• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

hamid.hd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام قوامین روز شمار 18 درصد داشتم اخر اسفند یعنی 30ام سودو واریز کردن و هرچی حساب میکنم بیشتر از 14 درصد نریختن کسی اطلاعی داره؟

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
ممنون از شما
یک سوال داشتم
من یک حساب 20درصد هم گردشکری باز کردم روز شمار هست .
دوست بنده خورد خورد اول یا وسط ماه توش پول میریزه مثلا اول ماه 5 تومن وسطاش 2.5 کلا میشه ماهی 8 تومن .
من باید سودی که بانک میده رو براش بریزم . اما دقیق نمیدونم اینکار به نفع من هست یا به ضرر من و اینکه چطور باید دقیقا سود ایشون رو قاطی پول خودم حساب کنم بهش بدم !
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
نرم افزار های محاسبه سود از بازار دانلود کن
بعد باید دقیق در بیاری از اول ماه دقیقا چند روز چه مقدار پول بوده سودشو حساب کنی باهم جمع کنی مثال:
5 تومن اول ماه ریخته 2.5 15هم ماه 500 هم روز 26 ام ماه
پس :
سود با نرخ 20 درصد برای 14 روز( دقت کن 14 روز نه 15 روز ، روزی که پولو ریخته سود نمیگره ) با مبلغ 5 میلیون
+
سود با نرخ 20 درصد 7.5 میلیون برای 11 روز
+
سود با نرخ 20 دردص 8 میلیون برای 4 روز
دقیق حساب کنی این کار نه به نفعتون هست نه به ضررتون

Arman_159

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من قوامین 18 درصد دارم .همیشه 30ام شب سودشو واریز میکردن اما این برج هنوز نریختن.کسی میدونه چرا؟

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
ممنون از شما
یک سوال داشتم
من یک حساب 20درصد هم گردشکری باز کردم روز شمار هست .
دوست بنده خورد خورد اول یا وسط ماه توش پول میریزه مثلا اول ماه 5 تومن وسطاش 2.5 کلا میشه ماهی 8 تومن .
من باید سودی که بانک میده رو براش بریزم . اما دقیق نمیدونم اینکار به نفع من هست یا به ضرر من و اینکه چطور باید دقیقا سود ایشون رو قاطی پول خودم حساب کنم بهش بدم !
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

خواهش میکنم
همونطور که دوستمون هم اشاره کردن شما مقدار سود روزهایی که دوستتون پول واریز کرده منهای روزی که واریز شده حساب کنید با هم جمع کنید چون روزشمار خود روز واریز حساب نمیکنه یعنی کمترین موجودی در روز.
در واقع شما به پول خودتون کاری نداشته باشید فقط تعداد روز و مقدار سود دوستتون حساب کنید انگار که پولی زیاد یا کم شده تو حسابتون اما همه این ها بشرطیه که برداشتی نداشته باشه دوستتون .

Sent from my iPhone using Tapatalk

gamekhor2007

Registered User
لایک‌ها
19
قوامین برا من الان ریخته سود رو حساب میکنم نزدیک 14 % ریخته.فقط هم مسیج سود دوم که کمتره اومده

Tom.Cruise

Registered User
لایک‌ها
168
درسته سودتون از دوم اسفند تا یکم میشه ۲۹ روز یعنی از تاریخ افتتاح تا یکم سود ریخته واسه من مثلا ۱۹ باز کردم تا یکم ۱۲ روز حساب کرده اما اینکه ماه های بعدی یکم بریزن یا طبق روال عادی نمیدونم.

سپه یکم به یکم میریزه سود سپرده هاشو
فقط سپرده قدیمی ها آخرین روز کاری ماه واریز میشه
صندوق سپه هم 16 یا 17 ام واریز میکنه سودشو

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
روزشمار
کوتاه مدت (کمتر از 9 ماه)
بیشترین سود
فقط بانک
با توجه به تجربه شخصی نه معیار شخصی
مبلغ معیار 50 میلیون
کدوم بانک رو پیشنهاد میکنید عزیزان؟

amir AMD

Registered User
لایک‌ها
53
دوستان بانک شهر قبل از عید صندوقش با نرخ 22 میگفت باز میکنیم .. ...من سایت صندوق بررسی کردم و به مدیر بانک گفتم که شما حداکثر 19 19.5 دارید مریزید و این امار صندوقت هست تو سایت

گفت که نه اینجوری نیست 22 هست خیالتون راحت .و اسفند 22 درصد شده .....سودی که ریخت 19.2 درصد ! خواستم اطلاع رسانی کنم دوستان در جریان باشند .بیجا اعتماد نکنن

٢٢٪‏ داد به من اين ماه
صندوق آرمان شهر

مهدی منتهایی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان عزیز ضمن تبریک سال نو من در بانک اینده حساب طرح بهار داشتم اما سود 23درصد را یکدفعه بدون اعلام قبلی کرد 18درصد
منم پولمو بردم قوامین اما قوامین هم کارمندش میگفت سود برج 3(خرداد) 18 درصد میشه دوستان فرمودند اینده حساب 22درصد روزشمار داره این حساب را تاکی میشه افتتاح کرد و شرایطش چطوریه ؟میترسم بازم بانک اینده سرکارمون بذاره

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
قوامین برا من الان ریخته سود رو حساب میکنم نزدیک 14 % ریخته.فقط هم مسیج سود دوم که کمتره اومده

سلام قوامین روز شمار 18 درصد داشتم اخر اسفند یعنی 30ام سودو واریز کردن و هرچی حساب میکنم بیشتر از 14 درصد نریختن کسی اطلاعی داره؟
من هم اول شک کردم که یه چیزی اشتباه شده. ولی فکر کنم قوامین یه سود 29 روزه ریخته. روز 30م رو جدا ریخته. هنوز سود دوم رو هم نریخته که تفاوت 15% تا 18% باشه
البته من چون تو اسفند به حسابم واریز داشتم، یکمی محاسبه دقیق سخت شده، دوستانی که پولشون تو اسفند ثابت بوده، موردی که بالا گفتم رو بررسی کنن. یعنی جمع اون 2 واریزی میشه 15%. درسته؟

aloochy

Registered User
لایک‌ها
214
سلام دوستان عزیز ضمن تبریک سال نو من در بانک اینده حساب طرح بهار داشتم اما سود 23درصد را یکدفعه بدون اعلام قبلی کرد 18درصد
منم پولمو بردم قوامین اما قوامین هم کارمندش میگفت سود برج 3(خرداد) 18 درصد میشه دوستان فرمودند اینده حساب 22درصد روزشمار داره این حساب را تاکی میشه افتتاح کرد و شرایطش چطوریه ؟میترسم بازم بانک اینده سرکارمون بذاره

کلا سود حساب روزشمار به این معنیه که هر لحظه امکان داه کم بشه و شخصی که حساب باز میکنه باید اینو بپذیره.بهترین کار داشتن ۲-۳ حساب روزشمار هست که تا یک بانک سود رو اورد پایین انتقال بدی به یه حساب روزشمار دیگه
مثلا آینده ۲۲ درصدی--رزروش ایران زمین ۱۸ درصدی گزینه های خوبی هستن

mbamaster

Registered User
لایک‌ها
115
تا کی میشه باز کرد رو نمیدونم چون قبل از عید باز کردم اما حداقل موجودی 1 م بود. درمورد سر کار گذاشتن هم جمله aloochy کاملا درسته. به نظر خودم بانک ها بهتره که از قبل به مشتری اطلاع بدن, شاید یکماه ضرر کنند ولی حداقل مشتری نسبت به اون بانک احساس بدی پیدا نمی کنه و در شرایط تقریبا مساوی بازم اون بانک رو انتخاب میکنه. اما چند بار که به حساب خودشون زرنگی کنند, حکایت من و موسسه کوثر پیش میاد که هم سپردم رو بستم و هم عابرم رو و دیگه هیچ وقت سمت این موسسه نمیرم

vahid7767

Registered User
لایک‌ها
44
سلام دوستان.کسی از صندوق سرمایه گذاری بانک حکمت(امین آشنا ایرانیان) اینجا اطلاعی داره؟مورد اعتماد هست؟تو کانال تلگرامش که نوشته سود اسفند 23.23 درصد بوده! این که خیلی خوبه.حداقل پول برای ثبت نامش چقدر میخواد؟

مهدی منتهایی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
جالب اینجاست بانک اینده برای هر مناسبتی پیامک میده(22بهمن--سالروز تولد مشتری-تولد وشهادت ائمه-نوروز و...) اما مساله به این مهمی(کاهش سود) را که میتونست بایک پیامک اطلاع بده از مشتریها دریغ کرد

hamid.hd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من هم اول شک کردم که یه چیزی اشتباه شده. ولی فکر کنم قوامین یه سود 29 روزه ریخته. روز 30م رو جدا ریخته. هنوز سود دوم رو هم نریخته که تفاوت 15% تا 18% باشه
البته من چون تو اسفند به حسابم واریز داشتم، یکمی محاسبه دقیق سخت شده، دوستانی که پولشون تو اسفند ثابت بوده، موردی که بالا گفتم رو بررسی کنن. یعنی جمع اون 2 واریزی میشه 15%. درسته؟
قوامین روزشمار 18درصد که اخر اسفند یعنی 30ام سودو واریز کرده بود امروز هم دوبار بقیه سودو واریز کرده و دیگه فکر نمیکنم بازم واریز کنه و با حساب دقیق من سودی که در سه مرحله واریز کرده معادل 16/5 درصده که این یعنی دزدی

avan

Registered User
لایک‌ها
207
دوست عزیز کمی توضیح میدی؟
چطور حساب کردی 23 یه دفعه شده 18؟
1ساله مگه نبستی؟ دفتر بهت ندادن؟

مهدی منتهایی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز کمی توضیح میدی؟
چطور حساب کردی 23 یه دفعه شده 18؟
1ساله مگه نبستی؟ دفتر بهت ندادن؟
روزشمار طرح بهار بودالان یکسال و دوماهه که بستمش دقیقا از وقتی 18درصد شد بستمش وقوامین حساب بازکردم

بالا