• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Tom.Cruise

Registered User
لایک‌ها
168
یعنی قبل از سررسید این کار رو کرده یا در مدت تمدید خودکار این کارو کرده؟!

joibari2

Registered User
لایک‌ها
29
سلام به نظرتون امکان داره اقتصاد نوین بازم حساب سپند باز کنه؟چون میخام 2 تومن کف حساب رو برداشت بکنم.برای همین میخام بدونم آیا امکانش هست؟

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253
سلام به نظرتون امکان داره اقتصاد نوین بازم حساب سپند باز کنه؟چون میخام 2 تومن کف حساب رو برداشت بکنم.برای همین میخام بدونم آیا امکانش هست؟
سلام
فعلا بعیده

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
دوستان این جریان سود روزشمار 22درصد بانک کشاورزی چیه؟
امروز روی بنرشون زده بودن سود روزشمار 22درصد صندوق یکم
این صندوق یکمش منو ترسوند گفتم نکنه بورس باشه و اصل پول بپره

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
اواخر آبان 93 طرح بهار بانک آینده باز کردم، پولم زیاد نبود، یه 50هزار تومن بود! کارمندی که حسابو باز کرد آخرش گفت برامون پول بیار ببین من گفتم بهتا! حالا منظورش رو فهمیدم که قرار بوده یه کفی تعیین بشه. همون هفته بعدش یه 5تومن ریختم، به مرور زیاد شد تقریبا 11-12تومن. حالا امروز برای ماه دوم هم همون 23% واریز شده.
ولی باید به کسایی که حساب داشتن اعلام میکرد که کف مبلغ گذاشتن. اینجوری درست نبوده واقعا..

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
اواخر آبان 93 طرح بهار بانک آینده باز کردم، پولم زیاد نبود، یه 50هزار تومن بود! کارمندی که حسابو باز کرد آخرش گفت برامون پول بیار ببین من گفتم بهتا! حالا منظورش رو فهمیدم که قرار بوده یه کفی تعیین بشه. همون هفته بعدش یه 5تومن ریختم، به مرور زیاد شد تقریبا 11-12تومن. حالا امروز برای ماه دوم هم همون 23% واریز شده.
ولی باید به کسایی که حساب داشتن اعلام میکرد که کف مبلغ گذاشتن. اینجوری درست نبوده واقعا..
پسر خاله من اول دی پول زیادی نداشت اواخر دی تقریبا دویست میلیون گذاشت اونم ۱۰درصد براش حساب کردن....

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
براي من امروز سود10% محاسبه شده چون كلا زير 3 م تومان بوده..بهشون ايميل بزنيد و تهديد به برداشت پول از حسابهاتون كنيد..نامرداي دزد اصلا اطلاع رساني نميكنند..من كه كلا خالي اش كردم و به كوثر24%ي كه ازقبل داشتم انتقال دادم
http://ba24.ir/Fa/Pages.aspx?id=44
[email protected]

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
براي من امروز سود10% محاسبه شده چون كلا زير 3 م تومان بوده..بهشون ايميل بزنيد و تهديد به برداشت پول از حسابهاتون كنيد..نامرداي دزد اصلا اطلاع رساني نميكنند..من كه كلا خالي اش كردم و به كوثر24%ي كه ازقبل داشتم انتقال دادم
[email protected]
درستش هم همینه

دوستان اگه ۱۰ درصد حساب کردن براتون همون فرداش خالی کنید برید جای دیگه حتی اگه بالاتر از ۱۰ درصد جایی پیدا نکردید ( چون اگه مثل بعضی دوستان از قبل تو بانک های دیگه حساب باز نکرده باشید الان هیچ بانکی روزشمار از ۱۰ درصد بیشتر باز نمیکنه ) ببرید بانک های با مجوز مثل ملت و ...

چون اگه قرار باشه آینده ۱۰ درصد بده هیچ مزیتی نداره و مفت نمیارزه پول بزارید تو این بانک

alirezatehran

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان بانک اینده سود سالیانه پرداخت در سر رسید برای 10 میلیون چند درصده ؟

پیشنهادتون کدوم بانکه ؟

ممنونم

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
[email protected]
درستش هم همینه
دوستان اگه ۱۰ درصد حساب کردن براتون همون فرداش خالی کنید برید جای دیگه حتی اگه بالاتر از ۱۰ درصد جایی پیدا نکردید ( چون اگه مثل بعضی دوستان از قبل تو بانک های دیگه حساب باز نکرده باشید الان هیچ بانکی روزشمار از ۱۰ درصد بیشتر باز نمیکنه ) ببرید بانک های با مجوز مثل ملت و ...
چون اگه قرار باشه آینده ۱۰ درصد بده هیچ مزیتی نداره و مفت نمیارزه پول بزارید تو این بانک

خالی شدن حساب های زیر 3 میلیون اگه ضرر محسوسی برای بانک داشت هیچ وقت اینکار رو نمیکرد
می مونه حساب هایی که از بد شانسی فقط چند روز زیر حداقل بودن که اینا هم خیلی کمه
در کل بانک فکر همه جاشو کرده . این حسابها تاثیری روش نداره

روش دور زدن هم اینطوریه احتمالا
يك موسسه اعتباری ماهیت حساب کوتاه مدت را تغییر داد

پ.ن : این یارو دوباره مصاحبه کرد
انحلال یک موسسه اعتباری نهایی شد؛نحوه اجرای رأی با بانک مرکزی است
همون موسسه توسعه

alirezatehran

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان بانک اینده سود سالیانه پرداخت در سر رسید برای 10 میلیون چند درصده ؟

پیشنهادتون کدوم بانکه ؟

ممنونم

Mina.4

Registered User
لایک‌ها
30
یه خبر بد
افزایش نرخ ارز دولتی تا سال جدید و بعد سال آینده، یعنی دلار دولتی حداقل ۳۰۰۰ تومان و پیامد آن : افزایش نرخ ارز آزاد و در نتیجه بی‌ارزش شدن پول ملی و نهایتا ضرر سپرده گذاران و دارندگان پول نقد!

http://akhbarbank.com/vdchzxnx.23nvzdftt2.html

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
یه خبر بد
افزایش نرخ ارز دولتی تا سال جدید و بعد سال آینده، یعنی دلار دولتی حداقل ۳۰۰۰ تومان و پیامد آن : افزایش نرخ ارز آزاد و در نتیجه بی‌ارزش شدن پول ملی و نهایتا ضرر سپرده گذاران و دارندگان پول نقد!

http://akhbarbank.com/vdchzxnx.23nvzdftt2.html
تو این یه هفته ده روز گذشته چقدر خبر بد شنیدیم...کاره ما دیگه از نرخ سود و دلارو اینا گذشته ...
اون از تحریم ها که ...
این از وضع کسب و کار و بی رونقی ...
بی معرفتی ها، دور زدن ها، دروغگویی و شارلاتان بازی رو هم بهش اضافه کنید ...
در آخر : مولانا امام صادق : دنیا زندان مومن است و از کدام زندان تا به حال خیری رسیده؟

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
تو این یه هفته ده روز گذشته چقدر خبر بد شنیدیم...کاره ما دیگه از نرخ سود و دلارو اینا گذشته ...
اون از تحریم ها که ...
این از وضع کسب و کار و بی رونقی ...
بی معرفتی ها، دور زدن ها، دروغگویی و شارلاتان بازی رو هم بهش اضافه کنید ...
در آخر : مولانا امام صادق : دنیا زندان مومن است و از کدام زندان تا به حال خیری رسیده؟
البته اینجا ایران است آمریکا فرانسه آلمان ژاپن و.... نیست که تورم منفی داشته باشند بخاطر ارزانی نفت.....
گرچه وقتی هم بشکه نفت 100 دلار بود رشد تورم سالیانشون زیر نیم درصد بود....

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
دوستانی که دنبال 2-3% سود بیشتر هستند و به موسسه های درب و داغون مراجعه میکنند
بیخیال داستان بشن و برن نقدینگی رو ارز کنند و اگه مایل بودن بزارن و 8% سود واقعی بگیرن
با نصف شدن قیمت نفت درآمد دولت حسابی کم شده
طبق توافق ژنو ایران میتونه روزی 1میلیون بشکه نفت بفروشه+700 میلیون دلار دارایی بلوکه شده آزاد میشه
ماه آگوست نفت 95 دلار بود و با فرض 15$ هزینه استخراج ایران ماهی 2.1 میلیارد دلار درآمد فروش نفت داشت
الان با نفت 45$ درآمد ایران میاد روی ماهی 900 میلیون دلار!
این کاهش درآمد ها تو محصولات پتروشیمی که عمده محصولات صادراتی ایرانه کاهش چشمگیر داشته
با فرض اینکه از نظر هسته ای شرایط نه بدتر بشه و نه بهتر دلار در بازه 1ساله دست کم کم اندازه سود بانکی 22% میره بالا و شما لازم نیست برای سود بیشتر دست به دامن موسسه های داغون بشید
اگه توافق نشه که کار بدجوری زاره
حالا هی بگید کدوم موسسه 2زاری 4% بیشتر میده.بانک آینده فلانه و...:)

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
سلام دوستان...
حدود 50 میلیون پول هستش میخوایم سرمایه گذاری کنیم...
کدوم بانک یا موسسه بیشترین سود روزشمار رو میده واسه 50 تومن؟
دوستان لطفا سریعتر جواب منو بدید ثواب داره پس فردا سر رسید حسابم هست و باید برم پولو در بیارم...
ممنون

Mina.4

Registered User
لایک‌ها
30
دوستانی که دنبال 2-3% سود بیشتر هستند و به موسسه های درب و داغون مراجعه میکنند
بیخیال داستان بشن و برن نقدینگی رو ارز کنند و اگه مایل بودن بزارن و 8% سود واقعی بگیرن
با نصف شدن قیمت نفت درآمد دولت حسابی کم شده
طبق توافق ژنو ایران میتونه روزی 1میلیون بشکه نفت بفروشه+700 میلیون دلار دارایی بلوکه شده آزاد میشه
ماه آگوست نفت 95 دلار بود و با فرض 15$ هزینه استخراج ایران ماهی 2.1 میلیارد دلار درآمد فروش نفت داشت
الان با نفت 45$ درآمد ایران میاد روی ماهی 900 میلیون دلار!
این کاهش درآمد ها تو محصولات پتروشیمی که عمده محصولات صادراتی ایرانه کاهش چشمگیر داشته
با فرض اینکه از نظر هسته ای شرایط نه بدتر بشه و نه بهتر دلار در بازه 1ساله دست کم کم اندازه سود بانکی 22% میره بالا و شما لازم نیست برای سود بیشتر دست به دامن موسسه های داغون بشید
اگه توافق نشه که کار بدجوری زاره
حالا هی بگید کدوم موسسه 2زاری 4% بیشتر میده.بانک آینده فلانه و...:)
آقا ببخشید دقیقا کدوم بانک و کدوم شعبه برای سپرده ارزی ۸ درصد سود میده؟ ما هر جا پرسیدیم گفتن نهایتا ۶ درصد میدن! بعدش دیگه اینکه تو قرارداد آیا بندی ، تبصره‌ای چیزی هست که متوجه نشیم و امضا کنیم و کلاه سرمون بره و هنگام تحویل بهمون ریال یا اونم به نرخ دولتی بدن؟ ممنون!

بالا