برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
چقدر زرنگن، اگه پولتو برداشت کنی بدی، فقط مبلغ کمی بمونه فرضا 50 هزار تومن ، همون روز دوباره واریز کنی، باز سود 50 هزار تومن رو حساب میکنن.
این قانون حدود 4 یا 5 ماهی داره اجرا میشه جدید نیستش
این قانون رو برای اختلاس گران ایجاد کردن که باعث ضرر مردم معمولی هم شده

anousheh

Registered User
لایک‌ها
16
ممکن بودنش ممکنه دستت هم بجایی بند نیست ولی من ندیدم انقدر منفی سایت رسام یا فیپ ایران رو ببینید منفی هاهم لیست کردن

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,814
چقدر زرنگن، اگه پولتو برداشت کنی بدی، فقط مبلغ کمی بمونه فرضا 50 هزار تومن ، همون روز دوباره واریز کنی، باز سود 50 هزار تومن رو حساب میکنن.
در ماه سی روزه
جالبه اگه 29 روز میلیاردی تو حساب پول باشه
ی روز 499999 ریال ( حتی یک ریال کمتر از پنجاه هزار تومان)
هیچ سودی تعلق نمیگیره... ;).... :general304:

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
العان بیشترین سود برای کدوم بانک هست؟
فعلا هیچ بانکی بیشتر از 20 نمیده
بانک ملی هم حدود 1.5 ماه پیش با رعایت کف 50 یا 100 میلیون ( یکی از این دوتا - دقیق خاطرم نیست ) 20 درصدی باز میکرد ولی نمیدونم هنوزم طرحش پابرجا هست یا خیر

take

Registered User
لایک‌ها
100
دوستان عزیز راهنمایی کنید ممنون میشم بنده یک ۴۰ میلیون میخوام سپرده کنم و اینکه بعد از سپرده کردن ۱۰ تومن از همون بانکی که سپرده کردم وام بگیرم که این سپرده به نوعی بشه ضامن حالا دنبال بانکی هستم که هم بتونم رو سپرده وام بگیرم هم به سپرده من حتی الامکان سود خوبی بده ممنون میشم بانکی رو که معرفی میکنید درصد سودی رو که میده هم بگید
واقعیت یک بانک رو رفتم که گفت اگر از سپردت وام بگیری سودش قطع میشه و سپردت میشه ضامن همین

saw8

Registered User
لایک‌ها
263
دوستان عزیز راهنمایی کنید ممنون میشم بنده یک ۴۰ میلیون میخوام سپرده کنم و اینکه بعد از سپرده کردن ۱۰ تومن از همون بانکی که سپرده کردم وام بگیرم که این سپرده به نوعی بشه ضامن حالا دنبال بانکی هستم که هم بتونم رو سپرده وام بگیرم هم به سپرده من حتی الامکان سود خوبی بده ممنون میشم بانکی رو که معرفی میکنید درصد سودی رو که میده هم بگید
واقعیت یک بانک رو رفتم که گفت اگر از سپردت وام بگیری سودش قطع میشه و سپردت میشه ضامن همین
یه مدت بانک قوامین به من زنگ میزد بیا بهت وام بدیم 9 درصد من حساب کردم 9 درصدی که بهم من وام میدنن سودش از 20 درصدی که به من میدادن بالاتر میزد چه کاری بیست درصد سود بانک می خواد بهت بده 10 تومن وام بگیری از پول خودت چون ماه به ماه اصل و سود رو باید به بانک بدی از 20 درصد سودی که بانک بهت میده میزنه بالاتر یعنی از پول خودت بهت وام میده یه درصدی هم ازت میگیره ....30 تومن بزار بانک 10 تومنشو وردار همون اقساطی که به بانک بدی ماه به ماه پس انداز کن.

take

Registered User
لایک‌ها
100
یه مدت بانک قوامین به من زنگ میزد بیا بهت وام بدیم 9 درصد من حساب کردم 9 درصدی که بهم من وام میدنن سودش از 20 درصدی که به من میدادن بالاتر میزد چه کاری بیست درصد سود بانک می خواد بهت بده 10 تومن وام بگیری از پول خودت چون ماه به ماه اصل و سود رو باید به بانک بدی از 20 درصد سودی که بانک بهت میده میزنه بالاتر یعنی از پول خودت بهت وام میده یه درصدی هم ازت میگیره ....30 تومن بزار بانک 10 تومنشو وردار همون اقساطی که به بانک بدی ماه به ماه پس انداز کن.
ممنون از وقتی که میزارید دوست عزیز بنا به شرایطی که گفتنش در تاپیک نیست این پول باید بره بانک سپرده بشه و جهت اطلاع شم سود سپرده هزینه نمیشه برای وامی که میخواد گرفته بشه اگر اطلاع دارید کدوم بانک هم سود خوب میده هم وام بفرمایید

d-vahid

Registered User
لایک‌ها
347
فعلا هیچ بانکی بیشتر از 20 نمیده
بانک ملی هم حدود 1.5 ماه پیش با رعایت کف 50 یا 100 میلیون ( یکی از این دوتا - دقیق خاطرم نیست ) 20 درصدی باز میکرد ولی نمیدونم هنوزم طرحش پابرجا هست یا خیر
الان همین 20 درصد رو کدوم بانک ها میدن؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
الان همین 20 درصد رو کدوم بانک ها میدن؟
آینده و ایران زمین رو مطمئنم
یه مدتی ملی و تجارت هم با رعایت کف مبلغ 20 درصد میدادن
احتمال زیاد بقیه بانکای خصوصی مثل اقتصادنوین و گردشگری و دی و ... 20 رو بدن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,549
کدوم صندوق صدور و ابطال واحدها زمان کمتری می بره؟

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
دوستان از بین بانک های معتبر الان کدوم بیشترین سود دراز مدت رو دارند؟

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
بانک سینا
حساب یکساله داره ۱۸ درصد
کف ۲۰میلیون

اگر هم زودتر یکسال برداشت بشه ۱۶درصد
از نظر اعتبار هم که بانک سینا واقعن قوی هست

ARIAEI

Registered User
لایک‌ها
51
سلام دوستان درسته بانک شهر به مبالغ بالای 50 میلیون 25% سود میده؟

بالا