• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

amirbarca

Registered User
لایک‌ها
97
امروز زنگ زدم بانک آینده.گفتم حسابهای طرح بهار 23 درصد سودش تغییر کرده.گفتش سه چار روزیه شده ده درصد.بعدش گفت موجودی بالای یک میلیون فکر کنم تغییر نکرده.جواب درستی نداد.فکر کنم باید حضوری برم.دوستان اگه میدونن لطفن اطلاع رسانی کنن.

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
دوستان واسه 40 میلیون بهترین بانک کجاست؟ حساب یه ساله هم میتونم باز کنم

m-ha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
عزیزان سلام
برای عضویت در اینترنت بانک اینده :نوع رمز یاب را چطور میشهUSSD انتخاب کرد؟فقط VASCO رو داره؟هزینه 35000 تومن
ممنونم.سلامت باشید

amirbarca

Registered User
لایک‌ها
97
عزیزان سلام
برای عضویت در اینترنت بانک اینده :نوع رمز یاب را چطور میشهUSSD انتخاب کرد؟فقط VASCO رو داره؟هزینه 35000 تومن
ممنونم.سلامت باشید
تو عضویت vasco بزن.رفتی شعبه بگو با ussd میخام رمز بگیرم.من اینکارو کردم.خیلیم عالیه.

mahmood10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
امروز زنگ زدم بانک آینده.گفتم حسابهای طرح بهار 23 درصد سودش تغییر کرده.گفتش سه چار روزیه شده ده درصد.بعدش گفت موجودی بالای یک میلیون فکر کنم تغییر نکرده.جواب درستی نداد.فکر کنم باید حضوری برم.دوستان اگه میدونن لطفن اطلاع رسانی کنن.
چند روز پیش از یکی از شعبه های بانک آینده حضوری پرسیدم، کارمند بانک گفت حسابهای جدید همگی 10 درصدی شده، ولی حسابهای قبل از 1 دی اگر بالای یک میلیون موجودی داشته باشه 23 درصد محاسبه میشه. البته باید تا آخر این ماه صبر کنم ببینم درست گفته یا نه.

amirbarca

Registered User
لایک‌ها
97
چند روز پیش از یکی از شعبه های بانک آینده حضوری پرسیدم، کارمند بانک گفت حسابهای جدید همگی 10 درصدی شده، ولی حسابهای قبل از 1 دی اگر بالای یک میلیون موجودی داشته باشه 23 درصد محاسبه میشه. البته باید تا آخر این ماه صبر کنم ببینم درست گفته یا نه.
سود 23 درصد یک مرحله واریز میشه یا دو مرحله؟آخه من 25 آذر حساب باز کردم تا حالا سود نگرفتم.خدا کنه کم نکنن.اگه کم بشه من یه روز پول تو اون حساب نمیزارم.یعنی از این به بعد باید هر چند روز یه بار بریم شعبه درصده سودو بپرسیم؟

kami_best

Registered User
لایک‌ها
106
تو مجوزدارها یکساله کجا سود بیشتری میده؟

mr.kazemi

Registered User
لایک‌ها
62
اپراتور بانک آینده گفت عمده حسابهای روز شمار به سود ده درصد تبدیل شده و گفت تعدادی از حسابهای با موجودی بالا هنوز سود قبلی را می گیرند اما کف موجودی برای حفظ سود 23 درصد اعلام نکرد.

mehdi9271

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اپراتور بانک آینده گفت عمده حسابهای روز شمار به سود ده درصد تبدیل شده و گفت تعدادی از حسابهای با موجودی بالا هنوز سود قبلی را می گیرند اما کف موجودی برای حفظ سود 23 درصد اعلام نکرد.
من شعبه رفتم گفتند که حسابهای با موجودی 3میلیون 23درصده ولی اینا رو هم کم میکنند ..

mahmood10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
من شعبه رفتم گفتند که حسابهای با موجودی 3میلیون 23درصده ولی اینا رو هم کم میکنند ..
من هم امروز صبح از شعبه آینده پرسیدم گفت که حسابهای کوتاه مدت زیر 3 میلیون شده 10 درصد

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253
قوامین کوتاه مدت های 18 درصدی هم کم شده؟

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
دوستانی که کوثر حساب طلایی دارن تا کی هست اعتبارش؟؟؟

mkh58

Registered User
لایک‌ها
69
کوثر از زمان افتتاح 3 تا 6 ماهه تمدید شده است یعنی سرجمع 18 ماه است حدود اخر مهر امسال

بالا