برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

fade2black

Registered User
لایک‌ها
12
درود
دوستان سود امین آشنا رو برای من حساب کرده ولی واریز نشده و بصورت بستانکاری نشون میده. میخوام ببینم سود رو مگه به حساب بانکی نباید واریز کنه ؟

aloochy

Registered User
لایک‌ها
214
درود
دوستان سود امین آشنا رو برای من حساب کرده ولی واریز نشده و بصورت بستانکاری نشون میده. میخوام ببینم سود رو مگه به حساب بانکی نباید واریز کنه ؟

بعد از محاسبه سود که 26 هر ماه صورت میگیره چک پرداختش برای روز کاری بعد صادر میشه.همانطور که در سایتش هم ذکر شده تا پایان امروز تو حسابه

Last edited:

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
دوستان درباره صندوق امین آشنا ، کسایی که صدور و ابطال رو اینترنتی انجام میدن . گواهی واحد ها ( مثلا 20 واحد خریداری کردیم ) از طریق اینترنت هم میشه گرفت یا فقط باید حضوری بریم شعبه ؟

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
دوستان درباره صندوق امین آشنا ، کسایی که صدور و ابطال رو اینترنتی انجام میدن . گواهی واحد ها ( مثلا 20 واحد خریداری کردیم ) از طریق اینترنت هم میشه گرفت یا فقط باید حضوری بریم شعبه ؟
اینترنتی هم میشه گرفت
ولی اگر تعداد واحدها زیاد بود توصیه میکنم گواهی مهرشده به صورت حضوری دریافت کنید

Sent from my SM-G6100 using Tapatalk

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
اینترنتی هم میشه گرفت
ولی اگر تعداد واحدها زیاد بود توصیه میکنم گواهی مهرشده به صورت حضوری دریافت کنید

Sent from my SM-G6100 using Tapatalk
ممنون . یه چیزی میخوام به عنوان مدرک داشته باشم که مثلا 20 واحد خریداری کردم

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
دوشنبه به شماره حساب ( حساب به حساب و نه آنلاین ) امین آشنا واریز کردم همون دوشنبه هم تایید شد ، ولی تا به الان هنوز گواهی صادر نشده !
یکم کارهاشون بدون حساب کتاب ــه ! اصولا دیروز (سه شنبه) باید صادر میشد

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
دوشنبه به شماره حساب ( حساب به حساب و نه آنلاین ) امین آشنا واریز کردم همون دوشنبه هم تایید شد ، ولی تا به الان هنوز گواهی صادر نشده !
یکم کارهاشون بدون حساب کتاب ــه ! اصولا دیروز (سه شنبه) باید صادر میشد
نخیر دوشنبه بریزی به قیمت سه شنبه برات میخرن و چهارشنبه ظهر به بعد گواهیت صادر میشه الان سرشون شلوغه روز دادن سوداس ، ندادن هم زنگ بزن رسیدگی میکنن

arfnpm

Registered User
لایک‌ها
49
دوستان من الان 30 تومان دارم
راهنماییم میکنید کدوم صندوق بزارم؟

اول اینکه این امین آشنا رو بریم شعبه سعادت آباد میشه همونجا کارت کشید و سهام خرید؟
دوم اینکه همون موقع برگه به آدم میدن؟
سوم اینکه واقعا بانک حکمت اصل پولو تضمین میکنه؟ من نفهمیدم ضامن نقد شوندگی اینا یعنی چی آخه
و اینکه الان امین آشنا از همه صندوق ها بهتر؟

آخه آدم چه طوری روی یه برگه که یه موسسه صادر کرده اعتماد کنه؟ کاش خود بانک باز میکرد آدم با بانک طرف حساب بود

.

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
دوستان من الان 30 تومان دارم
راهنماییم میکنید کدوم صندوق بزارم؟

اول اینکه این امین آشنا رو بریم شعبه سعادت آباد میشه همونجا کارت کشید و سهام خرید؟
دوم اینکه همون موقع برگه به آدم میدن؟
سوم اینکه واقعا بانک حکمت اصل پولو تضمین میکنه؟ من نفهمیدم ضامن نقد شوندگی اینا یعنی چی آخه
و اینکه الان امین آشنا از همه صندوق ها بهتر؟

آخه آدم چه طوری روی یه برگه که یه موسسه صادر کرده اعتماد کنه؟ کاش خود بانک باز میکرد آدم با بانک طرف حساب بود

.
شما اطلاعات نداری دوست عزیز برای همین ترس داری ، برو داخل سایت هر صندوق امیدنامه و اساسنامه اشونو بخون ، برو ماهیت صندوق با درآمد ثابت رو سرچ کن ببین اصلا چی به چیه ، بازم ترس داشتی خب نزار ! هیچ سودی ارزش ترس داشتن نداره ، حسب اطلاع امین آشنا رتبه الف داره ضامنشم بانک حکمت همه امید نامه رو مهر کرده و درصورت انحلال ورشکستگی ضامن شده ، بله بری سعادت آباد همه کارا رو میکنن ، همین امروز دو ملیون واحد به ارزش بیست ملیارد واحد صدپر داشن، ملت چند صد ملیون چند صد ملیون دیدم اونجا کارت میکشن، الان همح بانکا اینرنتی شدن حضوری حق ندارن ، امین آشنا از اول قانونو رعایت کرده ، ولی حال نکردی برو آینده پارسیان گاهی باز میشن صندوقاش ، برو توسعه صادرات حتی ، تصمیم با خودته ترس بی مورده ماهیت صدوق با موسسه اصلا قابل قیاس نیست و شفافه ، موفق باشی

arfnpm

Registered User
لایک‌ها
49
شما اطلاعات نداری دوست عزیز برای همین ترس داری ، برو داخل سایت هر صندوق امیدنامه و اساسنامه اشونو بخون ، برو ماهیت صندوق با درآمد ثابت رو سرچ کن ببین اصلا چی به چیه ، بازم ترس داشتی خب نزار ! هیچ سودی ارزش ترس داشتن نداره ، حسب اطلاع امین آشنا رتبه الف داره ضامنشم بانک حکمت همه امید نامه رو مهر کرده و درصورت انحلال ورشکستگی ضامن شده ، بله بری سعادت آباد همه کارا رو میکنن ، همین امروز دو ملیون واحد به ارزش بیست ملیارد واحد صدپر داشن، ملت چند صد ملیون چند صد ملیون دیدم اونجا کارت میکشن، الان همح بانکا اینرنتی شدن حضوری حق ندارن ، امین آشنا از اول قانونو رعایت کرده ، ولی حال نکردی برو آینده پارسیان گاهی باز میشن صندوقاش ، برو توسعه صادرات حتی ، تصمیم با خودته ترس بی مورده ماهیت صدوق با موسسه اصلا قابل قیاس نیست و شفافه ، موفق باشی

سپاس
خب قسمت تضمین نقد شوندگی بانک حکمت چه قدر درسته؟ چی رو نقد میکنه برامون؟ اصل پولو؟

.

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
سپاس
خب قسمت تضمین نقد شوندگی بانک حکمت چه قدر درسته؟ چی رو نقد میکنه برامون؟ اصل پولو؟

.
اصل پول به میزان قیمت روز واحد در صورت انحلال ورشکستگی طبق امید نامه ، ولی جزو محالاته ، احامال ورشکستگی خود بانک بیشتره تا صندوق ، مگر جنگی چیزی بشه همه چی بریزه به هم ، الان امین آشنا منابعش از حکمت به نظر بیشترم میاد ، حالا اومده برای اینکه درصد کمتر بده با بانک حکمت قرارداد بسته والا میرفت با ملی و ملت قرارداد میبست وبیشتر پول میداد منو شما اینجا حسابی حال میکردیم که ضامنش ملیه نه حکمته بی نام و نشان

arfnpm

Registered User
لایک‌ها
49
اصل پول به میزان قیمت روز واحد در صورت انحلال ورشکستگی طبق امید نامه ، ولی جزو محالاته ، احامال ورشکستگی خود بانک بیشتره تا صندوق ، مگر جنگی چیزی بشه همه چی بریزه به هم ، الان امین آشنا منابعش از حکمت به نظر بیشترم میاد ، حالا اومده برای اینکه درصد کمتر بده با بانک حکمت قرارداد بسته والا میرفت با ملی و ملت قرارداد میبست وبیشتر پول میداد منو شما اینجا حسابی حال میکردیم که ضامنش ملیه نه حکمته بی نام و نشان

الان من میخوام برم شعبه سعادت آباد
راهنماییم میکنی چه مدارکی باید ببرم و چه روزی برم که بیشتر به نفعم باشه؟
این قیمت سهام نزولی هم بوده؟ یا همیشه صعودیه؟

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
الان من میخوام برم شعبه سعادت آباد
راهنماییم میکنی چه مدارکی باید ببرم و چه روزی برم که بیشتر به نفعم باشه؟
این قیمت سهام نزولی هم بوده؟ یا همیشه صعودیه؟
این درآمد ثابته ، اول برج مالی خودشون به سمت اخر برج صعودیه سودا رو که داد دوباره میاد رو نرخ روز اول ال آخر...... سهام نیست اون چیزی که تو ذهنته ، میخوای عین سپرده بانک یه راه حل بگم برات ؟ تو شنبه سی ام برو صدور بزن شعبه گواهی ات هم بگیر دوروز بعدش سودتم هر ماه کامل بیست و هفتم میگیری ، هر وقت خواستی ابطال کنی اصل پولتو میخوای دوم هر برج برو نه زودتر نه دیرتر ، اصل پولی که گذاشتی رو سوم میگیری ، دیگه ریز هم نشو گیج میشی وارد چون نیستی ، شناسنامه کارت ملی با کارت بانکی که میخوای پول بکشی همراهت باشه ، موفق باشی

Last edited:

hamid3pnn

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان امین آشنا بهتره یا صندوق بانک آینده؟ البته توی پیشخوان مجازیش دیدم که بانک آینده خودش دوتا صندوق داره

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
سلام دوستان امین آشنا بهتره یا صندوق بانک آینده؟ البته توی پیشخوان مجازیش دیدم که بانک آینده خودش دوتا صندوق داره
امین آشنا نزدیک دو درصد سودش بیشتره ، ولی آینده هم خوبه منتها صندوق گسترش آینده مجددا بسته است باید معطل بشی تا باز بشه که خودش ضرره از طرفی ابطال بزنی دوباره باید معطل شی یکی دیگه جات میاد ، ولی امین آشنا ظرفیت داره فعلا ، اونیکی صندوقش تجربه ک سودش هجده درصده تمیارزه اصلا

NaVaZ

Registered User
لایک‌ها
272
بانک مهر اقتصاد هم سر زدم گفتند به حساب‌های 18 و 21 درصد که بسته شده بود دوباره امکان اضافه کردن پول فراهم شده.
گفتند فقط روزهای یک‌شنبه بیاید...
اما کماکان سود به حساب دیگری منتقل میشه که روی اون هم سود 10درصد درنظر گرفته شده.
اما امکان انتقال از حساب درصدی به حساب اصلی بدون حضور در شعبه میسر نیست...
واقعا تصور می‌کنم کار کردن با صندوق بسیار راحت‌تر باشه تا بانک...
البته این وقفه دو سه روزه تا صدور نقطه ضعف بزرگی برای صندوق‌ها هست که باید فکری به حالش بشه...

پ.ن: به یکی از شعب بانک حکمت مراجعه کردم ، یکی از کارکنان به شدت تاکید داشت به صندوق (به طور کل و نه فقط امین‌آشنا) اعتماد نکنید ! این حد از بی‌اعتمادی به صندوق‌ها از دید کارکنان بانک‌ها واقعا شک‌ برانگیزه !

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
بانک مهر اقتصاد هم سر زدم گفتند به حساب‌های 18 و 21 درصد که بسته شده بود دوباره امکان اضافه کردن پول فراهم شده.
گفتند فقط روزهای یک‌شنبه بیاید...
اما کماکان سود به حساب دیگری منتقل میشه که روی اون هم سود 10درصد درنظر گرفته شده.
اما امکان انتقال از حساب درصدی به حساب اصلی بدون حضور در شعبه میسر نیست...
واقعا تصور می‌کنم کار کردن با صندوق بسیار راحت‌تر باشه تا بانک...
البته این وقفه دو سه روزه تا صدور نقطه ضعف بزرگی برای صندوق‌ها هست که باید فکری به حالش بشه...

پ.ن: به یکی از شعب بانک حکمت مراجعه کردم ، یکی از کارکنان به شدت تاکید داشت به صندوق (به طور کل و نه فقط امین‌آشنا) اعتماد نکنید ! این حد از بی‌اعتمادی به صندوق‌ها از دید کارکنان بانک‌ها واقعا شک‌ برانگیزه !
مهر اقتصاد که اصلا مجوز نداره ، اون کارمنده هم میترسه بانکش بسته شه بی کار شه ! آخه تو شرایط برابر کی میبره سپرده ده یا پانزده درصدی حکمت وقتی ملی هم همون سودو میده ؟ بانکای کوچیک یا باید ادغام شن یا سودو ببرن بالا وگرنه اوضاشون خرابتر میشه

arfnpm

Registered User
لایک‌ها
49
مهر اقتصاد که اصلا مجوز نداره ، اون کارمنده هم میترسه بانکش بسته شه بی کار شه ! آخه تو شرایط برابر کی میبره سپرده ده یا پانزده درصدی حکمت وقتی ملی هم همون سودو میده ؟ بانکای کوچیک یا باید ادغام شن یا سودو ببرن بالا وگرنه اوضاشون خرابتر میشه

به هر حال پول ما هم که سهام میخریم به حساب بانکی میره و هر پولی سرانجام در بانکه
موضوع اینه که ما کلی پول ریختیم به حساب یه شرکت کارگزار و در عوضش یه کاغذ گرفتیم!!
همچنین که اینا میتونن با قیمت هر واحد بازی کنن، فکر کنید اگه صندوق بخواد جمع کنه نمیتونن هر واحد رو به شدت بیارن پایین تا پول کمی به مشتریان بدن؟ توی این مملکت هر امکانی وجود داره

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
به هر حال پول ما هم که سهام میخریم به حساب بانکی میره و هر پولی سرانجام در بانکه
موضوع اینه که ما کلی پول ریختیم به حساب یه شرکت کارگزار و در عوضش یه کاغذ گرفتیم!!
همچنین که اینا میتونن با قیمت هر واحد بازی کنن، فکر کنید اگه صندوق بخواد جمع کنه نمیتونن هر واحد رو به شدت بیارن پایین تا پول کمی به مشتریان بدن؟ توی این مملکت هر امکانی وجود داره
نه نمیتونن بازی کنن طبق قوانین سازمان بورس میتونن حرکت کنن هر تغییری هم مجمع فوق العاده میخواد تا تصویب بشه وقتی تصویب شد باید سازمان بورس هم تاییدش کنه باید نشر آگهی بشه ، عطف به ماسبق هم نمیشه ، اون موقع میتونی قبل شرایط جدید بری حسابتو قبل ضرر ببندی ، گفتم که قوانین بورس یک استاندرد جهانیه ، تنها اتفاقات عجیب و غریب میتونه مثل جنگ و زلزله قیمت ناو رو بیاره پایین ، همین دیروز سی ملیارد ریختن ملت به حسابشون برو مقایسه کن این دوروزو ببین

Last edited:
بالا