• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mina95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
امروز بانک دی بودم رسید صندوقشو نشونم داد روش نوشته بود ارواق صندوق کارافرینی با سود تضمینی22درصد
تقریبا تمام بانکها صندوقها رو داشتند

من نفهمیدم وقتی میگن صندوق با سود تضمینی22درصد یعنی چی؟دوستان میگن صندوق مثله سپرده نیست که یکسال طبق قرداد حق نداشته باشن کم کنند.وقتی میگن بعد از عید ممکنه کم کنیم مثلا 20 یا 18 یا حتی 10درصد بدیم پس چی رو تضمین میکنن؟فقط برای یکماه تضمین میکنند؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
من نفهمیدم وقتی میگن صندوق با سود تضمینی22درصد یعنی چی؟دوستان میگن صندوق مثله سپرده نیست که یکسال طبق قرداد حق نداشته باشن کم کنند.وقتی میگن بعد از عید ممکنه کم کنیم مثلا 20 یا 18 یا حتی 10درصد بدیم پس چی رو تضمین میکنن؟فقط برای یکماه تضمین میکنند؟
مینا خانم هیچی معلوم نمیشه تا وقتی که سود این ماهو بدن
نظرات متفاوته بعضی ها میگن با صندوقها مثل حساب کوتاه مدت برخورد میشه این تضممینا فایده نداره واسانامه دقیقا باید خونده وبررسی بشه بعضیلم میگن نه معمولا کف سود تضمین میشه باید دید چ اتفاقی میوفته

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
کاملا مشخصه چی کار میکنند.روزشمار و سالیانه و صندوق هیچ فرقی ندارن.تا 15 اردیبهشت چون هنوز از پارسال طبق قرداد سپرده های یکساله با نرخ 22 درصد پابرجاست پس روزشمارهای قدیمی یا صندوق هایی که 22 درصد میدادن همون 22 رو میدن مثلا قوامین اونایی که اسفند یکسالشون تموم شده بود رو هم تا 15 اردیبهشت با همون 22 درصد تمدید کرد.
از 15 اردیبهشت تا اول اسفند دیگه 22 درصدی در کشور نخواهیم داشت و تا اول اسفند که نرخ های 20 درصد یکساله میشن صندوق ها و روزشمارهای قدیمی و یا هر بانکی که کلک زدن بلد باشه 20 درصد میدن تا اول اسفند.اون موقع هم احتمالا سود های جدید رو به 16 یا کمتر رسوندن اما باز تا یکسال از اسفند 95 صندوق ها و قدیمی ها و...برای اینکه هنوز یه جورایی بانک ها رو جذاب نگه دارن طبق قانون حداکثر سود مجاز از قبل که 18 درصد سود بوده رو میدن و الی آخر تا قیامت و بعد از قیامت تورم منفی و سود بانکی صفر درصد و تبدیل شدن ایران به سوئیس!!!!!!

Last edited:

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
کاملا مشخصه چی کار میکنند.روزشمار و سالیانه و صندوق هیچ فرقی ندارن.تا 15 اردیبهشت چون هنوز از پارسال طبق قرداد سپرده های یکساله با نرخ 22 درصد پابرجاست پس روزشمارهای قدیمی یا صندوق هایی که 22 درصد میدادن همون 22 رو میدن مثلا قوامین اونایی که اسفند یکسالشون تموم شده بود رو هم تا 15 اردیبهشت با همون 22 درصد تمدید کرد.
از 15 اردیبهشت تا اول اسفند دیگه 22 درصدی در کشور نخواهیم داشت و تا اول اسفند که نرخ های 20 درصد یکساله میشن صندوق ها و روزشمارهای قدیمی و یا هر بانکی که کلک زدن بلد باشه 20 درصد میدن تا اول اسفند.اون موقع هم احتمالا سود های جدید رو به 16 یا کمتر رسوندن اما باز تا یکسال از اسفند 95 صندوق ها و قدیمی ها و...برای اینکه هنوز یه جورایی بانک ها رو جذاب نگه دارن طبق قانون حداکثر سود مجاز از قبل که 18 درصد سود بوده رو میدن و الی آخر تا قیامت و تورم منفی و سود بانکی صفر درصد و تبدیل شدن ایران به سویس!!!!!!
حالا بخث انتخابات امریکا وتحریمها هم هست یکی ازکاندادیاها میگفت من توافق نامه با ایرانو پاره میکنم میندازم دور
خیلی تحریمها هنوز سرجاشه
واقعا چ کاهش تورم و رونقیبوده که سودوکم کردند؟

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
حالا بخث انتخابات امریکا وتحریمها هم هست یکی ازکاندادیاها میگفت من توافق نامه با ایرانو پاره میکنم میندازم دور
خیلی تحریمها هنوز سرجاشه
واقعا چ کاهش تورم و رونقیبوده که سودوکم کردند؟

ترامپ اینا رو برای رای جمع کردن میگه عملی نمیشه حرفاش. امروز گفته اگه رای بیارم توافق رو پاره میکنم هفته پیش گفته بود نمیتونم که توافق رو پاره کنم!اما خوب کلا جمهوری خواه ها بیان حسابی اذیتمون میکنن مثه کارشکنی هایی که نمایندگاه دو کشور کردن و در نهایت نتیجه نداد.مهم اینه که حتی اگه من و شما نتونیم هم ثابت کنیم تورم کاهش نداشته یا حداقل نمود نداشته دولت اگه تحت فشار هم باشه اگه تحریمم بشه دوباره و اگه نفت هم بشه 10 دلار باز هم اونقدر به روش های ریاضتی و اقتصاد مقاومتی ادامه میده که تورم و سود بانکی رو حتی به ظاهر به زیر 10 درصد برسونه بهر قیمتی حتی رکود و بیکاری و با جمع آوری پول موسسات غیر مجاز فروش سربازی قطع یارانه ها یا حتی فشار به اقشار کم درآمد که امیدشون به همین مقدار کم سود بانکیه بودجه ش رو تکمیل میکنه.

Last edited:

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
ترامپ اینا رو برای رای جمع کردن میگه عملی نمیشه حرفاش. امروز گفته اگه رای بیارم توافق رو پاره میکنم هفته پیش گفته بود نمیتونم که توافق رو پاره کنم!اما خوب کلا جمهوری خواه ها بیان حسابی اذیتمون میکنن مثه کارشکنی هایی که نمایندگاه دو کشور کردن و در نهایت نتیجه نداد.مهم اینه که حتی اگه من و شما نتونیم هم ثابت کنیم تورم کاهش نداشته یا حداقل نمود نداشته دولت اگه تحت فشار هم باشه اگه تحریمم بشه دوباره و اگه نفت هم بشه 10 دلار باز هم اونقدر به روش های ریاضتی و اقتصاد مقاومتی ادامه میده که تورم و سود بانکی رو حتی به ظاهر به زیر 10 درصد برسونه بهر قیمتی حتی رکود و بیکاری و با جمع آوری پول موسسات غیر مجاز فروش سربازی قطع یارانه ها یا حتی فشار به اقشار کم درآمد که امیدشون به همین مقدار کم سود بانکیه بودجه ش رو تکمیل میکنه.
نکته: طی 10سال گذشته مخصوصا در دولت محمود با گرون شدن 300 درصدی تا 500 درصدی همه چیز... فاصله طبقاتی به شدت زیاد شده و حتی فرمانده ناجا هم از زیاد شدن جرم در کشور خبر داد در 10 سال گذشته نسبت به قبل از این 10 سال
پس چیزی که مشخص هست اینه که کسی به فکر کم شدن فاصله طبقاتی و اذیت نشدن قشر ضعیف نیست و فقط باید منتظر موند و دید چی میشه و فقط الان هدف دولت هم جمع آوری پول هایی از طریق مالیات و ارزش افزوده و ابونمان و قطع یارانه و هزار درامد دیگه هست حتی از قشر ضعیف که فقط بتونه حقوق های 1 تا 5 میلیونه کارمندای دولت رو بده و باقی قشر ضعیف و غیر کارمند و آزاد از نوع ضعیف جامعه هم که برن بمیرن.
هدف فقط رضایت حقوق بگیران هست تا هرج و مرج پیش نیاد باقی که هر جور تا حالا بدبختی کشیدن بازم بکشن.
منجمله کسایی که یه عمر پس انداز کردن و گذاشته بودن توی بانک که آخر عمری از کنار یه سود جزئی امورات زندگی خودشون رو بگذرونن چون همه که حقوق بازنشستگی ندارن مخصوصا قشر ضعیف جامعه که نتونستن 30 سال به بیمه پرداخت داشته باشن بجز کارمندای دولت که بازنشسته میشن و حقوق دارن.

sasan1500

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
دوستان توجه داشته باشن که همه صندوقها سود تضمین شده ندارند, بعضی از آنها از قبیل لوتوس پارسیان سود تضمین شده دارند ولی این تضمین سود در اساسنامه به راحتی قابل تغییر میباشد که معمولا با پایین آوردن مقدار سود تضمین شده یا با تغییر نام "سود تضمین شده" به "سود پیش بینی شده" انجام میگردد.

Verstuurd vanaf mijn PadFone T004 met Tapatalk

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
آقا اون گروه که میگین به دلیل سوءمدیریت شما و دوستتان به حالت رکود رفته و چند روزه فعال نیست.
بچه های فعال و دارای اطلاعات بانکی و اقتصادی اینجا امدند و فعالند
اصلا همش ماله شما چیه این مدیریت مدیریت کشتین خودتونا براش اصلا شما که عشق مدیریت داری 300تا دیگه گروه بزن بشو مدیرش ....دیگه سود بانکها کم شد 2درصد بالا پاییین این ور اونور این همه بحث کردن نداره برا 1گروه بی ارزش هدف ابتدایی نقطه شروع استارت کروه بود که دوستان اگه سوالی دارن سریعتر به جوابشون برسن وگرنه هدف همین بود 1محیط باشه که دوره هم جمع بشوند اعضا وگرنه بحث عشق مدیر شدن نیست همون مدیریت کارخانه کافیه داریم حالا شما عشق مدیریت داری باشه بزن گروه شما مدیر بشین حقوق ماهیانتم از بانک مرکزی بگیر به ما هم نده فعال و غیر فعالش یکیه منتها اون 4تا خبر بیشتر میزارین واون کمتر بحث سودم که دیگه تکلیفش مشخصه .... یا علی موفق باشی

Last edited:

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
البته در کل پی تی محل اصلیه با تشکر از مدیریت پرشین تولز و عرض خسته نباشید و تبریک سال نو به مدیریت این گروه

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
[emoji37] [emoji37]

Last edited:

wate

Registered User
لایک‌ها
94
دوستان الان بهترین صندوق واسه سرمایه گذاری کدومه که از سپرده گذاری بانک سود تضمینی بیشتری بده .

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
دوستان الان بهترین صندوق واسه سرمایه گذاری کدومه که از سپرده گذاری بانک سود تضمینی بیشتری بده .
با این شرایط نمیشه گفت کدومشون سود تضمینی بالاتری میدن,قبل از مصوبه بانک مرکزی ,تقریبا همشون حول و حوش همدیگه سود میدادن,بعد از این هم قاعدتا همشون با هماهنگی بانک مرکزی قدری سودشونو کاهش میدن,اما مسلما باید بالاتر از سپرده کوتاه مدت و یا برابر با سپرده یک ساله پرداخت کنند تا جذابیتی برای سپرده گذار ایجاد کنند,بعضیهاشونم که فعلا باز نمیکنن صندوق.

Last edited:

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
فعلا تمام صندوقای بانکی با سود ثابت،همگی با نرخ22% سود میدن.البته بعد ممکنه همگی باهم کم کنن.

Teb

Registered User
لایک‌ها
161
19 درصد بانک آینده شده 10 درصد
البته ته مانده حساب کمه

می دانم که می دانید و آگاه هستید گفتم شاید ندانید و بدین وسیله آگاه شوید

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
خوبه خودتون هم اومدید تو گروه جدید.
من مدیر هیچ گروه و جایی نیستم و نمیخوام هم بشم.
موضوع اصلی این بود که در گروه قبلی به شعور و شخصیت اعضا توسط مدیر بی احترامی شد وگرنه کسی دوست نداشت بیاد یه گروه دیگه. اون رای گیری کذایی و بی احترامی به بقیه را که یادتون هست.
در هرصورت موفق باشید و امیدوارم فهمیده باشید که مهم اعضا و خواست انها و احترام به انها است وگرنه گروه بی ارزشه. اعضا هستند که گروه را رونق میدند و باعث مفید شدن گروه میشن نه مدیر گروه . گروه اصلی و جعلی را هم اعضا مشخص می کنند نه نظر یک نفر. حالا فعلا هم شما و هم دوستتان محمود امدید گروه جدید. امیدوارم استفاده کنید
لینک گروه
https://telegram.me/joinchat/BXhmJj5q9sDbad-H23gadw
باوشه اصن تو خوبی

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
صندوق کوثر هم که به خاطر تعطیلات سود واریز نکرد امروز موعد امروز

mr.foad

Registered User
لایک‌ها
127
امیدی هست روزشمار بانک های معتبر مثل مسکن بشه بیشتر از 20 یا 22 درصد گرفت ؟! واسه بالای 500 میلیون ! اینا تا چک بین بانکی یا اصل پول دستت نباشه باور نمیکنن حرف نمیزنن.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
امیدی هست روزشمار بانک های معتبر مثل مسکن بشه بیشتر از 20 یا 22 درصد گرفت ؟! واسه بالای 500 میلیون ! اینا تا چک بین بانکی یا اصل پول دستت نباشه باور نمیکنن حرف نمیزنن.
بالای یک میلیاردرش هم 20 درصد روز شمار نمی دهند!!!مخصوصا حالا که حتی موسسه هایی مثل نور از ترس 10درصد روزشمار می دهند .سال آینده دولت بتونه تورم را کنترل کنه و دلار داشته باشه که دلار را تک نرخی کنه اطمینان داشته باشید سود 16درصد و حتی کمتر قطعی است-20و22 روزشمار اونم تو بانکی مثل مسکن غیر ممکنه

بالا