• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
نو برونه این دولت رو هم دیدیم. وزیر اقتصاد با کمال آرامش توی تلویزیون می گه ما اولین دولتی هستیم که با تورم 17 درصد نرخ سود بانکی 22 درصد می دیم. اون وقت توی تلویزیون خودشون تو برنامه مناظره شبکه 1 اعلام می کنن نرخ تورم 35 درصد هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
برای خودم متاسفم که یک دفعه دیگه فریب خوردم...:(

مدیر وب سایت easytrading.ir

Abolfazl3007

Registered User
لایک‌ها
46
آمار بدین دوستان آمار بدین از بانکهای مختلف

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
با سلام خدمت دوستان
وللا من دو روز پیش مقداری پول گذاشتم بانک سرمایه سه ماهه قرارداد بست با سود 23.6 البته ناگفته نمونه قبل از عید همین سه ماهه رو تو سرمایه گذاشتم 24.1 درصد سود
بهرحال فکر میکنم به نسبت این مناسبتر بود البته بانک ملی هم یه حساب 4 ماهه داشت 22 درصد
فقط یه خواهش از دوستان دارم احیانا تا یه مدت دیگه سود کم میشه این رو میشه از حرفها و گفته ها فهمید اگه دوستان تو تاپیک سعی کنیم در مورد خرید لوازم و یا احیانا کالاهایی که هزینه انبارداری و نگهداری کمی داشته باشه و خوش فروش باشه صحبت کنیم فکر کنم مناسبتر باشه شاید اینطوری بعد از مدتی بتونیم راه مناسبی پیدا کنیم که حداقل پولمون ارزشش کمتر نشه و مقدار تورم سود برده باشیم
موفق باشید

ardana

Registered User
لایک‌ها
63
من روزشمار 22 درصد گردشگری داشتم، زنگ زدم رئیس شعبه گفت که هنوز بخشنامه نیومده
اگه بیاد باید طبق اون عمل کنیم
پیشنهاد داد امروز برم اونجا، قبل ازینکه بخشنامه بیاد سه ماهه باز کنم 24 درصد

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
بانک دی گفت هنوز نرخ ها اجرا نشده تا یکماه دیگه.بعد از یکماه تماس بگیرن که نرخ جدید رو بهتنون بگیم
پاسارگاد اگر مبلغی از سپرده یکساله رو در 6 ماه برداری اون مبلغ به نرخ 6 ماه -نیم درصد جریمه یعنی 14 درصد میشه 13.5 ولی بقیه سپرده همون 22 عست
بانک دی اگر مبلغی رو در 6 ماه بعد برداری همون مبلغ 6 ماه که میخوای برداری 21.5 حساب میشه وبقیه سپرده هم 22 درصد
ولی من منتظر میمونم تا یکماه دیگه ببینم سودها چقدر میشه(کوتاه مدت)

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
نده آقاجون مگه کسی مجبورت کرده؟؟
چرا منت میذاری؟؟؟!
شما سود ندین مردم هم پولهاشون رو از بانک هاتون میکشن بیرون. جای اینکه مردم ناز کنن اینا دارن ناز میکنن!!!

مشکل اینجاست پول ما اینقدرها نیست که بشه یه کار خوب راه بندازیم . مجبوریم بزاریم بانک .

mkh58

Registered User
لایک‌ها
69
نرخ سود کوتاه مدت باید 5 درصد بشود
چون برای جامعه نابود کننده است از طرفی نرخ سود بالای یک سال باید بین 25 الی 30 باشد
در هیچ جای دنیا به سپرده کوتاه مدت سود نمی دهند ود رهیچ جای دنیا نرخ سپرده بلند مدت کمتر از تورم نیست وقتی تورم 30 درصد است سود 25 درصدی بالا نیست
دولت شعورش نمی رسد بین کوتاه مدت و بلند مدت تعادل ایجاد کند
سپرده کوتاه مدت سود 24 چرا باید بگیرد
بعد سپرده یک سالهه 21 درصد باشد
تعادل در این دولت وجود ندارد فقط شعار شعار و تزویرو و فریب

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,092
نرخ سود کوتاه مدت باید 5 درصد بشود
چون برای جامعه نابود کننده است از طرفی نرخ سود بالای یک سال باید بین 25 الی 30 باشد
در هیچ جای دنیا به سپرده کوتاه مدت سود نمی دهند ود رهیچ جای دنیا نرخ سپرده بلند مدت کمتر از تورم نیست وقتی تورم 30 درصد است سود 25 درصدی بالا نیست
دولت شعورش نمی رسد بین کوتاه مدت و بلند مدت تعادل ایجاد کند
سپرده کوتاه مدت سود 24 چرا باید بگیرد
بعد سپرده یک سالهه 21 درصد باشد
تعادل در این دولت وجود ندارد فقط شعار شعار و تزویرو و فریب
شما از کجا ساندیس میگیری؟ خجالت نمیکشی؟ مگه تو مملکتی زندگی میکنی که تورمش زیر 5 درصده که سود نگیری؟خوبه اقایون دلار رو هم نتونستن زیر 3 تومن نگه دادن الان حسن داره چیکار میکنه واقعن؟ این که دست کمی هم از احمدی نداره؟ میدونی با کم شدن سود مردم ميرن سراغ خرید و انبار کردن جنس؟ خوب این باعث تورم نمیشه ادم عاقل؟

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
من روزشمار 22 درصد گردشگری داشتم، زنگ زدم رئیس شعبه گفت که هنوز بخشنامه نیومده
اگه بیاد باید طبق اون عمل کنیم
پیشنهاد داد امروز برم اونجا، قبل ازینکه بخشنامه بیاد سه ماهه باز کنم 24 درصد

قضیه اینه که الان شما برای 3 ماهه باز کنی با نرخ سود قبلی!
بخشنامه که بیاد فقط تا پایان این 3 ماه قرارداد سود شما نرخ قبلیه...3 ماه تموم شه برای تمدیدش آیا با همون نرخ قبلی تمدید میکنن؟؟
فکر نکنم!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
دوستان قضیه اوراق مشارکت چیه؟ یکی به من گفت اگه سود بالای 20& میخوای اوراق بخر!

ardana

Registered User
لایک‌ها
63
قضیه اینه که الان شما برای 3 ماهه باز کنی با نرخ سود قبلی!
بخشنامه که بیاد فقط تا پایان این 3 ماه قرارداد سود شما نرخ قبلیه...3 ماه تموم شه برای تمدیدش آیا با همون نرخ قبلی تمدید میکنن؟؟
فکر نکنم!
خب راه دیگه ای ندارم :D بذارم روزشمار بمونه یهو فردا شد 10 درصد ، اونوقت جکار کنم
البته خود رئیس شعبه هم گفت بعد از سه ماه باید ببینی سودها چطورن و میخوای با پولت چه کنی

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان 24 درصد روزشمار کوثر هم ملغی میشه؟
برای کسانی که سرمایه کم و به صورت حداکثر شش ماه پولشون رو سرمایه گذاری کنن الان کجا و چه پیشنهادی میدید؟

Nirvanna

Registered User
لایک‌ها
10
من امروز از ثامن پرسیدم گفت بخشنامه اومده و روزشمار 10 درصد شده ولی کوثر می گفت هنوز چیزی اعلام نشده!! اما همه این برگه ها و پارچه نوشته های سود 24 درصدی رو که قبلا به در و دیوار زده بودن امروز برشون داشته بودن!!!!

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
من امروز از ثامن پرسیدم گفت بخشنامه اومده و روزشمار 10 درصد شده ولی کوثر می گفت هنوز چیزی اعلام نشده!! اما همه این برگه ها و پارچه نوشته های سود 24 درصدی رو که قبلا به در و دیوار زده بودن امروز برشون داشته بودن!!!!
يعني سپرده هاي قديمي هم 10 درصد يا اونهايي كه از امروز باز ميشه؟

mohammad69

Registered User
لایک‌ها
240
من اسفند پارسال روز شمار بانک رفاه 20 درصد باز کردم امروز رفتم بانک گفت حسابای قبلی همون سود بهشون تعلق میگیره و حسابای جدید 10 درصد
حالا واسه اینکه مطمئن تر بشم میرم شعبه ی خودم ببینم چی میگن

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
هنوز تورم کم نکردن سودها آوردن پایین اول تورم کم کنید اگه تونستید چند ماه تورم کنترل کنید بعد برید سودها رو کم کنید
تا چند ماه پیش هم ش میگفتند نرخ سود باید بره بالا حالا برعکس شده آخه الان خدایش تورم 20 درصده که سود کم کردند همین چند روز پیش ماشین کلی گرون شد

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467

دوستان بانک سینا فردا آخرین روز افتتاح سپرده هست
نرخ سود 22 درصد
بالای 30 میلیون 24.6 درصد
بالای 20 میلیون 22.2 درصد پول در کارت ( کوتاه مدت )

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
دوستان بانک سینا فردا آخرین روز افتتاح سپرده هست
نرخ سود 22 درصد
بالای 30 میلیون 24.6 درصد
بالای 20 میلیون 22.2 درصد پول در کارت ( کوتاه مدت )
این 22 درصد کوتاه مدت هست؟
خوب با پایین اومدن نرخ ها این سپرده ها هم پایین نمیاد؟10 درصد نمیشه؟

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
بیشترین ضرر رو از کاهش نرخ سود قشر متوسط جامعه میخوره

خوب خیلی واضحه که برای کسانی که پولهای کلانی دارن ، ده ها فرصت سرمایه گذاری هستش . خیلی راحت پولش براش کار میکنه و میلیاردهایی که پولشون تو بانک بخوابونن خیلی کمن بیشتر رو ملک سرمایه میزران تا بانک ، اکثر کسایکه سپرده میزان قشر متوسط جامه هستن که مثلا طرف کارمند وقت فعالیت دیگه نداره میزاه تو بانک یا مثلا کلا 20 30 تومن سرمایه دارن کار خاصی نمیتونه بکنه میزاه تو بانک ، قشر بعدی هم سالمندان و پیرمرد و پیرزن ها هستن که سن فعالیتشون گذشته و یک پولی دارن یک اب باریکه ای میگرن این بنده خدا ها هم متضرر شدن

سود که شده 22 درصد . این عدد که در بعضی بانک ها افزایش نشون میده (بدون در نظر گرفتن سودهای موقت دم عید) قبلا 5 ساله 20 درصد بود . اکثریت هم همین 20 درصدی ها پول میزاشتن که بانکهای معروف و پرشعبه بودن ، از بقیه جاها خبر نداشتن .
سود کوتاه مدت رو کم کردند که هم سود نگیرن و هم هر وقت عشقشون کشید پولارو برنداره بره دلالی و احتکار / سپرده بلندمدت که هم نمی تونه دست بزنه

اینطوری میشه سرمایه های سرگردان رو از بقیه تشخیص داد

نو برونه این دولت رو هم دیدیم. وزیر اقتصاد با کمال آرامش توی تلویزیون می گه ما اولین دولتی هستیم که با تورم 17 درصد نرخ سود بانکی 22 درصد می دیم. اون وقت توی تلویزیون خودشون تو برنامه مناظره شبکه 1 اعلام می کنن نرخ تورم 35 درصد هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تورم نقطه به نقطه همون شیره ای هست که محمود در دروان انتخابات سرمردم مالید .

این 17 درصد تورم نقطه به نقطه فروردین هست . تورم رسمی 12 ماهه که بالای 30 درصد هست رو خودشون اعلام میکنن لازم نیست از مناظره کشف کنین

کسی هم به حرف وزیر اقتصاد گوش نمیده . منظورش سودهای جدید بود که از تورم 25 درصدی که امسال قراره بهش برسن بیشتر بود . عملا به 30 درصد رسیده بود سودها

سود امسال رو که با تورم پارسال نمیدن . میگن تورم امسال می رسه به 25 درصد . از روی اون عدد تعیین میکنن .

وزیر میگه نباید سود دستوری تعیین کنیم

بالا