• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
داداش این که میگی روز شمار ۲۰ % یعنی چی ؟

یعنی روزی ۲۰ % کل پول رو سود میده یا ماهانه یا چی ؟

20 درصد سالانه یعنی مثلا شما 10 میلیون بزاری 2 میلیون بهت سود در یک سال . سود های روز شمار در پایان هر ماه واریز مبشه بنابراین :

2000000 /12 = 166666 تومن برای یک ماه

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
کدوم بانک موبایل و بانک واینترنت بانکش بدرد بخور هست که همه کاری انجام بده؟ غیر از پاسارگاد و ملت.
می خوام حساب باز کنم.
تجربه استفاده از سه تا موبایل بانک مورد استفاده قرار میدم خدمتتون قرار میدم.تصاویر هم تهیه کردم که ضمیمه شده اند.
بانک سامان:
ارتباط با سرورهای بانک از طریق ارسال اس ام اس خیلی بهتر و روانتر هست، موقعی که میخواهید لاگین کنید بعد ارسال دستور ورود، باید صبر کنید تا پاسخش بیاد و از زدن "بازگشت" خودداری کنید. خود نرم افزار بسیار راحت و روان ساده و تکمیل هست. تاریخچه پرداختی ها و انتقالی ها که توسط موبایل بانک انجام دادید را نگه میداره. وجه داخلی و کارت به کارت هم راحت انجام میده. بین این سه تا بانک ، بانک سامان برای من بسیار راحتتر و مناسب تر بوده.

تصویر بزرگتر کلیک کنید
بانک دی:
سرعت ارتباط با سرورهای بانک (از طریق اس ام اس) خوب هست. لاگین و ارسال دستورات و دریافت پاسخ خوب هست. برخی امکاناتش هست ولی موقع انجام میگه از طریق موبایل بانک مقدور نیست! مثلا ارسال بین بانکی مقدور نیست! چرا؟ چون بریم و دستگاه توکن برای اینترنت بانک بخریم! در مجموع سریع ولی با امکانات محدود هست.

تصویر بزرگتر کلیک کنید
بانک گردشگری:
ساده و معمولی، از نظر سرعت ارتباط با سرورهاشون خوب هست ولی محیط برنامه اصلا مناسب اپلیکیشن یک بانک نیست! خیلی مبتدیانه طراحی کردند دریغ از کمی گرافیک و طراحی. امکانات همانند بانک دی محدود هست .

تصویر بزرگتر کلیک کنید
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای اینترنت بانک،
بانک سامان بسیار کامل و خوب هست همه ابزاری که نیاز داشته باشید برای شما فراهم میکنه بدون نیاز به دستگاه توکن.
بانک دی نیاز به دستگاه توکن داره که هزینه تهیه معادل 45 تومان می باشد (برای مبالغ زیر 1 میلیون سپرده) استفاده نکردم.
بانک گردشگری بسیار کامل و خوب و دارای تمام ابزاری که نیاز داشته باشید، بدون دستگاه توکن میتوان استفاده کرد.
* در مقایسه با اینترنت بانک ملت، بانک سامان بعد از بانک ملت ، بعد بانک گردشگری قرار داره .

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
یک سر بزن پیشفروشهای جدید ساپیا را نگاه کن!!!!سود مشارکت ماشین رندش مثل111 شده19%...درضمن وقتی انصراف میدهی 15 روز تایکماه طول میکشه پولت را برگردونن!!!!
در مورد باما هم اینو بدون که هرماشینی و هرقمیتی توش فروش نمیره،پس باید به قیمت مناسب و بعضا زیر بازار داد..چند درصد معاملات توی باما میشه!!!آیا معاملات صورت گرفته اکثرا آگهی های همشهری بوده یا باما؟؟؟؟
به نظرت پژو پارس چیش خرید کنم چقدر سود داره سودش از بانک خیلی بیشتره

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
دوستان 30 میلیون وام پنج ساله با قسط ماهی 890 هزار تومن بدون مسدودی خوبه
یا 30 میلیون وام که 9 میلیونش مسدود میشه تا پایان اقساط و 21 میلیون میگیری و ماهی 714 هزار قسطشه؟
کی میتونه با دلیل بگه کدوم به صرفه تره؟

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
یا 30 میلیون وام که 9 میلیونش مسدود میشه تا پایان اقساط و 21 میلیون میگیری و ماهی 714 هزار قسطشه؟
مشخص هست که اولی بهتر هست اما هر دوشون بد هستند چه خبره مگه

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
به نظرت پژو پارس چیش خرید کنم چقدر سود داره سودش از بانک خیلی بیشتره
نمیشه100%گفت مثلا حالا کلا بازار خودرو راکده واصلا کسی خرید نمیکنه!!!جلوی نمایشگاهها یک نگاه بندازین چقدر ماشین هست،هیچکدامشون هم رد نمیشه...اکثر فروش نقدی ها هم
پژوپارس هم همه تیپ هاش سودش حال حاضر!!!! خوبه ولی توی پیشفروش غیر قطعی به قیمت ماه تحویل پات حساب میکنند که معلوم نیست اونموقع چقدر کشیده باشند روش و بازار مثل حالا کشش خردی ودلالی داشته باشه یا نه؟؟؟

ardana

Registered User
لایک‌ها
63
تجربه استفاده از سه تا موبایل بانک مورد استفاده قرار میدم خدمتتون قرار میدم.تصاویر هم تهیه کردم که ضمیمه شده اند.
بانک گردشگری:
ساده و معمولی، از نظر سرعت ارتباط با سرورهاشون خوب هست ولی محیط برنامه اصلا مناسب اپلیکیشن یک بانک نیست! خیلی مبتدیانه طراحی کردند دریغ از کمی گرافیک و طراحی. امکانات همانند بانک دی محدود هست .

تصویر بزرگتر کلیک کنید
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای اینترنت بانک،
بانک سامان بسیار کامل و خوب هست همه ابزاری که نیاز داشته باشید برای شما فراهم میکنه بدون نیاز به دستگاه توکن.
بانک دی نیاز به دستگاه توکن داره که هزینه تهیه معادل 45 تومان می باشد (برای مبالغ زیر 1 میلیون سپرده) استفاده نکردم.
بانک گردشگری بسیار کامل و خوب و دارای تمام ابزاری که نیاز داشته باشید، بدون دستگاه توکن میتوان استفاده کرد.
* در مقایسه با اینترنت بانک ملت، بانک سامان بعد از بانک ملت ، بعد بانک گردشگری قرار داره .
داداش من گردگشری رو نصب کردم
یوزر و پسورد رو هم میزنم وارد رو میزنم ، بعد میگه درخواست شما با موفقیت ارسال شد ولی وارد نمیشه فقط یه گزینه بازگشت داره که بزنمش باز برمیگرده به صفحه یوزر و پسورد
هم با SMS و هم با GPRS تست کردم همین شد
البته برام اس ام اس میاد که وارد همراه بانک گردشگری شده اید ولی نمیدونم چطوری اینو میگه

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
داداش من گردگشری رو نصب کردم
یوزر و پسورد رو هم میزنم وارد رو میزنم ، بعد میگه درخواست شما با موفقیت ارسال شد ولی وارد نمیشه فقط یه گزینه بازگشت داره که بزنمش باز برمیگرده به صفحه یوزر و پسورد
هم با SMS و هم با GPRS تست کردم همین شد
البته برام اس ام اس میاد که وارد همراه بانک گردشگری شده اید ولی نمیدونم چطوری اینو میگه
هر سه این بانکها وقتی با اس ام اس ارتباط برقرار میکنیم باید بعد دیدن "دستور با موفقیت ارسال شد" صبر کنیم و دکمه ای نزنیم تا جوابش بیاد و اتوماتیک وارد پنل بشه. من با جی پی آر اس مشکل دارم و روی گوشی من هنگ میکنه به همین خاطر فقط از اس ام اس استفاده میکنم و خوشبختانه روان هست. شما یکبار هم بعد وارد کردن یوزر/پسورد و زدن "ارسال" بعدش صبر کنید ببینید بعد چند لحظه خودش اتوماتیک وارد میشه یا نه؟ اگر نشه احتمالا با ورژن آندروید گوشی شما یا کلا با گوشی شما به هر دلیلی سازگار نیست.

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060

اعداد با هم نمی خونه ! دومی 4 ساله ست ؟

اولی بهتره . تفاوتشون در حد سود بانکی 9 میلیون هست + پول بیشتری در اختیار داری

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
هر دو 5 ساله
اولی 15 درصد
دومی 27 درصد
دوباره سوالو مطرخ میکنم
اعداد با هم نمی خونه ! دومی 4 ساله ست ؟

اولی بهتره . تفاوتشون در حد سود بانکی 9 میلیون هست + پول بیشتری در اختیار داری

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
اولی 15 درصد
دومی 27 درصد
(اطلاعاتی که بانک داده) و هر دو وام بدون سپرده
دومی رو میشه وقتی 10 میلیون از وام موندو تصفیه کرد

alpha041

Registered User
لایک‌ها
83
موسسه کوثر هم سود کوتاه مدت های قدیمیش که 20درصد بود را کرده 10درصد!!!(حساب را سال 91 باز کرده بودم!!)
امروز روز واریز سود بوده که تقریبا نصف ماه های قبل ریختن!!
:general211:
با این وضع همون آینده فعلا از همه بهتره

tak2750

Registered User
لایک‌ها
5
موسسه کوثر هم سود کوتاه مدت های قدیمیش که 20درصد بود را کرده 10درصد!!!(حساب را سال 91 باز کرده بودم!!)
امروز روز واریز سود بوده که تقریبا نصف ماه های قبل ریختن!!
:general211:
با این وضع همون آینده فعلا از همه بهتره
اگه اینطوریه که شما میگید.پس باید صبر کنیم تا بانک اینده هم سودش رو کم کنه. :(

Blue Moon

Registered User
لایک‌ها
50
کوثر قدیمی هاش رو کم کرده ولی اون 24 درصدی هاش مثله اینکه هنوز باقی موندن ، کسی از روزشمارهای 19 درصدی بانک دی خبر داره ؟

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
امروز پنج شنبه بانک پاسارگاد و اقتصاد نوین و گردشگری رفتم هر سه تا رویهم یک مشتری داشتن و کارمندان مشغول تخمه شکستن و گپ و گفتگو بودن.رفتم بانک ملت نیم ساعت معطل شدم تا نوبتم شه.با این راهی که گذاشتن که بانک ها سود مساوی بدن و خدماتشون هم تفریبا مثله همه من موندم بانک های خصوصی سر چی باید با دولتی ها رقابت کنن تا ورشکست نشن؟
دقیقا
بانک ها خیلی خلوت شدن
پریروز رفتم صادرات خیلی خلوت بود تا حالا اینطوری ندیده بودم .شعبه. مرکز شهربود

پ.ن: ۱۰ صادرات گذاشتم دوساله سود سالانه ۲۸.۸۸ درصد.واریز سود در سررسید
کاردرستیه یا بانک فقط با اعداد داره بازی میکنه؟

Sent from my C5303 using Tapatalk

alpha041

Registered User
لایک‌ها
83
اگه اینطوریه که شما میگید.پس باید صبر کنیم تا بانک اینده هم سودش رو کم کنه. :(
آینده هم اگر بخواد کم کنه احتمالا کوتاه مدتای عادی با سود 20.5 را کم میکنه
کوتاه مدتای عیدانه 23درصدی که یه طرح خاص بوده بعیده فعلا کم بشه!

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
آینده هم اگر بخواد کم کنه احتمالا کوتاه مدتای عادی با سود 20.5 را کم میکنه
کوتاه مدتای عیدانه 23درصدی که یه طرح خاص بوده بعیده فعلا کم بشه!
چند روز قبل کاهش نرخ سود(اوایل اردیبهشت)،رفتم یکی از شعبه ها،گفتم اگه23%باز کنم و نرخ سودها تغیر کنه،شما تغییر میدهین،نامردا گفتن چون کوتاه مدت هست آره و بخاطر همین باز نکردم..ولی حالا که من باز نکردم همون23%میدهن!!!!اصلا نمیشه باور کرد کی راست میگه!!!

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
مهر هم روزشمار کرده 10 درصد از این به بعد پول تو متکا بزارید بهتر هست چون 10 درصد سود چنگی به دل نمی زنه

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
سلام دوستان

یک سوال داشتم .

اگر بخوایم مبلغی در حدود 500 الی 600 میلیون رو بزاریم توی بانک میشه روی 25 الی 30% سود رو از بانک گرفت ؟
مثلا بریم پیش رئیس بانک باهاش صحبت کنیم ؟

کسی تجربه داشته ؟

ممنون

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
دوستان كوثر حساب 20 درصد قديمش رو كرده 10 درصد؟
آينده سود حسابهاي قبليش رو تغيير نداده؟ 20.5 درصديه منظورمه

بالا