برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
اینده بهتر بود میزاشتی با سود 20%..بعد از 1 ماهم بدون هیچ گونه کم کردنی ، از اصل پولت میتونستی کامل برش داری...هنوزم دیر نشده....2 ساله 18 درصد با نرخ شکست ، یه سپرده گزاری فاجعه باره.
البته این نظر من هست...باز خودتون تصمیم گیرنده اصلی هستید.
آینده هنوزم 20 درصد میده؟

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
سلام ی مقدار پول توی لوتوس پارسیان دارم که وابسته به بورسه،بورسم اوضاعش داغون شده میترسم پولو بالا بکشن
الان چ بانکی پیشنهاد میدید پولو بزارم؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
سلام
یه سوال دیگه داشتم اگه این طرح جدید مفید کارت رو فعال کنیم بازم سود صندوق حامی بهمون تعلق میگیره؟
اره مشکلی نداره تا وقتی پول تو حساب کارگزاری باشه شامل صندوق حامی میشه وقتی منتقل کنید به مفید کارت از صندوق خارج میشه

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,449
سلام ی مقدار پول توی لوتوس پارسیان دارم که وابسته به بورسه،بورسم اوضاعش داغون شده میترسم پولو بالا بکشن
منم مشکل تو رو دارم
امروز بانک‌پارسیان‌ پرسیدم گفت ۲۰ درصد سود میده برای بالای ۱۰۰ میلیون.ماه اول سود به صورت ماه شمار حساب میشه از ماه بعد میشه روزشمار

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
صندوق های درامد ثابت مثل بانک هستند 80 درصد سپرده رو توی بانکها میذارن مشکلی نیست نگران نباشید

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
منم مشکل تو رو دارم
امروز بانک‌پارسیان‌ پرسیدم گفت ۲۰ درصد سود میده برای بالای ۱۰۰ میلیون.ماه اول سود به صورت ماه شمار حساب میشه از ماه بعد میشه روزشمار
بعد بعد از یک ماه میشه بدون شکست پول رو برداشت کرد؟یا میشه در ماه دوم مبلغی رو به اصل سپرده اضافه کرد؟

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
منم مشکل تو رو دارم
من گذاشتم تو زرین کشاورزی ۱۹٪،والا ب بورس اطمینان نیست،بانک‌ دولتی از خصوصی بهتره داستانی هم شد **** بعدی موظفه پول تو بانک به مردم بده

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,449
بعد بعد از یک ماه میشه بدون شکست پول رو برداشت کرد؟یا میشه در ماه دوم مبلغی رو به اصل سپرده اضافه کرد؟
بله میشه برداشت‌.در مورد واریز سوال نکردم بعید میدونم بشه واریز کرد

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,449
من گذاشتم تو زرین کشاورزی ۱۹٪،والا ب بورس اطمینان نیست،بانک‌ دولتی از خصوصی بهتره داستانی هم شد **** بعدی موظفه پول تو بانک به مردم بده
سپه ۲۰ درصد میده

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
این زرین کشاورزی صندوقه یا خود بانک هست؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
فکر کنم باشه. زنگ بزنید سوال کنید
سلام توی این وضعیت به خود کارگزاری ها اعتمادی هست؟من پولم توی کارگزاری مفید هست به نظرتون بردارم با توجه به شرایط این روزها؟

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
دوستان حسابی نیست که سود بیشتر از 10 درصد بده روی سپرده بالای 100 میلیون و بشه ماهیانه بهش اضافه هم کرد؟؟؟
هیچ راهکاری نداره؟
یکی به من گفت میتونی حسابت رو ببندی و دوباره با مبلغ بیشتری همون حساب رو باز کنی همون لحظه!

mohammad1.t

Registered User
لایک‌ها
36
دوستان حسابی نیست که سود بیشتر از 10 درصد بده روی سپرده بالای 100 میلیون و بشه ماهیانه بهش اضافه هم کرد؟؟؟
هیچ راهکاری نداره؟
یکی به من گفت میتونی حسابت رو ببندی و دوباره با مبلغ بیشتری همون حساب رو باز کنی همون لحظه!
آینده ساز بانک آینده برای مبالغ بالای 15 میلیون 18 درصد ماه شمار می ده . قابلیت اضافه کردن هم داره از طریق پیشخوان مجازی.
من خودم چند ماه اضافه نکردم بهش پولم رو گذاشتم توی صندوق درآمد ثابت ، ولی گزینه اضافه کردن توی پیشخوان هست.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

بالا