• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
بانک خوب، بانک آینده، به ویژه شاخه های تهرانش هست. کرجش مزخرفه. موسسات خوب هم نور، فرشتگان و ثامن هستند. اشغالام کوثر و توسعه. این ها تجربیات منن

لطفا" در مورد جدیدترین شرایط و میزان سود پرداختی حسابهای موسسات نور و فرشتگان توضییح بفرمایید.

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
بانک خوب، بانک آینده، به ویژه شاخه های تهرانش هست. کرجش مزخرفه. موسسات خوب هم نور، فرشتگان و ثامن هستند. اشغالام کوثر و توسعه. این ها تجربیات منن
تمامی بانک ها از تعامل با آینده منع شدند پست های قبل رو بخونید!

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
اتفاقا تا اطلاع ثانوی(تا زمانیکه 24% بده)کوثر جزو بهترین موسسات هست،چون ساتنا هم توش راه افتاده و میشه لااقل از چند تا بانک معروف بهش حواله زد و شتاب هم راه انداخته....

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
اتفاقا تا اطلاع ثانوی(تا زمانیکه 24% بده)کوثر جزو بهترین موسسات هست،چون ساتنا هم توش راه افتاده و میشه لااقل از چند تا بانک معروف بهش حواله زد و شتاب هم راه انداخته....
در صورتی که قبلا حساب سپرده کرده باشین و قبل از اجرای قانون 22 درصد حق با شماست
اما بعد از اجرای اون قانون موسساتی هم هستند که بیشتر کارهای گرفتن مجوز رو کرده اند شما حتی اگر تماس بگیرید به بانک مرکزی که بنده اینکارو کردم و در مورد مجوز موسسه نور و ثامن بپرسید میگن نور و همچنین ثامن مراحل گرفتن مجوز را طی کرده و حتی 50 درصد از ودیعه چند میلیاردی که باید به بانک مرکزی پرداخت کنند را برای گرفتن مجوز پرداخت کرده اند و اما در همین مرحله تا ریختن 50 درصد دوم ودیعه تا پایان امسال فرصت داده شده از سوی بانک مرکزی
شما کافیست به شماره هایی که در سایت بانک مرکزی هست تماس و سوال کنید و یا یک ایمیل بزنید تا همین پاسخ رو مشابه بنده دریافت کنید.
موسسه فرشتگان هم بنده هیچ اطلاعی ندارم من فقط از موسسه نور و ثامن از بانک مرکزی سوال کردم دقت کنید ثامن الحجج با ثامن فرق دارد.

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
سلام بیشترین سود الآن ماله کدوم بانکه؟یه حسابی میخوام که سودش روزشمار باشه و بتونم از پولی که میزارم هم برداشت کنم.اقتصاد نوین خوبه؟
اگه الان بخوای حساب باز کنی برای همه ی بانک ها و موسسات 10 درصد هست .

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
شورای پول اعتبار چهار مصوبه مهم داشت:
نرخ سود عقود مشارکتی ۲۱ درصد/نرخ سود اوراق مشارکت ۲۲ درصد/تعیین شرایط انتشار اوراق گواهی سپرده /نرخ سود لیزینگها ۲۲ درصد
شورای پول و اعتبار با اعمال نرخهای مورد تفاهم بین بانکها و موسسات اعتباری و بانک مرکزی(حداکثر ۲۲ درصد برای سپرده های یک ساله) سود علی الحساب موافقت نمود./شرایط انتشار اوراق گواهی سپرده عام و خاص (میزان انتشار، نرخ سود علی‌الحساب، سررسید و .....) در اختیار بانک مرکزی خواهد بود./ حداقل نرخ سود مورد انتظار عقود مشارکتی هنگام عقد قرارداد بین بانکها و موسسات اعتباری و مشتری معادل ۲۱.۰درصد تعیین می‌شود./ نرخ سود تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق حق تقدم تسهیلات بانک مسکن (عقد فروش اقساطی) معادل ۱۶.۰ درصد خواهد بود.

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
مگه تا 22 درصد نیست؟
با یه شرایطی روز شمار میدن
ملت 22% میده اما اولش رو سپرده ویژش 10 م بلاک میکرد که خداروشکر من اونموقع باز کردم.
الان شده 30م مبلغ بلاکش.

سامانم 19% میده سپرده سیمین که اونم یه چیزیو مسدود میکنه و توصیه نمیشه.

موسسات مالی اعتباریم قبلاً یادمه مهر 23% میداد...

mkmk1313

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان امروز روی یه بنر تبلیغاتی دیدم نوشته اگر قصد خرید مسکن و ماشین و وسایل و تجهیزات و....دارید به راحتی پول رو 2 برابر میکنیم و این حرف ها
چون تو ماشین بودم زود از جلوش رد شدم نفهمیدم قرض الحسنه مهر ایران یا بانک مهر اقتصاد
کسی از دوستان میدونه کدوم بانکه و کلا جریان کارشون چیه؟

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
شعبه همدان که یه مشت ... شدن کارمند این بانک !
امید وارم شهر های دیگه اینطوری نباشه !
بر هیچ کس پوشیده نیست که در بانکهای کل کشور حتی بانک های ملت ملی و....... با برگذاری تست ها و امتحان های کذایی و اما تلفن یک فرد از روسای بانک و یا معاون یک شعبه و کارمند یک شعبه یا......... افراد زیادی با پارتی و بدون داشتن حتی مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون بر سر کار رفته اند و حتی کسانی سر کار رفته اند که به خود بنده تعریف کرده اند که حتی ما کتابهایی که اعلام شده بود بخونید و یا مدارکی که احتیاج داشت بیارید رو نبرده ایم و اما بخاطر پسر عمو دختر عمو و داماد معاون شعبه و...... به استخدام رسمی بانک های ملی و ملت و سپه و........ درآمده اند
دیگه بانک آینده که یک بانک خصوصی هست و نیرو گرفتنش هم بر اساس انتخاب خودش
وقتی کل کشور ما اینطور هست از بانک آینده چه توقعی دارید؟

Last edited:

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
با سلام

دوستان از کارت صادرات به صادرات توسط عابر بانک صادرات یا کارت ملت به ملت از طریق عابر بانک ملت حداکثر چقدر در روز میشه پول انتقال داد؟

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
200/000تومن
فرقی نداره کلا شتاب تمام بانک 200 تومنه ولی بعضی بانکها با رو خودپرداز خودشون و سایر خودپرداز ها 400 میتونی بگیری.پارسیان-پاسارگاد-مهر

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
200/000تومن
فرقی نداره کلا شتاب تمام بانک 200 تومنه ولی بعضی بانکها با رو خودپرداز خودشون و سایر خودپرداز ها 400 میتونی بگیری.پارسیان-پاسارگاد-مهر

اگه منظورتون بنده بود من نمیخوام پول بگیرم میخوام کارت به کارت کنم.جلوی خودم یکی از آشنایان 30 میلیون به کارت صادرات یکی دیگه پول واریز کرد.

بالا