• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
ايران زمين هم 30 روزه حساب كرد و امروز واريز كرد

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
ايران زمين هم 30 روزه حساب كرد و امروز واريز كرد

یعنی تاریخ واریز سود عوض کردن به یکم یا اینکه این ماه اینطوریه دوباره هر تاریخی که سپرده باز کردیم واریز میشه!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
یعنی تاریخ واریز سود عوض کردن به یکم یا اینکه این ماه اینطوریه دوباره هر تاریخی که سپرده باز کردیم واریز میشه!؟

بانک ها سیستموشون با هم فرق داره برای من مسکن 29 ریخت پارسیان یکم ریخت زیاد مهم نیست

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
سلام
سال نو رو هم به تمامی دوستان تبریک میگم
من 2 اسفند 130تومن بانک سپه بلندمدت گذاشتم 20%
امروز 1 فروردین سود 1550 برام ریخته ! درصورتی که باید روی 130 تومن با 20% حدودا 2050 2100 می ریخت !
شما میدونید علت چی هست دقیقا ؟ بانک ها اشتباه نمیکنن معمولا چون من فکر میکنم با سود 15درصد معمول دادن !

Last edited:

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
سلام
امروز 1 فروردین سود 1550 برام ریخته ! درصورتی که باید روی 130 تومن با 20% حدودا 2050 2100 می ریخت !
شما میدونید علت چی هست دقیقا ؟ بانک ها اشتباه نمیکنن معمولا

سلام
منم سپه دارم اول اینکه تاریخ به یکم تغییر دادن واسه منم اینطوریه
دوم اینکه سپه دو مرحله ایی میریزه یعنی ۱۵ درصد و چند روز بعد ۵ درصد بقیه یعنی واسه شما ۱۵۴۹ باید براتون ریخته باشن و ۵ درصد بقیه فردا پس فردا
مشکل اینه که تاریخ سود در کل به یکم تغییر پیدا خواهد کرد یا این ماه زودتر ریختن و بعدش به تاریخ افتتاح عوض میشه!

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
دوستان بانک شهر قبل از عید صندوقش با نرخ 22 میگفت باز میکنیم .. ...من سایت صندوق بررسی کردم و به مدیر بانک گفتم که شما حداکثر 19 19.5 دارید مریزید و این امار صندوقت هست تو سایت

گفت که نه اینجوری نیست 22 هست خیالتون راحت .و اسفند 22 درصد شده .....سودی که ریخت 19.2 درصد ! خواستم اطلاع رسانی کنم دوستان در جریان باشند .بیجا اعتماد نکنن

mbamaster

Registered User
لایک‌ها
115
دوستان بانک شهر قبل از عید صندوقش با نرخ 22 میگفت باز میکنیم .. ...من سایت صندوق بررسی کردم و به مدیر بانک گفتم که شما حداکثر 19 19.5 دارید مریزید و این امار صندوقت هست تو سایت

گفت که نه اینجوری نیست 22 هست خیالتون راحت .و اسفند 22 درصد شده .....سودی که ریخت 19.2 درصد ! خواستم اطلاع رسانی کنم دوستان در جریان باشند .بیجا اعتماد نکنن
حرف کارمندای بانک چیزی جز کشک نیست. مهم مدرک فیزیکی است که تو دستتون است و مبلغ سود روش ذکر شده که درمورد صندوق, حتی همین هم وجود نداره و هرکاری دلشون بخواد می تونن بکنند چون صندوق ها اکثرا با پیش بینی سود هستند

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
حرف کارمندای بانک چیزی جز کشک نیست. مهم مدرک فیزیکی است که تو دستتون است و مبلغ سود روش ذکر شده که درمورد صندوق, حتی همین هم وجود نداره و هرکاری دلشون بخواد می تونن بکنند چون صندوق ها اکثرا با پیش بینی سود هستند
بله درست میفرمایید ..کارمندا فقط اطلاعات پایه بانکی رو میدونن و صرفا با نرم افزاری که جلوشونو بلدن کار کنن. این اقا خیر سرش معاون شعبه بود وجالبه میگفت مطمن باش ..من میدونم صد در صد 22 هست این ماه.... اینم از بانک شهر ....

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
اینده روزشمار تاریخ افتتاح حساب سود واریز میکنن یا یکم ماه بخصوص این ۲۲ عیدانه منظورمه؟ کسی از دوستان روزشمار اینده که قبلا حساب داشته تجربه ایی داره برای تاریخ واریز سود؟

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253
اینده روزشمار تاریخ افتتاح حساب سود واریز میکنن یا یکم ماه بخصوص این ۲۲ عیدانه منظورمه؟ کسی از دوستان روزشمار اینده که قبلا حساب داشته تجربه ایی داره برای تاریخ واریز سود؟

تاریخ افتتاح حساب

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
دوستان یکی من راهنمایی کنه

تاریخ واریز سود من از ۱۹ ماه به یکم تغییر کرده یعنی نوزده زودتر حالا سوالم اینه ایا همیشه یکم واریز میشه؟ و اینکه سر رسید سپرده من ۱۹ اسفند سال بعد هستش و اگر سود یکم بریزن پول من ۱۹ روز الکی تو بانک قفل میشه؟ و سود هر ۱۹ روز میپره که! میشه زودتر برداشت؟ بد جور گیج شدم!!!

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
دوستان یکی من راهنمایی کنه

تاریخ واریز سود من از ۱۹ ماه به یکم تغییر کرده یعنی نوزده زودتر حالا سوالم اینه ایا همیشه یکم واریز میشه؟ و اینکه سر رسید سپرده من ۱۹ اسفند سال بعد هستش و اگر سود یکم بریزن پول من ۱۹ روز الکی تو بانک قفل میشه؟ و سود هر ۱۹ روز میپره که! میشه زودتر برداشت؟ بد جور گیج شدم!!!

اگه 1 م برات سود کامل 1 ماه ریخته باشه ..که از این ور 19 روز اضافه ریخته از اونر اول اسفند 96سود اخرتو میگری
اگر سود 10 11 روز ریخته که از اونورم موقع بستن سپرده سود 19 روز باید بهت بدن

Last edited:

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
سلام
شما میدونید علت چی هست دقیقا ؟ بانک ها اشتباه نمیکنن معمولا چون من فکر میکنم با سود 15درصد معمول دادن !

اینم اضافه کنم ۱۵ درصد ۶ صبح ریخت ۵ درصد بقیه ۶ عصر همون روز ، فقط خواست دو تا ۵۰۰ تومن کارمزد انتقال وجه کارتی ازم کم بشه میدونستم صبر میکردم تا عصر. اگر بقیه ماه ها هم اینطوری باشه خوبه کل سود تو یه روز با فاصله ۱۲ ساعت میریزه.

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
خیلی وقته 22 نیست من داشتم قبلا اینجا هم گفته بودم کسی گوش نکرد .

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
بدون دردسر اول عید 18 تومن ریختن برام دوماه کامل گردشگری

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
اینم اضافه کنم ۱۵ درصد ۶ صبح ریخت ۵ درصد بقیه ۶ عصر همون روز ، فقط خواست دو تا ۵۰۰ تومن کارمزد انتقال وجه کارتی ازم کم بشه میدونستم صبر میکردم تا عصر. اگر بقیه ماه ها هم اینطوری باشه خوبه کل سود تو یه روز با فاصله ۱۲ ساعت میریزه.

بله برا من رو هم دومرحله واریز کرد امروز

اما 29 روز حساب کرده ! 100 تومن کمتر ریخته ! این 1 روز دیگه پرید یا بعدا میریزن ؟ من 2 اسفندماه افتتاح حساب داشتم

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
بله برا من رو هم دومرحله واریز کرد امروز

اما 29 روز حساب کرده ! 100 تومن کمتر ریخته ! این 1 روز دیگه پرید یا بعدا میریزن ؟ من 2 اسفندماه افتتاح حساب داشتم

درسته سودتون از دوم اسفند تا یکم میشه ۲۹ روز یعنی از تاریخ افتتاح تا یکم سود ریخته واسه من مثلا ۱۹ باز کردم تا یکم ۱۲ روز حساب کرده اما اینکه ماه های بعدی یکم بریزن یا طبق روال عادی نمیدونم.

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
ممنون از شما
یک سوال داشتم
من یک حساب 20درصد هم گردشکری باز کردم روز شمار هست .
دوست بنده خورد خورد اول یا وسط ماه توش پول میریزه مثلا اول ماه 5 تومن وسطاش 2.5 کلا میشه ماهی 8 تومن .
من باید سودی که بانک میده رو براش بریزم . اما دقیق نمیدونم اینکار به نفع من هست یا به ضرر من و اینکه چطور باید دقیقا سود ایشون رو قاطی پول خودم حساب کنم بهش بدم !
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

بالا