• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
کارمزد مانده گیری
به منظور کاهش ترافیک غیر ضروری، ارتقاء و پایداری شبکه و نیز کاستن از هزینه های غیر ضروری بانک ها، کارمزد خدمت مانده گیری مطابق با ساختار کارمزد شتابی دستگاه های خودپرداز محاسبه و در کلیه ابزارهای پذیرش از مشتری اخذ گردد.
بانکداران باید از ۲۰ خرداد ماه بابت مانده گیری دستگاه‌های خودپرداز شتاب از مشتریانشان کارمزد بگیرند

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,092
کارمزد مانده گیری
به منظور کاهش ترافیک غیر ضروری، ارتقاء و پایداری شبکه و نیز کاستن از هزینه های غیر ضروری بانک ها، کارمزد خدمت مانده گیری مطابق با ساختار کارمزد شتابی دستگاه های خودپرداز محاسبه و در کلیه ابزارهای پذیرش از مشتری اخذ گردد.
بانکداران باید از ۲۰ خرداد ماه بابت مانده گیری دستگاه‌های خودپرداز شتاب از مشتریانشان کارمزد بگیرند
ای بی پدر مادرا یعنی برای مانده حساب گیری از نت هم باس پول بدیم؟

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
ای بی پدر مادرا یعنی برای مانده حساب گیری از نت هم باس پول بدیم؟
به زودی در ایران شاهد خواهیم بود:

در کدام کشورها دولت به تمام اطلاعات بانکی افراد دسترسی دارد؟
در هلند، آلمان و بسیاری از کشورهای قدرتمند اقتصادی دنیا، دولت ها به تمام اطلاعات مالی و دارایی های افراد از جمله مستغلات، میزان درآمد، منبع درآمد و همچنین حساب های بانکی افراد دسترسی داشته و حساب های بانکی افراد به طور مرتب توسط سازمان های مالیاتیِ دولتی کنترل و بررسی می گردد.
برای نمونه، در اروپا، کانادا، آمریکا و بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا به همراه داشتن بیش از ده هزار یورو (دلار) وجه نقد جرم محسوب شده و در صورت مشاهده و کشف آن، با فرد خاطی به شدت برخورد می‌گردد و در بسیاری از موارد این مبالغ ضبط گردیده و فرد مذکور دادگاهی می گردد.

نمونه برای ایران در گام اول: اینجا شمارش‌ معکوس برای‌حذف ‌برخی یارانه‌بگیران بر اساس حساب بانکی

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
کارمزد مانده گیری
الانم فكر كنم 100 تومن اگر بانك مربوط به عابر بانك با كارت يكي نباشه ميگيره ولي اين ديگه خيلي مسخره س كه بانك خودت هم ازت پول بگيره
حداقل خوبه به عهده خود بانكها بذارن شايد برخي خصوصي ها پول نگيرن

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
ممنون آقای حمیدی.
من میخوام توی بانک ملت حساب باز کنم. تحقیق که کردم "حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت الکترونیک" بم پیشنهاد شد.
در مورد استفادم بگم که من بیشترین کارم با اینترنت بانک هست. میخوام انتقال وجه داشته باشم، صورتحساب بگیرم و مثلا کسی که میگه فلان قدر ریختم به حسابت همون موقع چک کنم که اگر درست بود جنس رو ارسال کنم براش. یه کارت عابر هم داشته باشم.

شما یا هر کدوم از دوستان که اطلاع دارن ممنون میشم راهنمایی کنن که همون حساب سپرده کوتاه مدت الکترونیک بهترین گزینه هست برام یا میشه سپرده گذاری بهتری هم داشت ؟

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
ممنون آقای حمیدی.
من میخوام توی بانک ملت حساب باز کنم. تحقیق که کردم "حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت الکترونیک" بم پیشنهاد شد.
در مورد استفادم بگم که من بیشترین کارم با اینترنت بانک هست. میخوام انتقال وجه داشته باشم، صورتحساب بگیرم و مثلا کسی که میگه فلان قدر ریختم به حسابت همون موقع چک کنم که اگر درست بود جنس رو ارسال کنم براش. یه کارت عابر هم داشته باشم.

شما یا هر کدوم از دوستان که اطلاع دارن ممنون میشم راهنمایی کنن که همون حساب سپرده کوتاه مدت الکترونیک بهترین گزینه هست برام یا میشه سپرده گذاری بهتری هم داشت ؟
اینترنت بانک پاسارگاه همین کارها رو هم انجام میده حتی بیشتر البته ملت هم همینطوره.ولی اینترنتبانکش امنیت داره و هم اینکه بانک خوبیه پاسارگاد.حساب کوتاه مدت پاسارگاد کارت هم داره خیلی خوبه.به نظر من اول پاسارگاد بعد ملت

آپارتمان

Registered User
لایک‌ها
21
کسی از خودش الکی جواب نده لطفا بنده کاری هم به ابلاغیه های بانک مرکزی ندارم. اگر واقعا از بانک آینده اخیرا پرسیدین بگید چون که اگر سودش از 23 درصد بیاد پایین به خاطر کاری که می کنم و انجام پرداخت در علی اکسپرس باید پولم رو کلا از آینده بکشم بیرون بفرستم یک بانک خارجی دلار بگیرم و مجددا سفارش های دوستان رو انجام بدم!! فقط میخوام ببینم الان سود آینده طرح عیدانه چند درصده؟؟؟ اگر از خود بانک آینده پرسیدین جواب قابل اعتماد دارید بگید لطفا...
دوست عزیز من از شعبه مرکزی مشهد بلوار سجاد پرسیدم چون خودم همون شعبه حساب طرح بهار 23% باز کردم- اگر شما هم حساب طرح بهار 23% هست، سودش هیچ تغییری نکرده و پارجا استتتتتت.
سایر حساب های بانک آینده رو نپرسیدم

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
کی حساب بازکردید ؟ بعد 13 اردیبهشت بوده یا قبل اون ؟

پارسال باز کردم ولی دوستم سوال کرده بود گفته بود حساب های روزشماره همه 10% میشه ولی عملا اینکار نشده!
ظاهرا هر کس سوال میکنه از ترس اینکه بازرس نباشه میگن 10%

alpha041

Registered User
لایک‌ها
83
خبر نه چندان خوب:
احذ کارمزد تراکنش دریافت مانده حساب از دستگاه خودپرداز بانک خودتان!!!
یعنی مثلا شما کارت سپه دارید می زنید در خودپرداز سپه مانده بگیرید،100 تومان کارمزد میگیره!!
قراره از 20 خرداد این را اجرا کنند!!

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
ارسال پیامک اطلاع رسانیاز عملیات گردش مالی حساب در بانک ملت آیا پولی خواهد شد؟ یعنی اگر میلغی واریز/برداشت به/از حساب بشه بابت اطلاع رسانی اس ام اس پول میگیرند؟ یکی از دوستان گفتند بانک ملت میخواد اینکارو انجام بده و تا آخر اردیبهشت 50% تخفیف بابت هرید پیکج میده.درسته؟

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
بانک دی:الان طرحشونو عوض کردن یکساله رو کردن بعد از 6 ماه اگه برداری 22 درصد بدون جریمه و قبل از 6 ماه روزشمار10 درصد میخوره.نامردا طرح رو عوض کردن

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
بانک دی:الان طرحشونو عوض کردن یکساله رو کردن بعد از 6 ماه اگه برداری 22 درصد بدون جریمه و قبل از 6 ماه روزشمار10 درصد میخوره.نامردا طرح رو عوض کردن
سلام. داداش نپرسیدی ببینی تکلیف این حسابای کوتاه مدت روزشمار قدیمی که سودشون 20 درصد و بالای 10 تومنم 22 درصد بود چی میشه؟
الآن 10 درصد شدن یا تغییر نمیکنن؟

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
سلام. داداش نپرسیدی ببینی تکلیف این حسابای کوتاه مدت روزشمار قدیمی که سودشون 20 درصد و بالای 10 تومنم 22 درصد بود چی میشه؟
الآن 10 درصد شدن یا تغییر نمیکنن؟
اتفاقا پرسیدم اول من منه کرد بعد گفت از اول برج اول خرداد طبق ابلاغیه بانک مرکزی میشه 10 درصد ولی کارمندش هفته قبل گفت تغییری نمیکنه.فردا برم 3.5 تومن رو بزارم یکساله بقیه رو ببینم باز کدوم بانک بهتره همونجا بزام همین 3.5 از سر دی زیاده

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
اتفاقا پرسیدم اول من منه کرد بعد گفت از اول برج اول خرداد طبق ابلاغیه بانک مرکزی میشه 10 درصد ولی کارمندش هفته قبل گفت تغییری نمیکنه.فردا برم 3.5 تومن رو بزارم یکساله بقیه رو ببینم باز کدوم بانک بهتره همونجا بزام همین 3.5 از سر دی زیاده
عجب.
من 11ام سودم واریز میشه. تا اونموقع صبرمیکنم اگه کمش کرده باشن دیگه معلوم میشه

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
تا یکم سود 20 درصد حساب میش هبعد اون 10 میشه

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
پارسال باز کردم ولی دوستم سوال کرده بود گفته بود حساب های روزشماره همه 10% میشه ولی عملا اینکار نشده!
ظاهرا هر کس سوال میکنه از ترس اینکه بازرس نباشه میگن 10%

شما باید سود ماه بعد رو ملاک قرار بدید نه این ماه رو
اگه سودی که 29 خرداد می گیرید هم همون مقدار قبل بود یعنی کم نشده
وگرنه سودی که الان گرفتید چون دوره آغاز سپرده گذاریش (29 اردیبهشت) مربوط به قبل از کاهش سود بوده برمبنای همان 23% محاسبه و پرداخت شده است

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
دوستان اينكه ميگن حساب 5 ساله تا يك ساله همش 22 درصد شده اگر 5 ساله باز كنيم ولي بعد از يكسال پول رو بگيريم چيزي جريمه ميشيم؟ اگر اينطوري نباشه بد نيست 5 ساله باز كرد حداقل اگر سودها پايين بياد ميشه سپرده رو نگه داشت اگرم بالا رفت كه بدون جريمه ميبنديم

بالا