• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام دوستان
یه بنده خدایی گفت حساب قرض الحسنه بانک رسالت باز کن و تمام تراکنش هارو با این حساب انجام بده چون خوابیدن پول تو حسابت حالا هرچقدرم کم که باشه باعث میشه تو سیستم بانک برات امتیاز وام حساب بشه واسه وقتی که بخوای وام بگیری.
این مطلب تا چه حد درسته ؟

aria9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با درود
دوستان برای افتتاح حساب سپرده یکساله حتما باید بصورت حضوری دربانک اقدام نمود؟ من قصد تبدیل حساب سپرده روزشمار رو به حساب یکساله دارم و وکیلی هم در. ایران ندارم
چه پیشنهادی دارید؟
سپاسگزارم

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
منم امروز رفتم و همین رو بهم گفتن
الان بیشترین سپرده روزشمار که سود میده کدوم بانک معتبر هست ؟

سلام
بالاترین سود الان کدوم بانکها مییدن؟

درود
ظاهرا بانک دی واسه من همون 18% یا به قول دوستمون 17.99% سود ریخته! البته طی دو تراکنش(15% + باقیمانده !)
فکر نکنم حساب جدید با این درصد باز کنن و احتمالا چون من دو ماه پیش باز کردم سود تغییری نکرده. میتونین از شعبه هم بپرسین.
بازم صد رحمت به این بانک، نیومد مثل آینده با 19 پولا رو جمع کنه بعد یهو بیاد رو 10 !

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
با درود
دوستان برای افتتاح حساب سپرده یکساله حتما باید بصورت حضوری دربانک اقدام نمود؟ من قصد تبدیل حساب سپرده روزشمار رو به حساب یکساله دارم و وکیلی هم در. ایران ندارم
چه پیشنهادی دارید؟
سپاسگزارم
سامان گردشگری و ......اینترنتی میشه
برای شما هم اینترنتی نشد بگو یکی
بره برات باز کنه من دیدم بدون وکالت هم قبول میکنم
چون حساب خودت به خودت هست از این جیب به اون جیب و مسولیتش کمه شاید اگه کامل بشناسن انجام بدن
اگه نترسن خودت دبه میکنی یا اصلا خودشون دنبال بهانه باشن تا سود کمتر بدن
نمیتونی کارت بانکی رو بدی کسی بره برات حساب به نام خودش باز کنه
مثلا قوامین کوثر کاسپین خودشون پوز دارن
هر چقدر خواستی کارت میکشی حساب باز میکنی

aria9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سامان گردشگری و ......اینترنتی میشه
برای شما هم اینترنتی نشد بگو یکی
بره برات باز کنه من دیدم بدون وکالت هم قبول میکنم
چون حساب خودت به خودت هست از این جیب به اون جیب و مسولیتش کمه شاید اگه کامل بشناسن انجام بدن
اگه نترسن خودت دبه میکنی یا اصلا خودشون دنبال بهانه باشن تا سود کمتر بدن
نمیتونی کارت بانکی رو بدی کسی بره برات حساب به نام خودش باز کنه
مثلا قوامین کوثر کاسپین خودشون پوز دارن
هر چقدر خواستی کارت میکشی حساب باز میکنی
ممنون از پاسخ شما
باید. با رئیس بانک صحبت کنم تا ببینم اینکارو انجام میدن؟
من که دبه نمیکنم قطعا فقط نگران بودم چون خودم حضوری حساب یکساله افتتاح نمیکنم و مدارک فیزیکی دریافت نمیکنم، اونا بخوان دبه کنن و متاسفانه قانون شکنی....

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
این سوال منم هست که میشه واحدی رو خرید که خودش هم وام داره؟ و اینکه هشتاد میلیون فقط برا تهران هست یا برا کل کشور؟
و این پول رو کی میدن چون میخواد سند بره تو ضمانت وام و زمان سند زدن معمولا دو سه ماه بعد از قولنامه هست و معمولا دو سوم پول رو سر قولنامه باید بدیم به فروشنده، پس وام رو بانک باید همون اول بهمون بده پس اون موقع چطور میخواد سند رو ضمانت قرار بده؟ سندی که هنوز به نام وام گیرنده نشده
البته سوال شما جاش اینجا نیست ولی بهرحال اگه ملکی که وام داره بخوای بخری باید 10 درصد مانده وام رو مالک پرداخت کنه و وام رو به خریدار منتقل کنه یا اینکه کل وام رو تسویه کنه تا خریدار وام خودش رو روی ملک بگیره. گواهی کسر از حقوق هم میخواد ولی رئیس بانک با اختیار خودش میتونه ضمانت نگیره.
هشتاد میلیون هم فقط برای تهران هست، شهرستان ها به نسبت جمعیتشون مبلغ وام کمتر میشه.
برای انتقال وام هم بعد از انجام مراحل اداری وام که حدود 20 روز طول میکشه، نماینده بانک یک روز رو تعیین میکنه که شما به اتفاق فروشنده میری دفترخونه و بعد از انتقال سند از فروشنده به خریدار بلافاصله توسط نماینده بانک که در در دفترخونه حضور داره سند به میزان مبلغ وام در رهن بانک قرار می گیره و همون روز یا فردای اون روز وام به حساب خریدار واریز میشه.
فقط ایراد کار اینه که فروشنده قبل از انتقال سند کل مبلغ معامله رو از خریدار میگیره و تسویه می کنه و بانک بعد از انتقال سند وام رو به حساب خریدار واریز میکنه!

koolaak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
186
سلام به همه دوستان ... آقا الان بيشترين سود يکساله رو اعم از مجاز و غيرمجاز کدوم بانک يا موسسه ميده ؟ برا کسي که ميخواد حساب جديد باز کنه ؟ درسته که بانک آينده 20 درصده يکساله باز مي‌کنه؟ لطف مي کنيد پاسخ بديد
صندوق آرمان بانک شهر 20 درصد میده سود واریز میشه به حساب روز شمار.
اگر خواستید قسمتی از موجودی برداشت کنید 3ساعت بعد درخواست به حسابتون واریز میشه

الان برای اونایی که جدید میخوان حساب باز کنن بانک شهر گزینه مناسبی هست.

aria9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان سلام
من با رئیس بانک مسکن شعبه ای که حساب روزشمار دارم، در مورد انتقال حساب روزشمارم به سپرده یکساله صحبت کردم و. ایشان حساب مسکن آباد رو. با سود ۲۲% پیشنهاد. کردند
لطفا عزیزانی که اطلاعات در. این مورد دارند، بفرمایند و اینکه ایا این حساب بصورت صندوق اوراق هست و اطمینان ان چقدر. است؟ آیا سود. و. ضمانت برگشت اصل مبلغ رو. پس از اتمام یکسال ، بانک ضمانت میکند؟ و آیا با وجود کاهش نرخ سودبانکی حساب های یکساله، چرا نرخ سود این حساب کماکان مثل سابق است؟

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
دوستان سلام
من با رئیس بانک مسکن شعبه ای که حساب روزشمار دارم، در مورد انتقال حساب روزشمارم به سپرده یکساله صحبت کردم و. ایشان حساب مسکن آباد رو. با سود ۲۲% پیشنهاد. کردند
لطفا عزیزانی که اطلاعات در. این مورد دارند، بفرمایند و اینکه ایا این حساب بصورت صندوق اوراق هست و اطمینان ان چقدر. است؟ آیا سود. و. ضمانت برگشت اصل مبلغ رو. پس از اتمام یکسال ، بانک ضمانت میکند؟ و آیا با وجود کاهش نرخ سودبانکی حساب های یکساله، چرا نرخ سود این حساب کماکان مثل سابق است؟
خیلی قدیمیه
http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/08/16/909257
ظاهراً 20 درصدم هست

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
دوستان سلام
صندوق سرمایه گذاری مشترک هست،با پیشبینی سود ۱۹ درصد

Sent from my E5823 using Tapatalk

aria9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
صندوق سرمایه گذاری مشترک هست،با پیشبینی سود ۱۹ درصد

مطمئن هست برای سرمایه گذاری یا همون سپرده یکساله با سود. ۱۵ % بانک مسکن رو. افتتاح کنم بهتره ؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
مطمئن هست برای سرمایه گذاری یا همون سپرده یکساله با سود. ۱۵ % بانک مسکن رو. افتتاح کنم بهتره ؟
مطمئن هست،اما این صندوق ها ممکن هست با تشکیل یک مجمع،بدون اطلاع رسانی،سودش رو کم کنن؛
حساب سرمایه گذاری ممتاز مسکن هم گزینه خوبی هست

sisili123456789

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان سلام

من دو ماهه اینو دارم
21 الی 22 درصد هر ماه تا حالا داده .

khavaj

Registered User
لایک‌ها
224
یکی از دوستان میگفت از بانک آینده باهاش تماس گرفتن دو روز پیش گفتند حساب 23 درصد سه ماهه باز میکنن با کف 20 میلیون تومن.

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
سلام من یه سوال داشتم من و مادرم یه کارت بانک مسکن داریم همیشه از اون کارت از طریقه درگاه بانک مهر اقتصاد که تو سایتش هست پول میریختیم تو حساب بانک مهر اقتصاد اما الان 10 روزی هیت و قتی که میخوام پول بریزم میگه کارت نامعتبر هست در صورتی که کارت با خودپرداز کار میکنه دلیلش چیه؟موقع خرید از بقیه سایت ها هم باز میگه کارت نامعتبر هست در صورتی که هر دو کارت با خودپرداز کار میکنه حتی رمز دومش تغییر دادم درست نشده علت چیه؟

Last edited:

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
دیروز به سپه و مسکن حمله هکری شده شاید از اون باشه
د

دوستان شایعه شده قوامین سپرده 4 تغییر کرده به پانزده درصد و حتی ده درصد
کاهش دادن یا میخوان بدن. معلوم نیست دقیق از چندم این ماه یا ماه بعد

حواستون باشه این ماهو دقیق حساب کنید
اطلاع بدین

Last edited:

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
سلام من یه سوال داشتم من و مادرم یه کارت بانک مسکن داریم همیشه از اون کارت از طریقه درگاه بانک مهر اقتصاد که تو سایتش هست پول میریختیم تو حساب بانک مهر اقتصاد اما الان 10 روزی هیت و قتی که میخوام پول بریزم میگه کارت نامعتبر هست در صورتی که کارت با خودپرداز کار میکنه دلیلش چیه؟موقع خرید از بقیه سایت ها هم باز میگه کارت نامعتبر هست در صورتی که هر دو کارت با خودپرداز کار میکنه حتی رمز دومش تغییر دادم درست نشده علت چیه؟
من این مشکلو داشتم با خودپرداز مسکن رمز اول و دوم رو عوض کردم درست شد.

بالا