برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
کاش یه نتیجه گیری از حرفت میکردی !

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
سامانه تولید رمز مبتنی بر USSD اینترنت‌بانک آینده راه اندازی شد
شماره‌گیری کد #743*
نحوه عملکرد سیستم به این ترتیب است که مشتریان محترم درخواست عضویت خود را در اینترنت‌بانک آینده، که از طریق وب‌سایت بانک آینده به نشانی www.ba24.ir قابل دسترسی است، ثبت می‌نمایند. پس از طی مهلت مقرر و در مراجعه به شعبه، مشتری محترم باید درخواست خود مبنی بر انتخاب USSD به‌عنوان نوع رمزساز را مطرح نموده و شماره تلفن همراه خود را اعلام نماید. پس از طی مهلت مقرر، مشتری محترم قادر خواهد بود با استفاده از تلفن همراه خود و با شماره‌گیری کد #743*، رمز موردنیاز به منظور ورود به سیستم را دریافت نمود و درون سیستم نیز، امضای دیجیتال موردنیاز، به‌منظور اجرای تراکنش‌های مالی را تولید نماید.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
بانک ملی دیدم 31.5 درصد سود میده

کوتاه مدت 3 ماهه

که 3 ماه به سه ماه تمدید میشه
کسی از بچه ها این حساب باز کرده؟ارزش داره؟سود درسررسید هست؟اگه آره بصورت ماهانه چند در میاد؟

behzadi1975

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
کسی از بچه ها این حساب باز کرده؟ارزش داره؟سود درسررسید هست؟اگه آره بصورت ماهانه چند در میاد؟
فکر می کنم دوستمون اشتباه تایپی داشتند و منظورشون 21.5 بود نه 31.5
اگر 31.5 باشه حتی اگر سود سررسید باشه رکورد جدید بین کل بانک ها و موسسات مالی هست...
احتمالا اشتباه تایپی دوستمون هست

mrm88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با عرض سلام خدمت اساتید محترم
دوستان من کلی از صفحات رو خوندم ولی راستش برام ابهام شده! ببینید فرض کنید من حسابی با 15 مل رو بخوام باز کنم، الان کدوم بانک بیشترین سود رو بصورت ماهیانه بم میده؟ به عبارت بهتر از بین بانکایی نظیر آینده، مسکن، گردشگری و... که دوستان اشاره کردند کدوم یکیشون هر ماه بیشترین رقم رو به ازای پولی که گفتم در کمترین مدت برام واریز میکنه؟ البته که بشه برداشت هر زمان که لازم شد( روزشمار )

Last edited:

Rock Star

Registered User
لایک‌ها
72
آینده با سود روز شمار 23 درصد

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
من دیروز رفتم پرسیدم از رئیس شعبه بانک آینده گفت هنوز شرایظش برقرار هست بهش گفتم حداقل موجودی که نداره. یه ذره فکر کرد بعد گفت یه 2 3 تومنی باید بزاری بمونه حداقل. اگه بخش نامس چرا رو هوا می گی خوب بین 2 تا 3 تومنم 1 تومن فاصلس
همه جا می گن حداقل نداره بعد رئیس شعبه اینو تحویل می ده
بعد یه چیز دیگه هم که هست بانک مرکزی تاییدش نمی کنه چون توی لیست بانک های مورد تاییدش نیس. از اون طرف عنوان بانک یدک می کشه با اختیارات بانک
یه جورین کلا نمی دونم چرا حس خوبی به این بانک ندارم

Last edited:

mrm88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من دیروز رفتم پرسیدم از رئیس شعبه بانک آینده گفت هنوز شرایظش برقرار هست بهش گفتم حداقل موجودی که نداره. یه ذره فکر کرد بعد گفت یه 2 3 تومنی باید بزاری بمونه حداقل. اگه بخش نامس چرا رو هوا می گی خوب بین 2 تا 3 تومنم 1 تومن فاصلس
بعد یه چیز دیگه هم که هست بانک مرکزی تاییدش نمی کنه چون توی لیست بانک های مورد تاییدش نیس. از اون طرف عنوان بانک یدک می کشه با اختیارات بانک

خوب با این حساب آدم خیالش راحت نیست خیلی! میدونین که بانک آینده مال آقای انصاری میلیاردر معروف و از نزدیکان رییس جمهور قبلی!
شرایط بانک های دیگه واسه موردی که گفتم چطوره؟ مثلا گردشگری یا مسکن؟

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
موسسه کوثر تا 2/3 روز دیگه روز شمار 24 درصد باز میکنه تا یکماه به پول نباید دست بزنی کف موجودی نداره.اما بدیش اینه که موسسه هست عضو شتابم نیست.اما مجوز بانک مرکزی داره.

Rock Star

Registered User
لایک‌ها
72
اون ریس شعبه بی اطلاع بوده کفش 20 هزار تومنه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
بی اطلاع نبوده شما را بی اطلاع فرض کرده که پول توی حساب بانکش زیاد باشه!!!!

Wild Eagle

Registered User
لایک‌ها
22
25عسگریه درصد روزشمار می دهد ؟؟؟؟/
اگر بعد از 3 ماه پول رو برداری 21 درصد میشه و 6 ماه 23 درصد و 9 ماه 24 درصد ، فکر میکنم همینجوری بود.
واسه هر مبلغی هم 25 درصد میده.
کارت شتاب نداره ولی میتونی از ATM های بانک ملت هم پول رو برداشت کنی.

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
ثامن الاعمه ۲۳/۵ درصد روزشمار میده ۳۶روز هم بزاری ۲ برابر پول با ضامن بهت وام میدن با بهره ی ۲۳ درصد

skankan2

Registered User
لایک‌ها
23
پولتونو تو این موسسه ها نزارید.اینا نه مجوز دارن نه هیچی..به خاطر 2زار بیشتر پولتون میپره ها .بانک مرکزی هم گردن نمیگیره

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
ثامن الاعمه ۲۳/۵ درصد روزشمار میده ۳۶روز هم بزاری ۲ برابر پول با ضامن بهت وام میدن با بهره ی ۲۳ درصد

من همین چند وقت پیش پرسیدم گفتن 18.5 درصد روزشمار چطور به شما گفتن 23.5 !! یقینا یه کاسه ای زیر نیم کاسست

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
پولتونو تو این موسسه ها نزارید.اینا نه مجوز دارن نه هیچی..به خاطر 2زار بیشتر پولتون میپره ها .بانک مرکزی هم گردن نمیگیره
دوندگی و الافی برای رسیدن به حق در ادارات دولتی "حال" خودشو داره و خیلی ها دوست دارند!
---
اینم خبر قاصد از بانک تجارت:
http://www.tejaratbank.ir/portal/De...e.aspx?type=1&t=y&R=true&W=800&h=800&id=27004
لینک خبر:
http://www.tejaratbank.ir/portal/default-1291.aspx?mID=44&NewsId=11598

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
% 23.5 اگه سه ماه پولتو دست نزنی هست و %18 روزشمار هر ماه واریز میشه با قابلیت برداشت پولتون هر موقع بخواین.

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
دوندگی و الافی برای رسیدن به حق در ادارات دولتی "حال" خودشو داره و خیلی ها دوست دارند!
---
اینم خبر قاصد از بانک تجارت:
http://www.tejaratbank.ir/portal/De...e.aspx?type=1&t=y&R=true&W=800&h=800&id=27004
لینک خبر:
http://www.tejaratbank.ir/portal/default-1291.aspx?mID=44&NewsId=11598

فقط چون سودش در سر رسید هست برای خیلی ها سخته تا دو سال پول اصلی رو نداری و سودشم رو هم نداری.

بالا