برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در موسسات مالی و اعتباری وبیشترین سود سپرده

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
من گنجینه سپهر افتتاح کردم ماه پیش.اینجور که شما میگین 20درصد واقعی نیست سودش! بهتر نیست این حساب رو ببندم یه حساب روزشمار عسکریه باز کنم؟یا همین حساب رو بزارم باشه؟![emoji19]

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
حساب های آتیه،مثل گنجینه سپر یا آتیه مسکن یا آینده ساز بانک آینده،حساب خاص هستند که متقاضی خاصی دارن.
این حساب برای افراد حقوق بگیر با امکان کم ذخیره سازی هست که لهشون کمک میکنه از صرفه جویی ماهانه،برای آینده سرمایه ای ایجاد کنن
این سرمایه هم هدف اصلیش تامین نیاز فرزندان مثل هزینه تحصیل،جهیزیه و ازدواج هست تا رسیدن بهذیک سرمایه بزرگ.

به هرحال ذخیره سازی از یک حساب روزشمار که کارت بانکی و اینترنت بانک در دسترس داره و هر لحظه امکان برداشتتش وجود داره سخت هست

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Outlander89

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
حساب های آتیه،مثل گنجینه سپر یا آتیه مسکن یا آینده ساز بانک آینده،حساب خاص هستند که متقاضی خاصی دارن.
این حساب برای افراد حقوق بگیر با امکان کم ذخیره سازی هست که لهشون کمک میکنه از صرفه جویی ماهانه،برای آینده سرمایه ای ایجاد کنن
این سرمایه هم هدف اصلیش تامین نیاز فرزندان مثل هزینه تحصیل،جهیزیه و ازدواج هست تا رسیدن بهذیک سرمایه بزرگ.

به هرحال ذخیره سازی از یک حساب روزشمار که کارت بانکی و اینترنت بانک در دسترس داره و هر لحظه امکان برداشتتش وجود داره سخت هست

به نکته بسیار جالبی اشاره کردید.ممنونم

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
به نکته بسیار جالبی اشاره کردید.ممنونم

برای اینطور ذخیره سازی آتیه(یا همان روز مبادا) بیمه های عمر و سرمایه هم هستند؛در مقایسه با حساب گنجینه به طور خلاصه مزیت اون پوشش عمر و پوشش های اضافی بیمه ای و تعلق گرفتن حداقل ۸۵ درصد سود مشارکت در منافع هست

عیب اون اون کسر حق بیمه و مالیات بر ارزش افزوده اون از پرداخت های دوره ای،و سود تضمینی کمتر از حساب بانکی هست.

Outlander89

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
برای اینطور ذخیره سازی آتیه(یا همان روز مبادا) بیمه های عمر و سرمایه هم هستند؛در مقایسه با حساب گنجینه به طور خلاصه مزیت اون پوشش عمر و پوشش های اضافی بیمه ای و تعلق گرفتن حداقل ۸۵ درصد سود مشارکت در منافع هست

عیب اون اون کسر حق بیمه و مالیات بر ارزش افزوده اون از پرداخت های دوره ای،و سود تضمینی کمتر از حساب بانکی هست.

بله حق با شماست.بیمه عمر دارم و خواستم در کنار بیمه یه حساب بانکی هم داشته باشم...

amirphp

Registered User
لایک‌ها
223
من گنجینه سپهر افتتاح کردم ماه پیش.اینجور که شما میگین 20درصد واقعی نیست سودش! بهتر نیست این حساب رو ببندم یه حساب روزشمار عسکریه باز کنم؟یا همین حساب رو بزارم باشه؟![emoji19]

19.72% سود واقعی واریز شده به حسابم
با 20 درصد برای من تفاوتی نداره
اگر اومد زیر 19% سودش میبرم یه بانک درست و حسابی دیگه

Outlander89

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
19.72% سود واقعی واریز شده به حسابم
با 20 درصد برای من تفاوتی نداره
اگر اومد زیر 19% سودش میبرم یه بانک درست و حسابی دیگه
درسته.بعد اقساط رو اگر زودتر واریز کنیم مثلا 4 روز زودتر بهتره و سود بیشتری تعلق میگیره؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
درسته.بعد اقساط رو اگر زودتر واریز کنیم مثلا 4 روز زودتر بهتره و سود بیشتری تعلق میگیره؟

درصد بالاتری که خیر؛اما چون روزشمار هست،از سود پیشبینی شده بیشتر میشه
اما چون شما یک سرمایه گذاری آتیه ایجاد کردین شاید کمتر نیاز به همچین حسابی دارین و حساب با سود روزشمار بالاتر منفعت بیشتری داره

Outlander89

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
درصد بالاتری که خیر؛اما چون روزشمار هست،از سود پیشبینی شده بیشتر میشه
اما چون شما یک سرمایه گذاری آتیه ایجاد کردین شاید کمتر نیاز به همچین حسابی دارین و حساب با سود روزشمار بالاتر منفعت بیشتری داره

یعنی نظر شما اینه که این حساب رو ببندم و یه بانک روزشمار با سود بیشتر باز کنم!؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
یعنی نظر شما اینه که این حساب رو ببندم و یه بانک روزشمار با سود بیشتر باز کنم!؟

چون یک ذخیره آتیه دارین،اگه یه حساب روزشمار باز کنید که سود بالاتری داشته باشه،از نظر افزایش سرمایه به نفعتون هست(البته شاید در مبالغ کم به چشم نیاد) و همچنین میتونین این حساب روزشمار رو برای مشکلات و مخارج احتمالی آینده نزدیک استفاده کنید و بدلیل داشتن بیمه،خیالتون از آینده دور مطمئن بمونه

فرهود 86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
امیر یه سئوال داشتم : شما گفتید دفترچه داره یعنی کارتی نیست ؟
سئوال بعدیم اینه که سپهر 1 بود یا 2 ؟

Outlander89

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
تا آقا امیر بیاد...کارت نداره دفترچه داره.سپهر 2.

amirphp

Registered User
لایک‌ها
223

همونطور که دوست عزیزمون گفتن. درصد سود ثابت هست ولی با توجه به روزشمار بودن سود بیشتری بهتون تعلق میگیره.
گنجینه رو ترجیح میدم چون حداقل 10 - 15 میلیون پول ندارم که سپرده گذاری کنم و برم تو بانک هایی که دوستان معرفی میکنن حساب با سود بالای 20 درصد باز کنم. دلیلم برای گنجینه همینه. سرمایه کم و اندک اندک

الان فقط گنجینه 2 افتتاح میشه و یه دفترچه میده. قرارداد هم سالیانه ست فعلا. در صورت درخواست تمدید میشه
اگرم زدن زیرش مثل سپرده طلا پولو میگیریم میبریم جایی با همین شرایط : حداقل مبلغ 100.000 تومان یا کمتر. با قابلیت واریز ماهیانه و برداشت از حساب با سود روز شمار (حداقل بالای 19 درصد) و البته سود رو هم واریز کنن تو همون حساب (تا سود مرکب ایجاد بشه)

فرهود 86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
ضمن تشکر از پاسخگوییتان.
در سایت بانک صادرات قسمت گنجینه سپهر " مبلغ واریزی " نوشته می خواستم بدونم تو قرارداد باید تعهد بدی یه مبلغی رو ثابت واریز کنی ؟ یا کمترم میشه ؟

Outlander89

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
ضمن تشکر از پاسخگوییتان.
در سایت بانک صادرات قسمت گنجینه سپهر " مبلغ واریزی " نوشته می خواستم بدونم تو قرارداد باید تعهد بدی یه مبلغی رو ثابت واریز کنی ؟ یا کمترم میشه ؟
دسته خودته.من پرسیدم از متصدیش گفت هرچقد خاستی.ثابت نیست.یه ماه 500 یه ماه 200 یه ماه 40 یه ماه... هرچی تونستی فقط مهمه که حتما اقساط رو سر زمان مقرر بریزی به حساب.

912

Registered User
لایک‌ها
472
حساب گنجینه سپر رو میشه یکی یکم دربارش توضیح بده ممنون

Outlander89

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
یکی هم در مورد عسگریه توضیح بده ، چند درصده روز شمارش؟ شتاب هست ؟
با تشکر فراوان
سپرده گنجینه سپهر یه حساب روزشمار 20 درصده که حکم یه پس انداز داره و کارت بانکی نداره و بجاش یه دفترچه داره که میتونین مشخص کنین هر ماه یا هر چند ماه که بخاین یه مبلغی بزارین برای پس انداز مثلا ماهی 50 تومن!خوبیش اینه کارت بانکی نداره و شخص نمیتونه ازش برداشت کنه و کم نمیشه و سودش هر ماه روی پول میره و سود بر سود میشه! حساب عسکریه هم یه حساب روزشماره 20 درصده که کارت بانکی داره و عضو شتابم هست.بدی عسکریه به نسبت گنجینه سپر اینه که شما ازش خرج میکنی و این باعث میشه سود کمتری تعلق بگیره بهتون... البته از حساب سپهرم بعد از ماه اول میشه از حساب برداشت کرد ولی چون پس اندازه بهتره برداشت نشه...

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
دوستان سود حساب های طلایی کوثر از این ماه برای مبالغ زیر 30 میل به 19.5 تقلیل پیدا میکنه و هر ماه 10 میل 10 میل به حساب ها اعمال میشه... حواستون باشه ضرر نکنید...

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
طبق آخرین خبر فقط برای مبالغ زیر 15 کوثر حساب طلایی کاهش پیدا کرده و تا اطلاع ثانوی برای ماه های آینده بصورت پلکانی قرار نیست کاهش سود اعمال بشه

بالا