برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در موسسات مالی و اعتباری وبیشترین سود سپرده

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
دوستان من دیروز برای داداشم حدود 50 میلیون تومن که با جون کندن جم کرده به عناون روز شمار گذاشتم موسسه ثامن الامه ...

ولی الان که تو اینترنت تحقیق کردمو و پرسو جو کردم دیدم اصلاً این موسسه نه مجوز داره نه قانونیه ...

روز شمار 20٪ میده ...

به نظرتون ریسک نکنم و برم پولو بر دارم یا بزارم باشه ؟؟

آخه 14 ساله دارن فعالیت میکنن . مگه میشه یه موسسه 14 سال فعالیت غیر مجاز داشته باشه :|

ممنون میشم از دوستان کار بلد کسی راهنمایی کنه ...
دوست عزیز وقتی بانکهای مجوز دار مثل دی و اینده دارن 20 و 19 درصد روز شمار میدن و کارت عضو شتاب میدن .چرا گذاشتی ثامن؟ همین چند روز پیش تلویزیون اسمشو اورد و گفت مجوز نداره و مردم نزارن.

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
ثامن گنده هست...از خیلی از بانک ها هم بهتره چون من تا حالا ندیدم که حرفشون دوتا بشه...
خیالت راحت باشه
ان شاء ا... مشکلی پیش نمیاد
میزان هم گنده بود.و تعداد شعبش زیاد بود.ولی حالا بیا ببین چی شده! پول مردم نمیده.
انقدر کله گنده بود که اوایلش بعد از اینکه شایعه سقوطش بود تلویزیون اومد و مدیرعاملشو توی اخبار نشون داد که مردم خاطرشون جمع بشه. ولی اخر زمین خورد

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
دوستان این بانکا و موسسات چطوری سود میدن???
مگه نه فلان بانک میگه برای روز شمار مثلا 20 درصد سودمیده?
خب من اگر 2 میلیون مثلا بزارم توش ، خب 20 درصد از 2 میلیون میشه 400 هزار ت !!
ولی اینا کمتر از 40 هزار ت میدن!!! پس این چ 20 درصد سودیه? :| این ک میشه 2% !!! چرا میگن 20 پ?
خواهشا یکی روشن م کنه!! :|

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
دوست عزیز وقتی بانکهای مجوز دار مثل دی و اینده دارن 20 و 19 درصد روز شمار میدن و کارت عضو شتاب میدن .چرا گذاشتی ثامن؟ همین چند روز پیش تلویزیون اسمشو اورد و گفت مجوز نداره و مردم نزارن.
آینده و دی دقیقا چند درصد میدن روز شمار؟
حداقل موجودی دارن ؟

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
دوستان این بانکا و موسسات چطوری سود میدن???
مگه نه فلان بانک میگه برای روز شمار مثلا 20 درصد سودمیده?
خب من اگر 2 میلیون مثلا بزارم توش ، خب 20 درصد از 2 میلیون میشه 400 هزار ت !!
ولی اینا کمتر از 40 هزار ت میدن!!! پس این چ 20 درصد سودیه? :| این ک میشه 2% !!! چرا میگن 20 پ?
خواهشا یکی روشن م کنه!! :|
20 درصد سود سالانه هست!
ولی هر روزی که پول داخل حسابتان باشد چه اول ماه واریز کنید چه وسط ماه برداشت کنید و ...، سود همان روزی که پول داخل حسابتان هست را حساب میکنند برای شما و آخر هر ماه به حسابتان واریز میکنند !

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
آینده و دی دقیقا چند درصد میدن روز شمار؟
حداقل موجودی دارن ؟
اینده با هر مبلغی 19 درصد روز شمار میده.
دی با حداقل 1 م تومن که مسدود میکنه 20 درصد میده.

912

Registered User
لایک‌ها
472
20 درصد سود سالانه هست!
ولی هر روزی که پول داخل حسابتان باشد چه اول ماه واریز کنید چه وسط ماه برداشت کنید و ...، سود همان روزی که پول داخل حسابتان هست را حساب میکنند برای شما و آخر هر ماه به حسابتان واریز میکنند !
داش نمیشه این تاپیک رو مهم کرد این قدر دنبالش نگردیم بازدید کننده هم که زیاد داره
ممنون

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
میزان هم گنده بود.و تعداد شعبش زیاد بود.ولی حالا بیا ببین چی شده! پول مردم نمیده.
انقدر کله گنده بود که اوایلش بعد از اینکه شایعه سقوطش بود تلویزیون اومد و مدیرعاملشو توی اخبار نشون داد که مردم خاطرشون جمع بشه. ولی اخر زمین خورد
میزان رو با ثامن از نظر گنده بودن مقایسه نکن، اشتباه محضه...اگه بدونی پشتوانه ثامن چی و کی هست اونوقت متوجه حرف من میشی...
ثامن هم مجوز پذیره نویسیش صادر شده و تا چند وقت دیگه مجوز قانونی از بانک مرکزی میگیره...

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
میزان رو با ثامن از نظر گنده بودن مقایسه نکن، اشتباه محضه...اگه بدونی پشتوانه ثامن چی و کی هست اونوقت متوجه حرف من میشی...
ثامن هم مجوز پذیره نویسیش صادر شده و تا چند وقت دیگه مجوز قانونی از بانک مرکزی میگیره...
یک عده هم میگفتن میزان پشتش به دادگستری گرمه.حالا بیان جواب بدن.
این حرفها باد هواست.
اگر ثامن پشتش هم گرم باشه اگر ورشکست کنه هیچ کس جواب گو نیست.همونایی که شما میگی پشت ثامن هستن پولشونو برمیدارن و شما میمونی و شعب خالیه ثامن.

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434

میزان به طور جدی دنبال مجوز و.... نرفت کله پا شد
جتی تو لیست در شرف تاسیس ها هم نبود
به خاطر دادگستری احساس گنده بودن میکرد

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
دوستانی که از کارت شتابی کوثر استفاده می کنن دو روز هست که سوییچ به درگاه شتاب قطع کردن و تا آخر هفته قطع خواهد بود.

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
یک عده هم میگفتن میزان پشتش به دادگستری گرمه.حالا بیان جواب بدن.
این حرفها باد هواست.
اگر ثامن پشتش هم گرم باشه اگر ورشکست کنه هیچ کس جواب گو نیست.همونایی که شما میگی پشت ثامن هستن پولشونو برمیدارن و شما میمونی و شعب خالیه ثامن.
من ٥ سال مشاور ثامن بودم، حالم ازشون به هم ميخوره، ولي واسه پولت نگران نباش، پشتوانه خيلي خيلي محكمي داره و اصلا منابع حاصل از سپرده ها واسشون مبلغي نيست كه نتونن پس بدن و ..

Sent from my iPad using Tapatalk

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
دوستان کسی اطلاع نداره چرا بانک مرکزی پرداخت با کارت شتاب درگاه اینترنتی کوثر رو مسدود کرده و چه زمان رفع مشکل میشه؟

Mina.4

Registered User
لایک‌ها
30
دوستان کسی می‌دونه موسسه آرمان (فرشتگان/فردوسی) برای سپرده یکساله برا حدود ۱۲ میلیون چند درصد سود میده؟، ممنون!

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
دوستان از کوثر طلایی چه خبر ایا کاهش میدن ابان ماه یا تمدید؟؟؟من به شخصه اگه کمش کنن پولما میکشم بیرون میبرم 1جا دیگه

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
اساسنامه موسسه اعتباری آرمان به تصویب شورای پول و اعتبار رسید

چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۱

اخبار بانک: گام مهم و حساس دیگر برای اخذ مجوز رسمی و نهایی برای موسسه اعتباری آرمان ایرانیان برداشته شد و اساسنامه این موسسه در شورای پول و اعتبار به تصویب رسید.

علی طالب زاده- پایگاه خبری «اخبار بانک»، طبق قانون هر موسسه و بانکی که قصد تاسیس دارد باید اساسنامه خود را در مجمع عمومی به تصویب سهامداران برساند و سپس آن را به بانک مرکزی برای بررسی در شورای پول و اعتبار ارسال کند.

این مهم در سال جاری برای موسسه اعتباری در شرف تاسیس " آرمان ایرانیان " صورت گرفت و حالا اساسنامه این موسسه به تصویب شورای پول و اعتبار رسیده است.

با انجام این کار مهم، تنها کار باقی مانده برای اخذ مجوز رسمی و نهایی ثبت موسسه در اداره ثبت شرکت ها است که براساس اطلاعات رسیده این کار نیز در طی روزها یا هفته های آینده انجام می شود.

با این کار می توان گفت که موسسه اعتباری آرمان ایرانیان کار اصلی برای اخذ مجوز رسمی را انجام داده است.

http://akhbarbank.com/vdciqwap.t1avy2bcct.html

بالا