• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
سلام بچه ها بانک ملی بعد از ظهر ها ساعت چند بازه ؟

alirezai1361

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
74
منم صبح بانک مهر اقتصاد بودم گفتن حسابهای 23 درصدی رو به 20 درصد کاهش دادن؟بچه ها نظری ندارین کجا انتقال بدم نور خوبه ؟یک حساب قبلا نور داشتم؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
منم صبح بانک مهر اقتصاد بودم گفتن حسابهای 23 درصدی رو به 20 درصد کاهش دادن؟بچه ها نظری ندارین کجا انتقال بدم نور خوبه ؟یک حساب قبلا نور داشتم؟
نور حساب های کوتاه مدت قدیمی رو با مبلغ بالار از ۵ میلیون،۲۵ درصد میده

Sent from my E5823 using Tapatalk

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
من حسابم تو نور بود نیاز داشتم همه روخالی کردم
ولی کارمند شعبه بهم گفت هر مبلغی بریزی همون25هست بازم
حسابم مال سال91هستش اگر 5تومن ب بریزم ممکنه بهم ندند این نرخو چون خالی کردم یا میدند؟
نور حساب های کوتاه مدت قدیمی رو با مبلغ بالار از ۵ میلیون،۲۵ درصد میده

Last edited:

omidpiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
اگر اشتباه نکنم بانک دولتی توسعه تعاون با کف 5 میلیون 18 درصد سود میدهد اما کف 5 میلیونی این بانک برخلاف دی و قوامین مسدود نمیشود و قابل برداشت است فقط اگر موجودی کمتر از 5 میلیون باشد سود با نرخ 10 درصد محاسبه میشود.
بانک توسعه تعاون صندوق سرمایه گذاری با نرخ سود 22 درصد هم دارد.
من تو سایتش نگا کردم و تو سایتش همچین چیزی واسه سود کوتاه مدت ننوشته شده بود. باید برم از نزدیک بپرسم.
راستی یه سوال دیگه هم دارم ،منظور از این صندوق سرمایه گذاری ها چیه که سود روزشمار بالانری هم دارن. میشه توضیح بدین

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
من تو سایتش نگا کردم و تو سایتش همچین چیزی واسه سود کوتاه مدت ننوشته شده بود. باید برم از نزدیک بپرسم.
راستی یه سوال دیگه هم دارم ،منظور از این صندوق سرمایه گذاری ها چیه که سود روزشمار بالانری هم دارن. میشه توضیح بدین
صندوقها وابسته به بوررس هستند
بدی که دارند اینه که حساب ها عضو شتاب نیستند و برای برای واریز برداشت باید برید شعبه البته سودش به حساب شتابی میاد

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
چرا پولاتونو به جای بانک نمی ذارید تو سیستم mpa?
20 درصد بعد 70 روز.
اصل پول و سودش روزانه برمیگرده به حساب. حالا یا اگه دوست داشتید برمیدارید، اگه نه دوباره سرمایه میکنید پلکانی میره بالا...
اطلاعات بیشتر؛ آیدی تلگرام: rightahead

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110

chama

Registered User
لایک‌ها
241
چرا پولاتونو به جای بانک نمی ذارید تو سیستم mpa?
20 درصد بعد 70 روز.
اصل پول و سودش روزانه برمیگرده به حساب. حالا یا اگه دوست داشتید برمیدارید، اگه نه دوباره سرمایه میکنید پلکانی میره بالا...
اطلاعات بیشتر؛ آیدی تلگرام: rightahead
mpa اصلاً چی هست؟
بیشتر توضیح بدید!
یعنی سالانه بیش از 100 درصد؟ [emoji15]

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
نمونه خوبی که نشون میده صندوق ها براحتی میتونن سود رو هر وقت بخوان تغییر بدن؛
همچنین سایر شرایط،مثل حذف ضامن سودآوری

البته آرمان شهر از اولم ضامن سودآوری نداشت مثل اکثریت و ضامن نقد شوندگی داره اونم مثل اکثریت,به نظرم بقیه صندوقها هم همین روال رو در پیش بگیرن و سودشونو ۲ درصد کم کنن,نکته اصلی اینجاست که صندوقها از الان به بعد حساب جدید با همین نرخ ۲۰درصد باز میکنن یا نه,همین آرمان شهر باز نمیکرد,باید دید با این اعلامیه که داده ,سپرده پذیریرو از سر میگیره یا نه,ظاهرا صندوقهای دیگه هم باز نمیکردن حساب,اگر کارشون با هماهنگی بانک مرکزی و بورس هست,باید باز کنن جدید,نمیشه که صندوق حساب باز نکنه!!!!!!!!!

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
mpa اصلاً چی هست؟
بیشتر توضیح بدید!
یعنی سالانه بیش از 100 درصد؟ [emoji15]
پ خ شد
اینجا نمیتونم توضیح بیشتری بدم، چون احتمالا به دلیل قوانین اینجا حذف میشه و به دلیل تبلیغ شدن، قوانین نقض میشه. :)

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
ما که هر چی MPA سرچ کردیم چیزی جز داروی روده یا سیستم های تبلیغاتی و درآمدزایی چیزی پیدا نکردیم.
خوب اگه چیز مطمئن و قانونی هست مثه فارکس یا صندوقی بورسی چیزی به ما هم بگید.شما بگید در کدوم شاخه است نه تبلیغ محسوب میشه نه ریا.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
مابه التفاوت کاهش نرخ سپرده کوتاه مدت سود ويژه از تاريخ 1395/01/01 - 35002136102.12

بانک ثامن نرخ سودش رو کم کرده ؟

الان رو چقدره سود روزانش ؟

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
ما که هر چی MPA سرچ کردیم چیزی جز داروی روده یا سیستم های تبلیغاتی و درآمدزایی چیزی پیدا نکردیم.
خوب اگه چیز مطمئن و قانونی هست مثه فارکس یا صندوقی بورسی چیزی به ما هم بگید.شما بگید در کدوم شاخه است نه تبلیغ محسوب میشه نه ریا.
همش بازاریابی شبکه ای هست و هرروز یه اسم میذارن و مردمو اغفاق میکنند ایشونم 100% سر دستست و نقش سر دسته ها انداختن مردم بیشتر در چاهی که بالا دستی خودشونو انداخته برای کسب سود :)
البته همشونم میگن نه ما هرمی نیستیم فلانیم فلانیم تولیدی هستیم نقش + در اقتصاد داره...
در کل این نوع شبکه ها همشون یه سیستم و یه هدف رو دنبال میکنه و فقط در شکل و اسم فرق میکنه دلیل قرص روده هم همینه هیجای دنیا به جز کشورهای عقب افتاده و آدمای ساده لوح ازشون استقبال نمیکنه هیچ ربطیم به فارکس نداره فقط برای سر در گم کردن گفته میشه مشابه چی و چی هست...
همین داستان برای من پیش اومد به اصرار دوستم رفتم یه دکون اجاره کرده بودند یه مشت آدمای ولگرد چرندیات روی تخته مینوشتند بهشون گفتم یه آدرس سایت بدین نداشتن بدن چقدر سیستمشون دروغین بود که تظاهر هم نتونستن بکنند!

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
از عزیزان کسی اطلاع دقیقی از سود موسسه های مالی و اعتباری داره با کف 50 یا 100 میلیون ؟
بالاترین رو کدوم میده کدومش رو بیشتر مردم سراغش میرن ؟

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
همش بازاریابی شبکه ای هست و هرروز یه اسم میذارن و مردمو اغفاق میکنند ایشونم 100% سر دستست و نقش سر دسته ها انداختن مردم بیشتر در چاهی که بالا دستی خودشونو انداخته برای کسب سود :)
البته همشونم میگن نه ما هرمی نیستیم فلانیم فلانیم تولیدی هستیم نقش + در اقتصاد داره...
در کل این نوع شبکه ها همشون یه سیستم و یه هدف رو دنبال میکنه و فقط در شکل و اسم فرق میکنه دلیل قرص روده هم همینه هیجای دنیا به جز کشورهای عقب افتاده و آدمای ساده لوح ازشون استقبال نمیکنه هیچ ربطیم به فارکس نداره فقط برای سر در گم کردن گفته میشه مشابه چی و چی هست...
همین داستان برای من پیش اومد به اصرار دوستم رفتم یه دکون اجاره کرده بودند یه مشت آدمای ولگرد چرندیات روی تخته مینوشتند بهشون گفتم یه آدرس سایت بدین نداشتن بدن چقدر سیستمشون دروغین بود که تظاهر هم نتونستن بکنند!
چه ربطی به قرص روده داره دوست عزیز!
شما که اطلاعی از قضیه ندارید، چرا همه چیز رو با ربط و بی ربط ، مرتبط با این بحث میکنید؟
من خودم دارم از این سیستم استفاده میکنم، هیچ ربطی هم به فارکس، بازاریابی شبکه ای، هرمی، قرص روده، و غیره نداره.
دکون و چرندیات و تخته و این ها هم نیست. مثل خیلی از ادمای دیگه که پیام دادن و اطلاعات خواستن، میتونستید پیام بدید و اطلاعات بگیرید. به اقتصاد مملکت هم هیچ کمکی نمیکنه چیزی که من گفتم! فقط به درامد خود شخص کمک میکنه. والسلام

بالا