• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

atorabi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
براساس نظر سنجي اخبار بانك و در بين 20 بانك كشور
بانك " پاسارگاد " بهترين بانك به لحاظ طراحي و برخورد كاركنان شد

سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۴
کد مطلب: ۲۳۲۵۲

براساس نظر سنجي اخبار بانك و راي كاربران اين سايت،بانك پاسارگاد بهترين بانك به لحاظ طراحي بيرون و داخل شعبه و نيز پوشش و برخورد كاركنان در بين 20 بانك كشور شناخته شد.

براساس اين نظر سنجي كه 11 هزار و 376 نفر در آن شركت كردند، سوال شده بود كه به نظر شما " بهترين بانك به لحاظ طراحي داخل و بيرون شعب،پوشش و برخورد كاركنان كدام بانك است؟ " كه مخاطبان و راي دهندگان از بين 20 بانك شركت داده شده در نظر سنجي بانك پاسارگاد را با 15.1 درصد كل آرا " بهترين " بانك انتخاب كردند.

پس از پاسارگاد،دو بانك آينده با كسب ۱۴.۶ آرا و بانك سامان با ۸.۴ درصد راي رتبه هاي دوم و سوم را بدست آوردند.

رتبه هاي چهارم تا دهم نيز به ترتيب كسب آرا به بانكهاي ملت با 8.2 درصد،بانك ملي با 6.3 درصد،اقتصاد نوين با 6.1 درصد،بانك پارسيان با 5.7 درصد،بانك صادرات با 5.2 درصد،بانك مهر اقتصاد با 5 درصد و بانك قوامين با 4.8 درصد اختصاص يافته است.

رتبه هاي يازدهم نيز به بانك تجارت با 3.4 درصد راي رسيد و عنوان دوازدهمي به بانك شهر با 2.7 درصد،عنوان سيزدهمي مشتركا به بانكهاي گردشگري و انصار با 2.3 درصد،عنوان چهاردهمي به بانك مسكن با 2.1 درصد،عنوان پانزدهمي مشتركا به بانك هاي كارآفرين و ايران زمين با 1.9 درصد،عنوان شانزدهمي به بانكهاي سپه و رفاه مشتركا با 1.7 درصد رسيد.

عنوان هفدهمي نيز به بانك توسعه صادرات۰.۴ درصد راي رسيد.

طراحي زيبا براي هر شعبه بانكي يك برگ برنده است چراكه با اولين نگاه مي تواند مشتري را جذب خود كند.نوع پوشش كاركنان و برخورد نيز يكي از مهمترين و شايد مهمترين نكته براي كسب بيشتر مشتري در شبكه بانكي است كه برخي بانكها از اين نكته ها غافل مانده اند و براي همين است كه بانكهاي خصوصي توانسته اند گوي سبقت را از بانكهاي دولتي در اين باره بربايند.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
سینا!!!!این وسط مسطا کجا هست؟؟؟؟؟
ملی و صادرات و قوامین بنظرمن علکی امتیاز گرفت چون اصلا توی این زمینه عددی نیست...

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
طراحي زيبا برای شعب بانک برگ برنده بوده؟مثلا قوامین خیلی شیکه؟شبیه خواربار فروشیه....

Dante.ir

Registered User
لایک‌ها
149
@ عنوان چهاردهمي به بانك مسكن با 2.1 درصد
14 هم از سرش زیاده :general602: یادمه تو دوران رقابت بانک ها واسه سود سپرده بیشتر, رفته بودم سپرده قبلیم رو قبل از سررسید ببندم, طرف برگشته میگه "تو که نمی خواستی واسه چی اصلآ باز کردی o_O" منم گفتم "به تو ربطی نداره" :general711: بعدشم هم گفت 1 ماه طول می کشه تا بررسی کنیم o_O بازم می خوای ببندی؟ خلاصه 3 - 4 روز نشده زنگ زدن گفتن بیا بانک, محاسبات انجام شده. حالا مثلآ خیر سرش شعبه مرکزی بود :general602:

arman.laghaee

Registered User
لایک‌ها
35
سلام
من ۶ ملیون پول دارم..
میخوام بذارم توی بانک
میخوام بدونم کدوم بانک بیشترین سود رو میده؟
روز شمار...
شنیدم بانک مهر سود بالایی میده؟
بالاتر از این هم هست؟
میشه بگید سالیانه همون بانک برای ۶ ملیون چقدر سود در میاد؟؟
ممنون

mr.abbas

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان ممنون میشم بگین بیشترین سود سالیانه الان کدوم بانک میده ؟
شنیدم بانک آینده , 26 درصد ! درسته ؟
در ضمن طرح 57 % سود دوساله ( مروارید ) بانک تجارت برداشته شد ؟

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
@ عنوان چهاردهمي به بانك مسكن با 2.1 درصد
14 هم از سرش زیاده :general602: یادمه تو دوران رقابت بانک ها واسه سود سپرده بیشتر, رفته بودم سپرده قبلیم رو قبل از سررسید ببندم, طرف برگشته میگه "تو که نمی خواستی واسه چی اصلآ باز کردی o_O" منم گفتم "به تو ربطی نداره" :general711: بعدشم هم گفت 1 ماه طول می کشه تا بررسی کنیم o_O بازم می خوای ببندی؟ خلاصه 3 - 4 روز نشده زنگ زدن گفتن بیا بانک, محاسبات انجام شده. حالا مثلآ خیر سرش شعبه مرکزی بود :general602:

برای وام مسکن هم که رسما آدم رو پشیمون میکنند.اما راجع به سپرده تون واقعا همون موقع نبست و پولتون رو نداد؟گفت یک ماه برای بررسی بستن سپرده؟این که فاجعه است...اونم برای بانک مثلا دولتی.پاسارگاد برای من توی یک دقیقه سپرده رو بست و پول رو نقدا پرداخت کرد.

Dante.ir

Registered User
لایک‌ها
149
برای وام مسکن هم که رسما آدم رو پشیمون میکنند.اما راجع به سپرده تون واقعا همون موقع نبست و پولتون رو نداد؟گفت یک ماه برای بررسی بستن سپرده؟این که فاجعه است...اونم برای بانک مثلا دولتی.پاسارگاد برای من توی یک دقیقه سپرده رو بست و پول رو نقدا پرداخت کرد.
نه نداد دیگه. 3-4 روز بعد تازه خبر مرگشون گفتن بیا. کلآ بانک های خصوصی تاکید بیشتری رو احترام به ارباب رجوع دارند. دولتی ها انگار دارند از جیب خودشون بهت پول میدن :general602:

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
سلام
من ۶ ملیون پول دارم..
میخوام بذارم توی بانک
میخوام بدونم کدوم بانک بیشترین سود رو میده؟
روز شمار...
شنیدم بانک مهر سود بالایی میده؟
بالاتر از این هم هست؟
میشه بگید سالیانه همون بانک برای ۶ ملیون چقدر سود در میاد؟؟
ممنون

دوستان ممنون میشم بگین بیشترین سود سالیانه الان کدوم بانک میده ؟
شنیدم بانک آینده , 26 درصد ! درسته ؟
در ضمن طرح 57 % سود دوساله ( مروارید ) بانک تجارت برداشته شد ؟

فعلا که سود رو یکسان سازی کردند . روز شمار 10 و یکساله 22 درصد .
البته اگر از قبل 13 ام اردیبهشت حساب داشته باشید با همون نرخ ها حساب میشه .

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,639
بخوام حساب جدید 22% یکساله ملی باز کنم سود ماه به ماه واریز می کنن سقف برداشت نداره میشه هر موقع خواستم برداشت داشته باشم مقداری از پول ؟

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
بانک مهر اقتصاد 6 خرداد قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه انجام میده من دیروز به حساب قرض الحسنم یه کم پول ریختم شایدی چیزی درآمد
خبری نشد از قرعه کشی؟

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
کسی میدونه , میشه از کارت بانک ملی به دفترچه قوامین انتقال وجه انجام داد ( تو خود شعبه ) ؟

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
کسی میدونه , میشه از کارت بانک ملی به دفترچه قوامین انتقال وجه انجام داد ( تو خود شعبه ) ؟
شما باید شماره شبا حساب قوامینتو بگیری و بری بانک فرم مخصوص حواله پر کنی و از حسابت به شبای حساب بانک قوامین واریز کنی

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
شما باید شماره شبا حساب قوامینتو بگیری و بری بانک فرم مخصوص حواله پر کنی و از حسابت به شبای حساب بانک قوامین واریز کنی
ممنون از شما رییس .

رفتم شعبه قوامین . گفتند فقط باید کارت بکشی , شماره شبا و حواله لازم نیست .

armin15000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من که تا حالا بانکی بدتر از بانک مسکن ندیدم مخصوصا وقتی بخواهید وام بگیرید
از هرچه وامه پشیمون میشید.

armin15000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دوستان من در بانک گردشگری حساب روز شمار 23 درصد دارم پولهایی هم که از حالا واریز می کنم مشمول سود 23 درصد میشه یا نه فقط مبلغی که تا قبل از کاهش سود توی حساب بوده مشمول 23 درصد میشه ؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
سلام
دوستان من در بانک گردشگری حساب روز شمار 23 درصد دارم پولهایی هم که از حالا واریز می کنم مشمول سود 23 درصد میشه یا نه فقط مبلغی که تا قبل از کاهش سود توی حساب بوده مشمول 23 درصد میشه ؟

99.9% مشمول میشه..

بالا