• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

sare bayat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
60
الان فرشتگان کاسپین به سپرده های یکساله و روز شمار بالای ۵۰چقدر سود میده؟دوستانی که تازگی حساب باز کردن اطلاع دارن راهنمایی لطفا.

mila41

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
دوستان کسی از روزشمار 20 درصدی موسسه عسکریه خبر داره ؟ سودش کم شده یا مثل قبله ؟

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
115126_393.jpg

مجوز فعاليت موسسه اعتباري کاسپين صادر شد.

موسسه اعتباري کاسپين در چارچوب فرآيند ساماندهي بازارغيرمتشکل پولي و پس از طي مراحل قانوني، مجوز فعاليت خود را از بانک مرکزي دريافت کرد و در فهرست موسسات اعتباري مجاز قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي بانک مرکزي، موسسه اعتباري کاسپین مي‌تواند بر اساس اساسنامه مصوب خود و در چارچوب قانون پولي و بانکي کشور، قانون عمليات بانکي بدون‌ربا، مصوبات شوراي پول‌ و اعتبار، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌هاي صادره از سوي بانک مرکزي و ساير قوانين و مقررات ذي‌ربط، به عمليات مجاز بانکي مبادرت کند.
این موسسه اعتباری در حال حاضر به عنوان پنجمين موسسه اعتباري غيربانکي مجاز شناخته مي‌شود، مقرر است دارايي‌ها و بدهي‌هاي قابل تجميع شرکت‌هاي تعاوني‌ اعتبار «فرشتگان»، «الزهراء مشهد»، «حسنات اصفهان»، «دامداران و کشاورزان کرمانشاه»، «بدرتوس مشهد»، «پيوند»، «اميد جلين گرگان» و «عام کشاورزان مازندران» را که تا به حال تحت عنوان آرمان ايرانيان فعاليت مي‌کردند طبق روش مشخص به حساب هاي خود انتقال دهد.

منبع: سایت رسمی بانک مرکزی

تبریک به همه فرشتگانی ها، از جمله خودم. از تصمیمی که پارسال (دقیقا 27 اسفند) گرفتم و در فرشتگان سپرده باز کردم، خوشحالم. هیپ هیپ هووورااا : ))

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
مام امروز دل و زدیم به دریا و رفتیم یه 5ساله توی آرمان باز کردیم. البته بعد یکسال میتونی بدون تعدیل سود، برداری ( جریمه نمیدی )
یه حساب بانک آینده هم معرفی کردم که ماه به ماه سود و میریزن به اون حساب ( با تلفن درخواست میدی دیگه نمیخواد بری شعبه )
یه سوال راجع به کارت و عابر بانک و ... پرسیدم. رییس شعبه گفت تمام دستگاهاشو خریدیم 4000 تا کارت خامم الان تو شعبه هست منتظریم بعد عید که ادغام کامل شد کارت بزنیم بدیم. یه جایزه هم بانک مرکزی بهشون داده بود بابت خوش حسابی و .. که خیلی روش مانور میدادن باش حال میکردن. گفت قرار بود تا آخر این ماه مجوز صادر بشه ولی دیگه رفت واسه بعد عید.
اینم از این. تا ببینیم چی میشه! حالا یا رو سفید میشن یا ما هم چند ماه دیگه به خیل پشت در خواب ها و اعتراض کننده ها میپیوندیم واسه گرفتن پولمون : ))

سلام ممنون. منم دقیقا همین حساب رو 28 اسفند باز کردم. آرمان فرشتگان. دیروز برای اولین ماه 32% کامل پرداخت شد. بدون اینکه تماس بگیرم خودشون پایا زدن به حساب بانک آینده که موقع افتتاح حساب معرفی کرده بودم . بسی خوشمان آمد. دستشون درد نکنه. ; )

پس حالا چهار سال دیگه باید کاسپین به شما 32 بده
من قبلا هم سوال کردم در مورد 5 ساله نور
اینها میتونن بزنن زیر قرارداد پنج ساله
چون تو قرارداد سود رو یا ننوشتن یا بیست نوشتن؟

کسی نور پنج ساله
داره که دو یا سه سال پیش 32 باز کرده باشه و هنوز
ادامه داشته باشه؟

این پنج ساله ها قابل انتقال به شخص دیگه دارن؟

آقا مهران
فقط پنجاه تا تو فرشتگان گذاشتی؟
در اطلاعیه اسمی از فردوسی نبردن. ماجراش چیه؟

gole1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مجوز فعاليت موسسه اعتباري کاسپين صادر شد
پس فردوسی ؟
وحدت ؟
ماجراش چیه؟
در اساسنامه کاسپین اینها هستند؟

mkh58

Registered User
لایک‌ها
69
به غیر از فرشتگان مابقی فردوشی بودند

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
فکر نکنم دیگه سود بالا بده
من خیلی سعی کردم توی ارمان حساب بازکنم اما توی شهرمون نبود فقط امید جلین بود که گفت نهایتا25 اونم سپرده سه ماهه
حالا باید دید چه میکنند بعد تعطیلات اگر شعبی عید کشیک دارند حتما بپرسید دوستان

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
تبریک به همه فرشتگانی ها، از جمله خودم. از تصمیمی که پارسال (دقیقا 27 اسفند) گرفتم و در فرشتگان سپرده باز کردم، خوشحالم. هیپ هیپ هووورااا : ))

پس فردوسی ؟
وحدت ؟
ماجراش چیه؟
در اساسنامه کاسپین اینها هستند؟

به غیر از فرشتگان مابقی فردوشی بودند

فکر نکنم دیگه سود بالا بده
من خیلی سعی کردم توی ارمان حساب بازکنم اما توی شهرمون نبود فقط امید جلین بود که گفت نهایتا25 اونم سپرده سه ماهه
حالا باید دید چه میکنند بعد تعطیلات اگر شعبی عید کشیک دارند حتما بپرسید دوستان

۲۷ اسفند ۱۳۹۴
موسسه اعتباري کاسپين در چارچوب فرآيند ساماندهي بازارغيرمتشکل پولي و پس از طي مراحل قانوني، مجوز فعاليت خود را از بانک مرکزي دريافت کرد و در فهرست موسسات اعتباري مجاز قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي بانک مرکزي، موسسه اعتباري کاسپین مي‌تواند بر اساس اساسنامه مصوب خود و در چارچوب قانون پولي و بانکي کشور، قانون عمليات بانکي بدون‌ربا، مصوبات شوراي پول‌ و اعتبار، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌هاي صادره از سوي بانک مرکزي و ساير قوانين و مقررات ذي‌ربط، به عمليات مجاز بانکي مبادرت کند.
این موسسه اعتباری در حال حاضر به عنوان پنجمين موسسه اعتباري غيربانکي مجاز شناخته مي‌شود، مقرر است دارايي‌ها و بدهي‌هاي قابل تجميع شرکت‌هاي تعاوني‌ اعتبار «فرشتگان»، «الزهراء مشهد»، «حسنات اصفهان»، «دامداران و کشاورزان کرمانشاه»، «بدرتوس مشهد»، «پيوند»، «اميد جلين گرگان» و «عام کشاورزان مازندران» را که تا به حال تحت عنوان آرمان ايرانيان فعاليت مي‌کردند طبق روش مشخص به حساب هاي خود انتقال دهد.

http://cbi.ir/showitem/14480.aspx

Last edited:

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
http://tabnak.ir/fa/news/575672/بسته-سوم-خروج-از-رکود-دولت-هم-کاری-از-پیش-نخواهد-برد

http://tabnak.ir/fa/news/574907/سکه-یک-میلیون-و-۱۶هزار-تومان

http://tabnak.ir/fa/news/573365/خطر-بیکاری-8-میلون-نفری

سیف: سود بالای 18 درصد تسهیلات بانکی قابل قبول نیست و باید کاهش یابد
http://akhbarbank.com/vdcftmdj.w6d00agiiw.html

کلا هیچ چیزی از وضعیت جامعه بهم نمیخونه حتی توی خبرها ....

Last edited:

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
ارتباط این صجبت هاتون با عنوان تاپیک که نرخ سود بانکیه و همچنین گرفتن مجز موسسه اعتباری کاسپین به عنوان پنجمین موسسه اعتباری مجاز چیه ؟؟

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
ارتباط این صجبت هاتون با عنوان تاپیک که نرخ سود بانکیه و همچنین گرفتن مجز موسسه اعتباری کاسپین به عنوان پنجمین موسسه اعتباری مجاز چیه ؟؟

کاملا هم مربوط به تاپیک بود صحبتشون.اوضاع سودا و تسهیلات از یه طرف رکود و بیکاری و...از اون طرف.چرا باید حتما صحبتشون مرتبط با مجوز موسسه اعتباری کاسپین به عنوان پنجمین موسسه اعتباری باشه؟؟؟

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
پس حالا چهار سال دیگه باید کاسپین به شما 32 بده
من قبلا هم سوال کردم در مورد 5 ساله نور
اینها میتونن بزنن زیر قرارداد پنج ساله
چون تو قرارداد سود رو یا ننوشتن یا بیست نوشتن؟

کسی نور پنج ساله
داره که دو یا سه سال پیش 32 باز کرده باشه و هنوز
ادامه داشته باشه؟

این پنج ساله ها قابل انتقال به شخص دیگه دارن؟

آقا مهران
فقط پنجاه تا تو فرشتگان گذاشتی؟
در اطلاعیه اسمی از فردوسی نبردن. ماجراش چیه؟

این نوشته ها رو که از پارسال آوردی خیلی باحال بود. حالا همین که مثل ثامن الحجج و میزان نشد خیلی خوبه. سودم فکر نمیکنم واسه حسابای قدیمی کم کنن. چون کسری بودجشون رو با این جذب سپرده جبران کردن. اگه میخواستن کسری رو از بانک مرکزی وام بگیرن باید سود 34% به بانک مرکزی میدادن.
آره اول 50 گذاشتم. مردادم یه 100 دیگه گذاشتم.
فردوسی رو با اسم همون تعاونی اعتباراش آورده.

فردوسی = تعاونی اعتبار امید جلین + تعاونی اعتبار الزهرا مشهد + تعاونی اعتبار بدر توس مشهد + تعاونی اعتبار پیوند مشهد + تعاونی اعتبار حسنات اصفهان + تعاونی اعتبار دامداران و کشاورزان کرمانشاه + تعاونی اعتبار عام کشاورزان مازندران + تعاونی اعتبار وحدت مشهد.
فرشتگان = تعاونی اعتبار فرشتگان + تعاونی اعتبار امید مشهد + تعاونی اعتبار فرزان بیرجند + تعاونی اعتبار اشتیاق سبزوار + تعاونی اعتبار رویان اسفراین.

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
در هر صورت پنج ساله ها رو با چنگ و دندون نگه دار
حکم طلا رو دارن با این کاهش سودها
سود ریسک بالاتو داری میگیری

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
810
طبق سوالی که بنده از شعبه امید جلین پرسیدم:
تعاونی های امید جلین، دامداران و کشاورزان، عام کشاورزان، بدرتوس، حسنات، پیوند و الزهرا زیر مجموعه ی مؤسسه اعتباری فردوسی هستند که این مؤسسه در نهایت با مؤسسه اعتباری فرشتگان زیر مجموعه ی مؤسسه اعتباری کاسپین (آرمان ایرانیان) می باشند.

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
طبق سوالی که بنده از شعبه امید جلین پرسیدم:
تعاونی های امید جلین، دامداران و کشاورزان، عام کشاورزان، بدرتوس، حسنات، پیوند و الزهرا زیر مجموعه ی مؤسسه اعتباری فردوسی هستند که این مؤسسه در نهایت با مؤسسه اعتباری فرشتگان زیر مجموعه ی مؤسسه اعتباری کاسپین (آرمان ایرانیان) می باشند.
از نرخ سود نبپرسیدی؟

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
810
از نرخ سود نبپرسیدی؟
خیر، سود رو باید حضوری برید نزدیک ترین شعبه بپرسین.
ضمناً تا قبل از "مجاز شدن" میتونن هر سودی بدن، ولی بعد از اون بعید میدونم بتونن سود بالا بدن
قرارداد من مربوط به پارساله و ممکنه نتونن سود رو کم کنن ( شاید مثل موسسه کوثر فقط حساب رو قفل کنن که نتونی مبلغی بهش واریز کنی ولی همون سود قبلی رو بگیری ) ولی باز هم بعید میدونم

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
خیر، سود رو باید حضوری برید نزدیک ترین شعبه بپرسین.
ضمناً تا قبل از "مجاز شدن" میتونن هر سودی بدن، ولی بعد از اون بعید میدونم بتونن سود بالا بدن
قرارداد من مربوط به پارساله و ممکنه نتونن سود رو کم کنن ( شاید مثل موسسه کوثر فقط حساب رو قفل کنن که نتونی مبلغی بهش واریز کنی ولی همون سود قبلی رو بگیری ) ولی باز هم بعید میدونم
شما امید جلین بودین؟
حسا چند درصدی و باچ مدتی بازکردین؟

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
810
شما امید جلین بودین؟
حسا چند درصدی و باچ مدتی بازکردین؟
خیر، بنده فردوسی هستم
25 درصد روزشمار بودم، 12 درصد مرکزی و 13 درصد خود شعبه بعد چندروز واریز میکرد، ولی الان ربطی نداره

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
خیر، بنده فردوسی هستم
25 درصد روزشمار بودم، 12 درصد مرکزی و 13 درصد خود شعبه بعد چندروز واریز میکرد، ولی الان ربطی نداره
فردوسی که مجوز نگرفته.اسمش در سایت بانک مرکزی نبود.

بالا