برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
اینترنت بانک کوثر هم بهینه تر شده و پایا و شارژ همراه اول بهش اضافه شده،پایاش همون مشکلی را داره که قبلا گفته بودم:
در صورتی که پایا درخواستی خارج از بازه زمانی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۵ و پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۳ باشد در اولین روز کاری ارسال خواهد شد.
در مورد واحد صندوقش هم ظاهرا 2000 برای ابطال برای هر سری ابطال هست مثلا اگر خواستین 100 تا واحد100 هزارتومنی ابطال کنی یا 1 واحد در هرحالت باید2000 تومن کارمزد بدهین ولی بازم بنظرم زیاد ارزش نداره!!!
آرش خان نظرت در مورد طرح اتوخدمت چی شد؟استقبال چطور بوده؟

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
این سه شنبه که خبری نیست.با اون نامه که وزیر اقتصاد و 3 وزیر دیگه نوشتن مبنی بر اینکه ما که باید اوضاع اقتصادی ممکلت رو درست کنیم و پیشنهاد بدیم توش موندیم و سخنرانی رییس بانک مرکزی مبنی بر اینکه سودای بانکی نباید یهو کم شه و بانک ها منابع کم میارن و راه های دیگه ای هم هست فعلا خبری از کاهش سود نیست.به نظر دو دستگی بدی بین دو تیم اقتصادی دولت افتاده.فعلا هم کاهش سود از دستور کار شورا خارج شده که وزیر رو ناراحت کرده آخرشم یا این برکنار میشه یا اون استفا میده....به این وزیر باشه کل مملکت رو به تنهایی مثه بورس و مسکن به خاک سیاه میشونه.
به نظره منم اگه سود بانکی کم بشه مثلا 16 یا 18 بشه، از تعداد سپرده ها کم میشه و دوباره سفته بازی و خرید و فروش دلار و سکه رواج پیدا میکنه چون مردم به سود 16 یا 18 قانع نیستند و سپرده ها از بانک ها میاد بیرون و میره سمت بازارهای دیگه...
چقدر جالبه!!!
یادمه چند وقت پیش دوستی تو شهر مشهد گفت که رکود تمومه و وارد رونق شدیم...!!!!
حالا الآن 4تا وزیر نامه دادند که باید اوضاع رو پیگیری کنیم چون اگه مهار نشه از رکود میریم تو بحران...!!!!
به نظر من تدبیر و استراتژی باید عوض بشه و با این روش ها به جایی نمیرسیم...
باید تدبیری در نظر گرفته بشه تا سرمایه های راکد و ساکن بیاد تو بطن چرخه اقتصادی،تولید جوون بگیره و خط تولید کارخانه ها و تولیدی ها با 80 درصد و بیشتر شروع کنه به کار کردن نه با 30درصد...
جلوی واردات بی اندازه و جنس های بی کیفیت گرفته بشه...با احتکار و قاچاق و اختلاس شدیدا شدیدا برخورد بشه(چون هر پارت جنس قاچاق که وارد و توزیع بشه کلی جوون اینجا بیکار میشن و کلی ضرر به تولیدی وارد میشه).
بانک ها باید به تولیدی ها و کارخانه جات وام با بهره پایین و تنفس بدن نه وام با سود های آنچنانی...(نظارت بر روی وام های پرداختی، اینکه این وام در کجا و چگونه هزینه شده باید دوچندان و دوچندان شود).
باید با بدهکاران بانکی از دانه درشت بگیرید تا پایین به جد و به جد برخورد بشه...
باید با مدیران نالایق و ناموفق برخورد بشه و شایسته سالاری و تخصص سالاری بیش از بیش بشه...
الآن بورس بسیار زیان ده هست،بازار مسکن خوابیده،بازار خودرو بدتر و کلا شرایط شرایط رکوده و خیلی ها هم سود 20 تا 26 درصدی بانک رو ترجیح میدن و خیلیا هم شدن سپرده گذار بانک ها ، در صورتیکه این اصلا خوب نیست و برای کشوری مثل ما مضر هست...
یه نکته دیگه و اون اینکه ما باید یه برنامه متناسب با شرایط کشوره خودمون ایجاد کنیم و مخ هارو بریزیم رو هم و یه راه چاره متناسب با اینجا بوجود بیاریم نه اینکه بریم ببینیم مثلا کره،ژاپن و هند چیکار کردن ما هم همون کار رو بکنیم.این به نظره من اشتباه هست چون اونها فرهنگ،اقتصاد و شرایطشون زمین تا آسمون با ما فرق داره...
ما اگه بخایم میتونیم...چون یه کشور با فرهنگ و با تمدن هستیم...

sare bayat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
60
این نرخ سود که به من گفتن برای سپرده های یکساله است نه روزشمار.ولی منسجم و هماهنگ نیستن.خود شعبه هاش باهم برای سپرده گیری رقابت میکنن.میترسم موقع دریافت پول هم بگن برید شعبه خودتون.

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
اینترنت بانک کوثر هم بهینه تر شده و پایا و شارژ همراه اول بهش اضافه شده،پایاش همون مشکلی را داره که قبلا گفته بودم:
در صورتی که پایا درخواستی خارج از بازه زمانی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۵ و پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۳ باشد در اولین روز کاری ارسال خواهد شد.
در مورد واحد صندوقش هم ظاهرا 2000 برای ابطال برای هر سری ابطال هست مثلا اگر خواستین 100 تا واحد100 هزارتومنی ابطال کنی یا 1 واحد در هرحالت باید2000 تومن کارمزد بدهین ولی بازم بنظرم زیاد ارزش نداره!!!

من میخوام واردش بشم نمیشه
آدرسش همینه؟
https://modernkosarfci.net/simiaweb/login.htm

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
اتوخدمت حداقل روی کاغذ شرایطش بسیار عالی است ولی اینکه واریز ماهانه منظم نباشه و موقع انصراف معطلت کنند و... رو نمیدونم.شاید بزودی برای تست یکی نوشتم
پنج خودرو:پراید-تیبا-h230-آریو-سراتو جزو طرح هستند
بین تیبا و پراید موندم
نظر دوستان؟

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
جلسه فردای شواری پول و اعتبار و تصمیم گیری در مورد کاهش سود بانکی لغو شد.
اینجاست که میگن نه راه پس داری و نه راه پیش.

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
جلسه فردای شواری پول و اعتبار و تصمیم گیری در مورد کاهش سود بانکی لغو شد.
اینجاست که میگن نه راه پس داری و نه راه پیش.
رئیس کل بانک مرکزی و عده ای در دولت اعتقاد دارند نرخ فعلی مناسب است
از اون طرف هم وزیر اقتصاد و بقیه امضا کنندگان نامه به رئیس جمهور اعتقاد دارن باید سودو بیارن پایین

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
اتوخدمت حداقل روی کاغذ شرایطش بسیار عالی است ولی اینکه واریز ماهانه منظم نباشه و موقع انصراف معطلت کنند و... رو نمیدونم.شاید بزودی برای تست یکی نوشتم
بین تیبا و پراید موندم
نظر دوستان؟
در مورد استقبال نگفتی؟زیاد بوده یا کم؟
کاری به خوب و بد بودن و کمپین و ...ندارم ولی پراید نقدشوندگی بهتری نسبت به بقیه داره ولی حاشیه سود معمولا در بازار نرمال زیاد نداره یا کمه،ماشین را کارتکس میکنی یا انصراف میدهی یا صلح میزنی وسط کار میفروشی؟کارتکس هم نکنی که هزینه سند و محضر و..را هم اطلاع داری حداقل400 تومنه
من میخوام واردش بشم نمیشه
آدرسش همینه؟
https://modernkosarfci.net/simiaweb/login.htm
برای منم حالا اصلا سایت باز نمیشه،ولی یکساعت قبل اینترنت بانک قدمی وصل شد و جدیده باز نکرد،رمز پویاش هم که واقعا مضخرفه،پیامک رمزش 2ساعت بعد میاد!!!!اصلا نمیشه انتقال داد

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
اصلا سودو بیارن پایین.الان که به هوای صندوق دارن 22 درصد میدن که.
روی برگههای صندوق نوشته حداقل 22 درصد.حالا بانک مرکزی هرچی میخواد برای سپردهها مشخص کنه فرقی نمیکنه

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
در مورد استقبال نگفتی؟زیاد بوده یا کم؟
کاری به خوب و بد بودن و کمپین و ...ندارم ولی پراید نقدشوندگی بهتری نسبت به بقیه داره ولی حاشیه سود معمولا در بازار نرمال زیاد نداره یا کمه،ماشین را کارتکس میکنی یا انصراف میدهی یا صلح میزنی وسط کار میفروشی؟کارتکس هم نکنی که هزینه سند و محضر و..را هم اطلاع داری حداقل400 تومنه

برای منم حالا اصلا سایت باز نمیشه،ولی یکساعت قبل اینترنت بانک قدمی وصل شد و جدیده باز نکرد،رمز پویاش هم که واقعا مضخرفه،پیامک رمزش 2ساعت بعد میاد!!!!اصلا نمیشه انتقال داد
چون میخوام ۲ساله بنویسم میترسم اون موقع روزای آخر پراید باشه و در آستانه خروج از خط تولید باشه
اصولا همه پیش خریدا وقتی دعوت نامه میاد برای تکمیل وجه به صورت رایگان منتقل میکنن به خریدار و خود خریدار میره تحویل میگیره که فکر کنم بهش میگن کارتکس؟
تو خبرها گفته بودن استقبال خیلی خوب بوده دیگه راست و دروغشو نمیدونم

pzs

Registered User
لایک‌ها
72
بین تیبا و پراید موندم
نظر دوستان؟
داداش بیخیال ماشین !!!
خود خودرو ساز ها الان دوست دارن مردم به چشم سرمایه گذاری بیان جلو تا کسری پولشون رو جبران کنن.
این دو کارخونه با مردم سر تحویل خودرو و سود و غیره بد تا کردن ...و مردم اون زمان دستشون به جایی بند نبود ...
از کجا معلوم که الان و در وضعیت بحرانی به تعهداتشون عمل کنن!!!!
به نظر من مردم هم باید مثل خودشون با اونا برخورد کنن و اصلا خودروسازهارو تحویل نگیرن.
به خاطر یکم سود .....به نظر من کار درستی نیست سود جمعی رو فدای سود فردی کنیم .

mr.foad

Registered User
لایک‌ها
127
این خودرو سازها خیلی دوز و کلک تو کارشون دارن. شما فقط کافیه تو باقی شبکه ها صحبت های همراهان کمپین رو مطالعه کنی تا متوجه بشی اینا چه کلاه های گشادی دارن سر مردم میذارن. یه چیزایی آدم میشنوه شاخ در میاره، شاید خیلی حرفا حقیقت نباشه ولی حرف یکی دو نفر نیستن که میگن چندین ماه طول کشیده تا تحویل دادن آخر بدون جریمه پرداخت کردن یه ماشین دیگه بهش دادن تازه گفتن ما به تفاوت ندی تحویل نمیدیم اینو خودم از نزدیک دیدم. از خیلیها شنیدیم که ماشین تصادفی صاف شده دادن و زیر بارم نرفتن. واقعا اینها شیشه خورده دارن با این قیمتها و کیفیتهاشون چیزی نیست که نشه درک کرد. غیر این بود اینطوری کفگیرشون به ته دیگ نمیخورد که همچین طرح هایی بدن. مطمئنم تواین طرحم خالی از دور و کلک نیستن هیچ بعید نیست به جای پرداخت پول و سود شما یه ماشین به زور غالب کنن. حالا بگرد مشتری پیدا کن تو این رکود. وجدانا ببینید چیا رو با چه کیفیتی دارن به چه قیمتی میدن دست مردم ؟! واقعا حمایت ازشون روا نیست حتی اگر با این سابقه خراب اینجارو دیگه دست از دور و کلک برداشته باشن که بعید میدونم.

971

Registered User
لایک‌ها
318
من از دیروز میخواهم وارد اینترنت بانک کوثر شوم ولی یوزرنیم پسورد را قبول نمیکند، همه مشکل دارند یا اکانت من مشکل دارد؟

mohammad s2

Registered User
لایک‌ها
75
سلام خدمت تمامی دوستان
دوستان من پولام در گردش هستش
میخواستم یه بانک معرفی کنید سپرده کوتاه مدتش سود خوب بده
از سود موسسه ثامن کسی میدونه کوتاه مدتش چند % هستش؟
ممنون میشم جواب بدین

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
ثامن 20 بود...
حالا قوامین و دی 20 میدهن با کف 2 و 1 م ولی سود بیشتر شاید توی موسسات بهت بدهند

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
2-3ماه پیش که رفتم بهم گفت حسابهای قدیمی هم 20 شده حداقل مانده هم فکرکنم 20 هزارتومنه

mohammad s2

Registered User
لایک‌ها
75
2-3ماه پیش که رفتم بهم گفت حسابهای قدیمی هم 20 شده حداقل مانده هم فکرکنم 20 هزارتومنه
من کارت ثامنم گم شده
حسابم شعبه مشهد هستش
الان سمنان هستم میتونم اینحا درخواست کارت بزنم برا همون حساب؟

971

Registered User
لایک‌ها
318
من کارت ثامنم گم شده
حسابم شعبه مشهد هستش
الان سمنان هستم میتونم اینحا درخواست کارت بزنم برا همون حساب؟
فکر میکنم قبول کنند، ولی کارت ثامن به درد نمیخورد که، یک حساب باز کنید که کارتش عضو شتاب باشد، علاوه بر قوامین و دی که اشاره شد، بانک اقتصاد نوین هم با کف یک میلیون 20 درصد میدهد و موسسه عسکریه هم بدون کف 20 درصد میدهد و عضو شتاب است، توسعه هم 19.75 درصد و آینده و گردشگری هم 19 درصد میدهند.

بالا