• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

salimiA

Registered User
لایک‌ها
49
امروز رفتم گردشگری
سوال پرسیدم نرخ های سپرده هایی که قبل از شنبه باز شدن همون نرخ قبلی هست

گفتند فعلا اره

mahyar1386

Registered User
لایک‌ها
15
بانک دی کسی اطلاعی نداره ؟
از حسابهای روزشمار قدیمی

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
یکی از دوستان خواهشا بره توسعه و عسکریه و کوثر که مجوز دارن امار بگیره نرخ سود ها رو...من فعلا نمیتونم برم :(

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
دوستان کسی میدونه آینده هنوز اون حساب روزشمار 23% رو باز میکنه یا نه؟
من نرفتم حسابو از 20.5% تغییر بدم، گفتم اگه هنوز هست برم.

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
دوستان کسی میدونه آینده هنوز اون حساب روزشمار 23% رو باز میکنه یا نه؟
من نرفتم حسابو از 20.5% تغییر بدم، گفتم اگه هنوز هست برم.
فکر نکنم افتتاح کنه چون اون سپرده عیدانه بود.
دی گفته یکساله زیر یکماه سود نمیخوره از یکماه تا سه ماه روزشمار اگه بردارین این سود رو میخوره واگر از سه ماه تا یکسال بردارین همون 22 درصد بدون جریمه حساب میشه.
اقتصاد مهر هم گفته امروز اجرا شده:mad:
در مورد سپرده های قدیمی گفتم جواب نداد گفت برو شعبه دی هم در مورد حساب کوتاه مدت گفتم گفت برو شعبه فکر کنم سود روزشما های قبلی همون جوریه هست ولی بازم فردا میرم.
دوستا این موسسه نور سایت نداره

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
فکر نکنم افتتاح کنه چون اون سپرده عیدانه بود.
دی گفته یکساله زیر یکماه سود نمیخوره از یکماه تا سه ماه روزشمار اگه بردارین این سود رو میخوره واگر از سه ماه تا یکسال بردارین همون 22 درصد بدون جریمه حساب میشه.
اقتصاد مهر هم گفته امروز اجرا شده:mad:
در مورد سپرده های قدیمی گفتم جواب نداد گفت برو شعبه دی هم در مورد حساب کوتاه مدت گفتم گفت برو شعبه فکر کنم سود روزشما های قبلی همون جوریه هست ولی بازم فردا میرم.
دوستا این موسسه نور سایت نداره
فکر کنم بقیه بانک ها ، 3تا 6ماه و 6تا 9 ماه برداریم نرخش فرق میکنه. مثلا 16 و 18 درصد میشه . دی اینطوری نیست ؟ مطمئنی ؟
شاید کارمنده حوصله نداشته دقیق توضیح بده

امروز هم زنگ زدم به آرمان شعبه تهران گفتن نرخ ها تغییر کرده ، برید شعبه خودتون (ساری) بپرسید !
یکی رو فرستادیم شعبه ساری پرسید گفتن فعلا حساب های روزشمار قبلی همون درصد(20.5) سود میگیرن تا بعدا تغییر بدیم . ولی اونقدر کم نمیشه مثلا 10 درصد نمیشه !

نمیدونم داستان چیه که به تهران (شماره ای که تو سایتشون هست) زنگ میزنی میگن تغییر کرده ولی نمیگن چقدر . میای شعبه میپرسی میگن فعلا تغییر نکرده

Last edited:

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
فکر کنم بقیه بانک ها ، 3تا 6ماه و 6تا 9 ماه برداریم نرخش فرق میکنه. مثلا 16 و 18 درصد میشه . دی اینطوری نیست ؟ مطمئنی ؟

امروز هم زنگ زدم به آرمان شعبه تهران گفتن نرخ ها تغییر کرده ، برید شعبه خودتون (ساری) بپرسید !
یکی رو فرستادیم شعبه ساری پرسید گفتن فعلا حساب های روزشمار قبلی همون درصد(20.5) سود میگیرن تا بعدا تغییر بدیم . ولی اونقدر کم نمیشه مثلا 10 درصد نمیشه !
نه بابا من از هفته قبل تا الان دارم هی زنگ میزنم اونا توضیح که دادن منم یه بار دیگه کامل به جزئیات براشون مرور میکنم که متوجه بشن.دقیقا همینطوره گفتن که اگه میخوای جریمه نخورین هنگام برداشت زود هنگام باید یکماه به پولتون دست نزنید بعد از یکماه تا سه ماه روزشمار حساب میشه بعد اون دیگه نه.گفتم بعد از 6 ماه برداشت کنم مبلغی رو جریمه میخوره گفت نه همون یکساله حساب میشه.
خوب پس دی به من گفته که حساب های قبلی رو برین شعبه حتما تغییر نکرده.فردا میرم بلند مدت یکساله باز میکنم

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
گفته بودن که نرخ ها برابر بشه و رقابتی نشه . الان ملت و خیلی از بانک های دیگه اگه زودتر از 6 یا 9 ماه برداری درصدش از یکساله کمتر میشه .
http://www.akhbarbank.com/vdcfc0d0.w6dmyagiiw.html

ولی با این حساب دی بهتر از بقیه هست . من هم میرم دی حساب باز میکنم

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
گفته بودن که نرخ ها برابر بشه و رقابتی نشه . الان ملت و خیلی از بانک های دیگه اگه زودتر از 6 یا 9 ماه برداری درصدش از یکساله کمتر میشه .
http://www.akhbarbank.com/vdcfc0d0.w6dmyagiiw.html

ولی با این حساب دی بهتر از بقیه هست . من هم میرم دی حساب باز میکنم
پاسارگاد میگه اگه 3 ماه برداری یه مبلغی رو سودی که باید بهش بخوره 14 درصد هست ولی اون سپرده رو 13.5 حساب میکنن
ملت میگه که کل مبلغتون نیم درصد جریمه میخوره یعنی بعد از 6 ماه مبلغی رو برداین کل سپرده نیم درصد جریمه
دی هم که اینو گفته حالا شما الان زنگ بزن ببین که چی میگن که مطمئن بشی
021-28930

mahyar1386

Registered User
لایک‌ها
15
من زنگ زدم گفتن که تا یکماه همونه بازم شما میخوای بیشتر مطمئن بشی به این شماره زنگ بزن
021-28930

بعد از یکماه چی ؟
الان کار خاصی باید بکنم ؟ یا پولم رو انتقال بدم به حساب بانک دی ؟ انتقال بدم 22 درصدی میشه ؟

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
من فکر کنم هنوز خودشون نمیدونن دقیق چکار کنن. تا هفته بعد صبر کنیم شاید مشخص بشه

من میخوام یکساله باز کنم . بین دی و آینده و ملت
هر کردوم شرایطش بهتر بود ببرم اونجا

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
بانک گردشگری در داخل پنل کاربری هیچ تغییری در سود سپرده کوتاه مدت که قبل از تصویب قانون جدید سود سپرده افتتاح شده، نداده است .

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
من فکر کنم هنوز خودشون نمیدونن دقیق چکار کنن. تا هفته بعد صبر کنیم شاید مشخص بشه

من میخوام یکساله باز کنم . بین دی و آینده و ملت
هر کردوم شرایطش بهتر بود ببرم اونجا
من که فردا میخوام برم دی چو شرایطش عالیه.از ملت خوشم نمیاد
بعد از یکماه چی ؟
الان کار خاصی باید بکنم ؟ یا پولم رو انتقال بدم به حساب بانک دی ؟ انتقال بدم 22 درصدی میشه ؟
بعد یکماه تا 3 ماه اگه برداری سود روزشمار بهش میخوره اگه تو ماه 4ام برداری 22 درصد سود بدون جریمه بهت میده
باید یه حساب جدید تو دی باز کنی یه فیش واریز میگیری انتقالی میزنی میره تو حساب جدیده
این سپرده یکساله هست
سپرده کوتاه مدت هم مشخص نیست

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
البته در بانک سینا 2.5 درصد به عنوان سهم عمام کسر میشه

نرخ حق الوکاله بانک سینا اعلام شد
در راستای قانون عملیات بانکی بدون ربا و پیرو مقررات و ضوابط بانک مرکزی و تصویب هیات مدیره، نرخ حق الوکاله این بانک برای سپرده های سرمایه گذاری مدت دار (کوتاه مدت و بلند مدت) در سال جاری معادل ۲.۵ درصد تعیین شد.
من امروز خودم رد می شدم رفتم تو شعبه بانک سینا و اون 2.5 درصد حق الوکاله را تایید کرد رییس شعبه.
و گفت بعد از پایان دوره سپرده یا آخر سال مالی ، می تونند 2.5 درصد حق الوکاله بکارگیری سپرده را بانک ازتون دریافت کنه و احتمالش هم هست نگیره و بگذاره به حساب سود قطعی.
سری که درد نمی کنه دستمال نبندید. ظاهرا قراره حقوق کارمنداش را از پول مشتری بگیرند.

agarb98

Registered User
لایک‌ها
179
بانک اقتصاد نوین روزشمار 22 درصد

بنده خودم 400 میلیون گذاشتم تو موسسه مالی کوثر 24 درصد سود میگیرم روزشمار ... ماه اول فقط نمیشه به پول دست زد

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335

نمیدونم داستان چیه که به تهران (شماره ای که تو سایتشون هست) زنگ میزنی میگن تغییر کرده ولی نمیگن چقدر . میای شعبه میپرسی میگن فعلا تغییر نکرده
آرمان(فرشتگان) حساب داری یا فردوسی؟
فرشتگان را که احتمالا تغییری نکرده و کلا سودش از فردوسی بالاتره.
و اصلا حساب 20.5 درصدی نداره. زیر 10 میلیون را 20 و بالای 10 میلیون را 23 و بالای 50 میلیون را 25 درصد برای کوتاه مدت می ده.

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
آرمان(فرشتگان) حساب داری یا فردوسی؟
فرشتگان را که احتمالا تغییری نکرده و کلا سودش از فردوسی بالاتره.
و اصلا حساب 20.5 درصدی نداره. زیر 10 میلیون را 20 و بالای 10 میلیون را 23 و بالای 50 میلیون را 25 درصد برای کوتاه مدت می ده.

فردوسی

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
نور خوبه؟
فردوسی چطور؟
رو کدوم اعتبار بیشتری هست؟
سود روزشمارشون چقدره؟
به نظرتون به جای حساب لند مدت برم تو این موسسات روزشمار باز کنم خوبه؟

بالا