؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815

نحوه محاسبه سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی

navidkid

Registered User
لایک‌ها
482
بانک ملی دیگه حساب 20 درصد باز نمی کنه

hamedsh923

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
69
سلام دوستان من قصد سرمایه گذاری در صندوق حکمت اشنارو دارم اما شنیدم این بانک میخواد ادغام بشه،،امکانش هست برای صندوق مشکلی پیش بیاد؟؟

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
560
سلام دوستان من قصد سرمایه گذاری در صندوق حکمت اشنارو دارم اما شنیدم این بانک میخواد ادغام بشه،،امکانش هست برای صندوق مشکلی پیش بیاد؟؟

این صندوق ظرفیتش پر شده و بسته هستش شما چه جوری میخوای سرمایه گذاری کنی داخلش ؟ در مورد سوالت هم نه هیچ مشکلی براش پیش نمیاد

hamedsh923

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
69
این صندوق ظرفیتش پر شده و بسته هستش شما چه جوری میخوای سرمایه گذاری کنی داخلش ؟ در مورد سوالت هم نه هیچ مشکلی براش پیش نمیاد
اونی که ظرفیتش پر شده امین اشناست من حکمت اشنارو میگم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
تو اساس نامه صندوق امین سامان نوشته بود ضامن نقد شوندگی بعد از چند روز مبلغ واحدها رو پرداخت میکنه

------------------------

بعضی صندوق های درامد ثابت بازده 30 روزه بالای 3 درصد داشتن. چطوریه

anousheh

Registered User
لایک‌ها
16
تو اساس نامه صندوق امین سامان نوشته بود ضامن نقد شوندگی بعد از چند روز مبلغ واحدها رو پرداخت میکنه

------------------------

بعضی صندوق های درامد ثابت بازده 30 روزه بالای 3 درصد داشتن. چطوریه
صندوق هایی سود بالا دادن معمولا ارزش کل داراییشون کمه زیر ۲۰ تا ۵۰ میلیارد منابعشون که زیاد میشه دیکه قدرت مانور قبل رو‌ندارن مثلا صندوقی بوده که از سود ۱۵ درصد ماهیانه به بازده منفی رسیده ضرر داده .صندوق های بزرگ هم که منابع شون بالا میره و صدورشون بالاست سودهاشون دیکه مثل قبل نیست درامد ثابت ها که یکم از بانک بالاترند ولی با ریسک

take

Registered User
لایک‌ها
100
وقت بخیر خدمت همه دوستان جسارتا راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
یک مبلغی که میشه ۴۰ میلیون بنا به شرایطی باید یکسال حداقل بزارم بانک سوالم این هستش که در حال حاضر کدوم بانک بیشترین سود رو میده ؟ که با راهنمایی شما عزیزان مبلغ رو در بانک مورد نظر سپرده کنم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552

نحوه محاسبه سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی
چقدر زرنگن، اگه پولتو برداشت کنی بدی، فقط مبلغ کمی بمونه فرضا 50 هزار تومن ، همون روز دوباره واریز کنی، باز سود 50 هزار تومن رو حساب میکنن.

بالا