برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
امروز رفتم بانک سپه حساب کو تاه مدت خودمو ببندم دیدم بعد از یکساعت حاضر نیستن پولمو به من بدن با داد و فریاد زیاد در بانک بالاخره پولمو گرفتم . خواستم بگم اشتباه منو نکنین فریب قدمت و سابقه بانکهای در پیتی ملی ،صادرات، سپه و ملت و تجارت رو نخورین .مشتری مداری که صفر ، امکانات نزدیک به صفر .پول بی زبون خودتونو در اختیار بانکهای نامبرده نذارین .به من حتی سود پولمو ندادن . با داد و بیداد تونستم بزحمت اصل پول خودمو بگیرم. خدا لعنت کنه مسولین بانک مرکزی (ریس دزد ها) که پشت پرده در دزدی و مال مردم خوری این بانکها شریکند از این بانکهای دزد حمایت می کنن ولی میگن بانک آینده و فلان بانک خصوصی رو قبول نمی کنیم .بدترین بانک خصوصی هم از این بانکهای سپه و ملی دزد و کلاهبردار بهترن.

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
امروز رفتم بانک سپه حساب کو تاه مدت خودمو ببندم دیدم بعد از یکساعت حاضر نیستن پولمو به من بدن با داد و فریاد زیاد در بانک بالاخره پولمو گرفتم . خواستم بگم اشتباه منو نکنین فریب قدمت و سابقه بانکهای در پیتی ملی ،صادرات، سپه و ملت و تجارت رو نخورین .مشتری مداری که صفر ، امکانات نزدیک به صفر .پول بی زبون خودتونو در اختیار بانکهای نامبرده نذارین .به من حتی سود پولمو ندادن . با داد و بیداد تونستم بزحمت اصل پول خودمو بگیرم. خدا لعنت کنه مسولین بانک مرکزی (ریس دزد ها) که پشت پرده در دزدی و مال مردم خوری این بانکها شریکند از این بانکهای دزد حمایت می کنن ولی میگن بانک آینده و فلان بانک خصوصی رو قبول نمی کنیم .بدترین بانک خصوصی هم از این بانکهای سپه و ملی دزد و کلاهبردار بهترن.

behzadi1975

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
این موردی که شما می فرمایید بسیار عجیب هست...
امیدوارم مستند کافی برای این حرفتون داشته باشید و به قصد تخریب یک موسسه و تبلیغ برای موسسه دیگر این پست رو نزده باشید...
چیزی که مشخص هست اینه که در شرایط سود یکسان بانک های دولتی به بانک های خصوصی ارجحیت دارند چراکه سرمایه شما توسط بانک مرکزی تضمین شده است درحالی که در بانک های خصوصی چنین نیست و فقط اعتبار و مجوز بانک خصوصی مورد تایید بانک مرکزی است نه ضمانت سرمایه...
اما شما در مورد خدمات بانکی درست می فرمایید و بانک های خصوصی مشتری مداری و خدمات بانکی بیشتری ارایه می دهند...
ممنون میشم اگر توضیح بدهید که کدام شعبه بانک سپه حساب داشته اید و مبلغ سپرده شما چقدر بوده و چرا سود رو به شما نداده اند؟؟؟؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
امیدوارم مستند کافی برای این حرفتون داشته باشید و به قصد تخریب یک موسسه و تبلیغ برای موسسه دیگر این پست رو نزده باشید...
چیزی که مشخص هست اینه که در شرایط سود یکسان بانک های دولتی به بانک های خصوصی ارجحیت دارند چراکه سرمایه شما توسط بانک مرکزی تضمین شده است درحالی که در بانک های خصوصی چنین نیست و فقط اعتبار و مجوز بانک خصوصی مورد تایید بانک مرکزی است نه ضمانت سرمایه...
اما شما در مورد خدمات بانکی درست می فرمایید و بانک های خصوصی مشتری مداری و خدمات بانکی بیشتری ارایه می دهند...
ممنون میشم اگر توضیح بدهید که کدام شعبه بانک سپه حساب داشته اید و مبلغ سپرده شما چقدر بوده و چرا سود رو به شما نداده اند؟؟؟؟
سرمایه هم ضمانت میشه دوست عزیز....پول خیلی زیادی از طرف بانک خصوصی در بانک مرکزی بلوکه میشه تا در صورت ورشکستگی از اون پول بدهی های مردم رو بپردازند.

Last edited:

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
بانک سپه شعبه شهران بود. من خیلی از بانکها حساب داشتم و دارم بنابراین تقریبا با کلیه بانکها آشنایی دارم . دولتی و خصوصی بودن بانک مهم نیست. آنچه مهمه سر موقع سود دادن و خدمات مناسب ارائه شده به مشتریان است. بانک مرکزی با کوبیدن موسسات و بانکهایی که سود بالاتری میدن قصد داره مردم پول بی زبونو بدن دست بانکهای دزد ملی و سپه و.... چون خودشون در بخور بخور ها شریکند. مسئولین دزد بانک مرکزی دلسوز مردم نیستن فقط فکر چیب خودشون هستن.

behzadi1975

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بانک سپه شعبه شهران بود. من خیلی از بانکها حساب داشتم و دارم بنابراین تقریبا با کلیه بانکها آشنایی دارم . دولتی و خصوصی بودن بانک مهم نیست. آنچه مهمه سر موقع سود دادن و خدمات مناسب ارائه شده به مشتریان است. بانک مرکزی با کوبیدن موسسات و بانکهایی که سود بالاتری میدن قصد داره مردم پول بی زبونو بدن دست بانکهای دزد ملی و سپه و.... چون خودشون در بخور بخور ها شریکند. مسئولین دزد بانک مرکزی دلسوز مردم نیستن فقط فکر چیب خودشون هستن.
شما فرمودید اول گفته اند پولتان را نمی دهند و بعد هم سودش را نداده اند. این موضوع رو کمی باز می کنید!!! یعنی بانک گفت پولتو نمی دهیم؟ بعد هم شما بدون اینکه سودت رو بگیری فقط اصل پول رو گرفتی؟؟؟

بنده در بانک سپه مرکزی آشنا دارم. اگر دقیقا بفرمایید مورد چی بوده پیگیری خواهم کرد...

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
كسي سود 2 و 3 و 4 ساله نور رو ميدونه؟ اگه پنج ساله باز كنيم بعد از يك سال بخوايم بگيريم 29 درصد (حالا با مختصر جريمه) ميدن؟ من يك بار يه موسسه حساب باز كردم موقع باز كردن همينجوري گفت اما پاي عمل كه رسيد با نرخهاي بانكهاي دولتي برام حساب كرد و گفت در سيستم اينجوري ثبت شده!

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
دو سال پیش بود که خاوری مدیر کل بانک صادرات با میلیاردها دلار پول مردم به کانادا فرار کرد (قبلا خانواده اشو فرستاده بود ویلا بزرگی هم خریده بود) بعد آقایان گفتن موضوع رو کش ندهید و تعقیب نکنید الانم ایشان به اتفاق خانواده اش خوش و خرم با پول بیت المال مشغول خوشگذرانی در کانادا است. حالا تند تند بانک مرکزی اطلاعیه میده که مردم رو از موسسات مالی اعتباری و بانکهای خصوصی بر حذر میکنه جوری الغا می کنن که گویا هر آن امکان داره این موسسات ورشکست شوند و پول مردم غارت بشه ، در صورتی که برعکس هیچ اعتمادی به بانکهای به اصطلاح دولتی نیست. وقتی اختلاسی بزرگ در یک بانک رخ میده تاوانش را باید کارگران و مردم محروم با افزایش قیمتها و گرانی بیش از حد بپردازند . امروز من با هزار درد سر و با داد و بیداد تونستم اصل پول خودم رو از بانک سپه بیرون بکشم خدا میدونه چه نقشه های دیگری برای پول مردم بیگناه کشیده اند.

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
شما فرمودید اول گفته اند پولتان را نمی دهند و بعد هم سودش را نداده اند. این موضوع رو کمی باز می کنید!!! یعنی بانک گفت پولتو نمی دهیم؟ بعد هم شما بدون اینکه سودت رو بگیری فقط اصل پول رو گرفتی؟؟؟

بنده در بانک سپه مرکزی آشنا دارم. اگر دقیقا بفرمایید مورد چی بوده پیگیری خواهم کرد...
آقا جان بانک که نمیاد مستقیم بگه پولتو نمیدیم ولی از مانع تراشیهای زیاد و سر دواندنش معلوم میشه که میخاد مردمو از گرفتن پولشون منصرف کنه . سود هم تو سرشون بخوره همش دروغه همون اصل پول خودتون باید با دعوا بگیرید چه برسه به سود.

zolali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
60
در خصوص مطلب دوستمون در مورد بانک سپه من هم موافقم که این بانکها مشتری مدار و خدمات خوبی همچون بانکهای خصوصی ارائه نمی دهند اما اینکه پول و سود رو ندادند یک کمی شاید کم لطفی باشه با بانکهای دولتی . من هم بانظر دوستمون موافقم که در شرایط سود برابر بانکهای دولتی از اطمینان و تضمین قویتری نسبت به بانکهای خصوصی برخوردار هستند و معمولا سودها را هم در تاریخهای معیین به حساب های تعیین شده واریز می کنند.

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
در خصوص مطلب دوستمون در مورد بانک سپه من هم موافقم که این بانکها مشتری مدار و خدمات خوبی همچون بانکهای خصوصی ارائه نمی دهند اما اینکه پول و سود رو ندادند یک کمی شاید کم لطفی باشه با بانکهای دولتی . من هم بانظر دوستمون موافقم که در شرایط سود برابر بانکهای دولتی از اطمینان و تضمین قویتری نسبت به بانکهای خصوصی برخوردار هستند و معمولا سودها را هم در تاریخهای معیین به حساب های تعیین شده واریز می کنند.
من هم قبلا همین نظر را داشتم که بانکهای دولتی از قدمت و اعتبار بیشتری بر خوردارن . به همین دلیل و درپی خارج کردن بانک آینده از لیست بانکهای مجاز بانک مرکزی تصمیم به برداشت موجودی خود و آنرا در چندین بانک دولتی سپردم ولی متوجه شدم که سود را با تاخیر می ریزن یا اصلا سودی که قرار بوده نمی دهند . در صورتیکه بانک آینده با وجود وجهه بدی که برایش درست کردن سود را سر موقع میداد و هرموقع هم میخواستی بدون درد سر پولتو میگرفتی. هرکسی رو می بینم میگم به منظور سود گرفتن در بانکهای ملی،سپه،صادرات و ملت سپرده گذاری نکنند.

sisiasal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
کوثر 24 درصد باز کردم. الان یک ماه گذشته ولی 28 روز سود ریختن و باید فردا برم بپرسم. بعد اس ام اس سود رو موبایل نمی یادو تلفن بانکش رسما مال بانک سپه است. بعد گفت پول قابل برداشت فقط سود رو گفت و باید فردا بپرسم. چون مدتی است گردشگری دارم و 23 درصدشم باز کردم، فکر می کنم اون خیلی بهتره و به یک درصد کمترش می ارزه. این شعبش خود پردازه خودشم کار نمی کنه.

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
سلام
کوثر 24 درصد باز کردم. الان یک ماه گذشته ولی 28 روز سود ریختن و باید فردا برم بپرسم. بعد اس ام اس سود رو موبایل نمی یادو تلفن بانکش رسما مال بانک سپه است. بعد گفت پول قابل برداشت فقط سود رو گفت و باید فردا بپرسم. چون مدتی است گردشگری دارم و 23 درصدشم باز کردم، فکر می کنم اون خیلی بهتره و به یک درصد کمترش می ارزه. این شعبش خود پردازه خودشم کار نمی کنه.

بنده دیروز 24 درصد کوثر برای امتحان باز کردم کلن شعبش چنگی به دل نمیزد اما برای من همون موقع sms اومد و کارت هم گفت یکماه دیگه میاد.شاید بخاطر اینکه اسفند 29 روزه بوده اینطوری برای شما حساب کردن!

sisiasal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
من 22 اسفند باز کردم 22 فروردین سود برای 1 میلیون 18500 ریختن اس ام اس هم نیومد
24 درصد یک میلیون 20 هزار میشه؟

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
سلام
من 22 اسفند باز کردم 22 فروردین سود برای 1 میلیون 18500 ریختن اس ام اس هم نیومد
24 درصد یک میلیون 20 هزار میشه؟

روز افتتاح حساب + 30 اسفند که نداریم حساب نمیشه

mr.abbas

Registered User
لایک‌ها
5
فرمول محاسبه ی سود ماهانه سپرده ها :
( مبلغ سرمایه گذاری شده x سود درصد سالانه ) / 12
یعنی 1 میلیون با سود 24 درصد میشه : ( یک میلیون ضربدر بیست چهار صدم ) تقسیم بر 12 ک میشه : 20 هزار تومان ماهانه .

اینو نوشتم چون خیلی از دوستان فکر میکنن 1 میلیون بذارن ماهی 24 درصد ! یعنی 240 هزار تومان بانک سود میده ! در صورتی ک این سود سالیانست !

msaj87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
دوستان از میزان سود 5 ساله خبر دارن؟
مخصوصا موسسه نور و آیا سقف داره؟
ممنون

بالا