• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
قبلا و تو صفحات قبل هم توضيح داده شده که بهتره در ابتداي دوره خريد بشه. بعضي صندوق ها مثل پارسيان 25 شروع دوره اشونه و برخي ديگر اول ماه

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk
ممنونم از اطلاعاتتون من نمیدونستم اگر پرسیده بشه از خود بانک بهت میگن دیگه؟
بعد هنوز مشخص نشده که سود صندوقها کم میشه یا نه؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
اسم شما خیلی خوب در خاطرم مونده من در هیچ گروه تلگرامی نیستم منتها برام جالب بود نوشتین به شعور وشخصیت افراد توهین نمیشه این پستی نقل قول میکنم خطاب بمن نوشته نوشته شده منی که فقط توی روزهای اخر سال زیاد اینجا پرسو جو میکردم وسوال میکردم وگرنه نه امضایی داشتم نه تبلیغاتی اما شما تشخیص دادید من بیمارم یکم تامل برانگیز بود برام حرفاتون
قبول دارم.
این آدما یا بیمارند یا دنبال اهداف خاصی هستند که اینطور میکنند. لطفا کسی جواب این آدما را نده
اتفاقا به خاطر رفتارها و کمبودهای شخص شما و دوستتان محمود بچه های فعال گروه جدا شدند و گروه جدید و فعالی تشکیل دادند.
گروه جعلی و غیر جعلی را شما مشخص نمی کنید.
در گروه جدید حداقل به شعور و شخصیت افراد احترام گذاشته می شود و تمامی افراد فعال و فرهیخته و دارای اطلاعات بالا می باشند , نه اینکه مثل گروه قبلی فقط 20 نفر فعال باشند.
در این گروه مدیر بازی مگر در موارد توهین و این دست موارد نداریم.

کسی خواست بیاد از اطلاعات بچه های گروه استفاده کند و اطلاعات بانکی و اقتصادیش را با بقیه اعضا به اشتراک بگذارد خوشحال می شیم.
لینک گروه :

https://telegram.me/joinchat/BXhmJj5q9sDbad-H23gadw

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
نزدیک 21
تو اساسنامه حداقل سود رو 20 کردن
این ماه رو ۲۸ یا ۲۹ روزه ریختن,۱ یا ۲ روز کمتر از ماههای پیش ,پس سود کاهش میابد,چنانکه در تابستان ۳۱ روزه,با همین درصد سود,افزایش دارد,این ماه هم کمتر از ۲۲ نبوده,اما از بعد از عید گفتند کاهش میدن,عموما بانکها با بانک مرکزی هماهنگ خواهند بود,چنان که بانک شهر تمام پوسترهای سودهای جدیدو در شعب نصب کرده و دیگه صندوق باز نکردن,چون این بانکها زیر ذره بین بانک مرکزی هستند.

silvercat

Registered User
لایک‌ها
107
فقط کافيه که صندوقي که ميخايد توش سرمايه گذاري کنيد رو امتخاب کنيد و به وبسايتش بريد اونجا يه سري گراف و اطلاعات آماري هست که نشون ميده که کي باز کني بهتره.
بانک شهر در اقدامي عجيب زده زير 22 درصد و تو مصوبه مجمع خودش در اواخر اسفندپيش بيني سود سال آينده رو 20 درصد تعيين کرده قبلا 22درصد بود.

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
کلي فرق داره چرا ميگيد فرق نمي کنه اگر اطلاعات کامل نداريد دوستان رو گمراه نکنيد.
در ابتداي ماه قيمت سهم حداقل خود هست اگر شما 2ميليون داشته باشي حدود 19 يا20 سهم مي تونيد بخريد با گذشت زمان قيمت سهم بالاتر ميره و شما با دوميليون ميتونيد فرضا 18 يا 17 سهم بخريد توجه داشته باشيد که سود دريافتي شما متناسب با تعداد سهم شماست

دوست گرامی .من خودم 2تاصندوق بانکی در دوبانک مختلف با سود ثابت عضو ام.
این مطلب شما مال صندوق با سود متغییر.
در مورد صندوقهایی با سود ثابت ، بانک به درصدی از اصل پول شما سود میده و ربطی به تعداد سهام نداره.

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
اتو خدمت سایپا اول فروردین سودشو یا هزینه سفر
رو برای من نریخت.
کسی هست اتو خدمت داشته باشه؟

android6

Registered User
لایک‌ها
77
دوستان برای استفاده از نرم افزار اندروید جی بی تل بانک قوامین دقیقا باید چیکار کنیم من نصب کردم نتونستم استفاده کنم

این ماه صندوق ایران زمین 25 روزه حساب کرده و حدود 22 سود داده امیدوارم کمتر از این نشه

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
بانک باید فعال کنه درخواست بده
قوامین به آی پی خیلی حساسه هم سایتش
هم همراه بانکش
حتی در یک رنج آی پی رو بعضی ها کار میده رو بعضی نه
با تغییر آی پی شاید کارتون راه بیفته

با وایرلس خودتون نشد با اینترنت موبایل تست کنید
نشد با اینترنت اون یکی سیم کارت
در آخر تو تنظیمات با پیامک کارتون رو راه بندازین

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
810
بانک مرکزی اسامی تعاونی های زیر مجموعه ی کاسپین رو اعلام کرده ولی اسمی از فردوسی نیست.
مشاهده پیوست 917361
قبلا هم ذکر کرده بودم، "فردوسی" خودش موسسه بود که به همراه فرشتگان ( که هر کدوم چندین تعاونی رو شامل می شدن ) موسسه اعتباری آرمان رو تشکیل دادن
و الان هم که فردوسی و فرشتگان شدن کاسپین

milad p1

Registered User
لایک‌ها
52
این ماه رو ۲۸ یا ۲۹ روزه ریختن,۱ یا ۲ روز کمتر از ماههای پیش ,پس سود کاهش میابد,چنانکه در تابستان ۳۱ روزه,با همین درصد سود,افزایش دارد,این ماه هم کمتر از ۲۲ نبوده,اما از بعد از عید گفتند کاهش میدن,عموما بانکها با بانک مرکزی هماهنگ خواهند بود,چنان که بانک شهر تمام پوسترهای سودهای جدیدو در شعب نصب کرده و دیگه صندوق باز نکردن,چون این بانکها زیر ذره بین بانک مرکزی هستند.
تو مجمع مورخ 16 اسفند حداقل سود رو 20 کردن
احتمالا کمتر هم میشه

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
اگه جسارت کردم عذر میخوام.
ولی بعضی وقتا یه سوال را چند بار به شکلهای مختلف می پرسید باعث میشه اینجا مطالب تکراری و شاسد اسپم زیاد بشه.
اگه هر سوال مشخص را یه بار بپرسید کسی بدونه جواب میده. در هر صورت خود دانید. من پیشنهاد دادم.
درضمن این گروه تگرام مال من نیست. من فقط یک عضو عادی هستم.
اونجا سوال بپرسید سریع اعضایی که بدونند و اکثرا اینجا هم عضوند جواب میدهند و مثل اینجا نیاز نیست منتظر بمونید.
اگه جسارت کردم بازم عذر می خوام

لینک گروه

https://telegram.me/joinchat/BXhmJj5q9sDbad-H23gadw

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
فقط کافيه که صندوقي که ميخايد توش سرمايه گذاري کنيد رو امتخاب کنيد و به وبسايتش بريد اونجا يه سري گراف و اطلاعات آماري هست که نشون ميده که کي باز کني بهتره.
بانک شهر در اقدامي عجيب زده زير 22 درصد و تو مصوبه مجمع خودش در اواخر اسفندپيش بيني سود سال آينده رو 20 درصد تعيين کرده قبلا 22درصد بود.

تو مجمع مورخ 16 اسفند حداقل سود رو 20 کردن
احتمالا کمتر هم میشه
متناسب با کاهش سود بانک مرکزی ,۲ درصد بالاتر از سود سالیانه پرداخت میکنه,تا آخر اسفند بالای ۲۲ بود,امسال حداقل ۲۰ و با کاهش سود بانکی سالیانه از ۱۸به ۱۶,احتمالا ۱۸ خواهد شد,صندوقها باید قدری سود بیشتر پرداخت کنن,تا توجیه داشته باشه سرمایه گزاری در اونها نسبت به سود بانکی.

mr.foad

Registered User
لایک‌ها
127
نمیدونم دعا معایی چیزی واسه ما گرفتن !؟ اون موقعی که آپارتمان شدید گرون بود آپارتمان نداشتیم سود 28 درصد بی دردسر میدادن پول خوردم نبود. آپارتمان دستمون اومد قیمت به معنای واقعی نصف شد سود بانکم کردن22 و 24 درصد و اینا ! الان که با همین قیمت نصفه نیمه آپارتمانی هست که بشه تبدیل به پولش کرد سودارو کردن 18درصد تازه قراره بشه 16 ! فکر کنم تا اردیبهشت و خرداد که مفت بفروشیم یه پولی بیاد دیگه خط قرمزی بالای 12 درصد واسه یکساله ها ندن !! آپارتمان که دیگه هیچ ارزشی نداره باید بشه پول از اولم برنامم همین بود الانم که سودا اینطوری شده. اونوقت کافر میشیم میگن ایمانت ضعیفه !

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
اتو خدمت کسی رو میشناسین داشته باشه
بپرسین برای اونها هم هنوز هزینه سفر این ماه رو نریختن یا فقط مال منو نریختن؟

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
نمیدونم دعا معایی چیزی واسه ما گرفتن !؟ اون موقعی که آپارتمان شدید گرون بود آپارتمان نداشتیم سود 28 درصد بی دردسر میدادن پول خوردم نبود. آپارتمان دستمون اومد قیمت به معنای واقعی نصف شد سود بانکم کردن22 و 24 درصد و اینا ! الان که با همین قیمت نصفه نیمه آپارتمانی هست که بشه تبدیل به پولش کرد سودارو کردن 18درصد تازه قراره بشه 16 ! فکر کنم تا اردیبهشت و خرداد که مفت بفروشیم یه پولی بیاد دیگه خط قرمزی بالای 12 درصد واسه یکساله ها ندن !! آپارتمان که دیگه هیچ ارزشی نداره باید بشه پول از اولم برنامم همین بود الانم که سودا اینطوری شده. اونوقت کافر میشیم میگن ایمانت ضعیفه !
اینقدر کارهاشون بی حساب و کتابه که حقوق بازنشسته اقوام ما که حسابدار یه اداره دولتی بود و بازنشسته کشوری هم هست یک میلیون دویست بهش میدن و یه جوان 26 ساله که تازه رفته سر کار بهش 3 میلیون میدن!! عدالت کلا وجود نداره تو سیستم ما حتی نمیتونن ما بین حقوق بازنشسته ها عدالت برقرار کنن کار به این سادگی چه برسه امور اقتصادی

بودجه کم میارن بجای اینکه میلیارد میلیارد صرف پروژه های بیهوده که باپیشرفت تکنولوژی عملا از کار میفوته میکنن و طرح های بیهوده اما همین بودجه رو خرج رفاه مردم نمیکنن!!
یه روز کمبود بودجه میارن صد جور ارزش افزوده و مالیات و ابونمان میذارن روی قبض گاز و برق و اب وو.. جبران پولهایی که معلوم نیست چی شده بشه! اما نمیان بگن مشکل اینه که هیچ کارخانه تولیدی از خارج جرات سرمایه گذاری رو نداره که هم جوانها بیکار نباشن و هم یه مبالغی از خارج وارد بشه.
تا زمانی هم که مشکل بطور کلی حل نشه و همه چیز انحصاری دست دولت باشه و دزدی های فراوان و فاکتور سازی و پول صرف پروژه های بیهوده به عنوان های خاص و نقطه ضعف همیشه همینجور میمونه و با افزودن مبالغ به همه چیز مثل قبوض و مالیات و فشار روی همه حل نمیشه کاری که چندین ساله انجام میدن اول هم بهانه تحریم داشتیم الان هم که تحریم نیستیم بهانه های دیگه....
مردم هم طرف هر کدوم از سرمایه گذاری ها مثل بانک و سود بانکی برن روی همون دست میذارن که خودشون نفعی ببرن.

Last edited:

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
اینقدر کارهاشون بی حساب و کتابه که حقوق بازنشسته اقوام ما که حسابدار یه اداره دولتی بود و بازنشسته کشوری هم هست یک میلیون دویست بهش میدن و یه جوان 26 ساله که تازه رفته سر کار بهش 3 میلیون میدن!! عدالت کلا وجود نداره تو سیستم ما حتی نمیتونن ما بین حقوق بازنشسته ها عدالت برقرار کنن کار به این سادگی چه برسه امور اقتصادی

بودجه کم میارن بجای اینکه میلیارد میلیارد صرف پروژه های بیهوده که باپیشرفت تکنولوژی عملا از کار میفوته میکنن و طرح های بیهوده اما همین بودجه رو خرج رفاه مردم نمیکنن!!
یه روز کمبود بودجه میارن صد جور ارزش افزوده و مالیات و ابونمان میذارن روی قبض گاز و برق و اب وو.. جبران پولهایی که معلوم نیست چی شده بشه! اما نمیان بگن مشکل اینه که هیچ کارخانه تولیدی از خارج جرات سرمایه گذاری رو نداره که هم جوانها بیکار نباشن و هم یه مبالغی از خارج وارد بشه.
تا زمانی هم که مشکل بطور کلی حل نشه و همه چیز انحصاری دست دولت باشه و دزدی های فراوان و فاکتور سازی و پول صرف پروژه های بیهوده به عنوان های خاص و نقطه ضعف همیشه همینجور میمونه و با افزودن مبالغ به همه چیز مثل قبوض و مالیات و فشار روی همه حل نمیشه کاری که چندین ساله انجام میدن اول هم بهانه تحریم داشتیم الان هم که تحریم نیستیم بهانه های دیگه....
مردم هم طرف هر کدوم از سرمایه گذاری ها مثل بانک و سود بانکی برن روی همون دست میذارن که خودشون نفعی ببرن.
لب مطلب را فرمودید,متاسفانه عده ای از مردم جامعه هم به بهانه همین عدالتی که میفرمایید نیست,دست به دزدی و ارتشا وانواع خلاف در لوای قانونی میزنند و قبح دزدی شکسته شده و رندی به زرنگی و سالم بودن به پخمگی تعبیر میشود!!!!!!!! این معضل از گذشته های دور در جامعه ایران بوده و مال دیروز و امروز نیست!!!!!!! از طرفی تحریمها و برجام که گفتید در صورتی که کامل و درست اچرا شود ,حداقل یکی دوسال طول میکشد تا تاثیرات ابتدایی خودش را نشان دهد,از طرفی در زمینه های دیگه هم تحریم هستیم در سالهای گذشته و به مرور ضرباتش بر پیکره اقتصاد تاثیر گزاشته و با بی پولی ناشی از کمبود فروش نفت و قیمت پایین نفت و پولهای بلوکه شده,خودشو نشون میده و همه میدونن که در مرحله هستیم به قول شما یا بنیادی باید مشکلات حل بشه یا اوضاع به قهقرا میره,فقط میشه امیدوار بود تصمیماتی که دولت گرفته, عملی بشه و حداقل در همینجا که هستیم بمونیم!!!!!!! فکر بهبود اوضاع با توجه به صدمات این چند ساله,سراب است و تبعات بدتری داره,در همینجا بمونیم یعنی دلار تک نرخی و دلالی در انواع کالاها متوقف بشه,مثل این دوسال که دلالی دلار و سکه و مسکن,از حالت دلالی خارج شده,مسکنی که نیاز مصرفی مردم هست رو روزانه خرید و فروش میکردند مردم!!!! امروز بخر فردا بفروش!!!!! در هیچ اقتصادی این رو نداریم,اونوقت الانم اکثرا این توقف رو که منجر به سوق این بازار به سمت دید مصرفی رفته است را,رکود مینامند!!!! در سایه ثبات نسبی و عدم نگرانی از گذشته,سود بانکی هم معنی پیدا میکنه.

sasan1500

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
لب مطلب را فرمودید,متاسفانه عده ای از مردم جامعه هم به بهانه همین عدالتی که میفرمایید نیست,دست به دزدی و ارتشا وانواع خلاف در لوای قانونی میزنند و قبح دزدی شکسته شده و رندی به زرنگی و سالم بودن به پخمگی تعبیر میشود!!!!!!!! این معضل از گذشته های دور در جامعه ایران بوده و مال دیروز و امروز نیست!!!!!!! از طرفی تحریمها و برجام که گفتید در صورتی که کامل و درست اچرا شود ,حداقل یکی دوسال طول میکشد تا تاثیرات ابتدایی خودش را نشان دهد,از طرفی در زمینه های دیگه هم تحریم هستیم در سالهای گذشته و به مرور ضرباتش بر پیکره اقتصاد تاثیر گزاشته و با بی پولی ناشی از کمبود فروش نفت و قیمت پایین نفت و پولهای بلوکه شده,خودشو نشون میده و همه میدونن که در مرحله هستیم به قول شما یا بنیادی باید مشکلات حل بشه یا اوضاع به قهقرا میره,فقط میشه امیدوار بود تصمیماتی که دولت گرفته, عملی بشه و حداقل در همینجا که هستیم بمونیم!!!!!!! فکر بهبود اوضاع با توجه به صدمات این چند ساله,سراب است و تبعات بدتری داره,در همینجا بمونیم یعنی دلار تک نرخی و دلالی در انواع کالاها متوقف بشه,مثل این دوسال که دلالی دلار و سکه و مسکن,از حالت دلالی خارج شده,مسکنی که نیاز مصرفی مردم هست رو روزانه خرید و فروش میکردند مردم!!!! امروز بخر فردا بفروش!!!!! در هیچ اقتصادی این رو نداریم,اونوقت الانم اکثرا این توقف رو که منجر به سوق این بازار به سمت دید مصرفی رفته است را,رکود مینامند!!!! در سایه ثبات نسبی و عدم نگرانی از گذشته,سود بانکی هم معنی پیدا میکنه.
به این وضعیت میگن " جهان سومی" کوتاه و مختصر، در عین حال منظور کامل بیانات شما دوست عزیز رو میرسونه، پاینده باشید.

Verstuurd vanaf mijn PadFone T004 met Tapatalk

shantia67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
به زودی اوراق 21 درصدی فروخته میشه...
کی و برای چه بانکی هستش؟
منظورت فرشتگان هست یا امید جلین؟
یک ساله 25؟ یا 35 در رسید یکسال منظورته؟
امروز بانک دی بودم رسید صندوقشو نشونم داد روش نوشته بود ارواق صندوق کارافرینی با سود تضمینی22درصد
تقریبا تمام بانکها صندوقها رو داشتند
اوراق مشارکت هست؟؟ یا صندوقه؟

Last edited:
بالا