• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
مشتری های بانک ملت 50% هم تخفیف بگیرن روزی 20 تا تراکنش واریز و برداشت هم داشته باشند و 20*15ت هم بخوان پول پیامک بدن 25ت کارمزد ارسال ... خب مثل یک مردی میرن بانک سامان و پاسارگاد حساب باز میکنند .. نه ذلت..

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
اره برای خدمات خودشون میخوان هزینه بگیرن.بانک ملت مفت نمی ارزه تنها کاری که ناچار به دشاتنش کردم این بود که بیشتر سازمان ها با ملت قرار داد دارن

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
چند روز قبل رفتم موسسه کوثر قبلشم یه زنگی به مرکزیش زده بودم گفتن سود سپرده های قبلی همچنان پابرجاس لااقل تا 6 ماه دیگه اما اگه بخوای حساب جدید بازکنی با نرخ جدید حساب میشه
فقط حیف که طرح یاقوتو برداشتن تازه به کلم زده بود یه پولی بذاریم بعد یه مدت وامی بگیریم اما خدارو شکر که طرح کوثر 5 هنوز پابرجاس فردا پس فردا میرم تا اینم برچیده نشده یه حساب باز کنم
دادا طرح کوثر چجورایاست؟یکم توضیح بده

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
کسی نمیدونه چه بر سر سایت بانک قوامین اومده ؟ هک شده عایا ؟
It works!

mahyar1386

Registered User
لایک‌ها
15
سلام
دوستان من همین الان با مرکز مشتریان تماس گرفتم خیلی جالب بود یه سوال کردم گفتن از کجا تماس گرفتین منم گفتن آمل دیدم یه همشهر اونجا بود گوشی رو برداشت خیلی خوب بود همه چی رو بهم گفت:D
در مورد حساب کوتاه مدت سوال کردم گفتش تا آ[ر اردیبهشت 20 درصد هست و از اول خرداد همه 10 میشن حالا یه چیزی بگم همتون برین تو کف
گفت بعد اردیبهشت برو بانک یکساله باز کن اگه تا یکماه اول برداری 1.5 درصد جریمه میخوری بعد از اون میتونی هم واریز کنی و هم برداشت و باسود 21.5 درصد گفت در اصل اسمش تغییر کرده به بلند مدت ولی میتونی هر مبلغی خواستی رو بردای و هر وقت خواستی اضافه کنی.دمش گرم خیلی حال داد:D

بعد از اون واریز و برداشت به صورت روزشمار محاسبه میشه ؟

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
کلا گفت بهم که بعد از یکماه سود ها 21.5 حساب میشه ولی برای ماه اول برداری 20.5 حساب میشه.احتمالا دیگه گفت اسمش عوض شده ولی کارت هم نمیدن

mahyar1386

Registered User
لایک‌ها
15
کلا گفت بهم که بعد از یکماه سود ها 21.5 حساب میشه ولی برای ماه اول برداری 20.5 حساب میشه.احتمالا دیگه گفت اسمش عوض شده ولی کارت هم نمیدن

ای بابا
کارت هم نداره :))

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
آقا جون بانک و بانک بازی بقول جمشید هزارپا اوتوتو سابید به الک، بلکه بورس جون بگیره. 90-91 سال طلا و دلار بود. 92 سال بانک بود. بورسم تو 92 خیلی جون گرفت اما توقف کرد. حالا دارن بدادش میرسن. چجوری؟ اینجوری..

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
خیلی وقت پیش همینجا صحبت بانک ملت و تموم کردیم، حالا فقط یه کلمه میگم که چکیده ی اون بحث هست.
بانک ملت = دزد
بانکی که برای برداشت از حساب خودت تو یه شعبه دیگه کارمزد ازت میگیره واقعا دیگه نوبره!
من تو کلی بانک حساب دارم ولی تا حالا همچین چیزی ندیدم.
تازه تو همون بانک ملت هم تو یه شعبه میری یکی از کارمندها کامزد می گیره یکی دیگه میگه غیر قانونیه و نمی گیره!!!
کلا بانک جالبیست این بانک ملت.

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
بانک جالبی نیست.بانک بی دروپیکری هست.تو اینترنت بانکش میتونی هم حساب کوتاه مدت ویژه و موج وهدف و بلند معمولی انتخابی کنی و افتتاح کنی به پشتیبانی زنگ میزنم میگن نه شما کدوم قسمت میرین؟بعد که کامل بهش میگم اون جواب میدن که افتتاح نکنین اگر کنین تو دردسر می افتین برای برداشتش

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان برای انتقال های خود ملت هم از طریق حواله پایا بزنید تا کارمزد نگیره!! پایا از ملت به خود ملت هم زیاد طول نمی کشه زودی واریز میشه!

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
فكر كنم ملت براي پرينت حساب هم هر صفحه 500 تومن ميگيره! يا مثلا براي انتقال كارت به كارت از ملت به ملت هم اگر اشتباه نشنيده باشم كارمزد ميگيره كلا ظاهرا عادت كرده براي همه چي كارمزد بگيره

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
چقدر جالب : دولت خودش می خواد تو بانک حساب با سود 23 درصد باز کنه

جزییات پرداخت یارانه اجاره به مردم/ عضو کمیسیون عمران: دولت سالی 8 میلیارد تومان بن اجاره می دهد
خسروی درباره منبع تامین یارانه و بن اجاره بهای مسکن توسط دولت، گفت: بر اساس پیش نویس ارائه شده، دولت قرار است با سپرده گذاری 1500 میلیارد تومان در بانکها ، با نرخ 23 درصد سود 8 میلیون یارانه سالیانه را تامین و به مردم پرداخت کند اما این ابهام وجود دارد که آیا دولت اجازه این سپرده گذاری را دارد و این روش تا چه اندازه عملیاتی خواهد بود.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
برای پیامک بانک ملت با راهنمایی این دوستمون در اینجا رفتم شعبه
مسولش دوتا برگه زده پشت شیشه یکی پیامک رایگان و دیگری پیامک ویژه و پولی (10000 تومان سالانه) که میگفت تا آخر اردیبهشت تخفیف داره و 5000 هزینه سالانه داره؛ بسته خدمات ویژهاش بیشتر در مورد حساب جاری و چک و ... اینا بود
برای هر تعداد حساب داشته باشید باید یک فرم جدا پرکنید و برای فعال کردن ؛ پس شماره مشتری به چه درد می خوره؟!

mohammadkj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
فكر كنم ملت براي پرينت حساب هم هر صفحه 500 تومن ميگيره! يا مثلا براي انتقال كارت به كارت از ملت به ملت هم اگر اشتباه نشنيده باشم كارمزد ميگيره كلا ظاهرا عادت كرده براي همه چي كارمزد بگيره

آره تا 30 تا گردش هم بیشتر نمیده کارت به کارت ملت هم فکر کنم 50 تومن میگیره

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
حالا که سود تمام طرح ها در همه بانک ها و با هر مدتی مساوی شده عنوان تایپک رو تغییر بدیم به : بیشترین اسکناس نو را کدوم بانک معتبر میده....

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467

همه بانکها قرار هست برای ا ام اس ها سالی 2-5 تومن کم کنند

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
بانک جهانی در جدیدترین برآورد خود نرخ تورم ایران در سال 2013 را 39.3 درصد اعلام کرد و از رتبه دوم ایران از این نظر بین 161 کشور جهان خبر داد.الان وزیر اقتصاد که گفت تورم نقطه به نقطه !!! 17 درصده و تورم سالیانه رو قبول نداره و سودای بانکی رو کاهش داد این شکلیه :android19:

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
موسسه عسگریه هنوز حساب یکساله 25 درصدی باز می کنه.
من امروز دیدم برای یکی از مشتریاش باز کرد. البته مبلغش 100 میلیون بود

بالا