• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
دیگه خدایی مسخره بازی شده همه میزارن بانک اونم مبلغ کم .باید سود زیاد رو به مبالغ بالا بدن نه 10 میلیون نه مثل اقتصاد نوین به 50 هزار تومن .لوس شده دیگه.همچین بعضیا میگن چقدر میده انگار 18 تا 23 چقدر برای 20 میلیون فرق داره تو رقم بزرگ فرقشه نه این کوچیکا .هر روز که خبر چاپ نمیکنن .چند صفحه قبل رو بخونین امار دستتون میاد یک سر بانک برین
5 درصد اضافه برای 20 میلیون ، سالانه میشه یک میلیون تومن یعنی 1.83 برابر یارانه نقدی
یارانه ای که همه ثروتمندان مثل گدا گشنه ها براش ثبت نام کردن
پس رقم کمی نیست

mohammad_moazzen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان. یه سوالی برام پیش آمده و اینکه کمترین مانده روزانه جهت محاسبه سود کوتاه مدت را برای چه بازه زمانی در نظر میگیرن ؟ جایی خوندم از ۱۲ شب تا ۱۲ شب بعدی. حالا اگه من به یک حساب کوتاه مدت در ساعت مثلا ۱۵ واریز داشته باشم این چطور محاسبه میشه ؟ اگه امکان داره و اگر فرقی وجود داره بین زمان های مختلف یک روز در واریز و محاسبه سود کوتاه مدت لطفا توضیح دهید. مرسی

Sent from my P024 using Tapatalk

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
سلام دوستان. یه سوالی برام پیش آمده و اینکه کمترین مانده روزانه جهت محاسبه سود کوتاه مدت را برای چه بازه زمانی در نظر میگیرن ؟ جایی خوندم از ۱۲ شب تا ۱۲ شب بعدی. حالا اگه من به یک حساب کوتاه مدت در ساعت مثلا ۱۵ واریز داشته باشم این چطور محاسبه میشه ؟ اگه امکان داره و اگر فرقی وجود داره بین زمان های مختلف یک روز در واریز و محاسبه سود کوتاه مدت لطفا توضیح دهید. مرسی

حداقل مانده در طول روز ملاک محاسبه سود روز شمار هست. حالا فرضا شما هر ساعتی در طول روز واریز داشته باشید به حداقل موجودی در طول روز سود تعلق میگیره.

mohammad_moazzen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
حداقل مانده در طول روز ملاک محاسبه سود روز شمار هست. حالا فرضا شما هر ساعتی در طول روز واریز داشته باشید به حداقل موجودی در طول روز سود تعلق میگیره.
طول روز همون ۱۲ شب تا ۱۲ شب بعدی دیگه ؟
پس اگر من مثلا یک میل تا قبل از ۱۲ شب داشته باشم و بعد از اون در هر ساعتی تا قبل از ۱۲ شب بعدی یک میل دیگه واریز کنم، سودی معادل ۲ میل به اون روز من تعلق میگیره درسته ؟

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
طول روز همون ۱۲ شب تا ۱۲ شب بعدی دیگه ؟
پس اگر من مثلا یک میل تا قبل از ۱۲ شب داشته باشم و بعد از اون در هر ساعتی تا قبل از ۱۲ شب بعدی یک میل دیگه واریز کنم، سودی معادل ۲ میل به اون روز من تعلق میگیره درسته ؟

خیر، به حداقل موجودی از 12 شب تا 12 شب سود تعلق میگیره. شما یک میلیون داری تو حسابت و تا قبل از ساعت 12 شب یک میلیون دیگه میریزی به حسابت، حالا حداقل موجودیت چقدره در طول روز؟ یک میلیون!

boby4u

Registered User
لایک‌ها
65
15 میلیون با 3300 تومن کارمزد
بستگی به کارت بانکش هم داره مثلا من از کارت بانک ملی به کارت قوامین داخل شعبه برام 120 میلیون کارت کشید انی هم به کارت قوامینم رفت

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
بستگی به کارت بانکش هم داره مثلا من از کارت بانک ملی به کارت قوامین داخل شعبه برام 120 میلیون کارت کشید انی هم به کارت قوامینم رفت
اون حواله سحاب نیست.کارت خوان فروشگاهی که بعضی بانک ها و مؤسسات استفاده می کنن مثله قوامین ایران زمین عسکریه نور .

Tom.Cruise

Registered User
لایک‌ها
168
زود تر از سر رسید پس بدین یا انتقال جریمه چقدره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
فکر کنم 18 درصد !

سقف کارت به کارت 15 میلیون تومان در روزه!
پوز فروشگاهی هم سقف هر تراکنش 50 میلیون تومنه!
احیانا ساتنا نکرده؟!

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
کس میدونه فین تک چیه چه کارایی بانکی داره؟

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
احیانا ساتنا نکرده؟!
با POS کارت کشیده ریخته به حساب . ایشون فکر کرده کارت به کارت کرده

شتابی 3 میلیون از خودپرداز و اینترنت میشه
15 میلیون از شعبه

البته میگن این 3 میلیون قابل افزایشه اگه سامانه های مختلف استفاده کنی . موبایل بانک - خودپرداز و اینترنت و... ظاهرا هرکدوم محدودیت جدا از هم دارن

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,371
سودش تقریبان ۱۵۰هزار میشه
توی روزشمارتون باید ۱ میلیون باشه تا ۲۲ درصد سود واریز کنن قابلیت واریز برداشت هم داره.

من سه هفته پیش تهران دوتا شعبه رفتم شلوغ بود دیگه امروز که اخرین روز کاریشون بود معلومه.
اتفاقا میخواستم برم واسه یه کاری بیخیال شدم گذاشتم بعد از عید.

امیدوارم حداقل 6 ماه این سود رو بدن ! من وقتی پرسیدم از رئیس شعبه که کی ممکن این سود رو کم کنند گفت نمیدونه و مشخص نیست! نمیشه به این بانکها اطمینان کرد.

اون روز سود سه تا بانک دیگه رو هم پرسیدم.
بانک شهر گفت که کلا کوتاه مدت سپرده نداره و یه روز شمار داره که 10درصد میده
بانک قوامین گفت سود کوتاه مدت 6 ماهه 21 درصد
موسسه ثامن هم گفت 3 و 6 ماهه 22 درصد

boby4u

Registered User
لایک‌ها
65
فکر کنم 18 درصد !

احیانا ساتنا نکرده؟!
منظورم 2 تا 50 تومن ویه 20 تومن کارت کشید که مجموعا 120 تومن انتقال داد داخل شعبه با کارتخوان پوز داخل شعبه قوامین. انی هم از کارت ملی کم شد و به حساب قوامینم رفت از ساتنا هم سریعتر . ساتنا ممکنه 10 دقیقه تا یه ربع طول بکشه ولی این در حد 3 یا 4 ثانیه اس ام اس بانک اومد

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
منظورم 2 تا 50 تومن ویه 20 تومن کارت کشید که مجموعا 120 تومن انتقال داد داخل شعبه با کارتخوان پوز داخل شعبه قوامین. انی هم از کارت ملی کم شد و به حساب قوامینم رفت از ساتنا هم سریعتر . ساتنا ممکنه 10 دقیقه تا یه ربع طول بکشه ولی این در حد 3 یا 4 ثانیه اس ام اس بانک اومد
عجيبه همه بانكها اين سيستم پوز آني رو ندارن

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
دوستان بانك ها سود اسفند رو براتون 30 روزه حساب كردن يا 29 روزه ؟ تجارت كه 29 روزه حساب كرده .

aloochy

Registered User
لایک‌ها
214
دوستان بانك ها سود اسفند رو براتون 30 روزه حساب كردن يا 29 روزه ؟ تجارت كه 29 روزه حساب كرده .

همون موقع که سپرده باز کردید فرداش سود پول یک روزه رو براتون واریز کردن به خاطر ۳۰ روزه بودن اسفند.چون تو سیستم سود دهیشون اسفند ۲۹ روزه تعریف شده

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
همون موقع که سپرده باز کردید فرداش سود پول یک روزه رو براتون واریز کردن به خاطر ۳۰ روزه بودن اسفند.چون تو سیستم سود دهیشون اسفند ۲۹ روزه تعریف شده

من ندیدم بانکی این کارو بکنه شنیدم یه روز تاریخ سیستم میکشن عقب تا درست بشه، یعنی باید دونه دونه جاهایی که حساب داریم بریم دادو بیداد که چرا ۲۹روز حساب کردین اونم تو این تعطیلات؟ تجارت اینطوری سود زودتر داده یا همه بانک ها اینطوری انجام دادن؟ واسه من که تو سه تا بانک هیچ کدوم فداش پولی نریختن!
دوستان لطفا اعلام کنن هر بانک اسفند درست ۳۰ روز ریختن یا نه؟

بالا