• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

bas ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
قوامین هنوز 18 درصد کوتاه مدت باز میکنه ?
کسی خبری داره

EhsanCPU

Registered User
لایک‌ها
199
موسسه "ثامن‌الحجج" از کجا آمد؟/ آخرین خبرها از بازپرداخت مطالبات مالباختگان

4688959_751.jpg

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
مدتی پیش تو ملت 20% باز کردم (سپرده نبود).
یه مبلغی رو الان میخوام حساب باز کنم. حالا با این وضعیت جدید که سپرده ها میشه 15% یا 16% آیا راه حلی مناسبی سراغ دارید برای گرفتن سود 18% الی 20%؟ صندوق ها و... ؟ چون اون حساب ملت مدت دار بود و به زودی تموم میشه.
اکثر صندوقها دارن ۲۲ درصد میدن روز شمار,قاعدتا با کاهش سود نمیان یه دفعه از ۲۲ به ۱۵ تبدیل کنن!!!!!!!! اگرم کم شد که میشن مثل بقیه!!!! فعلا که هست.............

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
لوتوس پارسان چقدر میشه؟!

bham100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
باسلام و احترام
بنظر بنده بشترین سود در حوزه تجارت الکترونیکی است
بنده یک سایت گل فروشی دارم و در ان تاج گل میفروشم و سود اوری ا مناسب است

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
اینقدر که اینجا صحبت از کاهش سود هست توی خبرگذاری ها نیست!! گویا دوستان خوب جو درست میکنن که به نفع بانک مرکزی باشه.

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
**ضرورت کاهش نرخ سود بانکی
سیف با تاکید بر اینکه به اعتقاد بانک مرکزی نرخ سود بانکی بالا است، گفت: باید به نرخ سود که یکی دو درصد از نرخ تورم است برسد و این باید به سرعت اعمال شود.
وی افزود: دوره طولانی نرخ سود از نرخ تورم کمتر بود و سپرده گذار ضرر می کرد، الان دو سال است که نرخ سود مثبت شده ولی در این موضوع افراط شده است، لذا بانک ها برای سرویس دادن تحت فشار هستند. وی با تاکید بر اینکه موسسات غیرمجاز به بازار پولی کشور آسیب می زدند، گفت: برای همه اینها روشی در پیش گرفته شده و با پرهیز از روش های دستوری بانک مرکزی ورود کرده و بازار بین بانکی را فعال کرده است. وی خاطرنشان کرد: بانک مرکزی بازار بین بانکی را نظم داد که سود 29 درصد به 17 درصد رسید و نرخ تسهیلات هم کاهش جدی داشته است. سیف ادامه داد: بعد از 60 سال صادرات کالاهای غیرنفتی ما بیشتر از واردات است و ما در جهت یکسان سازی نرخ ارز به بانک ها اجازه می دهیم در این عرصه ورود پیدا کنند.

silvercat

Registered User
لایک‌ها
107
دوستان الان بهترين گزينه برا حساب باز کردن با قابليت واريز و برداشت کدام بانک يا موسسه است

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
چه جوری درصد دقیق رو متوجه شدید ؟ فکر کنم 19 درصد از ماه های دیگه باشه
من دقیقا 100 تومن تو لوتوس دارم امروز حدود 1757000 تومان واریز کردن که باید یه ضرب در 12 میشه فهمید

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
اینقدر که اینجا صحبت از کاهش سود هست توی خبرگذاری ها نیست!! گویا دوستان خوب جو درست میکنن که به نفع بانک مرکزی باشه.
با جو ما بانک مرکزی کاری نمیکنه
هدفشون فقط خارج کردن کشور از رکود حتی به قیمت نابودی ارزش ریال چون فقط انتخابات 96 رو میبینن

بالا