برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
من از دیروز میخواهم وارد اینترنت بانک کوثر شوم ولی یوزرنیم پسورد را قبول نمیکند، همه مشکل دارند یا اکانت من مشکل دارد؟
من امروز تست کردم مشکلی نداشت ولی خطای عدم ارتباط زیاد میده تا لاگین بشه ...

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
رسالت چجوری وام میده 2 درصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
کسی از دوستان در مورد این عکس چیزی می دونه؟

armit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
42
کسی از دوستان در مورد این عکس چیزی می دونه؟
موسسه بدر توس در مشهده..قرار بوده زیر مجموعه آرمان بشه..اما هنوز تکلیفش معلوم نیست..قرار بود زیر مجموعه فردوسی باشه بعد با فرشتگان و فردوسی و چند تعاونی دیگه ادغام بشن و موسسه آرمان ایرانیانو تشکیل بدن..

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
موسسه بدر توس در مشهده..قرار بوده زیر مجموعه آرمان بشه..اما هنوز تکلیفش معلوم نیست..قرار بود زیر مجموعه فردوسی باشه بعد با فرشتگان و فردوسی و چند تعاونی دیگه ادغام بشن و موسسه آرمان ایرانیانو تشکیل بدن..

شما که گفتی بدر توس من سرچ کردم اینا اومد :

http://mashhad.me/اعتراض-مجدد-سپرده-گذاران-موسسه-بدرتوس/

03.jpg

۱۳۹۴-۰۶-۳۱ خبرنگار مشهد من اخبار مشهد من

اعتراض مجدد سپرده گذاران موسسه بدرتوس

جمعی از سپرده گذاران موسسه بدر توس در اعتراض به وضعیت مبهم ادغام موسسات وابسته به «آرمان ایرانیان» و پرداخت نشدن سپرده و سود سپرده های خود در مقابل این موسسه حضور یافتند.

یکی از سپرده گذاران با بیان این که موسسه بدر توس حدود هشت ماه است که با مشکل مواجه شده است، افزود: با وجود این در این مدت مسئولان برای مردم کار درخوری انجام نداده اند و مردم به پرداخت نشدن سود و سپرده هایشان از سوی این موسسه اعتراض دارند.

وی افزود: با این که اعلام شد مجوز بانک شدن موسسه آرمان صادر شده است چرا موسسات وابسته همانند بدر توس و الزهرا تجمیع نمی شوند تا خیال مردم راحت شود؟ اگر این تجمیع و ادغام انجام شود قطعا مردم نگرانی نخواهند داشت و بسیاری از آن ها سپرده هایشان را در همین موسسات نگه می دارند.سپرده گذار دیگری هم با نشان دادن عبارت« تحت نظارت بانک مرکزی» بر روی دفترچه سپرده گذاری خود گفت: این که از یک طرف نوشته شده تحت نظارت بانک مرکزی و از طرف دیگر در خود دفترچه حساب تاکید کرده که پرداخت سپرده عندالمطالبه خواهد بود مردم اعتماد و در این موسسه سپرده گذاری کرده اند و اگر ما می دانستیم این ها حقیقت ندارد و بانک مرکزی مسئولیتی را قبول نمی کند هیچ گاه اعتماد نمی کردیم.

وی ادامه داد: به هر حال بانک مرکزی مسئول است و نباید از زیر بار این مسئولیت شانه خالی کند و باید پاسخ گو باشد که چرا به این موسسات نظارت درستی ندارد.

این سپرده گذار افزود: چطور است که یک مغازه دومتری بدون نظارت و دریافت مجوز بر پا نمی شود و همه موارد این مغازه را بررسی می کنند اما موسسه مالی که سپرده های مردم را به امانت گرفته است باید بدون نظارت و به حال خود رها شود؟او تصریح کرد: هر چه زودتر بانک مرکزی باید برای تجمیع موسسات وابسته به آرمان اقدام کند و باید پاسخ گو باشد. هر کدام از ما سپرده گذاران مشکلات مالی داریم و به سپرده هایمان نیاز داریم اما نه مدیران این موسسه و نه مسئولان استان که آن ها هم باید پاسخ گو باشند اصلا توجهی به مشکلات ما ندارند.

بانک مرکزی مسئول است

غلامعلی صادقی دادستان عمومی و انقلاب استان در خصوص پرونده موسسه بدر توس گفت: ستاد تدبیر استان بحث پیگیری این موسسات مالی و اعتباری را بر عهده دارد.

وی در پاسخ به این سوال که نظر شما درباره این انتظار مردم برای مشخص شدن وضعیت موسسه بدر توس از طریق ارائه مجوز ادغام موسسات اعتباری توسط بانک مرکزی چیست؟ اظهار کرد: متولی این موضوع بانک مرکزی است و بانک باید به این موضوع بپردازد.

روند تبدیل موسسه به بانک در حال نهایی شدن

رسولیان، مدیر کل امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی نیز در پاسخ به این سوال که چه پیگیری هایی برای رفع مشکل سپرده گذاران موسسه بدر توس انجام داده اید؟ گفت: بانک مرکزی مسئولیت نظارت و ساماندهی موسسات را دارد و ما فقط پیگیر حل مشکلات مردم هستیم.

وی با اشاره به موسسات اعتباری گفت: آن چه مدیران موسسه آرمان بر اساس مدارک و مستندات موجود اعلام کرده اند مراحل تبدیل این موسسه به بانک و تجمیع موسسات وابسته در حال انجام است و امیدواریم این روند هر چه سریع تر انجام گیرد.

وی با بیان این موضوع که از نگرانی های مردم برای سپرده های خود مطلع هستیم گفت:امیدواریم مجوز برای تجمیع موسسات نیز به زودی به مرحله نهایی برسد.

http://www.khabaronline.ir/detail/444668/provinces/Khorasan-razavi
تصاویری از مسدود کردن خیابان توسط معترضان موسسه مالی اعتباری بدر توس
استان‌ها > خراسان رضوی - صبح امروز معترضان به موسسه مالی و اعتباری بدر توس خیابان سناباد را مسدود کردند. این موضوع باعث ایجاد ترافیک سنگین در خیابان‌های سناباد و دانشگاه شد.

به گزارش «خبرآنلاین» از خراسان رضوی؛ صبح امروز حوالی ساعت 11، معترضان به موسسه مالی و اعتباری بدرتوس خیابان سناباد را مسدود کردند. این موضوع باعث ایجاد ترافیک سنگین در خیابان های سناباد و دانشگاه در مقطعی از زمان شد.

15-8-9-135544541.jpg

15-8-9-142633331.jpg

armit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
42
بله همینه..من هفته گذشته از فرشتگان پرسیدم..گفتند فرشتگان هنوز ادغام نشده و مجوز هم صرفا بابت همین زیر مجموعه ها هنوز صادر نشده..

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
دوستانی که کارت شنابی کوثر دارندمیتونن خرید اینترنتی انجام بدهند و از درگاه اینترنتی بانکهای عضو شتاب خرید کنند؟
برای من بازم مثل چند روز پیش زده کارت مجاز به تراکنش نیست!!!دیگه چشونه،تا دیروز بهانه پایا بود حالا هم باز نمیشه خرید اینترنتی کرد

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
آقا الان بالاترین سود بانک سالیانه کجا میدن چند ؟

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
5 ساله هم هست جایی باز کنن ؟

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413

این ثامن یا ثامن الحجج چند درصد میده بالای 50 ؟

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413

ثامن اگه کسی میشناسه چه شعبه ای لطفا پی ام کنه

armit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
42

ثامن اگه کسی میشناسه چه شعبه ای لطفا پی ام کنه
قوامین بالای 100 یا150 م 24 درصد و4 % اول واریز میکنه.

pzs

Registered User
لایک‌ها
72
چرا تو مشهد اینقدر فساد اقتصادی پیش اومده تو موسساتش؟؟؟

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
دوستان آرمان فرشتگان و فردوسی هم الان مشکلی دارند؟
کسی سودهاشون رو جدیدا پرسیده؟

Last edited:
بالا