• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

viphyip

Registered User
لایک‌ها
493
الان کوتاه مدت روز شمار کدوم بانک بیشتر می ده ؟

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
چون تورم در حال پایین اومدن هست عزیز نمیشه نرخ سود را بالا بدن در این صورت باید نرخ تسهیلات رو هم زیاد کنند که در اون صورت کسی وام نمی گیره و تولید و زندگی میخوابه
در رابطه با تورم که اصلا مشخص نیست در آینده چه اتفاقی بیفته اما حتی زمانی که تورم هم پایین بود همیشه سود موسسات چند درصد از بانک ها بیشتر بود اما نمی دونم چرا الان همه یک اندازه سود میدن با این حساب موسسات باید در آینده ورشکست بشوند چون سودشون اندازه بانک هست و دلیلی ندارد که این ریسک کسی بکنه و پولشو تو موسسات بزاره

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
من 24 سر رسید پولم هست باید همون روز پولم رو بردارم؟یه طرح 3 ماهه گذاشتم توی بانک سرمایه
یا باید صبر کنم تا 1 برج تا سودش کامل واریز شه؟

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
چون تورم در حال پایین اومدن هست عزیز نمیشه نرخ سود را بالا بدن در این صورت باید نرخ تسهیلات رو هم زیاد کنند که در اون صورت کسی وام نمی گیره و تولید و زندگی میخوابه

تورم فقط در حساب کتاب آقایان در حال پایین آمدن است.اونم فقط نقطه به نقطه اش.در ضمن نرخ تسهیلات باید پایین می اومد بعد از کاهش نرخ سودا که نیومد.

gravity

Registered User
لایک‌ها
98
تورم فقط در حساب کتاب آقایان در حال پایین آمدن است.اونم فقط نقطه به نقطه اش.در ضمن نرخ تسهیلات باید پایین می اومد بعد از کاهش نرخ سودا که نیومد.
درسته خیلی چیزا مثل خودرو گرون تر شده

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
یک سوال داشتم من یک ملی کارت بانکی ملی دارم آیا میتوان حسابهای کارتهای بانک دیگر مثل پارسیان را به این حساب متصل کرد در صورت اتصال آیا امکان برداشت از حساب کارت بانکی ملی توسط کارتی که اتصال یافته هست یا خیر؟

gravity

Registered User
لایک‌ها
98
یک سوال داشتم من یک ملی کارت بانکی ملی دارم آیا میتوان حسابهای کارتهای بانک دیگر مثل پارسیان را به این حساب متصل کرد در صورت اتصال آیا امکان برداشت از حساب کارت بانکی ملی توسط کارتی که اتصال یافته هست یا خیر؟
اگر بشه من هم اقتصاد نوین رو به ملی وصل می کنم کارت سپهر هم دارم

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
اگر بشه من هم اقتصاد نوین رو به ملی وصل می کنم کارت سپهر هم دارم
تو خود پردازها اگه دقت کرده باشید یه قسمتی هست نوشته حسابهای متصل به کارت دیروز من دکمش زدم نوشت هیچ حسابی به کارت شما متصل نیست کار این قسمت کسی میدونه چیه/

gravity

Registered User
لایک‌ها
98
تو خود پردازها اگه دقت کرده باشید یه قسمتی هست نوشته حسابهای متصل به کارت دیروز من دکمش زدم نوشت هیچ حسابی به کارت شما متصل نیست کار این قسمت کسی میدونه چیه/
بله شما میتونی چند شماره حساب در یک بانک داشته باشی اما با یک کارت به همشون دسترسی داشته باشی ممکنه از چند تا بانک هم بشه

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
بله شما میتونی چند شماره حساب در یک بانک داشته باشی اما با یک کارت به همشون دسترسی داشته باشی ممکنه از چند تا بانک هم بشه
چندتا شماره حساب تو یک بانک به چه درد میخوره اگه بشه به کارت بانک های دیگه متصلش کرده خوبه هیچ کس با این قسمت خودپردازها ور نرفته؟

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
فکر نکنم بشه حساب های مختلف واسه بانک های مختلفو وصل کرد به یکی.
اون قسمت هم واسه اینه که اگه چند تا حساب تو یه بانک دارید همه رو به یک کارت وصل کنید.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060

هنوز علم اینقدرا پیشرفت نکرده :general105:

تو یه بانک هم در آن واحد فقط یک حساب به کارت متصله . که قابل تغییر با حساب های دیگه از طریق اینترنت بانک و ... هست

شما به برداشتش فکر میکنی به پرداخت هم فکر کن که وقتی به یه کارت پول می ریزیم به کدوم حساب باید بره ؟ :eek:

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
موسسه آرمان از ادغام سه تا موسسه دیگه تشکیل شده،و اینجوری ک یکی از کارمنداش میگفت،آستان قدس رضوی پشتش هست،وقتی برید توی شعبش کلی مدارک هست واسه اعتبارش ک تو برد زده شده،ولی خب تو سایت بانک مرکزی از لیست موسسات دارای مجوز برداشته شده،پیگیرش هستن ک مدارک لازم بانک مرکزی رو کامل کنن.
من امروز صبحم یک حساب دیگه باز کردم، کوتاه مدت و ۲۵ درصد سود.
باید شعباتی برید ک موسسه فردوسی هست.مثلا نوشته موسسه مالی و اعتباری آرمان فردوسی سابق.

Sent from my HTC Butterfly using Tapatalk

فکر کنم بهمن ماه پارسال حساب روزشمار باز کرده بودم 20.5 درصد

یعنی الان بجای اینکه کم بشه ، 25 درصد شد ؟!

همین آرمان فردوسی سابق

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
هنوز علم اینقدرا پیشرفت نکرده :general105:

تو یه بانک هم در آن واحد فقط یک حساب به کارت متصله . که قابل تغییر با حساب های دیگه از طریق اینترنت بانک و ... هست

شما به برداشتش فکر میکنی به پرداخت هم فکر کن که وقتی به یه کارت پول می ریزیم به کدوم حساب باید بره ؟ :eek:
هه هه هه:general707:
معلومه خوب به همون شماره کارتی که ریختی یعنی حساب اصلی

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
هه هه هه:general707:
معلومه خوب به همون شماره کارتی که ریختی یعنی حساب اصلی

خب . خودت جواب خودتو دادی . حساب اصلی که مربوط به همون بانک هست . یعنی یه دانه میشه

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
طبق بخشنامه ابلاغی بانک مرکزی به بانک ها کارمزدهای جدید دریافتی برای انجام خدمت از روز سه شنبه 20 خردادماه سال 93 در کلیه تراکنش های مرکز عضو شتاب اعمال خواهد شد.
براین اساس کارمزدهای دریافتی برای خدمت مانده گیری به شرح ذیل اعلام شده است

302395_738.jpg

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
خب . خودت جواب خودتو دادی . حساب اصلی که مربوط به همون بانک هست . یعنی یه دانه میشه
مغزم رگ به رگ شد
عزیر من مثلا شما یه کارت بانک ملی داری و یه کارت پارسیان برای اتصال حساب میری شماره کارت پارسیان از طریق خودپرداز بانک ملی تو لیست اتصال حساب ها تو بانک ملی قرار میدی حالا اگه کسی بخواد پول بریزه مثلا به شماره کارت بانک ملی شماره حساب بانک ملی شما رو تو خودپرداز میزنه و پول میره توش و شما با کارت بانک پارسیان هم میتونی پولتو برداری اما اگه پول به شماره حساب بانک پارسیان شما واریز کنه فقط با کارت پارسیان میتونی پولو برداری مگر اینکه تو کارت پارسیان هم شماره ملی کارت اتصال داده باشی
به این میگن 10 حساب در یک کارت خودم اختراع کردم:)

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
طبق بخشنامه ابلاغی بانک مرکزی به بانک ها کارمزدهای جدید دریافتی برای انجام خدمت از روز سه شنبه 20 خردادماه سال 93 در کلیه تراکنش های مرکز عضو شتاب اعمال خواهد شد.
براین اساس کارمزدهای دریافتی برای خدمت مانده گیری به شرح ذیل اعلام شده است

302395_738.jpg

برای چی بانک و بانک پزیرنده صفره ؟

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
بانک سپه امروز بنر شده بود 23 درصد سود حساب سپرده گذاری

بالا