• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
کلا سرمایه گذاری در سایت بدون هیچ تضمینی اسمش ریسک نیست ! خیلی عذر می خوام خریته !! مثل این سایت های هایپ که جمع می کنند و بعدش .....

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
خب همین سایتایی که شما توش بازی میکنید هم از همین ایده استفاده میکنه دیگه برادر من.
فقط غیرمستقیم . مگه غیر اینه؟

همشون نه ولی برخیشون بله البته با یک سری سیاست که محدودیت در برداشت ها هست و تغییرات در نحوه بازی چندین سال فعالیت می کنند و دقیقا بنده هم همیشه مقدار پایینی در حد 100 الی 150 هزار تومن سرمایه گذاری می کنم !!
ما داریم در مورد میلیون ها و شاید میلیاردها تومن پول صحبت می کنیم نه در مورد پول شام 2 الی 3 شب بیرون رفتن !!
شما ماشین یا زمینتو می فروشی پولشو میبری تو هایپ ؟ خوب مشخصه همچین ریسکی رو نمی کنید

omidpiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
حالا این صندوق ها که میگین چیز معتیری هستن؟ مخصوصا که آدم تو بعضی بانک های دولتی هم میبینه
حالا حساباشون چطوره؟ منظورم اینکه مثل سپرده کوتاه مدت روز شمار میمونه یا اینکه باید پولت مدت معینی اونجا باشه؟

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
حالا این صندوق ها که میگین چیز معتیری هستن؟ مخصوصا که آدم تو بعضی بانک های دولتی هم میبینه
حالا حساباشون چطوره؟ منظورم اینکه مثل سپرده کوتاه مدت روز شمار میمونه یا اینکه باید پولت مدت معینی اونجا باشه؟
به واسطه بانک در بورس سرمایه گذاری می کنی.صندوق با درآمد ثابت و پیش بینی سود هستن.صفحات قبل در موردش توضیح و بحث مفصل شده.

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
به واسطه بانک در بورس سرمایه گذاری می کنی.صندوق با درآمد ثابت و پیش بینی سود هستن.صفحات قبل در موردش توضیح و بحث مفصل شده.
قابل واریز و برداشت از خود شعبه,با یک روز تاخیر ,و سود این صندوقها پارسال روز شمار ۲۲ درصد بود که امثال قاعدتا باید کم کنند ,آرمان بانک شهر شده امسال۲۰,وضامن پولتون هم خود همون بانک یا بعضا دو تا بانک هست,یه نوع صندوق هم داریم که وابسته به بورس هستند و درامد ثابت ندارند و خارج بانکها عرضه میشوند که بحثش سواست.

aziaziazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوستان آیا هنوز موسسه نور ( کارسازان ) به سپرده های قدیمی سود 25درصد کوتاه مدت میدهد یا کم شده؟ آیا سقف و یا کف دارد ؟ لطفا دوستان اگر میدانید بفرمایید
ممنون از شما

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
دوستان آیا هنوز موسسه نور ( کارسازان ) به سپرده های قدیمی سود 25درصد کوتاه مدت میدهد یا کم شده؟ آیا سقف و یا کف دارد ؟ لطفا دوستان اگر میدانید بفرمایید
ممنون از شما
تا جایی که اطلاع دارم،حساب های قدیمی با حداقل ۵ میلیون،۲۵ درصد حساب میشن

Sent from my E5823 using Tapatalk

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
دوستان از لحاظ قانونی میشه حساب سپرده بلند مدت یک ساله رو به یک شخص دیگه واگذار کرد؟ من سپرده 32درصد دارم میخام انتقال بدم

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
دوستان از لحاظ قانونی میشه حساب سپرده بلند مدت یک ساله رو به یک شخص دیگه واگذار کرد؟ من سپرده 32درصد دارم میخام انتقال بدم
تا جایی که اطلاع دارم،به خویشاوندان درجه یک قابل انتقال هست؛
و چند حسابی هم که در بانک ها داشتم،پشت برگه سپرده محلی برای انجام انتقال سپرده وجود داشت؛
البته بستگی به شرابط خصوصی قرارداد سپرده گذاری داره؛باید از همون شعبه یوال بفرمایید

aziaziazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوستان موسسه نور حضورا سوال شد هنوز حسابهای قدیمی سودش کم نشده و همان است . صحبتی از حداقل مبلغ جهت تعلق سود نشد.

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
مگه موسسه ارمان نشد کاسپین و مجوز نگرفته ؟؟؟

من دو سه روز پیش زنگ زدم موسسه ارمان تهران (فردوسی ) پرسیدم اقا مجوز گرفتین ؟ گفت نه ولی در شرف گرفتنیم !!!

خیلی جالب بود !

the_master

Registered User
لایک‌ها
259

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
دوستان در حال حاظر کدوم بانک سود بالای20درصد رو میده ممنون میشم دقیق بگین
مدت زمان هم مشکلی نیس چند ساله باشه

rozz

Registered User
لایک‌ها
239

من دو سه روز پیش زنگ زدم موسسه ارمان تهران (فردوسی ) پرسیدم اقا مجوز گرفتین ؟ گفت نه ولی در شرف گرفتنیم !!!

خیلی جالب بود !
مجوز گرفته و اسمش توی لیست مجوزگرفته ها هست در سایت بانک مرکزی بعنوان پنجمین موسسه مجاز
اگر این رو بشما گفتند باید به کارمند اون شعبه مداال افتخار داده بشه

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
دوستان در حال حاظر کدوم بانک سود بالای20درصد رو میده ممنون میشم دقیق بگین
مدت زمان هم مشکلی نیس چند ساله باشه
حساب بانکی،با سود بالای ۱۸،جدید پیدا نمیشه؛
فقط شاید سپرده ممتاز اشخاص خاص سه ماهه مسکن سود ۲۰ یا ۲۲ بده،که بستگی به قیمت اوراقش داره؛ و اینکه کفش بالای ۱۶م باید باشه

میمونه صندوق بانک ها؛

ضمنا هیچ بانک یا موسسه ای حساب بالای یک سال نمیتونه باز کنه

حساب هایی مثل گنجینه هم،حساب های یکساله هست که مرتن تمدید میشه

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518

خیلی جالب بود !
حتما وحدت یا البرز هست که جز کاسپین نیستن.
تعاونی هایی که مجوز گرفتن اسمشون تو خبر بانک مرکزی هست.

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
این تاپیک هایی که ارسال میشه بیشتر حالت زیر اب زنی موسسات و بانکها رو داره تا اطلاع از سود :)

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
حساب بانکی،با سود بالای ۱۸،جدید پیدا نمیشه؛
فقط شاید سپرده ممتاز اشخاص خاص سه ماهه مسکن سود ۲۰ یا ۲۲ بده،که بستگی به قیمت اوراقش داره؛ و اینکه کفش بالای ۱۶م باید باشه

میمونه صندوق بانک ها؛

ضمنا هیچ بانک یا موسسه ای حساب بالای یک سال نمیتونه باز کنه

حساب هایی مثل گنجینه هم،حساب های یکساله هست که مرتن تمدید میشه

بانک کشاورزی چنین سپرداه داره به نظرتون؟؟؟20درضد یا بالای 20درصد باشه
چون به موسسه ها اعتماد نمیشه کرد
مبلغو با جون و دل جمع کردیم نمیشه که به هر موسسه سپرد
بانک تجارت داشت ولی میشگه جمع شده 2 ماه پیش 23درصد میداد

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
بانک کشاورزی چنین سپرداه داره به نظرتون؟؟؟20درضد یا بالای 20درصد باشه
چون به موسسه ها اعتماد نمیشه کرد
مبلغو با جون و دل جمع کردیم نمیشه که به هر موسسه سپرد
بانک تجارت داشت ولی میشگه جمع شده 2 ماه پیش 23درصد میداد
اون حسابی که فرمودید،حساب نبود!
صندوق سرمایه گذاری مشترک با درآمد ثابت کاردان بود!

نکته ای که باید بدونین این هست که اغلب صندوق ها، تضمبن سود ندارند،بلکه پیش بینی سود دارند
بانک کشاورزی هم صندوق با پیشبینی سود ۲۲ داره؛
سایر بانک ها هم هستند؛
اما در مورد موسسات،کمی ریسک کردن بد نیست،بخصوص در موسسات مجاز حساب باز کردن؛البته الان که حساب با سود بالا باز نمیکنن!
اما کسانی که قبل کاهش سود کمی ریسک کردند در نور۲۸ تا ۲۶ یا دوستانی که اخیرا در کاسپین ۳۲.درصد حساب باز کردند، تا دوسال سود بالا دریافت میکنند،که ارزش ریسک کم رو داشت

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
اون حسابی که فرمودید،حساب نبود!
صندوق سرمایه گذاری مشترک با درآمد ثابت کاردان بود!

نکته ای که باید بدونین این هست که اغلب صندوق ها، تضمبن سود ندارند،بلکه پیش بینی سود دارند
بانک کشاورزی هم صندوق با پیشبینی سود ۲۲ داره؛
سایر بانک ها هم هستند؛
اما در مورد موسسات،کمی ریسک کردن بد نیست،بخصوص در موسسات مجاز حساب باز کردن؛البته الان که حساب با سود بالا باز نمیکنن!
اما کسانی که قبل کاهش سود کمی ریسک کردند در نور۲۸ تا ۲۶ یا دوستانی که اخیرا در کاسپین ۳۲.درصد حساب باز کردند، تا دوسال سود بالا دریافت میکنند،که ارزش ریسک کم رو داشت

منظورتون از پیش بینی سود چیه؟؟یعنی درحال حاظر با این درصد سود باز نمیکنن
واقعیتش مبلغ بنده برای ریسک نمیشه چون برای کسی میخوام این کارو بکنم که خیلی چیز ها رو از دست داده تا این مبلغ جمع بشه و بتونه خرج زندگیشو بگردونه اگر از بانک های معتبر خبر دارین که با سپر ده های مختلف 20درصد یا بالای 20درصد در حال حاظر سود میدن ممنون میشم بگین تا سر وقت برم سر بزنم

بالا