• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
آره تورم شده 9 درصد ولی درآمد و قدرت خرج اکثر مردم کمتر شده اکثر جوان ها بیکار همه کارها خوابیده همه جا رکود.همه چیز حتی قبوض دولتی 20-30 درصد گرون شده فقط مسکن (با ضریب بالا در محاسبات) رشدی نداشته چون خرید و فروشی نبوده اصن بگو تورم شده دو درصد و سود بانکی رو به صفر درصد میرسونیم...

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
نقطه ب نقطه 6.5 درصد؟؟ عجب!

دروغگویی در روز روشن!!
توی همین ماه برنج محسن رو کیسه ای 38400 خریدم و اخر همین ماه که منظورم 18 ساعت قبل هست 48500 تومن مجدد خریداری شد خودتون محاسبه کنید چقدر تورم بوده که فقط مختص برنج محسن نبوده بلکه باقی و تمام برندها و تمام برنج ها هم تماما ده هزار تومان رفته روی هر کیسه
شکر از 2300 به 2700 و الان به 3600 رسیده
روغن امروز گران شده هر قوطی چند رفته روش خدا میدونه خبرشم هست توی خبر گذاری ها
وضعیت جوری هست که فقط مونده بیان بگن همه جوان ها کار دارن و بیکار نداریم که بعید هم نیست از این دروغگویان.

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دروغگویی در روز روشن!!
توی همین ماه برنج محسن رو کیسه ای 38400 خریدم و اخر همین ماه که منظورم 18 ساعت قبل هست 48500 تومن مجدد خریداری شد خودتون محاسبه کنید چقدر تورم بوده که فقط مختص برنج محسن نبوده بلکه باقی و تمام برندها و تمام برنج ها هم تماما ده هزار تومان رفته روی هر کیسه
وضعیت جوری هست که فقط مونده بیان بگن همه جوان ها کار دارن و بیکار نداریم که بعید هم نیست از این دروغگویان.

کی گفته بیکار داریم اتفاقا الان 3 ساله که همه سر کــــــــــــــــــــــــــــــــاریم :D !!!

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
سلام اگه از دوستان کسی در موسسه نور سپرده و حساب داره ممنون میشم یک پیغام خصوصی بهم بدهند یه سوالی داشتم ممنون میشم.

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
کسایی که در موسسه نور حساب کوتاه مدت داشتن و پولشون زیر 10 میلیون بوده 10 درصد واریز شده. از رئیس شعبه سوال شد گفتند درسته 10 درصد شده کوتاه مدت.

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
پس الان چه بانکی بزاریم دوستان . من ۵ ت دارم همه زندگیمه تو بانک میزاشتمش ماهیی ۱۰۰ ت بم میدادن با بدبختی با این ۱۰۰ ت زندگی میکردم.

الان چه بانکی بزارمش کهپ بیشترین سودو بده حالا بیشترین نباشه هم مهم نیست ولی ۱۷ بده حداقلش .

Hamed2G

Registered User
لایک‌ها
2,275
دروغگویی در روز روشن!!
دقیقا
هم تورم داریم هم رکود به عبارتی تورم رکودی بد ترین حالت برای اقتصاد ( افتضاح ) کشوره.
روز روشن و غیره هم براشون فرقی نداره .
تنها چیزی که چند ساله میبینیم و کمتر میشه کاهش قدرت خرید مردم و کاهش امید به زندگی ، کاهش میزان ازدواج و .....

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
قوامین به احتمال بالا این ماه هم برای قبلی ها بیست ریخت

اتو خدمت سایپا
هزینه سفر این ماه رو یکم نریخت و دوم پنج عصر به کارت صادرات ریخت
خودپردازهای بانک های دیگه پول نقد‌ ندادن با کارتش
؟! دلیلش ؟! انتقال کارت به کارت انجام شد

بانک صادرات سمت ما نبود چک کنم از خودپرداز صادرات میشد یا نه. پول نقد گرفت

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
چقدر شیک 10 درصد سودو کم کردند یعنی از 24 درصد شد 15 و به زودی تک رقمی در حالی که اگر تورم دوباره بشه 20% محاله سودو زیاد کنند،
اونوقت مدیرعامل ملت رفته 400 میلیون درهم (یعنی اون زمان حدود 400 میلیارد تومن تقریباً نیم هزار میلیارد) رانت داده بعد ريالش کرده و سپرده 24% درست کرده برای ماهی سود خالص 8 میلیارد تومن!! باورم نمیشه

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
سلام اگه از دوستان کسی در موسسه نور سپرده و حساب داره ممنون میشم یک پیغام خصوصی بهم بدهند یه سوالی داشتم ممنون میشم.
پیغام خصوصی شما یسته است؟
اگر خبر موثقی داشتید بمنم اطلاع بدید

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
چقدر شیک 10 درصد سودو کم کردند یعنی از 24 درصد شد 15 و به زودی تک رقمی در حالی که اگر تورم دوباره بشه 20% محاله سودو زیاد کنند،
اونوقت مدیرعامل ملت رفته 400 میلیون درهم (یعنی اون زمان حدود 400 میلیارد تومن تقریباً نیم هزار میلیارد) رانت داده بعد ريالش کرده و سپرده 24% درست کرده برای ماهی سود خالص 8 میلیارد تومن!! باورم نمیشه
کسی میدونه باید چه زشته بخونیم که مدیر عامل بانک بشیم؟:)

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
پیغام خصوصی شما یسته است؟
اگر خبر موثقی داشتید بمنم اطلاع بدید
سلام پیغام خصوصی رو نمیدونم از کجا فعال کنم چیزی ندیدم در تنظیمات
من امروز رفته ببینم چقدر واریز شده دیدم خیلی کم واریز شده سوال کردم گفتند کوتاه مدت شده 10 درصد نخواستی ببر موسسه نور. مگه بانک های اینده و ... الان کوتاه مدت چقدر میدن که نور 10 درصد شده؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
من متوجه نشدم نور10درصد داده یا بقیه؟
کی گفت ببرنور؟کف داره مبلغش؟
سلام پیغام خصوصی رو نمیدونم از کجا فعال کنم چیزی ندیدم در تنظیمات
من امروز رفته ببینم چقدر واریز شده دیدم خیلی کم واریز شده سوال کردم گفتند کوتاه مدت شده 10 درصد نخواستی ببر موسسه نور. مگه بانک های اینده و ... الان کوتاه مدت چقدر میدن که نور 10 درصد شده؟

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
من متوجه نشدم نور10درصد داده یا بقیه؟
کی گفت ببرنور؟کف داره مبلغش؟
یه حساب کوتاه مدت داشتم توی موسسه نور رفتیم ببنیم چقدر واریز شده بگیرم دیدم خیلی کم واریز شده بعد از رئیس شعبه پرسیدم گفت دستور اومده از این ماه کوتاه مدت 10 درصد هست نمیخوای هم بردار ببر در ضمن حساب کوتاه مدت منم از اون حساب کوتاه مدت های چندین سال پیش بود قدیمی ها اما گفتن همش دیگه یکی شده و 10 درصد
الان جای دیگه ببرم کدوم بانک بیشتر بهم میده و نمیدونم جریان این بانک اینده و غیره که میگن صندوق هست چی هست اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم که این صندوق ها کوتاه مدته یا سالانه هست و جریانش چجوریه ممنون میشم

البته اینجا که من رفتم مشیز بود موسسه نور باقی موسسات کارسازان و ... نمیدونم چجوری هست الان. اما مشیز حتی اینترنت بانک دارن من خودمم چک کردم قبل رفتن از اینترنت بانکشون دیدم 10 درصد واریز شده این ماه.

salam2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
ایا صندوق کشاورزی سودش کم کرده
من 22 تیر 95
20 درصد باز کردم
اگر کم شده اطلاع رسانی کنید
اگر کم شده می خواهم بانک اینده بگذاریم
راهنمایی کنید

alone_musketeer1995

Registered User
لایک‌ها
3
سلام.

والا حدود 70 - 80 میلیونی پول هست که دایم در جریانه و ممکنه 20 روز تو حساب 70 تومن بخابه و فرداش 0 بشه.

الان بانک ملی و سایر بانک هایی که میشناسم کوتاه مدت رو 7% میدن

جایی سراغ دارید بالاتر بده؟
شتاب باشه و معتبر باشه (بانک باشه) ؛ موسسه و ... بدردم نمیخوره
بانک یا موسسات مالی وام خرید خودرو را برای خرید خودروی نو ساخت ایران یا وارداتی، ۸۰ درصد قیمت خودرو را تا سقف قوانین داخلی خود به متقاضیان دارای شرایط در اقساط مساوی در مدت بازپرداخت حداقل ۳۶ ماه یعنی ۳ سال و در بعضی موارد حداکثر تا ۷ سال این وام را پرداخت می نمایند.
البته طبق بخشنامه بانک مرکزی در سال ۹۴ مبلع این وام ۲۵ میلیون تومان اعلام گردیده است. در صورتیکه شما مبلغی بیش از سقف اعلام شده می خواهید می توانید از طریق شرکتهای لیزینگ خودروی بانکها یا سایر لیزینگهای خودرو به صورت مستقیم بدون مراجعه به بانک اقدام نمایید.
منبع: وام هونام

alone_musketeer1995

Registered User
لایک‌ها
3
خرید لوازم اساسی منزل
خرید کالای اساسی : بانک یا موسسات مالی برای خرید کالاهای نو ساخت ایران، ۸۰ درصد پیش فاکتور را تا سقف قوانین داخلی خود به متقاضیان دارای شرایط در اقساط مساوی در مدت بازپرداخت حداقل ۳۶ ماه یعنی ۳ سال و در بعضی موارد حداکثر تا ۵ سال پرداخت می نماید.
منبع: وام هونام

vpngator

Registered User
لایک‌ها
117
دروغگویی در روز روشن!!
بنظرتون میخواین با مردم چکار کنند ؟

واقعا این آمار رو یه عده گوسفند (بلانسبت گوسفند)منتشر میکنن ؟

نکنه ما مفهوم تورم رو نمیدونیم

سود بانکی رو هم کم میکنن تا دیگه به مردم پول اضافی ندن نه بخاطر حرف های مفتی مثل مهار تورم و ...

از اون ور مالیات رو هم سیستمی کردن و کسی زیر دستشون در نمیره

چاره چیه ؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

بنده هنوز دارم 20 درصد ( دریافتی 19.5 ) میگیرم . امیدوارم این چند ماه باقی مونده هم تموم بشه و راحت بشیم :general208:

بالا