• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
دوستانی که دنبال 2-3% سود بیشتر هستند و به موسسه های درب و داغون مراجعه میکنند
بیخیال داستان بشن و برن نقدینگی رو ارز کنند و اگه مایل بودن بزارن و 8% سود واقعی بگیرن
با نصف شدن قیمت نفت درآمد دولت حسابی کم شده
طبق توافق ژنو ایران میتونه روزی 1میلیون بشکه نفت بفروشه+700 میلیون دلار دارایی بلوکه شده آزاد میشه
ماه آگوست نفت 95 دلار بود و با فرض 15$ هزینه استخراج ایران ماهی 2.1 میلیارد دلار درآمد فروش نفت داشت
الان با نفت 45$ درآمد ایران میاد روی ماهی 900 میلیون دلار!
این کاهش درآمد ها تو محصولات پتروشیمی که عمده محصولات صادراتی ایرانه کاهش چشمگیر داشته
با فرض اینکه از نظر هسته ای شرایط نه بدتر بشه و نه بهتر دلار در بازه 1ساله دست کم کم اندازه سود بانکی 22% میره بالا و شما لازم نیست برای سود بیشتر دست به دامن موسسه های داغون بشید
اگه توافق نشه که کار بدجوری زاره
حالا هی بگید کدوم موسسه 2زاری 4% بیشتر میده.بانک آینده فلانه و...:)
دوست عزيز وحيد خان توي تاپيك مربوطه كه جوابتون را دادند،خواهشا اگه بقيه را راهنمايي ميكنيد،به اشتباه نندازينشون،خريد ارز بنا به تحليل شما شايد خوب باشه ولي سپرده ارزي ريسكش زياده؛اونم با اين بانكهاي دزد ايراني كه يكي از ديگري راهزن تر هستند

Last edited:

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
دوست عزيز وحيد خان توي تاپيك مربوطه كه جوابتون را دادند،خواهشا اگه بقيه را راهنمايي ميكنيد،به اشتباه نندازينشون،خريد ارز خوبه ولي سپرده ارزي ريسكش زياده؛اونم با اين بانكهاي دزد ايراني كه يكي از ديگري راهزن تر هستند
همین سال گذشته بود که حتی بانک های دولتی که سپرده ارزی داشتند به علت نداشتن ارز و تزریق نشدن ارز از بانک مرکزی به بانک ها تبدیل به ریال کردند و به سپرده گذاران دادند اون هم به قیمت ارز دولتی

zadis

Registered User
لایک‌ها
133
دوستان 80 ملیون دارم کدوم بانک بزارم که سودش خوب باشه و هر وقت خواستم هم برداشت کنم ؟؟؟
روز شمار 80 ملیون ماهی چقدر میشه؟ راستی بانک هم دولتی باشه غیر دولتی ها اعتباری نیست:D

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
دوست عزيز وحيد خان توي تاپيك مربوطه كه جوابتون را دادند،خواهشا اگه بقيه را راهنمايي ميكنيد،به اشتباه نندازينشون،خريد ارز بنا به تحليل شما شايد خوب باشه ولي سپرده ارزي ريسكش زياده؛اونم با اين بانكهاي دزد ايراني كه يكي از ديگري راهزن تر هستند

عزیز بنده خودم از نزدیک مورد عموم رو دیدم
۳۵۰هزار دلار + ۵۰هزار یورو رو در بانک پارسان سپرده کرد
موقع دریافت اصل و سود رو به صورت ارز بهش دادن(اوج بحران ارزی)
ولی ۶هفته طول کشید.دیدی کلید اسرار هم تایید کرد[emoji1]
بانک سامان سود دلاری رو کرده ۲٪
در حد بانک HSBC!!!!!!

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
براي من امروز سود10% محاسبه شده چون كلا زير 3 م تومان بوده..بهشون ايميل بزنيد و تهديد به برداشت پول از حسابهاتون كنيد..نامرداي دزد اصلا اطلاع رساني نميكنند..من كه كلا خالي اش كردم و به كوثر24%ي كه ازقبل داشتم انتقال دادم
http://ba24.ir/Fa/Pages.aspx?id=44
[email protected]
منم تو این هفته حساب رو کلا خالی میکنم و فقط هزار تومان ته حساب میذارم بمونه اون هن برای باز موندن حساب...لطفا اطلاع رسانی کنید تا سایر دوستانی که در این بانک حساب دارند سریعتر پولهاشون رو بیرون بیارن

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
دوستان بانک اینده سود سالیانه پرداخت در سر رسید برای 10 میلیون چند درصده ؟

پیشنهادتون کدوم بانکه ؟

ممنونم
دوست عزیز بانک آینده رو به هیچ عنوان توصیه نمیکنم چون به هیچ عنوان به قرار دادی که باهاتون بستن عمل نمیکنن.ممکنه الا بگن ۲۷درصد سود میدیم اما اخر ماه میبینید ۱۰درصد بیشتر واریز نکردند. برای من همین مشکل بوجود آمد متاسفانه و الان مراحل شکایت از بانک رو دارم پیگیری میکنم(هرچند میدونم فایده ای نداره)

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
منم تو این هفته حساب رو کلا خالی میکنم و فقط هزار تومان ته حساب میذارم بمونه اون هن برای باز موندن حساب...لطفا اطلاع رسانی کنید تا سایر دوستانی که در این بانک حساب دارند سریعتر پولهاشون رو بیرون بیارن
من به اون ايميل نامه زدم،شما هم بزني بهتره...شما چجوري شكايت كردين؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
من به اون ايميل نامه زدم،شما هم بزني بهتره...شما چجوري شكايت كردين؟
من زنگ زدم بهشون شکایت رو با کد رهگیری ثبت کردم...امروز هم بهم زنگ زدن و یک اقایی جواب داد شکایتت وارد نیست...!! میمونه شکایت به سازمان بازرسی کل کشور و شکایت به بانک مرکزی..

shooshijoon

Registered User
لایک‌ها
110
من زنگ زدم بهشون شکایت رو با کد رهگیری ثبت کردم...امروز هم بهم زنگ زدن و یک اقایی جواب داد شکایتت وارد نیست...!! میمونه شکایت به سازمان بازرسی کل کشور و شکایت به بانک مرکزی..
دوستان عزیز شکایت از بانکی مثل آینده به جایی نمی رسه چون اگر به خودشون شکایت کنی که اصلاً تحویلت نمی گیرن و اگر به بانک مرکزی یا هر جای دیگری شکایت کنید فقط بهتون می خندن چون بانک آینده اصلاً از نظر بانک مرکزی بانک نیست. در واقع مثل اینه که شما پولتون را دادین به یه نفر و حالا اون بابا دبه کرده! خوب این موضوع چه ربطی به بانک مرکزی یا دادگاه یا... داره؟!! فرق بانک مجوزدار با بانک یا موسسه بدون مجوز همینه.

Amadea

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,720
در واقع مثل اینه که شما پولتون را دادین به یه نفر و حالا اون بابا دبه کرده!
نه مثل این نیست. مثل اینه که پول رو بدی به کسی که بهت 23 درصد سود بده و الان داره 10% می ده. اصل پول رو که نخورده دیگه. :D

shabgard65m

Registered User
لایک‌ها
62
سپرده روزشمار رو میتونن هروقت خواستن سودش رو تغییر بدن و شما هم میتونین هروقت خواستین پولتون رو بردارین .
ولی سپرده های بلند مدت یک ساله و بیشتر رو کم نکردند تا مهلت قرارداد .

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
متاسفانه اعتماد کردن به بانک بدون مجوزی مثل آینده همین میشه دیگه..

shabgard65m

Registered User
لایک‌ها
62
دوستانی که دنبال 2-3% سود بیشتر هستند و به موسسه های درب و داغون مراجعه میکنند
بیخیال داستان بشن و برن نقدینگی رو ارز کنند و اگه مایل بودن بزارن و 8% سود واقعی بگیرن
با نصف شدن قیمت نفت درآمد دولت حسابی کم شده
طبق توافق ژنو ایران میتونه روزی 1میلیون بشکه نفت بفروشه+700 میلیون دلار دارایی بلوکه شده آزاد میشه
ماه آگوست نفت 95 دلار بود و با فرض 15$ هزینه استخراج ایران ماهی 2.1 میلیارد دلار درآمد فروش نفت داشت
الان با نفت 45$ درآمد ایران میاد روی ماهی 900 میلیون دلار!
این کاهش درآمد ها تو محصولات پتروشیمی که عمده محصولات صادراتی ایرانه کاهش چشمگیر داشته
با فرض اینکه از نظر هسته ای شرایط نه بدتر بشه و نه بهتر دلار در بازه 1ساله دست کم کم اندازه سود بانکی 22% میره بالا و شما لازم نیست برای سود بیشتر دست به دامن موسسه های داغون بشید
اگه توافق نشه که کار بدجوری زاره
حالا هی بگید کدوم موسسه 2زاری 4% بیشتر میده.بانک آینده فلانه و...:)
اگه ۷۰۰۰ هزار دلار ارز بخرم با فرض ۶ درصد سود کدوم بانک سود بهم میده ؟ و چقدر میشه ماهیانه ؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
اقا یعنی هیشگی نمیتونه جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واسه 50 میلیون الان کدوم بانک بیشترین سود روزشمار رو میده دوستان؟؟؟
سلام
یک سر بانک مسکن بزنید طرح دارند. نمیدونم کف مبلغ صد تومن هست یا خیر اما یک سر بزنید تا ۲۹درصد سود میدن البته یک ساله هست

zadis

Registered User
لایک‌ها
133
دوستان 80 ملیون دارم کدوم بانک بزارم که سودش خوب باشه و هر وقت خواستم هم برداشت کنم ؟؟؟
روز شمار 80 ملیون ماهی چقدر میشه؟ راستی بانک هم دولتی باشه غیر دولتی ها اعتباری نیست:D
دوستان به راهنمایی نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
سلام
یک سر بانک مسکن بزنید طرح دارند. نمیدونم کف مبلغ صد تومن هست یا خیر اما یک سر بزنید تا ۲۹درصد سود میدن البته یک ساله هست
اتفاقا پول تو همین مسکن بود...
دزدن نامردا...
سپرده انتظار داشتم من 20 % یکسابه که همون اول سود یکسالتو میدن بهت...
بابت 50 تومن 10 تومن دادن به من...
دنبال یه سپرده روزشمارم که مثلا کف مبلغ داشته باشه مثلا 2 تومنشو بلوکه کنه تا 3 ماه اما مابقیشو هم بشه برداشت کرد هم ریخت...
یادمه قبلنا کوثر 24 درصد داشت و گردشگری 23 درصد داشت...
الان دیگه خبری نیست؟
جایی نیست سود خوب بدن بهمون؟؟؟
من مهر اقتصادم داشتم پارسال 6 ماه 22 درصد با 1 میلیونن تومن بلوکه...
جایی رو سراغ ندارین دوستان؟؟؟
موسسه هم باشه مشگلی ندارما!!!
ممنون

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
خیلی شلوغش میکنی دوست عزیز! با این شکایت که تازه بانک مرکزی خوشحال میشه و اعتبار بانک آینده براش بیشتر! چون دقیقا این پایین آوردن سود تا 10% خواسته ی خود بانک مرکزیه. بعدم شما یه جوری اومدی میگی که انگار اصل پولت کلا خورده شده! سپرده زیر 3تومن که 10% با 23% براش فرقی نمیکنه! و اینکه سود کوتاه مدت همیشه متغیر بوده و هست.. اگه سپرده مدت دار باز کنی و بهت برگه سپرده بدن اونوقت میتونی در صورت واریز نشدن اون سود نوشته شده شکایت کنی. کوتاه مدت روزشمار که این حرفا توش نیست. بله باید اطلاع رسانی میکردن تا اگه کسی میخواست بتونه افزایش بده مبلغ حسابشو. ولی کم کردنش به 10% هیچ مشکل قانونی نداره و تازه اجرای قانونه.

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
اتفاقا پول تو همین مسکن بود...
دزدن نامردا...
سپرده انتظار داشتم من 20 % یکسابه که همون اول سود یکسالتو میدن بهت...
بابت 50 تومن 10 تومن دادن به من...
دنبال یه سپرده روزشمارم که مثلا کف مبلغ داشته باشه مثلا 2 تومنشو بلوکه کنه تا 3 ماه اما مابقیشو هم بشه برداشت کرد هم ریخت...
یادمه قبلنا کوثر 24 درصد داشت و گردشگری 23 درصد داشت...
الان دیگه خبری نیست؟
جایی نیست سود خوب بدن بهمون؟؟؟
من مهر اقتصادم داشتم پارسال 6 ماه 22 درصد با 1 میلیونن تومن بلوکه...
جایی رو سراغ ندارین دوستان؟؟؟
موسسه هم باشه مشگلی ندارما!!!
ممنون
مه مه لولو برد دادا دیگه خبری نیس 1سر به موسسه نور بزن و قوامین و ثامنالحجج

بالا