برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در موسسات مالی و اعتباری وبیشترین سود سپرده

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
این زینفع 2 و افرا اخر سودش چند درصده ....دقیقا کسی پرسیده و میدونه؟؟؟؟و ایا با کاهش سود مجدد اینها کم میشه یا 1سالست؟؟؟ چون قراره 3ماه دیگه سودا مجدد کم بشه

rezaz84

Registered User
لایک‌ها
466
فرمول محاسبه سود متوسط ماهیانه سپرده :

S = P * D * 833.33

اگر 365 روز سال را بر 12 ماه تقسیم کنیم هر ماه معادل 30.41666667 روز خواهد شد که منظور از سود متوسط ماهیانه سودیست که به این تعداد روز تعلق میگیرد . حال با به یاد داشتن عدد ثابت 833.33 و ضرب آن در پارامترهایی که توضیح خواهم داد خیلی ساده و سریع میتوان سود متوسط ماهیانه سپرده را محاسبه نمود.

در این فرمول :

S : سود متوسط ماهیانه سپرده بر حسب تومان
P : میزان سپرده بر حسب میلیون تومان ( مثلا برای سپرده 20 میلیون تومانی P برابر 20 و برای سپرده 1.5 میلیون تومانی P برابر 1.5 میشود)
D : در صد سود سپرده که بدون واحد بیان میشود ( مثلا برای سپرده 24 درصدی D برابر 24 و برای سپرده 7 درصدی D برابر 7 میشود )
833.33 : عدد ثابت که اگر دوستان علاقمند بودند طریقه بدست آوردن آنرا توضیح خواهم داد .

مثال :

برای یک سپرده 80 میلیون تومانی با نرخ سود 22.5 درصد سود متوسط ماهیانه چقدر است ؟

S = 80 * 22.5 * 833.33

تومان 1،499،994 = S

یعنی با این سپرده گذاری در هر ماه که بطور متوسط معادل 30.41666667 روز است، 1،499،994 تومان سود کسب خواهیم کرد .

912

Registered User
لایک‌ها
472
دوستان از این موسسات کسی وام گرفته زیر 10 میلیون با سپرده گذاری؟

chama

Registered User
لایک‌ها
241
دوستان از این موسسات کسی وام گرفته زیر 10 میلیون با سپرده گذاری؟
من با طرح امتیازی باشگاه ملت می خواستم 4 میل بگیرم،گفتند یه ضامن کارمند با نامه کسر حقوق و حکم و فیش حقوقی و گواهی درآمد خودت چک و سفته از هر دو نفر و وام گیرنده یک حساب جاری داشته باشه با یه میل موجودی ضامن هم یک حساب داشته باشه!
همه را داشتم به جز گواهی درآمد بهشون گفتم گواهی ندارم ولی به جاش می تونم دوتا ضامن بیارم،گفتن برا درآمد تو محل امضا جمع کن و بده شورای مسجد محله مهرش کنه!!!
چنان کف کردم که به خاطر 4میل باید راه بیفتم امضا جمع کردن و بعدم برم مسجد ...مالی رئیس شورا تا مهرش کنه،بهشون گفتم لغوش کنید نخواستم.
حالا یعنی مثلا این به خاطر امتیاز ها بود و از سرپرستی بانک نامه اومده بود که به من وام بدن.

Last edited:

912

Registered User
لایک‌ها
472
من با طرح امتیازی باشگاه ملت می خواستم 4 میل بگیرم،گفتند یه ضامن کارمند با نامه کسر حقوق و حکم و فیش حقوقی و گواهی درآمد خودت چک و سفته از هر دو نفر و وام گیرنده یک حساب جاری داشته باشه با یه میل موجودی ضامن هم یک حساب داشته باشه!
همه را داشتم به جز گواهی درآمد بهشون گفتم گواهی ندارم ولی به جاش می تونم دوتا ضامن بیارم،گفتن برا درآمد تو محل امضا جمع کن و بده شورای مسجد محله مهرش کنه!!!
چنان کف کردم که به خاطر 4میل باید راه بیفتم امضا جمع کردن و بعدم برم مسجد ...مالی رئیس شورا تا مهرش کنه،بهشون گفتم لغوش کنید نخواستم.
حالا یعنی مثلا این به خاطر امتیاز ها بود و از سرپرستی بانک نامه اومده بود که به من وام بدن و بانکشم دولتی بود.
دوست گرامی بانک ملت دولتی نیست خصوصیه اون ملیه که دولتیه
بعدشم گرفتن وام با سپرده گذاری از موسسات یا بانک های قرض الحسنه خیلی راحتتره!

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
امروز از کوثر خبری نیست!!!نرخ های جدید؟؟؟؟

babialex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
نور و آرمان فرشتگان برای سرمایه گذاری معتبر هستن؟ الان سودشون چقدره؟ دوستاتی که سرمایه گذاری کردند تاحالا راحت بدون مشکل پول گرفتند؟ واریز سودها چطور؟

rahshab

Registered User
لایک‌ها
141
نور و آرمان فرشتگان برای سرمایه گذاری معتبر هستن؟ الان سودشون چقدره؟ دوستاتی که سرمایه گذاری کردند تاحالا راحت بدون مشکل پول گرفتند؟ واریز سودها چطور؟
فعلا كه مشكل نداشتند پرداخت هاشون مرتبه منتها جديدا ظاهرا اونها هم سودها رو تغيير دادند يكي از دوستان كه ميگفت نور هم اورده رو ٢٢ درصد صحتشو نميدونم ارمان رو هم جديدا نميدونم چند درصد ميده ولي قطعا اون هم تغيراتي ميده تو فروردين زمزمه كاهش سودهاشون بود

912

Registered User
لایک‌ها
472
فعلا كه مشكل نداشتند پرداخت هاشون مرتبه منتها جديدا ظاهرا اونها هم سودها رو تغيير دادند يكي از دوستان كه ميگفت نور هم اورده رو ٢٢ درصد صحتشو نميدونم ارمان رو هم جديدا نميدونم چند درصد ميده ولي قطعا اون هم تغيراتي ميده تو فروردين زمزمه كاهش سودهاشون بود
این 22 درصدی که میگی روزشماره؟

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
بچه ها پدرم نیاز به 20 میلیون پول برای سه چهار ماهه اینده داره
میگه میبرم 10 تومن بزارم مهر امام رضا بعد از 4 ماه وام 4 درصد میده
دو برابر
شرایطش رو درست گفته ؟
با عقل جور در نمیاد

بچه ها شما چه پیشنهادی دارید برای وام

اگه اینطوره من الان دارم میرم بانک :)
فکر نکنم اینطور باشه.

امرسون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
دوستان الان از کوثر میام . حساب افرا یکساله با قابلیت واریز و برداشت ۲۲ درصد ، فقط ضاهرٱ برای کسایی که کلید طلایی داشتن هست

912

Registered User
لایک‌ها
472
شوخی کردم رفیق.
الان بانک که تعطیله.
فکر نکنم اینطور باشه.
تعطیل که نیست اون موقع ساعت یکو خورده ای بود الانم سه خورده ایه
بانک که تا 4 بازه
اونم که اره معلومه اونطوری نیست به اون راحتی

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
ثامن چند درصده؟ شنیدم روزشمارش از 18.5 درصد شده 22 درصد درسته؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
تعطیل که نیست اون موقع ساعت یکو خورده ای بود الانم سه خورده ایه
بانک که تا 4 بازه
اونم که اره معلومه اونطوری نیست به اون راحتی
بانکا مگه تا 2 باز نیستن؟
یا تا 4 ؟

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
ثامن چند درصده؟ شنیدم روزشمارش از 18.5 درصد شده 22 درصد درسته؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

من باز کردم گفت 22 ولی بعید میدونم.
من میخواستم پولمو تو یه حساب بذارم بانک دم دستی همین ثامن بود گذاشتم ثامن.
واریز کرد میام میگم چند درصد بوده.
ولی خودش گفت 22 درصد.

بالا