برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
Paxum که نمیدونم چیه. اما پی پال رو نفروش. هرچی هم احتیاط کنی، آخرش شر میشه. جنس بخر بده یکی برات بفروشه:general509:
از چه لحاظ شر میشه؟
چون خرید جنس هم مشکلات خودش رو دارد همین تعداد افراد مختلف که خرید انجام میدن زیاد بشه مشکلاتش هم زیاد میشه, یک نمونه مثلا خرید با استفاده از حساب بانکی هک شده. میانگین خرید فکر کنم حدود 50-100 دلار باشه, یعنی با 50-100 نفر باید سر کار داشت برای $5000 که از حوصله من خارج هست

بیرحم. بگو میخری چیکارشون کنی، منم همون کار رو بکنم:general503::general503::general704::general709::p:D
معمولا برای خرید سرور, هاستینگ, دومین, نرم افزار اورجینال, بازی ... و این چیزها بکار میرود. یک سایت باید مثل payment24 بزنیم خیال خودمون رو راحت کنیم :D

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,614
چه خبرتونه !!!!!o_O
کسی دلار خریده سود کرده نوش جونش، به شما چه ربطی داره. دلار خریدن از جیب شما بردن؟ الان من نخریدم پشکل سرمایه ای که داشتم کمتر نصف شده، شما جبرانش می کنید؟ با 5 میلیون می تونستم لپ تاپ و دوربین و موبایل بخرم اما نخریدم الان باید با 15 میلیون اونا رو خرید. الان این 10 میلیون رو شما میدین؟:general710:

دوست عزیز چرا رسیدگی نمیکنید خوب ؟
چرا به کسانی که میان به ما میگن وطن فروش و ... کاری ندارید؟
مگه دزدی کردیم که ارز خریدیم ؟ مگه از مال کسی برداشت کردیم ؟
بله. باید خونه می خریدید 100 درصد میرفت بالا یا ماشین می خریدید 2 برابر می شد. اشکال نداشت

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
دوستان یه بار هم لطفا به این زبون بسته بگید استاد که اینقدر حرص نخوره:D
@khunires
مدیریت محترم بفرمایند بنده چه صحبتی با این بشر داشتم که اینجوری داره جواب میده
دو ماه پیش اینجا رو گذاشته بود روی سرش که ایران دوماه بعد میشه ونزوئلا و شما نمی تونی دو ماه بعد غذا هم برای خوردن پیدا کنی
اون موقع هم اینجوری حرف میزد که ما گفتیم شاید از اینده خبر داره خیلی با حرارت و تاکید داره میگه
الانم بفرمایید ما به ایشون چکار کردیم که اینجوری داره صحبت می کنه
وقتی شما هیچ واکنشی نشون نمیدی
ماهم جوابشو نمیدیم
دائم پر روتر میشه و خیال می کنه چه خبره

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
چه خبرتونه !!!!!o_O
کسی دلار خریده سود کرده نوش جونش، به شما چه ربطی داره. دلار خریدن از جیب شما بردن؟ الان من نخریدم پشکل سرمایه ای که داشتم کمتر نصف شده، شما جبرانش می کنید؟ با 5 میلیون می تونستم لپ تاپ و دوربین و موبایل بخرم اما نخریدم الان باید با 15 میلیون اونا رو خرید. الان این 10 میلیون رو شما میدین؟:general710:
اینو بهش میگن از اب گل الود ماهی گرفتن! همونطور که دم انتخابات یک عده میگفتن دوره قبل نوسان قیمت دلار بوده و فلانقدر رفته بالا. الانم به هوای سود چند برابری دلار خریدن ولی اینبار دستشون خونده شده و تا وقتی بیشتر سرمایه دلاریشون رو نفروشن قیمتش بالا نمیره

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,614
8 سال پیش با 35 میلیون تومن میشد مزدا 3 گرفت. با 85 میلیون می شد bmw 325 مدل 2009 یا تویویا پرادو 2010 گرفت
به اینا باشه پول تون رو سرمایه گذاری نمی کردید (دلار یا سکه نمی خریدید)، نگه می داشتید تا امسال بجای مزدا 3 و bmw 325 پراید و دنا می خریدید|:
اگه سال 89 پول یه مزدا 3 (35 میلیون تومن) رو میزاشتید بانک با سود 20 درصد امروز پولتون میشد 91 میلیون تومن، می تونستید باهاش پارس تندر بخرید. الان مزدا 3 بالای 270 میلیون تومنِ
اما اگه سکه می خریدید اون موقع 97 سکه می تونستید بخرید. الان با پول 97 سکه (340 میلیون) می تونستید هیوندای النترا 2018 یا رنو کولئوس 2018 بگیرید یا یه مزدا 3 + یه پارس تندر
bmw 325 مدل 2010 هم الان 300 میلیون تومنِ

5114935.jpg

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
جالبه، اونی که بقیه رو بی ادب خطاب می کنه خودش انواع و اقسام توهین ها رو به همه انجام میده.

Last edited:

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
بله. باید خونه می خریدید 100 درصد میرفت بالا یا ماشین می خریدید 2 برابر می شد. اشکال نداشت
کاملا درسته
اونا که ملک و خونه و ماشین خریدن نجومی سود کردن
دلار در یه مقطع کوتاهی بسیار سود ده شد همون موقع که رفت رو مرز 19 و 20 یه سری که وارد بودن و عقل اقتصادی داشتن سریع روی 19 و 20 فروختن و بار خودشونو بستن و به قول معروف سود نجومی کردن
یه سری هم که اینجا چند تاشون دارن نمک پرانی میکنن طمع کردن و پیش خودشون گفتن دلارهامون رو نگه داریم تا بشه 50 تومان ولی این طمع باعث شد بدجور ضرر بدن و حالا هم اعصاب هاشون داغونه و به این و اون میپرن
قضاوت با دوستان اگه حرفم ناحق هست بگین

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
8 سال پیش با 35 میلیون تومن میشد مزدا 3 گرفت. با 85 میلیون می شد bmw 325 مدل 2009 یا تویویا پرادو 2010 گرفت
شما که خودت تو کار کریپتوکورنسی و بیتکوین هستی که دیگه باید بدونی هرچی رو مردم استقبال کنن نابود میشه. همین بیتکوین که حتی تی وی هم اعلام کرد 37 درصد کاهش ارزش داشته و تحلیلگرای اینجا میگفتن کار نهنگ و .. هست. اگه مردم بجای دلار و سکه، زمین و ماشین میخریدن، دلار کمیاب نمیشد ولی ظاهرا نقد رو ترجیح دادن چون اغلبشون سفرهای خارج هم زیاد میرن.

Last edited:

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
بابا اگه حرف یا تحلیلی درباره نوسانات دلار و سایر ارز ها و نحوه سرمایه گذاری(چه خرید چه فروش) دارید بیاید بگید، اگه ندارید برید پی کارتون دیگه. این مسخره بازیا چیه. مگه کودکستانه

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
انهدام شبکه مفسدان ارز دولتی توسط وزارت اطلاعات: ۱۱ نفر بازداشت شدند
این شبکه معادل ۴ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان ارز دولتی را به بهانه واردات کالاهای ضروری مردم از کشور خارج و در برخی از کشورها سرمایه‌گذاری کرده اند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان در دام افتادند.
این شبکه ارز را با استفاده از کارت‌های بازرگانی شرکت‌های صوری و با جعل پیش‌فاکتور برای ثبت سفارش واردات کالاهای ضروری و همچنین با پرداخت رشوه از بانک‌های مختلف دریافت کرده است و با عدم انجام تعهدات ارزی و استفاده از ترفندهای مختلف، مانع از اجرای اقدامات قانونی بانک‌ها در پیگیری اعتبارات ارزی شدند.
وزارت اطلاعات به عموم مردم توصیه می‌کند موارد سوء استفاده مالی به‌ویژه در حوزه ارز دولتی را از طریق تلفن 113 به ادارات کل اطلاعات استان خود اطلاع دهند تا با اقدام به‌موقع از گسترش آثار سوء اقدامات مجرمانه جلوگیری شود.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
درخواست بودجه ۵۵ میلیارد تومانی ! توسط بانک مرکزی ، به منظور مهندسی و کنترل سایتها و کانالهای ویژه اعلام نرخ ارز ، طلا و سکه در فضای مجازی !!!

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,543
از چه لحاظ شر میشه؟
اکسچنج توی پی پال قانونا ممنوعه دیگه. کافیه که پی پال به این موضوع شک کنه. مثلا کسی که شما بهش میفروشی، عینا مبالغ رو به حساب دیگری منتقل کنه.مثلا 1000 دلار به قیمت 11300 از شما بخره و به یه نفر دیگه 11500 بفروشه. پی پال دیر یا زود می فهمه که اینجا اکسچنج انجام شده و مبدا هم حساب شماست. تازه اگر در این زنجیره انتقالات، چند تا حساب مشکل دار و مدارک جعلی و اینا هم باشه، حساب شما هم زیر علامت سوال میره
میشه پی پال رو به کسی فروخت که مستقیم به حساب بانکیش برداشت بزنه. مثل دانشجوهای ایرانی که توی امریکا و اروپا درس میخونن. اما اینا مبالغشون زیاد نیست و حواله مستقیم رو ترجیح میدن
چون خرید جنس هم مشکلات خودش رو دارد همین تعداد افراد مختلف که خرید انجام میدن زیاد بشه مشکلاتش هم زیاد میشه, یک نمونه مثلا خرید با استفاده از حساب بانکی هک شده. میانگین خرید فکر کنم حدود 50-100 دلار باشه, یعنی با 50-100 نفر باید سر کار داشت برای $5000 که از حوصله من خارج هست
نه. منظور من این نبود که سفارش پرداخت ریز بگیری. منظورم این بود که یه همکار توی ایران پیدا کنی، یک جنس خاص رو شما وارد کنی و اون بفروشه. برای 4-5 هزار تا این کار زیاد سخت نیست. قطعات یدکی ماشین های کره ای. قطعات الکترونیک و از این چیزها
معمولا برای خرید سرور, هاستینگ, دومین, نرم افزار اورجینال, بازی ... و این چیزها بکار میرود. یک سایت باید مثل payment24 بزنیم خیال خودمون رو راحت کنیم :D
معمولا بله. اما خودت که بهتر میدونی، بحث جابجایی پول که وسط میاد، دروغگو زیاده:D. من با تمام احتیاط هایی که میکنم و مو رو از ماست میکشم، اما نزدیک بود توی یه جریان خرید اقلام تحریمی بیفتم. خدا رو شکر که نفرین اینایی که دلار ندارن پشت سرم بود، وگرنه گیر می افتادم:D:D
اداره یه سایت مثل پیمنت 24 حوصله میخواد. من به هرکی گفتم استقبال نکرد:D. من توی یه صرافی شریک غیر تضامنیم. صرافی ها حق خرید و فروش ارز الکترونیکی ندارن، اما بالاخره اسمش اعتبار محسوب میشه. اگر شما کسی رو داری که کل کار رو اداره کنه و مسئولیتش به عهده خودش باشه، می تونیم بزنیم. دفتر خالی هم داریم

Last edited:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,543
متاسفم برای خودم که وقت گذاشتم و برای شما این همه نوشتم ...

وقتتو برای اینا تلف نکن. من یه دوستی دارم در اینطور مواقع میگه واگذارشون کن به دست طبیعت:D. دنیا با کسی تعارف نداره. کسانی که غیر منطقی فکر میکنند رو به بدترین شکل تنبیه میکنه:general406:

پست هایی هم که من لینک دادم پاک شد، بدون اینکه نویسنده اش بن بشه ... این نشون میده که اگر بخوایم در این تاپیک فعالیت کنیم، باید اینا رو تحمل کنیم:D... من بشخصه مشکلی ندارم. حتی ته دلم خوشحال هم میشم که اینجوری جلز و ولز میکنن:general509::general404: کسی که دشمن منه، با تمام وجودش ناراحته. دیگه از خدا چی میخوام:D:D

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,675
وقتتو برای اینا تلف نکن. من یه دوستی دارم در اینطور مواقع میگه واگذارشون کن به دست طبیعت:D. دنیا با کسی تعارف نداره. کسانی که غیر منطقی فکر میکنند رو به بدترین شکل تنبیه میکنه:general406:

پست هایی هم که من لینک دادم پاک شد، بدون اینکه نویسنده اش بن بشه ... این نشون میده که اگر بخوایم در این تاپیک فعالیت کنیم، باید اینا رو تحمل کنیم:D... من بشخصه مشکلی ندارم. حتی ته دلم خوشحال هم میشم که اینجوری جلز و ولز میکنن:general509::general404: کسی که دشمن منه، با تمام وجودش ناراحته. دیگه از خدا چی میخوام:D:D
قرار بود بپرسی ارز به بلیط هواپیما تعلق میگره یا نه
پرسیدی؟ :oops:

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
قرار بود بپرسی ارز به بلیط هواپیما تعلق میگره یا نه
پرسیدی؟ :oops:
ارز به خود بلیط تعلق نمیگیره و برای مسافرت تعلق میگیره که تو همون فرودگاه با بررسی مدارک بهتون میدن سفرهای کوتاه 500 و بقیه 1000 یورو

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
قیمت سکه، طلا و ارز در آخرین روز ۲۰۱۸
57680197.jpg

امروز در پی افزایش قیمت طلای جهانی، قیمت طلا و سکه در ایران هم تا حدودی افزایشی شد. در همین حال نرخ خرید دلار و یورو در بانک‌ها و قیمت انواع ارز در صرافی‌ها نسبت به دیروز بالاتر بود.

به گزارش ایسنا، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (تا ساعت ۱۸ دوشنبه) با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی نسبت به دیروز به سه میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۳۴۱ هزار تومان قیمت داشت که نسبت به دیروز ۸۶۰۰ تومان افزایش قیمت داشت.

امروز قیمت سکه طرح قدیم نیز با افزایش ۵۰ هزار تومانی معادل سه میلیون و ۵۵۰ هزار تومان داد و ستد شد. این در حالی است که قیمت نیم‌سکه یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان بیشتر از دیروز)، ربع سکه یک میلیون و ۱۷۰ هزار تومان (بدون تغییر) و سکه گرمی ۶۶۰ هزار تومان (۱۰ هزار تومان گران‌تر از دیروز) بوده است.

همچنین در بازارهای جهانی، آخرین قیمت هر اونس طلای جهانی به ۱۲۸۳ دلار و ۶۰ سنت (۲ دلار و ۶۰ سنت گران‌تر از دیروز) رسیده است.

بانک‌ها دلار را چند می‌خرند؟

امروز همچنین نرخ خرید دلار در بانک‌ها (تا ساعت ۱۴) نسبت به روز گذشته با اندکی افزایش همراه شد. بانک‌ها از تابستان امسال و پس از ابلاغ سیاست‌های ارزی جدید بانک مرکزی مجاز شدند تا نسبت به خرید ارزهای خارجی مردم اقدام کنند که در ابتدا نرخ خرید ارز در بانک‌ها تفاوت چشم‌گیری با بازار آزاد داشت و کم‌تر کسی برای فروش ارز خود به بانک‌ها مراجعه می‌کرد، ولی به تدریج با کاهش نرخ ارز در بازار آزاد و افزایش نرخ خرید ارز در بانک‌ها، این دو نرخ به هم نزدیک شد. در همین راستا، بانک‌ها امروز (۱۰ دی) هر دلار آمریکا را با افزایش ۲۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته، حدود ۱۰ هزار و ۷۰۰ تومان می‌خریدند و هر یورو نیز به قیمت ۱۲ هزار و ۲۲۶ تومان (۲۰۰ تومان گران‌تر از دیروز) از مردم خریداری می‌شد. امروز قیمت خرید هر پوند در شعب ارزی بانک‌ها نیز ۱۳ هزار و ۵۷۹ تومان (۲۲۰ تومان بیش‌تر از دیروز) بود.

شعب ارزی برخی بانک‌ها عامل ارز مسافرتی نیز می‌توانند درصورت تکمیل بودن مدارک مسافران، تا سقف ۵۰۰ یورو برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو برای سایر کشورها پرداخت کنند. بر همین اساس، امروز نرخ فروش ارز مسافرتی به مسافران در شعب ارزی بانک‌های عامل بدون احتساب کارمزد ۱۲ هزار و ۵۸۴ تومان بود که با احتساب کارمزد بانک مرکزی و بانک عامل به حدود ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان (۲۰۰ تومان بیش‌تر از دیروز) می‌رسید. طبق اعلام صرافی‌ها همچنین امروز هر لیر ترکیه ۲۱۲۰ تومان (۲۰ تومان بیش‌تر)، درهم امارات ۲۹۹۰ تومان (۴۰ تومان بیش‌تر) و پوند انگلستان ۱۴ هزار و ۵۰ تومان (۵۰ تومان بیش‌تر از دیروز) معامله می‌شد.

https://www.isna.ir/news/97101005554/قیمت-سکه-طلا-و-ارز-در-آخرین-روز-۲۰۱۸

بالا