برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

ziro00

Registered User
لایک‌ها
582
واقعا تو این وضعیت پولتونو میزارید تو بانک سود بگیرید؟
من پشمام ریخته ..

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
آینده ساز بانک آینده برای مبالغ بالای 15 میلیون 18 درصد ماه شمار می ده . قابلیت اضافه کردن هم داره از طریق پیشخوان مجازی.
من خودم چند ماه اضافه نکردم بهش پولم رو گذاشتم توی صندوق درآمد ثابت ، ولی گزینه اضافه کردن توی پیشخوان هست.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
مطمئنی؟؟ یعنی میشه به حساب بلند مدت اضافه کرد؟؟؟

mohammad1.t

Registered User
لایک‌ها
36
مطمئنی؟؟ یعنی میشه به حساب بلند مدت اضافه کرد؟؟؟
بله ، اگه قوانین برای حساب های جدید یکهویی تغییر نکرده باشه ، میشه.
الان توی پیشخوان مجازی ، قسمت انتقال وجه به حساب خود شخص ، انتقال از حساب کوتاه مدت به حساب آینده ساز رو داره.
کلا سود بالا های بانک آینده یکی همین آینده ساز که قابلیت اضافه کردن داره ، یه شتاب هم داره اگه اسمش رو درست بگم که 20 درصده ولی فقط میشه ازش برداشت کرد.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
واقعا تو این وضعیت پولتونو میزارید تو بانک سود بگیرید؟
من پشمام ریخته ..
دوست عزیز، شما چه راهی پیشنهاد میدید؟ به غیر از سکه و طلا و دلار و زمین و ملک کسی که بخواد سرمایه گذاری کم ریسکی داشته باشه باید چکار کنه؟ من خودم یه مدت ارزهای دیجیتال ترید میکردم وضعیت نسبتا خوب بود ولی از یه طرف تحریم صرافی بایننس و از طرف دیگه هم اوضاع خراب بازار، کلا دست به دست هم دادن و شرایط این حوزه هم خراب شد.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
تیتر خبر:

67 کشور جهان از سود بانکی مالیات میگیرن!

نکته:
بزودی ایران 68 ام خواهد شد... :D

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
تیتر خبر:

67 کشور جهان از سود بانکی مالیات میگیرن!

نکته:
بزودی ایران 68 ام خواهد شد... :D
همین الانش هم 26 درصد مالیات می گیرن. تورم رسمی 45 درصده ، مثلا سود بانکی 15 درصده. در اصل سود بانکی میشه 26- (منفی 26) درصد.
الان 10 میلیون بزار بانک، سال دیگه پولت با اون مثلا سود میشه 8.5 میلیون تومن.
45 درصد تورم یعنی پولت باید بشه 14.5 میلیون تا ضرر نکنی. اما سال دیگه 10 میلیون تو میشه 11.5 میلیون. 26 درصد کمه

Last edited:

Ehtesham9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
رفتم بانک سپه کارت سربازیمو دادم گفت تاریخش گذشته این حسابم اگر پولی توش هست یه حساب جدید برام باز کن گفت سی تومن توشه گفت ایراد نداره یه حساب باز کنین
حساب قرض الحسنه باز کرد گفتم چرا قرض الحسنه باز کردی لبخند زد گفت فرقی نمیکنه :))

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,432
همین الانش هم 26 درصد مالیات می گیرن. تورم رسمی 45 درصده ، مثلا سود بانکی 15 درصده. در اصل سود بانکی میشه 26- (منفی 26) درصد.
الان 10 میلیون بزار بانک، سال دیگه پولت با اون مثلا سود میشه 8.5 میلیون تومن.
45 درصد تورم یعنی پولت باید بشه 14.5 میلیون تا ضرر نکنی. اما سال دیگه 10 میلیون تو میشه 11.5 میلیون. 26 درصد کمه
تورم رسمی چه شتیه
2 ماه پیش 10 میل میذاشتی بانک الان ارزش پولت میشد 7 تومن تازه دلار 39 تومنه
این مقیاس رو بخوای با ماشین و ملک مقایسه کنی ارزشش به مراتب کمتر میشه :(

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
اوراق گواهی سپرده عام با نرخ ۲۳ درصد منتشر می‌شود

مصطفی قمری‌وفا؛ سخنگوی بانک مرکزی:

🔹هیات عامل بانک مرکزی در مصوبه امروز خود به بانک‌ها اجازه داد اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام) با نرخ ۲۳ درصد منتشر کنند.

🔹بخشنامه مربوط به این مصوبه و‌ جزییات آن تا ساعتی دیگر به شبکه بانکی ابلاغ و در پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی هم منتشر می‌شود.

navidkid

Registered User
لایک‌ها
482

🔹هیات عامل بانک مرکزی در مصوبه امروز خود به بانک‌ها اجازه داد اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام) با نرخ ۲۳ درصد منتشر کنند.

🔹بخشنامه مربوط به این مصوبه و‌ جزییات آن تا ساعتی دیگر به شبکه بانکی ابلاغ و در پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی هم منتشر می‌شود.
این ترفند هم به جایی نمیرسه. کسی دیگه پول توی بانک نمیذاره. همه سرمایه ها به طرف دلار و طلا میره ..

amirhalgord

Registered User
لایک‌ها
87

navidkid

Registered User
لایک‌ها
482

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
دوستان حسابی نیست که سود بیشتر از 10 درصد بده روی سپرده بالای 100 میلیون و بشه ماهیانه بهش اضافه هم کرد؟؟؟
هیچ راهکاری نداره؟
یکی به من گفت میتونی حسابت رو ببندی و دوباره با مبلغ بیشتری همون حساب رو باز کنی همون لحظه!
بانک سپه ماه شمار ۱۸ درصد می ده حداقل موجودی ۲۰م، قابلیت اضافه کردن‌ هم داره

navidkid

Registered User
لایک‌ها
482
توی مجلسشون جوری جلسه برگزار کردن که انگار دلار 100 تومن گرون شده!!

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667

پرویز جان من 3.500مِل به عنوان گواهی سپرده تو بانک دارم به نظرتون 23 درصد اتوماتیک اعمال میشه یا باید برم بانک برای قرارداد جدید؟

به دلایلی با این پول نمیخوام دلار و سکه بخرم .به اندازه کافی دلار و سکه دارم زیادش تهدید جانی داره برام

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
پرویز جان من 3.500مِل به عنوان گواهی سپرده تو بانک دارم به نظرتون 23 درصد اتوماتیک اعمال میشه یا باید برم بانک برای قرارداد جدید؟

به دلایلی با این پول نمیخوام دلار و سکه بخرم .به اندازه کافی دلار و سکه دارم زیادش تهدید جانی داره برام
جدید که چاپ کردن، باید بگیری

بالا