برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,509
منم اول فکر میکردم چیز پیچیده ای باشه اما مثل آب خوردنه یه مدرک دیپلم فقط نیاز داره میری کارگزاری تمام مراحل را نوشته یه امتحان الکی هم داره که جواب سوالهاش را خود کارگزاری چسبانده به دیوار :Dخلاصه چندتا فرم پر می کنی و تو سایت سجام ثبت نام می کنی یک سری مدارک نیاز داره و تمام کمتر از نیم ساعت وقت نیاز داره.
کارگزاری در واقع دلال معملات شما تو بورسه هر معامله ای که شما می کنید درصدی کارمزد میره تو جیب کارگزاری پس از خداشونه که شما برید کد بورسی بگیرید اگر خواستند براتون کلاس الکی بگذارند و اذیت کنند برید یه کارگزاری دیگه .
انگار غیر حضوری هم میشه کد بورسی گرفت. تو گوگل سرچ کردم کارگزاری آگاه و فارابی اومد
کارگزاری بانک تجارت هم تو سایتش نوشته اما وقتی کلیک میکنی میگه صفحه وجود نداره.

این بازار بورس مثل بازار رمز ارزها هست؟ بیت کوین روی 4000 دلار بخری، بره روی 5000 بفروشی، 1 بیت کوین خریده باشی سرمایه ات میشه 5000 دلار. 25 درصد سود کردی. بیاد روی 3000 افتادی تو 25 درصد ضرر. بورس هم اینطوریه یا دنگ و فنگ داره؟

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
انگار غیر حضوری هم میشه کد بورسی گرفت. تو گوگل سرچ کردم کارگزاری آگاه و فارابی اومد

این بازار بورس مثل بازار رمز ارزها هست؟ بیت کوین روی 4000 دلار بخری، بره روی 5000 بفروشی، 1 بیت کوین خریده باشی سرمایه ات میشه 5000 دلار. 25 درصد سود کردی. بیاد روی 3000 افتادی تو 25 درصد ضرر. بورس هم اینطوریه یا دنگ و فنگ داره؟

غیر حضوری ثبت نام میکنی ولی برای احراز هویت و تحویل مدارک حتما باید بری کارگزاری یا بعضی کارگزاری ها نفر میفرستم دم خونه و مدارک رو چک میکنه و احراز هویت میکنه.

بازار بورس از بین کوین هم بدتره نوساناتش، سهم هست از 7500 تومن شد 2500 تومن و سهم هم داریم از 100 تومن شد 1200 تومن، در کل به قول شما دنگ و فنگ زیاد داره و مثل بازارهای دیگه ایران فساد زیادی در بورس هست که سرمایه هارو جابجا میکنه و اگه بدونه تجربه و علم وارد این کار بشی قطعا بازنده هستی.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759

یک بار فقط باید به کارگزاری مراجعه کنید یک بارم به دفاتر پیشخوان دولت از مراحل غیر حضوری اطلاع ندارم

سیستم بورسم مثل همون مارکتهای ارزهای دیجیتاله فقط خیلی قانونمند تره و پشتش تحلیل داره .تفاوت اصلی که با مارکتها داره اینه که شما پولتو می گذاری تو مارکت ارز دیجیتال فردا طرف پولتو بالا میکشه یا هک میشه دستت به هیچ جا بند نیست اما تو بورس حداقل این یه مورد را نداریم .
هر جای دنیا که پول باشه فساد و تقلب و....هست حتی تو بورس آمریکا شما باید سعی کنی با علمت ریسک خودت را کنترل کنی

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,509
بازدید کننده های سایت irbrokersite بیشتر به کدوم ساب دامین میرن
upload_2019-5-24_22-18-37.png
ساب دامین ها
aaif امین آشنا ایرانیان
nbmf ره آورد آباد مسکن
tadbir کارگزاری تدبیرگران فردا
saf5 سهم آشنا
aadf ارزش آفرینان دی

Last edited:

mina95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.سپرده یک ساله 20% گردشگری دارم میخوام مقداریشو بردارم،ولی شهری که الان هستم بانک گردشگری نداره.میشه توی اینترنت بانک،سپرده رو ببندم و پولش بره توی روز شمارم؟یا حداقل برم یه شعبه شهر نزدیکم؟یا حتما برای بستن سپرده بلند مدت باید رفت شعبه ای که افتتاح حساب کردم؟

afshar20zxc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.سپرده یک ساله 20% گردشگری دارم میخوام مقداریشو بردارم،ولی شهری که الان هستم بانک گردشگری نداره.میشه توی اینترنت بانک،سپرده رو ببندم و پولش بره توی روز شمارم؟یا حداقل برم یه شعبه شهر نزدیکم؟یا حتما برای بستن سپرده بلند مدت باید رفت شعبه ای که افتتاح حساب کردم؟

afshar20zxc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز برای لغو سپرده بلند مدت باید بریم؟ شعبه افتتاح کننده

daramadnet

Registered User
لایک‌ها
58
دوست عزیز برای لغو سپرده بلند مدت باید بریم؟ شعبه افتتاح کننده
شعبه که باید برید اما دقیقا نمی دونم به غیر از شعبه افتتاح کننده میتونه سپرده رو ببنده یا نه
اینترنتی فقط میشه سپرده افتتاح کرد
بهتره به نزدیک ترین شعبه برید حالا احتمالا حل بشه وراهنمایی تون میکنند

m jax

Registered User
لایک‌ها
49
سلام
دوستان ادرس تلگرام که در مورد سود بانکی بود بچه ها اینجا هم بودن کسی داره برام پ.خ کنه ؟ (مدیرشم اشکان بود)

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,509
هفته پیش کارگزاری بانک تجارت ثبت نام کردم صدور نداره. معلوم هم نیست ثبت نام تائید شده یا نه.

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
من ۱۴ میلیون بورس شرکت nvidia رو خریدم ماهی ۸۰۰ بهم میده ینی معادل ۱۰۰۰ دلار بورس و سود ۶۰تا ۸۰ دلاری ماهیانه تو بانک بزاری این پولو بهت ۱۷۰ تومن میده :D

دوست گرامی سهام nvidia نسبت به ششماهه گذشته حدود 9% قیمتش کمتر شده ( قیمتش امروزش تا لحظه ای که من اسکرین شات گرفتم 143 دلار هست و ششماه پیش 158 دلار بوده ) . شما چطور ماهیانه بین 6 تا 8 درصد سود گرفتی ؟
میشه بیشتر همینجا توضیح بدی که همه استفاده کنیم ؟
با تشکر
gx5c_111.jpg

rasool.ps4

Registered User
لایک‌ها
47
دوست گرامی سهام nvidia نسبت به ششماهه گذشته حدود 9% قیمتش کمتر شده ( قیمتش امروزش تا لحظه ای که من اسکرین شات گرفتم 143 دلار هست و ششماه پیش 158 دلار بوده ) . شما چطور ماهیانه بین 6 تا 8 درصد سود گرفتی ؟
میشه بیشتر همینجا توضیح بدی که همه استفاده کنیم ؟
با تشکر
gx5c_111.jpg
دوست عزیز من دارم ماهیانه بین ۶۰ تا ۸۰ دلار سود میگیرم به بقیه دوستان هم گفتم بابام مالک شرکت نیست که بخوام سنگشو به سینه بزنم خودم استفاده کردم به بقیه هم انتقال میده . در ضمن با پایین اومدن مقدار بورس nvidia دلیل نمیشه به شما سود نده

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
دوست عزیز من دارم ماهیانه بین ۶۰ تا ۸۰ دلار سود میگیرم به بقیه دوستان هم گفتم بابام مالک شرکت نیست که بخوام سنگشو به سینه بزنم خودم استفاده کردم به بقیه هم انتقال میده . در ضمن با پایین اومدن مقدار بورس nvidia دلیل نمیشه به شما سود نده

عزیز من نگفتم شما سنگ شرکت را به سینه میزنی .
من فقط میخوام نحوه کسب این مقدار درآمد را که از نظر من عجیب هست بدونم . توی آمریکا و اکثر کشورهای با اقتصاد قوی نرخ سود بدون ریسک سالیانه حداکثر 4% هست ( و حتی در کشور خودمون هم اگر شما حساب دلاری باز کنی بیش از 4% سود نمیدن ) و حالا شما داری مثل آب خوردن ماهیانه 6% درمیاری ؟!!
تا جائیکه من میدونم سهام دو جور سود دارند . یکی تقسیم سود سالیانه هست که اگر شرکت سودی در مجمع سالانه تقسیم کنه اونو پرداخت میکنند .
یکی هم سودی هست که ممکنه شما از خرید و فروش سهم بدست بیارین . مثلا یک سهم میخرید 100 دلار و ماه بعد میفروشید 120 دلار و 20 دلار سود میکنید .
نمودار این شرکت هم نشون میده که در ششماه گذشته 9% و در یکساله گذشته 43% زیان داده . ( در یکسال گذشته قیمتش از 250 دلار رسیده به 143دلار )

https://www.tradingview.com/symbols/NASDAQ-NVDA/

حالا شما هم نحوه کسب سود از این سهم رو بگید لطفا .
با تشکر

Last edited:

alireza gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوست عزیز نا اگاهانه داری خودت رو بیچاره میکنی !!
این شرکتها بصورت هرمی و پانزی فعالیت غیر قانونی دارند
کافیه کلمات پانزی- هرمی رو سرچ کنی و یک سر به سایت (ایران هشدار) بزنی و کامل در مورد امثال این یونیک ف.ا.ینانسها اطلاعات بگیری
سرمایه خودت و دیگران رو نا اگاهانه از بین نبر!!!!!!

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
دوست عزیز نا اگاهانه داری خودت رو بیچاره میکنی !!
این شرکتها بصورت هرمی و پانزی فعالیت غیر قانونی دارند
کافیه کلمات پانزی- هرمی رو سرچ کنی و یک سر به سایت (ایران هشدار) بزنی و کامل در مورد امثال این یونیک ف.ا.ینانسها اطلاعات بگیری
سرمایه خودت و دیگران رو نا اگاهانه از بین نبر!!!!!!

ممنون از هشدار شما .
من هم حدس میزدم ایشون گرفتار یک سیستم پانزی شده باشه و چند ماهی هم سود گرفته باشه .
امیدوارم تا دیر نشده از این بازی کلاه برداری بیرون بیان .

TANHA81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
الان دیگه هیچ بانکی بالای ۲۰درصد سود نمیده؟؟؟؟؟؟؟

بالا