برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

hamed171

Registered User
لایک‌ها
150
دوستان قبلا بانک دی طرح اشتیاق 4 داشت سود 19 درصد میداد
منم اردیبهشت ماه چند میلیونی اونجا باز کردم ولی الان که می خوام پول بردارم 1 تومنش غیر قابل برداشت میزنه
کسی می دونه این چه طوریه؟آخه موقع افتتاح حساب گفتن 50 تومن حتما باید تو حساب بمونه
لطفا گسی اگه اطلاع داشت راهنمایی کنه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
دوستان سلام..
ما سال پیش قبل اینکه حتی نور مجوز بگیره به خاطر اعتمادی که یکی از اشناهامون داشت از قبل با نور ما هم توش حساب باز کردیم...حدود 400 تومن با سود 29 درصد. که تا الان حدود 9 ماه شده دقیق و سر موعد واریز کردن به حساب روز شمارمون همونجا با سود 25.
نور از نظر امکانات تعطیله.فقط همین سودش خوبه.
البته شعبه به شعبه فرق میکنه متاسفانه سودی که میدن اما من پرسیدم برای ما که مشتریشون حساب میشیم میتونن واسه 1 سال دیگه 27 یا 28 درصد بدن دوباره.

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk
والا مجوز داره اما از اون طرف معلوم نیست مال کیه......اطلاعی ازش زیاد نیست،فقط در حد اینکه از ادغام سه موسسه تشکیل شده
از اون ور هیچی نداره،بعد سود بالا میده
یه سری میگن اونایی که سود بالل میدن ورشکسته هستن

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

sunflower1

Registered User
لایک‌ها
65
دوستان قبلا بانک دی طرح اشتیاق 4 داشت سود 19 درصد میداد
منم اردیبهشیت ماه چند میلیونی اونجا باز کردم ولی الان که می خوام پول بردارم 1 تومنش غیر قابل برداشت میزنه
کسی می دونه این چه طوریه؟آخه موقع افتتاح حساب گفتن 50 تومن حتما باید تو حساب بمونه
لطفا گسی اگه اطلاع داشت راهنمایی کنه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
اون یک میلیون توو حساب بلوک شده هست و تا حساب رو نبندید نمیتونن بردارین
باید به شعبه مراجعه کنید و حساب رو ببندین

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
والا مجوز داره اما از اون طرف معلوم نیست مال کیه......اطلاعی ازش زیاد نیست،فقط در حد اینکه از ادغام سه موسسه تشکیل شده
از اون ور هیچی نداره،بعد سود بالا میده
یه سری میگن اونایی که سود بالل میدن ورشکسته هستن

کسی که سود بالا میده لزوما ورشکسته نیست هم برای رقابت با بانک های بزرگ مجبوره سود بیشتر بده هم واقعا با همین سود ها هم کلی باز به نفعشه.در حقیقت اون بانک ها هستن که از اسم نرخ تورم دروغی سو استفاده میکنن و سود کم میدن.

Hamidf_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
دزد تر از اين موسسه كوثر وجود نداره واقعا
امروز رفتم كارمندش با پر رويي ميگه حساباي ٢١/٥ شده ١٩/٥! ميگم چرا اطلاع رساني نميكنيد ميگه بانك مركزي گير داده بايد كم ميكرديم!
شنبه ميرم حسابمو ميبنديم دنبال جايگزينم
قبلا هم توي اين موسسه مسخره يه حساب ٢٤٪ ذي النفع داشتم خودشون بعد از يكي دو ماه كردن ٢٢٪!
كلا سياستشون همينه اولش سود بالاتر از جاهاي ديگه ميدن بعد از يكي دو ماه كمش ميكنن
اين يعني سو استفاده، چون ممكنه خيليا نتونن برن بانك و خبردار بشن و اينا هم سو استفادشون رو ميكنن...

971

Registered User
لایک‌ها
318
امروز رفتم كارمندش با پر رويي ميگه حساباي ٢١/٥ شده ١٩/٥! ميگم چرا اطلاع رساني نميكنيد ميگه بانك مركزي گير داده بايد كم ميكرديم!
قبلا هم توي اين موسسه مسخره يه حساب ٢٤٪ ذي النفع داشتم خودشون بعد از يكي دو ماه كردن ٢٢٪!
كلا سياستشون همينه اولش سود بالاتر از جاهاي ديگه ميدن بعد از يكي دو ماه كمش ميكنن
اين يعني سو استفاده، چون ممكنه خيليا نتونن برن بانك و خبردار بشن و اينا هم سو استفادشون رو ميكنن...
یک دزدی دیگرشان هم واریز کردن سود به حساب 10 درصدی است که فکر میکنم اکثر مشتریان سود را به حساب اصلی انتقال نمیدهند.

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
دوستان سلام..
ما سال پیش قبل اینکه حتی نور مجوز بگیره به خاطر اعتمادی که یکی از اشناهامون داشت از قبل با نور ما هم توش حساب باز کردیم...حدود 400 تومن با سود 29 درصد. که تا الان حدود 9 ماه شده دقیق و سر موعد واریز کردن به حساب روز شمارمون همونجا با سود 25.
نور از نظر امکانات تعطیله.فقط همین سودش خوبه.
البته شعبه به شعبه فرق میکنه متاسفانه سودی که میدن اما من پرسیدم برای ما که مشتریشون حساب میشیم میتونن واسه 1 سال دیگه 27 یا 28 درصد بدن دوباره.

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk
یعنی از سال دیگه کاهش میدن؟؟؟میشه از نور بگید واسه بچه ها 1کم اگاه بشن به کجا وصلن کی پشتشونه و...

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
همین کار رو گردشگری با من کرد.با اینکه رییس و کارمنداش آشنا بودن،چون پول من کم بود سودو کم کردن،بی خبر...بهشون گفتم،گفتم بانک مرکزی ایراپ گرفته پلاکانی کردیم
منم دو روز بعدش همه رو بردم مسکن

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
اگه کوثر 50 درصد سود روزشمار هم بده هزار تومن هم توش نمیذارم. با کاری که در مورد حسابهای ذینغع متفاوت انجام داد تموم اعتمادم به این موسسه از بین رفت.

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
سلام کسی از حساب قابل تقسیم و قابل انتقال بانک کشاورزی چیزی میدونه میشه وسط یه قرار داد بدون اینکه سودحساب کم بشه حساب به نام شخص دیگه ای منتقل کرد؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
اگه کوثر 50 درصد سود روزشمار هم بده هزار تومن هم توش نمیذارم. با کاری که در مورد حسابهای ذینغع متفاوت انجام داد تموم اعتمادم به این موسسه از بین رفت.
چیکار کردن؟

Hamidf_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
دقیقا باید همه حساباشون رو توی این موسسه ببندن تا از مردم سو استفاده نکنن
من مطمینم هیچ کسی تا مدت ها باخبر نمیشه که سودا رو کم کردن و این یعنی دزدی این موسسه...

mr.foad

Registered User
لایک‌ها
127
دوستان خیلی هم رو مجوز دار بودن یه بانک یا موسسه تکیه نکنید. اینطور که به نظر میاد بانک مرکزی هروقت دلش بخواد مجوز یه بانک رو باطل میکنه حالا فرض کنید مشکلم پیش بیاد سریع مجوز باطل میشه بعدم اعلام میکنن که مجوز نداره.
مثل بانک آینده که چند وقت پیشا یه دفعه از لیست بانکهای تحت نظر بانک مرکزی حذف شده بود. حالا فکر میکنید اگه واسه جایی مشکلی پیش بیاد اینا سریع مجوزش رو لغو نمیکنن ؟!

rezagolzar70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بچه ها واسه 20 تومن بهترین گزینه سرمایه گذاری چیه ؟ :general705:
سلام، تو این وضعیت مثل اینکه موسسه نور بهترین گزینه هست که 25 درصد سود میده.
به عبارت دیگر هر 10 میلیون رو 205 هزار تومن سود میده در هر ماه (ماه های 30 روزه)

rezagolzar70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
آرمان 24 درصد
عسکریه و نور و ثامن 20 درصد
کوثر 19.5 درصد
آینده و گردشگری 19 درصد
بقیه بانکها 10 درصد
دوست عزیز عسکریه و بانک توسعه و قوامین 20 درصد
ولی تا اونجا که من در جریانم نور 25 درصد میده

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
دوستان خیلی هم رو مجوز دار بودن یه بانک یا موسسه تکیه نکنید. اینطور که به نظر میاد بانک مرکزی هروقت دلش بخواد مجوز یه بانک رو باطل میکنه حالا فرض کنید مشکلم پیش بیاد سریع مجوز باطل میشه بعدم اعلام میکنن که مجوز نداره.
مثل بانک آینده که چند وقت پیشا یه دفعه از لیست بانکهای تحت نظر بانک مرکزی حذف شده بود. حالا فکر میکنید اگه واسه جایی مشکلی پیش بیاد اینا سریع مجوزش رو لغو نمیکنن ؟!
واقعا همچین چیزی صحت داره؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
دقیقا باید همه حساباشون رو توی این موسسه ببندن تا از مردم سو استفاده نکنن
من مطمینم هیچ کسی تا مدت ها باخبر نمیشه که سودا رو کم کردن و این یعنی دزدی این موسسه...
عزیز،بانک گردشگری که خیلی میگن با کلاس و مشتری مداره سود رو از ۲۲ پایین اورد و پلکانی کرد،هیچی هم اطلاع نداد،برای دو ماه؛پرسیدم چرا،گفت بانک مرکزی گیر داده
مسکن هم از ۲۲/۲ کرد ۲۰،بدون اطلاع
دیگه مملکت اینقدر هم بی صاحب نیست.......چطور میتونن منکر خبر رسمی خودشون و خبرگذاری های دیگه بشن؟
این چند موسسه ای که دچار مشکل شدن،رسما مجوز داشتن؟
سلام، تو این وضعیت مثل اینکه موسسه نور بهترین گزینه هست که 25 درصد سود میده.
به عبارت دیگر هر 10 میلیون رو 205 هزار تومن سود میده در هر ماه (ماه های 30 روزه)
میدونین نور به کجا وصله؟
فکر میکنین مملکت اینقدر خراب هست؟

Last edited:

mr.foad

Registered User
لایک‌ها
127
بله درست به همین داغونیه !
بانک مهر اقتصاد و بانک آینده توی فهرست بانک مرکزی بودن و مجوز فعالیت داشتن. ولی از فهرست بانکهای دارای مجوز حذف شدن. که البته آینده دوباره به لیست برگشت ولی مهر اقتصاد همچنان بدون مجوز باقی مونده.
ضمن اینکه این اتفاق برای چند تا موسسه هم افتاده بود که میتونید سرچ کنید منابع متعددی هست.
برای صرفه جویی در وقت میتونید فقط پاراگراف آخر رو مطالعه کنید.
http://fararu.com/fa/news/175904/بازگشت-نام-برخی-موسسات-حذف-شده-به-لیست-بانک-مرکزی

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
بله درست به همین داغونیه !
بانک مهر اقتصاد و بانک آینده توی فهرست بانک مرکزی بودن و مجوز فعالیت داشتن. ولی از فهرست بانکهای دارای مجوز حذف شدن. که البته آینده دوباره به لیست برگشت ولی مهر اقتصاد همچنان بدون مجوز باقی مونده.
مجوز فعالیت با در شرف تاسیس بودن فرق داره . اگه فرقی با هم نداشتن تو لیست جدا نمی شدن
برای هبچ کدوم از موسسات حذف شده تا حالا مشکلی پیش نیومده

کم ... شعر بگین تو این تاپیک
دریغ از یک پست مرتبط با عنوان
بله واقعا کاملا

بالا