برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
رئیس کمیسیون مجلس: اروپا در همکاری عملی با ایران تعلل می‌کند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران روز پنج‌شنبه، ۲۴ آبان‌ماه، در واکنش به رد میزبانی کانال مالی اروپا از سوی اتریش، از «تعلل» اروپایی‌ها در همکاری «عملی» با ایران در زمینه تحریم‌ها انتقاد کرد.

وی مناسبات ایران و اروپا را مناسبات «همواره لوکسی» توصیف کرد که «در عمل اثری عملی برای مقابله با تحریم‌های ایران نداشته است».

اظهارات حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، رئیس این کمیسیون، پس از آن بیان شد که اتریش به طور رسمی اعلام کرد میزبانی نهادی را که اروپا قرار است برای امکان ارتباطات مالی با ایران در دوره تحریم‌های آمریکا راه‌ا‌‌ندازی کند نمی‌پذیرد.

خبرگزاری رویترز نیز پس از آن خبر داد که هیچ کشور اروپایی از ترس تحریم‌های آمریکا حاضر نیست میزبان چنین نهادی باشد.

آقای فلاحت‌پیشه در واکنش به این موضوع گفت:‌ «در زمانی که باید اتحادیه اروپا مناسبات مثتبی را با ایران پیش ببرد ما می‌بینیم که یک نگاه ملی در این شرایط در اتحادیه اروپا حاکم می‌شود و کشور‌های عضو سعی می‌کنند کشور خودشان را درگیر میزبانی کانال مالی با ایران نکنند.»

به گفته وی، این «تعلل» اروپایی‌ها در همکاری «عملی» با ایران به ویژه در زمینه کانال مالی «سوالات جدی» در میان مقامات جمهوری اسلامی ایجاد کرده است.

به گفته این نماینده، با گذشت زمان، «تعلل» کشورهای اروپایی در همکاری با ایران «نمایان» می‌شود و «عملا هنوز اتفاقی در محاسبات ایران و اتحادیه اروپا نیفتاده است و حتی آن چه که مشهودتر است پیگیری سیاست‌های منفی است که عملا مناسبات بین ایران و اتحادیه اروپا را با چالش مواجه کند

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
قیمتا که میاد پایین اینجا همه ناراحت میشن . انگار عربستانی و امریکایی هستن ارزوشون اینه کشور هر چه زودتر نابود بشه:D
شاید به خاطر اینه که دشمنان ما با هم فرق دارند. دشمن شما عربستانی ها و امریکایی ها هستن. دشمن من و همفکران من، کسانی هستند که مقصر واقعی این وضع هستند و کار رو به اینجا رسوندن. در واقع ما با هم دشمنیم:D

داستان ما، داستان یک خانواده ایه که یک بچه شرور دارند که از بچگی هر روز میرفت با سنگ میزد شیشه خونه مردم رو میشکست و الان که بزرگ شده، هر روز یه جا چاقوکشی میکنه و لات بازی در میاره ... حالا همسایه ها جمع شدن و پلیس آوردن و میخوان این بچه شرور رو آدم کنند:D ... شما تعصب داری و میگی چون بچمونه، باید بدون قید و شرط ازش حمایت کنیم و ما هم یه قمه برداریم و بریم به قول لات ها پشتش در بیاییم:D، من میگم این بچه آدم بشو نیست، بذار پلیس و همسایه ها بگیرن بزنن لهش کنن، بلکه با زور آدم شد:p

در مورد ارزون شدن دلار، من به شخصه از اینکه با بهتر شدن واقعی اوضاع و آدم شدن اون بچه شرور:p قیمت دلار پایین بیاد، خوشحال میشم. اما از اینکه اون بچه شرور با کمک گنده لات محل بغلی، موقتا اوضاع رو آروم کنه، می ترسم. چون این نوع آرومی، آرامش قبل از طوفانه:general509:
دلار چنده مگه ؟

الان 12700 ـه

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
نمی دونم چرا وقتی دلار ارزون میشه هزیان گویی یه عده شروع میشه(البته میدونیم ضرر کردن خیلی سخته)
دائم از ساندیس دم میزنن
خودشون رفتن زیر لحاف بن سلمان و سعید جلیلی قایم شدن
بعد سرشون میارن بیرون میگن ساندیس خورها
ساندیس خورها
دوباره سرشون رو میبرن داخل
این نحوه حرف زدن مخصوص اونهاست
غافل از اینکه کارفرما و کارگر و کشاورز ایرانی هر روز نفرینشون می کنه
تا بوده ایران اینجوری بوده
یه دشمن بی رحم
یه عده مسئول بی عرضه
و یه عده چپاولگر دو رو
---------------------
هنوز تا قیمت واقعی دلار خیلی فاصله اس
واقعا اقتصاد ایران کشش افزایش 3-4 برابری دلار رو از 3800 به 13500 رو نداره
روحانی مچکریم
متاسفانه این جماعت به هیچ صراطی جز صراط ساندیس مستقیم نیستند و با کوچکترین مخالفتی به شما ساندیس تعارف میکنن!
اگه بگی قیمت ارز باید کم بشه بهت میگن ساندیسی
اگه بگی دلالی دلار کار درستی نیست بهت میگن ساندیسی
اگه بگی به مردم داره فشار میاد بهت میگن ساندیسی
اگه بگی کشور داره نابود میشه بهت میگن ساندیسی
اگه بگی ترامپ یه آدم مریض و زورگوئه بهت میگن ساندیسی
اگه بگی بعضی از مردم هم در گرانی ها مقصرن بهت میگن ساندیسی
اگه بگی آمریکا و عربستان و اسرائیل که ایران رو متهم میکنن خودشون از بزرگترین حامیان تروریسم هستند باز بهت میگن ساندیسی
قبلا هم گفتم چنانچه محصولی به اسم ساندیس در این کشور تولید نشده بود اینها هیچ جواب قانع کننده ای برای منتقدین و مخالفین شون نداشتند!
در واقع استراتژی این افراد تخریب شخصیت و تاکتیک شون هم لیبل و برچسب زدن به دیگرانه

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
دوستان نظرتون درباره یورو چیه نسبت به دلار رشد میکنه؟

وضعیت منطقه یورو خیلی خرابه. نرخ تبادل یورو/دلار قابل پیش بینی نیست. مخصوصا با قضیه برگزیت و ایتالیا ... اما به نظر شخصی من، در طول چند سال آینده، یورو و دلار تقریبا به برابری میرسند

پ.ن: دلار هم 12500 شد:general108:

mehdi_2006

Registered User
لایک‌ها
34
وضعیت منطقه یورو خیلی خرابه. نرخ تبادل یورو/دلار قابل پیش بینی نیست. مخصوصا با قضیه برگزیت و ایتالیا ... اما به نظر شخصی من، در طول چند سال آینده، یورو و دلار تقریبا به برابری میرسند

پ.ن: دلار هم 12500 شد:general108:
فکر کردم برعکس میشه. کلا انگار من هوش اقتصادی ندارم !مثل اینکه سال 2001 به 83 صدم دلار هم رسیده.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
اخبار میگفت دلار بازار غیر رسمی وارد کانال 11000 شده. راسته؟ پایین تر هم میاد؟

--

جالبه برچسب زنها میان میگن بهمون برچسب میزنن. کسی جرات نداشت حرف خلاف میلشون بزنه انواع برچسبها رو بهش می چسبوندن.

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
اخبار میگفت دلار بازار غیر رسمی وارد کانال 11000 شده. راسته؟ پایین تر هم میاد؟

زیره 12 نشد، صرافی بانک ملی قیمت فروش 11900 زد که مردم هجوم بردن به صرافی ملی برای خرید که صرافی ملی هم گفت ارز نداریم و بعد از کمتر از یک ساعت نرخ رو از سایتش حذف کرد.

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
فکر کردم برعکس میشه. کلا انگار من هوش اقتصادی ندارم !مثل اینکه سال 2001 به 83 صدم دلار هم رسیده.

منم هوش اقتصادی ندارم. همینطوری حدس خودم رو گفتم:general704:. من سال 83 اون موقعی که یورو 655 تومن بود و دلار 806 تومن، مقدار زیادی یورو فروختم و تبدیل به دلار کردم:general503::D

یورو اولش با ارزش تقریبا برابر دلار شروع شد، اگر اشتباه نکنم تا یک سال رشد کرد، بعدش سقوط کرد و به زیر یک دلار رسید. اولین باری که اسکناس های یورو به ایران رسید، ارزشش زیر یک دلار بود. بعد تا 1.6 دلار هم بالا رفت. همون موقع بانک مرکزی ایران نصف ذخیره ارزی دلاریش رو تبدیل به یورو کرد:general509::D. بعد دوباره پایین امد تا الان که 1.13 دلاره

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
منم هوش اقتصادی ندارم. همینطوری حدس خودم رو گفتم:general704:. من سال 83 اون موقعی که یورو 655 تومن بود و دلار 806 تومن، مقدار زیادی یورو فروختم و تبدیل به دلار کردم:general503::D

یورو اولش با ارزش تقریبا برابر دلار شروع شد، اگر اشتباه نکنم تا یک سال رشد کرد، بعدش سقوط کرد و به زیر یک دلار رسید. اولین باری که اسکناس های یورو به ایران رسید، ارزشش زیر یک دلار بود. بعد تا 1.6 دلار هم بالا رفت. همون موقع بانک مرکزی ایران نصف ذخیره ارزی دلاریش رو تبدیل به یورو کرد:general509::D. بعد دوباره پایین امد تا الان که 1.13 دلاره

پیش بینیت برای آینده دلار و نسبتش با یورو چیه ؟

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
من الان هیچ نظری ندارم. نمیدونم داره چه اتفاقی میفته .... اما خودم فردا صبح هرچی بتونم میخرم:D. ریسک شخصیه
الان بهترین منبع برای خرید اسکناس چیه؟

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
دوستان امروز قیمت کاهشی بوده یا افزایشی؟
ابتدا کاهش و بعد افزایش
فروش انجام نمیشود. صراف ها فقط خرید دارن. بانک ها هم با اشتاق خاصی در حال خرید ارز هستند

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
دوستان متوجه افزایش قیمت یورو نسبت به دلار شدید ؟

کسی پیش بینی یا نظری در مورد آینده یورو و نسبتش با دلار با توجه به سیاست های دولت داره ؟

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
قیمت دلار رو ثابت نگه داشتن بگن دیدید 13 آبان هم اومد و رفت قیمت دلار بالا نرفت دیدید تحریم ها اثری نداره دلار رو شده باشه میارن روی 8 هزار تومن بگن دلار رو ارزون کردیم قضیه پرایده که زمان احمدی نژاد 10 تومن بود یدفعه شد 28 میلیون بعد اوردنش روی 20 میلیون که بگن اره ارزونش کردیم براتون

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
الان بهترین منبع برای خرید اسکناس چیه؟
اگر آشنا دارید که بهترین منبع اونه:D، اگر آشنا ندارید ولی تجربه کافی دارید که ارز تقلبی رو تشخیص بدید، از صرافی های کمتر معتبری که مدارک نمیگیرن خرید کنید(مخصوصا توی شهرستان ها زیادن)

ببین یورو یک مشکل بزرگ داره که هر چند وقت یکبار به اشکال مختف بروز میکنه. مشکلش هم اینه که اتحادیه اروپا، یک ملت نیست:(. بنابراین وقتی که با هم تضاد منافع پیدا میکنند، هر کسی ساز خودش رو میزنه و این به ضرر یورو میشه ... از سال 2008 به اینور یک جنگ جهانی کامل در دنیا در جریانه. فقط فرقش با دو تا جنگ قبلی اینه که دیگه نمیتونن با اسلحه با هم بجنگن، الان با اقتصاد با هم میجنگن:D.

مثل دو جنگ گذشته، طبق معمول، امریکا به عنوان اولین پیروز جنگ از بحران خودساخته بیرون اومد. طبق معمول، آلمان یک طرف جنگه. طبق معمول انگلیس از اروپا جدا شد و به امریکا چسبید:D. طبق معمول روسیه داره یکی به نعل میزنه و یکی به میخ، تا زمانی که مجبورش کنن وارد جنگ بشه. طبق معمول ژاپن تا نزنن لهش کنن مقاومت میکنه:D. فقط تکلیف قدرت جدید که چین باشه، معلوم نیست

همه اینا رو گفتم که بگم، من در بلند مدت آینده خوبی برای ارز مشترک یورو، متصور نیستم

بالا