• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
متاسفانه افرادی که صحبت از ورشکستگی می کنند ذره ای اطلاعات اقتصادی ندارند.

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
اتفاقا در خیلی موارد بنده شکایت کردم و به نتیجه نرسیدم و باید میرفتم به مقامات بالاتر که اونم وقت میخواد و فرصت و هزینه.... مطمئن باشید کسی که خلافی میکنه خودش خبر داره چیکار میکنه و میدونه هم توی همون شعبه یا همون شهر یا همون مقام بالاترش هواشو دارن و پشتشو دارن وگرنه اینکارو نمیکرد.
بازرسی کل کشور+بازرسی خود بانک+بانک مرکزی
از طریق اینترنتی من تمام کارهام همینه

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
بازرسی کل کشور+بازرسی خود بانک+بانک مرکزی
از طریق اینترنتی من تمام کارهام همینه
یعنی میفرمایید از دزد ها برییم پیش رئیس دزد ها شکایت کنیم.! :general506: بهترین کار اینه که اگر پولتونو نمی دهند اقدام به داد و فریاد بکنید تا مشتریان داخل بانک همه متوجه ظلمی که به شما شده ،بشوند.بالاخره در بین مشتریان حاضر در شعبه بعضی برای افتتاح حساب آمده اند که با اینکار شما و فریاد "دزد ها " و "چرا حقم رو نمی دهید" و "حقم رو خوردید" و غیره می توانید بر تصمیم آنها جهت افتتاح حساب تا ثیر بگذاریید و آنها را منصرف کنید یا بعضی دیگر از مشتریان را تشویق به در خواست موجودی و بستن حسابشان نمایید. من از ساعت 9و نیم تا 11 صبح با روش آرام و با لبخند با کارمندان و رئیس شعبه بر خورد کردم که نتیجه ای هم نداشت حتی حاضر نبودن اصل پولم را بهم بدهند ولی در ساعت 11 با چند داد و فریاد و بهم ریختن اوضاع شعبه ظرف 5 دقیقه پولم را بهم دادند و 4 ساعت بعد هم با مراجعه مجدد به شعبه دوباره با داد و فریاد و قاطعیت سود 14 روزه پولم را هم از حلقومشان بیرون کشیدم. :general601: بدترین نحوه برخورد در این مواقع چاکرم و مخلصم و لبخند است که اصلا" جواب نمیده و بدین طریق بهیچوجه به اصل پولتان هم دست نمی یابید . حق گرفتنی است نه دادنی :)

Last edited:

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
متاسفانه افرادی که صحبت از ورشکستگی می کنند ذره ای اطلاعات اقتصادی ندارند.
لطف نمایید شما مجموعه شرایطی که منجر به ورشکستگی یک نهاد مالی می شود را بیان نمایید تا اطلاعات اقتصادی ما هم تکمیل شود.

خبر گزاری فارس در تاریخ 7 دی ماه 92 اعلام می کند:
آخوندی در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین:
بانک مسکن ۱۰۰ درصد ورشکسته است
وزیر راه و شهرسازی گفت: بانک مسکن گروگان مسکن مهر است و ۳ برابر میزان وام‌دهی، وام داده است و ۱۰۰ درصد ورشکسته است.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921007001536#sthash.BNbA5aNw.dpuf

Last edited:

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
خود من در بانک صادارات 10 میل داشتم که یک روز موجودی من شد 5 هزار تومن بعد که رفتم دیدم کسی پول رو برداشت کرده با پی گیری و رئیس شعبه و کلی بدبختی آخرش گفتند نمیدونیم کی برداشته خود حتما برداشتی گفتم نه خیر من برنداشتم آخرش یه سند و فیش دراوردن که تو خودت برداشتی منم گفتم دوربین مدار بسته سه روز پیش رو بیارید که من برداشت کردم
سر آخر وقتی دیدن من میخوام برم دادگستری برای شکایت افتادن به التماس که کارمند بانک پول نیاز داشته چند روز از حساب شما برداشته که دوباره برگردونه سر جاش ولی اینکارو نکرده براش دو سه روز صبر کنید تا برگردونه منم گفتم یا همین الان برگردونید یا شکایت تا دو ساعت بعدش واریز کردن به حسابم و همون موقع حسابم رو بستم و کل مبلغ رو از بانک صادارت کشیدم بیرون
کم و زیاد کردن حسابها برای یک مدت کوتاه تقریبا" توی اکثر بانکها داره یه رویه میشه.بیشترهم با حسابهایی که گردش خوبی دارند این بازی انجام میشه. عده ای میگن برای پولشوییه و در واقع با کم و زیاد کردن حسابها و جابجا کردن اعداد میخوان رد یه سری پولها رو از بین ببرن و عده ای هم میگن این رویه برای لاپوشانی گندکاری یکسری از فعالیتهای خود بانکه.
بهرحال هرچی که هست خوب نیست و جالبه که اکثر مردم به دلیل این که این اتفاقات در زمانهای کوتاه میافته سراغ شکایت و اینجور موارد نمیرن.
یکی از دوستای مغازه دار من تقریبا" هر دوهفته حسابش تو بانک حکمت ایرانیان همین اتفاق میافته چندبار هم رفته شعبه اعتراض کرده ولی رییس بانک گفته اشتباهات نرم افزاریه و نمیتونن اصلاحش کنن. جالبه هفته قبل هم بانک پارسیان با حسابش همین کار رو کرد صبح موجودیش کمتر از مانده واقعی بود بعد که زنگ زد و یخورده داد و بیداد کرد متوجه شد باز اشباها" مانده اش بیشتر شده تا این که نیم ساعت بعد درست شد.

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
سلام در حال حاضر بانک گردشگری بالاترین سود روزشمار رو میده ؟

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
دوستان لطفا هرکی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه...
حدود 9 تا 10 میلیون پول بدون استفاده داریم میخوایم یجا سرمایه گذاریش کنیم فکر میکنم موسسات بیشترین سود رو میدن درسته؟
احتمالا 3 ماهه یا 6 ماه پولو سپرده کنیم روزشمار بهترین موسسه چقدر سود میده؟
Last edited:

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
روزشمار بهتره-چون 3 ماهه با شش ماهه تفاوت سود آنچنانی نداره یکساله اره فرق زیاد داره.
فعلا موسسات هنوز بانک دوباره روال قبل رو شروع نکردن

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
مراقب باشيد در موسسات مجهول الحال سپرده گذاري نكنيد
حتماً تحقيق كنيد و از بانك مركزي استعلام بگيريد

Sent from my iPad

مجوز بانک مرکزی بخوره توسر سیف و بقیه مدیران قالتاق بانک مرکزی . نا امن ترین محل برای سرمایه های مردم همانا بانکهای دولتی دزد و غارتگر ملی ، مسکن ، سپه و غیره هستند. موسسات مالی فرشتگان و نور و بانک آینده سالهاست دارند فعالیت می کنند ولی هیچکس تا حالا نگفته اینها حق شان رو خورده باشند در صورتیکه همین بانکهای مجوز دار ودر راس آنها بانکهای دزد و ورشکسته دولتی همه روزه پول هزاران نفر بنده خدا را میخورند و یه آب هم بالاش! بزرگترین اختلاسها در تاریخ بانکداری ایران در همین بانکهای به اصطلاح معتبر و مجوز دار صادرات و ملی و مسکن رخ داده

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
در اینجا می تونید بانک‌ها و مؤسسات اعتباري مجاز رو نگاه کنید.
سایت بانک مرکزی
http://www.cbi.ir/simplelist/1541.aspx

مگر خود بانک مرکزی مرجع معتبری است که بخواهد برای نهادها ی مالی دیگر کسب اعتبار نماید. هم آکنون منفورترین بانک جهان بانک مرکزی جمهوری اسلامی است. تمام بانکها و مراکز پولی و مالی معتبر جهان از مبادله مالی با بانک مرکزی ایران خودداری می کنند. در تحریم جهانی قرار گرفته اند. بهترین محل سپرده گذاری همان موسسات مالی فاقد مجوز هستند که هم سود بیشتری به سپرده ها می دهند و هم پول در جای امن تری قرار دارد. بهیچوجه فریب مجوز بی ارزش بانک مرکزی رو نخوریید.

Last edited:

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,205
مگر خود بانک مرکزی مرجع معتبری است که بخواهد برای نهادها ی مالی دیگر کسب اعتبار نماید. هم آکنون منفورترین بانک جهان بانک مرکزی جمهوری اسلامی است. تمام بانکها و مراکز پولی و مالی معتبر جهان از مبادله مالی با بانک مرکزی ایران خودداری می کنند. در تحریم جهانی قرار گرفته اند. بهترین محل سپرده گذاری همان موسسات مالی فاقد مجوز هستند که هم سود بیشتری به سپرده ها می دهند و هم پول در جای امن تری قرار دارد. بهیچوجه فریب مجوز بی ارزش بانک مرکزی رو نخوریید.

بنده و دوستان دیگر در ایران زندگی می کنیم وقصد سرمایه گذاری در این کشور رو داریم.
بانک مرکزی هم وقتی به موسسه یا بانکی مجوز میده یعنی اون موسسه مورد تایید و در صورت که مشکلی پیش بیاد اصل سپرده مردم رو تضمین میکنه.
اگر کسی بخواد در بانک های خارجی سرمایه گذاری کنه این حرف شما برا اون صدق میکنه .

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
مراقب باشيد در موسسات مجهول الحال سپرده گذاري نكنيد
حتماً تحقيق كنيد و از بانك مركزي استعلام بگيريد

Sent from my iPad

ممکنه بفرمایید برای معلوم نمودن اعتبار بانک مرکزی از کجا باید استعلام بگیرییم!:general307:

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
بنده و دوستان دیگر در ایران زندگی می کنیم وقصد سرمایه گذاری در این کشور رو داریم.
بانک مرکزی هم وقتی به موسسه یا بانکی مجوز میده یعنی اون موسسه مورد تایید و در صورت که مشکلی پیش بیاد اصل سپرده مردم رو تضمین میکنه.
اگر کسی بخواد در بانک های خارجی سرمایه گذاری کنه این حرف شما برا اون صدق میکنه .

این حرفهایی که می زنید رو واقعا" باور دارید؟ وقتی اختلاسهای میلیاردی توسط دوستان ( مانند خاوری و چهار نفر از روسای اسبق بانکهای دولتی که در حال محاکمه هستند) همین بانک مرکزی عزیز صورت میگیره این بانک مرکزی عزیز! و درستکار ! با افزایش قیمت ارز از 1000 تومان به 3000 تومان و بالطبع افزایش بهای تمام کالاها و خدمات پول اختلاس شده توسط دوستانشان را از جیب این ملت بخت برگشته می گیرند تا بانکهای ورشکسته شان بتوانند همچنان سر پا بمانند. و اینجوری به اصطلاح شما اصل سپرده مردم را تضمین! می کنند.

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
تا اونجایی که من اطلاع دارم بعضی از موسسات در حال گرفتن مجوز بودن که بانک مرکزی در سال جدید باز هم شرایط رو سخت تر کرد برای موسسات

مثلا موسسه ثامن یا موسسه نور هر دو مبلغ سنگینی به به بانک مرکزی داده اند برای گرفتن مجوز تا نصف دیگر رو هم بعد از پذیره نویسی بدهند تا مجوز را بگیرند اما گویا یهو بانک مرکزی مبلغ و تعهدات رو بیشتر از گذشته کرد و این باعث شد بعضی موسسات در حال گرفتن مجوز نتوانند اون مبلع بیشتر رو تهیه و یا تعهدات بیشتر رو انجام دهند و در وسط کار ماندند و پولشون هم دست بانک مرکزی مانده و با اسمی مثل "درشرف گرفتن مجوز" همونطور مونده اند.... که مدتی هم با همین اسم بخاطر دادن اون مبلغ بسیار سنگین به بانک مرکزی اسمشون در سایت بانک مرکزی به عنوان در شرف تاسیس گذاشته شد

حالا موسسات میگن ما با شرایط همون دو سال پیش میخواستیم مجوز بگیریم اما بانک مرکزی زیر بار نمیره و میگه با شرایط جدید باید فعالیت کنید و حتی بانک مرکزی پول واریز شده قبلی این موسسات رو هم پس نمیده که حتی مبلغش از چند میلیارد گویا بالاتره از طرفی هم چون نصف مبلغ تعهد شده رو پرداخت کرده اند هم نمیتونه اینها رو بصورت رسمی بگه شما غیر مجازید و اسم ببره که با این اسامی غیر مجازند... البته بعضی موسسات چون همان مبلغ نصف تعهدات اولیه رو هم تا بحال نداده اند میان اسم میبرندکه با این اسم موسسه مجوز نداره ولی برای اون موسسات اسم نمیبرن اما نمیگن هم مجوز دارند.... و این جریان هنوز ادامه دارد....

Last edited:
بالا