برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
این مزخرفاتیه که جمهوری اسلامی میکنن تو گوشتون وگرنه عربستانیه بهترین زندگیو دارن دلیلشم اینه که دولتشون چسبیده به کشور خودشون دخالت نمیکنن تو‌ کشورای دگ،
آره آقاجان شما راست میگی
سعودی ها خیلی هم آدم های خوبین

Last edited:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
سلام.
وحید مظلومین رو بسرعت اعدام کردند، تمام میلیارد ها ارز و سکه اش رو دارن توی بازار زیر قیمت سرازیر میکنن...
سلام
مظلومین تا جایی که من اطلاع دارم، دلال یکی از نهاد ها بود. فکر نمیکنم ارز و طلاش هم اونقدر باشه که روی بازار تاثیر گذاشته باشه. از شکل پولی که وارد بازار شده به نظر میاد که دست چین توی کاره. جالبه که در ظاهر تمام حساب های کونلون ایران رو مسدود کردن، اما در باطن دارن به بازار ایران ارز تزریق میکنن:D. باید یک هفته صبر کنیم تا گرد و خاک بخوابه و وضعیت بازار مشخص بشه

پ.ن: آنچنان عطر ساندیس فضای تاپیک رو پر کرده که می ترسم موضوع تاپیک از سرمایه گذاری روی ارز به بررسی قتل خاشقچی منتهی بشه:D:general304:

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
نمی دونم چرا وقتی دلار ارزون میشه هزیان گویی یه عده شروع میشه(البته میدونیم ضرر کردن خیلی سخته)
دائم از ساندیس دم میزنن
خودشون رفتن زیر لحاف بن سلمان و سعید جلیلی قایم شدن
بعد سرشون میارن بیرون میگن ساندیس خورها
ساندیس خورها
دوباره سرشون رو میبرن داخل
این نحوه حرف زدن مخصوص اونهاست
غافل از اینکه کارفرما و کارگر و کشاورز ایرانی هر روز نفرینشون می کنه
تا بوده ایران اینجوری بوده
یه دشمن بی رحم
یه عده مسئول بی عرضه
و یه عده چپاولگر دو رو
---------------------
هنوز تا قیمت واقعی دلار خیلی فاصله اس
واقعا اقتصاد ایران کشش افزایش 3-4 برابری دلار رو از 3800 به 13500 رو نداره
روحانی مچکریم

khamseh

Registered User
لایک‌ها
52
سلام
مظلومین تا جایی که من اطلاع دارم، دلال یکی از نهاد ها بود. فکر نمیکنم ارز و طلاش هم اونقدر باشه که روی بازار تاثیر گذاشته باشه. از شکل پولی که وارد بازار شده به نظر میاد که دست چین توی کاره. جالبه که در ظاهر تمام حساب های کونلون ایران رو مسدود کردن، اما در باطن دارن به بازار ایران ارز تزریق میکنن:D. باید یک هفته صبر کنیم تا گرد و خاک بخوابه و وضعیت بازار مشخص بشه

پ.ن: آنچنان عطر ساندیس فضای تاپیک رو پر کرده که می ترسم موضوع تاپیک از سرمایه گذاری روی ارز به بررسی قتل خاشقچی منتهی بشه:D:general304:

جالب اینجاست انقدری تزریق ارز از دستشون در رفته که حتی حباب که هیچ طلا منفی هم داره میره یه همچین شگفتی فقط( از جمهوری. ا :general106:)بر میاد

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
ما که دیگه گول این سیاه بازی های دولت رو نمیخوریم همین بالا رفتن قیمت خودرو نشان از بالا رفتن دوباره همه چیز میدهد

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
قیمت دلار قطعا زیر 10 خواهد آمد.(نگین اِ یکم ارزون شد جو گرفتش گفت میاد زیر 10)
دلار با این قیمت بمونه هیچ کسب و کار جدید راه اندازی نمیشه و هیچ واحد تولیدی نمیتونه ادامه بده(اکثر دستگاه ها خارجی هستن.هم تحریم هستیم و هم قیمت دستگاه ها واقعا گرونه).خود من دستگاه هایی که لازم داشتم قبل عید با 50 میلیون تومن میشد خرید و تازه پول هم اضاف میومد الان با 200 میلیون تومن هم نمیشه خرید (تازه اگر بشه که نمیشه بازار خرابه و مشتری نیست.پس اصلا خریدشون نمیصرفه:D). با همون دلار 3800 اعتراضات دی ماه شکل گرفت و کلی داستان شد چه برسه به دلار 13-14 تومنی یا حتی8-10 تومنی.چون اگر این بار اعتراضات شدید و فراگیری رخ بده دیگه مثل دی ماه به سادگی نمیخوابه.الان یکم مردم ازقبل سرمایه دارن و دارن گذرون زندگی میکنن(جدای از قشر مرفه که درصد کمی هستن).وقتی تموم شد اونوقت دیدن داره ;)
قبلا کارشناسا (نه کارشناسای اینجا:general107:-کارشناسای واقعی بیرون از اینجا اساتید دانشگاه)اعلام کرده بودن اقتصاد ایران تحمل دلار بالاتر از نرخ7500 نداره.چه برسه به الان که13-14

برای اون عده ای هم که دلار خریدن و دارن ضرر میکنن: امیدوارم ضررتون تمومی نداشته باشه و هی ارزون بشه:general707:

Last edited:

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
دلار با این قیمت بمونه هیچ کسب و کار جدید راه اندازی نمیشه و هیچ واحد تولیدی نمیتونه ادامه بده(اکثر دستگاه ها خارجی هستن.هم تحریم هستیم و هم قیمت دستگاه ها واقعا گرونه).خود من دستگاه هایی که لازم داشتم قبل عید با 50 میلیون تومن میشد خرید و تازه پول هم اضاف میومد الان با 200 میلیون تومن هم نمیشه خرید (تازه اگر بشه که نمیشه بازار خرابه و مشتری نیست.پس اصلا خریدشون نمیصرفه:D). با همون دلار 3800 اعتراضات دی ماه شکل گرفت و کلی داستان شد چه برسه به دلار 13-14 تومنی یا حتی8-10 تومنی.چون اگر این بار اعتراضات شدید و فراگیری رخ بده دیگه مثل دی ماه به سادگی نمیخوابه.الان یکم مردم ازقبل سرمایه دارن و دارن گذرون زندگی میکنن(جدای از قشر مرفه که درصد کمی هستن).وقتی تموم شد اونوقت دیدن داره ;)
شما مثل اینکه نبودی که دلار روزی ۱۰۰۰تومن میرفت بالا ۴ نفر میومدن اعتراض میکردن بعد فردا یادشون میرفت که دلار شده ۱۸تومن این مردم اگه ذره ای احساس خطر توی زندگیشون از نظر اقتصادی میکردن نباید میذاشتن که دلار از ۳ تومن بشه ۳۵۰۰ چه برسه به ۱۴ تومن تا ۱۸ تومن حرف اون بزرگ رو یادت بیار که میگفت برای ***** کردن یک ملت باید فقیرشون کرد نه اینکه با چوب و چماق به جونشون افتاد

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
شما مثل اینکه نبودی که دلار روزی ۱۰۰۰تومن میرفت بالا ۴ نفر میومدن اعتراض میکردن بعد فردا یادشون میرفت که دلار شده ۱۸تومن این مردم اگه ذره ای احساس خطر توی زندگیشون از نظر اقتصادی میکردن نباید میذاشتن که دلار از ۳ تومن بشه ۳۵۰۰ چه برسه به ۱۴ تومن تا ۱۸ تومن حرف اون بزرگ رو یادت بیار که میگفت برای ***** کردن یک ملت باید فقیرشون کرد نه اینکه با چوب و چماق به جونشون افتاد
جسارت نباشه خدمت شما ولی بزرگان معمولا ضر زیاد فرمایش میکنن:general708:.قرار نیست چون بزرگی هزار سال پیش چیزی فرموده ما هی تند تند به یادمون بیاریم و طبق فرمایش اون بزرگه همه چیز پیش بره.
قبلا ابزارهای ارتباطی وجود نداشت.چندساله شبکه های اجتماعی خیلی رونق گرفته.اخبار واقعی خیلی زود دست به دست میشه و مردم هم اطمینان زیادی بهش دارن.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
ارتفاع موج داره هر روز بیشتر میشه ظاهرا حسن میخواد کله سگ بکنه تو دیگ :general711:

kambiz_g

Registered User
لایک‌ها
1,522
من ۱۷۰۰ تا دارم به نظرتون بفروشم یا نگه دارم ؟

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
مثل اینکه بازم میخوان ارز و طلای خانگی مردم رو بدزدن.عیب حسن زشته:D

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
من ۱۷۰۰ تا دارم به نظرتون بفروشم یا نگه دارم ؟
چیزی با ارزشتر پیدا کردی بفروش خریت این ح.ک تا دم مرگ ادامه دارد انگار در کودکی شیر خر خورده اند.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان نظرشون واسه امروز ۵ شنبه چیه بنده ظهر باید رو چیزی تصمیم بگیرم. یه نفر خیلی با اطمینان میگفت که اخبار رو مدتیه بررسی کردم و به تحلیل ها نگاه کردم تا ۸ تومنم دلار میاد پایین :eek: ولی من فکر نکنم

artablog

Registered User
لایک‌ها
145
قبلا کارشناسا (نه کارشناسای اینجا:general107:-کارشناسای واقعی بیرون از اینجا اساتید دانشگاه)اعلام کرده بودن اقتصاد ایران تحمل دلار بالاتر از نرخ7500 نداره.چه برسه به الان که13-14

برای اون عده ای هم که دلار خریدن و دارن ضرر میکنن: امیدوارم ضررتون تمومی نداشته باشه و هی ارزون بشه:general707:
واقعیات اقتصادی یک کشور اهمیتی برای تحمل و توان من و شما ندارد
همه کسایی که تو اعتراضات گذشته نقش داشتن گرفتن کردن تو گونی از این به بعد هم هیچ اتفاق خاصی نمیوفته
بنظرم آستانه تحمل مردم ایران تا اون حدی هست که دیگه نتونن از میون آشغالا چیزی برای خوردن پیدا کنن

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
بازار بنظرم ملاک خوبی برای قیمت ارز باشه ، الان با شوک جدید احتمالا دوباره قفل کنه و تا ثبات بعدی هم قفل بمونه امیدوارم زیاد طول نکشه ....

قیمت دلار وقتی میکشه بالا همه ی عوامل خصوصا جمع آوری خانگی باعث میشه بیشتر بره بالا
وقتی نزولی میشه همه ترس از ورشکستگی و کلی عوامل دیگه باعث میشه روند تسریع بشه

اما اینجا خواست دلال ها و سرمایه دارها مطرح هست ، که کنترل این ها با دولت و وزارت اطلاعاته اگر بخوان و سرشاخه ها رو بچینن یکباره کل مجموعه فرو میریزه

الان باید دید دولت در برخورد با سر شاخه های اصلی چقدر جدی هست ...

بعنوان یه بازاری که با افزایش دلار آسیب زیادی به سرمایه اش وارد شده امیدوارم دلار سریعتر و روی پایین ترین قیمت تثبیت بشه

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
دوستان نظرشون واسه امروز ۵ شنبه چیه بنده ظهر باید رو چیزی تصمیم بگیرم. یه نفر خیلی با اطمینان میگفت که اخبار رو مدتیه بررسی کردم و به تحلیل ها نگاه کردم تا ۸ تومنم دلار میاد پایین :eek: ولی من فکر نکنم

من فکر نمیکنم دلار زیر 11500 بیاد

بالا