• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
دوست عزیز لطفن این شوخی رو جای دیگه با کسی نکنید
بانک آینده شلوغ تر از بانک ملی ؟
شاید این اجتماع بدین خاطر بوده که داشتن حساباشونو میبستن
من هر شعبه بانک آینده تقریبا فقط 1-2 مشتری دیدم
من منظور ایشون رو بهتر گرفتم فکر میکنم منظور ایشون این بوده گاهی اوقات اینجوری میشه بشخصه من بارها از جلوی موسسه ثامن الائمه رد شدم و اینقدر شلوغ بوده که بعد از ده متر به شعبه بانک ملی رسیدم و فقط 4 نفر داخل شعبه بودند و این بارها برام پیش آمده اما برعکس این قضیه هم در روزهای دیگری من دیدم اما مهم این نیست که در بانک ملی شلوغ هست چون تمام حسابهای دولتی و غیر دولتی و موسسات و دانشگاه ها و.... در اونجاست و مسلما گاهی روزها شلوغ میشه اما یک موسسه که هیچ کدوم از اون حساب ها درش نیست و شلوغه بیشتر بخاطر وام های واگذار شده هست و تهسیلاتی که مردم بهش نیاز دارند اکثرا بوده و هست

Last edited:

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
خوب اگه حساب باز كردند چرا نرخ سودهاي روزشمار را نميگي؟
وقتی وارد موسسه ای بشی میگن حساب سپرده 22 درصد برات باز میکنیم ولی مابه تفاوت اون به حساب شما واریز میشه دقیقا عین موسسه نور و آینده و ثامن و تمام بی مجوز ها و حتی مجوز دارها مثل قوامین که 27 درصد هم همین الان باز میکنند اما تا 22 درصد به حساب شما هر ماه واریز میشه و مابه تفاوت هم بصورت هدیه هبه یا امثال این تعاریف واریز میشه

omn1990

Registered User
لایک‌ها
27
وقتی وارد موسسه ای بشی میگن حساب سپرده 22 درصد برات باز میکنیم ولی مابه تفاوت اون به حساب شما واریز میشه دقیقا عین موسسه نور و آینده و ثامن و تمام بی مجوز ها و حتی مجوز دارها مثل قوامین که 27 درصد هم همین الان باز میکنند اما تا 22 درصد به حساب شما هر ماه واریز میشه و مابه تفاوت هم بصورت هدیه هبه یا امثال این تعاریف واریز میشه
داداش کدوم شعبه قوامین 27% باز میکنه؟ بگو ما هم بریم اونجا.تهران و شهرستان ممکنه فرق کنه؟

MehrZaad

Registered User
لایک‌ها
98
دوستان بالاخره بانک آینده هفته ی آینده منحل میشه
چیزی که از مدتها پیش میگفتم

امروز هم بخشنامه اومد که به هیچ وجه هیچ ار بانکی با این بانک انجام ندهید

بانک آینده فعلن نمیتونه افتتاح حساب کنه + موسسات

شما چیزی مصرف میکنی‌؟ یا مشکل شخصی‌ با این بانک داری میای اینجا خبر‌های کذب میدی؟! ۴ دسامبر اومدی فرمایش کردی هفته بعد قراره درش تخته بشه یعنی‌ ۲۸ روز پیش... هنوز هفته بعد نشده؟ اینقدر مرد باش وقتی‌ اومدی یه خبر دروغ دادی حالا حالت خوب نبوده یا هر چیزی بعدش یا دیگه ادامه نده یا بیا از دیگران عذر خواهی‌ کن... حتی اگه یک نفر تحت تاثیر توهمات تو قرار بگیره مدیونش میشی‌... ( اینکه دردت با این بانک چیه خوشحال میشیم بشنویم؟ )

الان هم که میگی‌ حساب باز نمیکنه سند و مدرک حرفت مثل سری‌های قبل توهمات شخصیته؟! یه سند و مدرک برای حرفت بیار و اگه نداشتی‌... همین جا از دیگران عذر خواهی‌ کن

دوستان روز چهارشنبه ۱۰ دی‌ ماه ۱۳۹۳ تو یکی‌ از شعبات بانک آینده ( مرزداران ) شخصاً سوال کردم نرخ سود برای حساب‌های جدید تغییر کرده اون هم به این خاطر که در مراحل آخر گرفتن مجوز هستن هیچ مشکلی‌ هم بانک رو تهدید نمیکنه... پشت این بانک انصاری و س پ ا ه هستن خیالتون راحت

Last edited:

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
شما چیزی مصرف میکنی‌؟ یا مشکل شخصی‌ با این بانک داری میای اینجا خبر‌های کذب میدی؟! ۴ دسامبر اومدی فرمایش کردی هفته بعد قراره درش تخته بشه یعنی‌ ۲۸ روز پیش... هنوز هفته بعد نشده؟ اینقدر مرد باش وقتی‌ اومدی یه خبر دروغ دادی حالا حالت خوب نبوده یا هر چیزی بعدش یا دیگه ادامه نده یا بیا از دیگران عذر خواهی‌ کن... حتی اگه یک نفر تحت تاثیر توهمات تو قرار بگیره مدیونش میشی‌... ( اینکه دردت با این بانک چیه خوشحال میشیم بشنویم؟ )

الان هم که میگی‌ حساب باز نمیکنه سند و مدرک حرفت مثل سری‌های قبل توهمات شخصیته؟! یه سند و مدرک برای حرفت بیار و اگه نداشتی‌... همین جا از دیگران عذر خواهی‌ کن

دوستان روز چهارشنبه ۱۰ دی‌ ماه ۱۳۹۳ تو یکی‌ از شعبات بانک آینده ( مرزداران ) شخصاً سوال کردم نرخ سود برای حساب‌های جدید تغییر کرده اون هم به این خاطر که در مراحل آخر گرفتن مجوز هستن هیچ مشکلی‌ هم بانک رو تهدید نمیکنه... پشت این بانک انصاری و س پ ا ه هستن خیالتون راحت

چیزی بود که خودشون گفتن و بخشنامه ش هم اومد
وقتی خود بانک مرکزی حرفای خودشو تکذیب میکنه من واسه چی معذرت میخام

قانونن بخشنامه اومده که بانک آینده و مهر اقتصاد و 4 تا موسسه ثامن و نور و ثامن الحجج نباید افتتاح حساب جدید کنند
حالا انجام میدند تخلفه

ولی شما بدان و آگاه باش بانک آینده بانک نیست و بانک هم نمیشه
شاید فقط تا آخر سال بانک مهر اقتصاد در 3*4 تا موسسه ادغامی بشه و همه بشن یه بانک واحد

بانک آینده هنوز سیستمشون حتی موسسه صالحین هست .
همین بانک آینده باعث سوق اقتصاد به رکود شده . سودهای غیرقانونی ش باعث اختلال در **** بانکی شهد

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413

شما هنوز نمیدونی درد رضا صادقی که میگه بانک سینا رنگ عشقه چیه ؟:general307:
بخاطر اینی بنده خدا کارمند بانک سیناست:general707: و با بانک آینده مشکل اساسی داره:general711: ... قوماشون تو اون بانکن :general502:
بخاطر همین تا الان 4 تا یوزر ساخته نمیبینی نوشته رضا صادقی 4 این یوزر 4 هم بزودی بن میشه رضا صادقی 6 میاد:general105: ... شما زیاد حرفای ایشون بدل نگیر :general208:... یه حقوقی تعیین کردن براش که از بانک آینده بد بگه 1000 تومن بیشتر بهش بدن :general304:

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
همین بانک آینده باعث سوق اقتصاد به رکود شده . سودهای غیرقانونی ش باعث اختلال در **** بانکی شهد

جمع کن بابا سود غیر قانونی!

مرد ناحسابی روز به روز دلار داره میره بالا و همه چیز رو بدون قانون و نظارتی گرون میکنن!

آدامس از 400 میشه 1000 از 1000 میشه 1500 از 1500 میشه 2000 صدای هیچ کس و هیچ سازمانی در نمیاد! حالا اینکه آدامسه...برو بگیر تا آخر....بعد تو و امثال تو به سودی که بانک میده میگید غیر قانونی؟؟؟؟

مگه اینجا انگلیسه که هر سال حتی یک پنی هم به قیمت مثلا شیر اضافه نشه؟؟ اونجا بانک ها سود نمیدن کارشونم درسته چون تورم ندارن...اگر درامد مردمشون بال رفت که رفت وضعشون بهتر میشه اگر نرفت حداقل بدبخت تر نمیشن!!!

اینجا سالی 100 تومن میکشن رو حقوق کارمند شرکت ها...چه دولتی چه خصوصی بعد طرف 20 میلیون توی بانک داره و ماهی مثلا 250 تومن سود میگیره که حقوقش 250 تومن بیشتر جلوه کنه تو و امثال تو نمیتونین ببینین و میاین ملت رو بدبخت تر کنید...

حرف نزنی نمیگن چرا لال شدی! لعنت به تو و بانک مرکزی و وزیر اقتصاد و دولت و همتون از دم!! که روز به روز قدرت خرید مردم داره کمتر میشه و اومدن در این وانفسا سود ها رو هم کم کردن....

همه که مثل شما نیستن ادکلن رو توش آب و الکل بریزن بیان به اسم ادکلن طرح اصلی!!! 30 تومن بکنن تو پاچه ملت و با سودش برن دوبی خوش بگذرونن!

MehrZaad

Registered User
لایک‌ها
98
چیزی بود که خودشون گفتن و بخشنامه ش هم اومد
وقتی خود بانک مرکزی حرفای خودشو تکذیب میکنه من واسه چی معذرت میخام

قانونن بخشنامه اومده که بانک آینده و مهر اقتصاد و 4 تا موسسه ثامن و نور و ثامن الحجج نباید افتتاح حساب جدید کنند
حالا انجام میدند تخلفه

ولی شما بدان و آگاه باش بانک آینده بانک نیست و بانک هم نمیشه
شاید فقط تا آخر سال بانک مهر اقتصاد در 3*4 تا موسسه ادغامی بشه و همه بشن یه بانک واحد

بانک آینده هنوز سیستمشون حتی موسسه صالحین هست .

خودشون ( یعنی بانک مرکزی؟ ) کجا گفته بودن؟ لینک خبری چیزی...؟ از اون بخش نامه که فقط شما رویت کردید و احتمالا سری بوده !! می‌شه پرینت بگیرید و در اینجا بزارید؟

تا اونجا که شواهد نشون میده بانک آینده هنوز در سیستم بانکی‌ کشور به اسم تات شناخته میشه و بر همون پایه ( سیستم بانکی‌ تات ) فعالیت میکنه نه یه موسسه مالی اعتباری به اسم صالحین...

این حب و بغض شما نشون دهنده یکی‌ از چند حالته زیره

شما یا نزدیکانت کارمند یه بانک رقیب هستید... که به نظر مضحک میاد این همه عناد و دشمنی به این خاطر باشه

شما یا نزدیکانت کارمند یکی‌ از موسسات آتی یا صالحین بودید که بعد از ادغام این ۲ موسسه و بانک تات و تعدیل نیرو اخراج شدید ( این مورد منطقی‌ به نظر میاد )

شما یا نزدیکانت در بانک آینده پذیره نویسی کرده بودید که خبر دارم سود خوبی‌ عاید اون دسته نشده و به شدت از این بانک دلخورن...

و یا شرایط سنی‌ شما باعث شده از روی تعصب به یک برند ( بانکِ ؟ ) و تنفر از یه برند دیگه ( بانک آینده ) دچار این همه دشمنی کودکانه بشید... به شخصه من رو یاد کسائی میندازید که رو برند‌های خاصی‌ مثلا تو زمینه موبایل دچار تعصب و تنفر کورکورانه هستن...

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
جمع کن بابا سود غیر قانونی!

مرد ناحسابی روز به روز دلار داره میره بالا و همه چیز رو بدون قانون و نظارتی گرون میکنن!

آدامس از 400 میشه 1000 از 1000 میشه 1500 از 1500 میشه 2000 صدای هیچ کس و هیچ سازمانی در نمیاد! حالا اینکه آدامسه...برو بگیر تا آخر....بعد تو و امثال تو به سودی که بانک میده میگید غیر قانونی؟؟؟؟

مگه اینجا انگلیسه که هر سال حتی یک پنی هم به قیمت مثلا شیر اضافه نشه؟؟ اونجا بانک ها سود نمیدن کارشونم درسته چون تورم ندارن...اگر درامد مردمشون بال رفت که رفت وضعشون بهتر میشه اگر نرفت حداقل بدبخت تر نمیشن!!!

اینجا سالی 100 تومن میکشن رو حقوق کارمند شرکت ها...چه دولتی چه خصوصی بعد طرف 20 میلیون توی بانک داره و ماهی مثلا 250 تومن سود میگیره که حقوقش 250 تومن بیشتر جلوه کنه تو و امثال تو نمیتونین ببینین و میاین ملت رو بدبخت تر کنید...

حرف نزنی نمیگن چرا لال شدی! لعنت به تو و بانک مرکزی و وزیر اقتصاد و دولت و همتون از دم!! که روز به روز قدرت خرید مردم داره کمتر میشه و اومدن در این وانفسا سود ها رو هم کم کردن....

همه که مثل شما نیستن ادکلن رو توش آب و الکل بریزن بیان به اسم ادکلن طرح اصلی!!! 30 تومن بکنن تو پاچه ملت و با سودش برن دوبی خوش بگذرونن!
خودشون ( یعنی بانک مرکزی؟ ) کجا گفته بودن؟ لینک خبری چیزی...؟ از اون بخش نامه که فقط شما رویت کردید و احتمالا سری بوده !! می‌شه پرینت بگیرید و در اینجا بزارید؟

تا اونجا که شواهد نشون میده بانک آینده هنوز در سیستم بانکی‌ کشور به اسم تات شناخته میشه و بر همون پایه ( سیستم بانکی‌ تات ) فعالیت میکنه نه یه موسسه مالی اعتباری به اسم صالحین...

این حب و بغض شما نشون دهنده یکی‌ از چند حالته زیره

شما یا نزدیکانت کارمند یه بانک رقیب هستید... که به نظر مضحک میاد این همه عناد و دشمنی به این خاطر باشه

شما یا نزدیکانت کارمند یکی‌ از موسسات آتی یا صالحین بودید که بعد از ادغام این ۲ موسسه و بانک تات و تعدیل نیرو اخراج شدید ( این مورد منطقی‌ به نظر میاد )

شما یا نزدیکانت در بانک آینده پذیره نویسی کرده بودید که خبر دارم سود خوبی‌ عاید اون دسته نشده و به شدت از این بانک دلخورن...

و یا شرایط سنی‌ شما باعث شده از روی تعصب به یک برند ( بانکِ ؟ ) و تنفر از یه برند دیگه ( بانک آینده ) دچار این همه دشمنی کودکانه بشید... به شخصه من رو یاد کسائی میندازید که رو برند‌های خاصی‌ مثلا تو زمینه موبایل دچار تعصب و تنفر کورکورانه هستن...

متاسفانه تفکرات هر دو فرد شما اشتباه هست
عناد و دشمنی با بانک آینده ندارم . چرا نمیگم مهر اقتصاد ؟ چرا نمیگم گردشگری ؟

بخاطر اینکه کلن اسیر 1 درصد سود بیشتر میشید بعد خودتون هم میدونید که بانک آینده فعلن بانک نیست دو روزه دیگه اتفاقی که میوفته لعنتشو به بانک مرکزی میفرستید
دریغا از اینکه بانک مرکزی بارها بیانیه و اعلامیه داده بود
و این عناد ما برای اینه که این بانک داره تخلف میکنه . میدونم بانک تات میگم سیستم کاری شون ( برنامه نرم افزاریشون ) همون موسسه صالحین
خیلی کارای بانکی هم میدونید نمیتونن انجام بدن

الان خیلی بانکها هستند که روزشمار 22 درصد دارند میدند : بانک های معتبر
مثل پاسارگاد . سینا . قوامین . اقتصاد نوین با کف بالای 10 میلیون

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
810
خوشبختانه سود روزشمار سرمایه بنده پس از نزدیک به یک سال هنوز کم نشده و همون 24 درصد هست
که دیشب ساعت 1 شب برام واریز شد

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
سپرده سپند بانک اقتصاد نوین هم سودش کم شده یا نه ؟ کسی خبر داره

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
ی سری اینجا با بانک آینده نمیدونم چه مشکلی دارن.
مگه قرار نبود درش تخته شه به حرف شما؟ پس چرا نشد؟ آینده کلفت تر از این حرفاست.
در ضمن دیگه هم 23 و 27 باز نمیکنه.
تخلفشم مثل بقیه بانکهاست و به حسابای قبلی سود میده.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
یه بار خواستم برم بانک سینا حساب باز کنم...یاد ایشون افتادم نرفتم
بیشتر ضد تبلیغ کار میکنه ایشون !

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
چهارشنبه رفتم بانک سامان سپرده باز کنم.گفتند فقط یک ساله باز میکنیم و 22درصد و منم اینکارو انجام دادم.(نرخ سود به کنار)
ولی خیلی از بانک سامان ، طرز برخورد کارکناش و سیستم بانکیش خوشم اومد...

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
چهارشنبه رفتم بانک سامان سپرده باز کنم.گفتند فقط یک ساله باز میکنیم و 22درصد و منم اینکارو انجام دادم.(نرخ سود به کنار)
ولی خیلی از بانک سامان ، طرز برخورد کارکناش و سیستم بانکیش خوشم اومد...
از این به بعد می تونی از طریق اینترنت با گزینه سپرده و زیر گزینه گشایش سپرده انواع حساب برای خودت باز کنی و دیگه لازم نیست برای این کار به شعبه مراجعه کنی

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
من تا حالا وقت نکردم برم شعبه بانک آینده.سود حساب های روزشمار که 23 درصد بود و قبل از کاهش سود ها باز شدن آیا شده 10 درصد؟

MehrZaad

Registered User
لایک‌ها
98
من تا حالا وقت نکردم برم شعبه بانک آینده.سود حساب های روزشمار که 23 درصد بود و قبل از کاهش سود ها باز شدن آیا شده 10 درصد؟

فعلا همون ۲۳% ولی‌ به زودی تغییر شاید کنه ، عیناً جوابی‌ بود که روز ۴ شنبه گرفتم

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خیلیا که بانک آینده حساب دارن به خاطر تغییر نکردن سود های گذشته هست...

من خودم سودها رو کم کنه فرداش حساب رو خالی میکنم....جایی باز میکنم حداقل مجوز داشته باشه! الان پی مجوز نداشتنش رو مالیدم به خاطر سود 23% طرح بهار که هنوز کم نکرده و داره میده به کوتاه مدتم.

خودشون میدونن که ضرر میکنن از اینکار. حالا کم کنن.

بالا