برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

leily_17

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
82
اخه تجربه نشون داده پول تو بانک موندن به امید سود بانکی یعنی از دست دادن ارزش سرمایه ات البته تو ایران:(

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
اخه تجربه نشون داده پول تو بانک موندن به امید سود بانکی یعنی از دست دادن ارزش سرمایه ات البته تو ایران:(

اگر بیشتر از هزینه هاتون درآمد دارید و در آینده نزدیک به این پول نیاز ندارید میتونید با خرید اقلام سرمایه ای ارزش پولتون رو حفظ کنید فقط حفظ ارزش هست و نه سود بردن ! از این بازار هیچ انتظاری نمیشه داشت

بنظرم بازار دلار بازار مناسبی نیست چرا که با دلار چهار و هشت تومنی دولت ، مردم واقعا به مشکل خوردن و فلج شدن حالا شما دلار 15 تومنی رو تصور کنید چه اتفاقی میوفته !

سیاست های اقتصاد مقاومتی هم در صعودی شدن دلار نقس اساسی داره

پراید چهل تومنی در کنار حقوق یک میلیونی قشر کارگر !

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
به نظر من الان فرصت خوبی برای خرید هست بخصوص سکه
کانالهای تلگرام چه قیمت دلار یا سکه هر چی میزنه یکم ببرینش بالا تا برا خرید اونو در نظر داشته باشید

الان دلار کانال تلگرام میزنه ۱۱۹۰۰ بازار ۱۲۲۰۰ در نطر بگیرید
یا سکه ۴۲۵۰ زده امروز ۴۳۰۰ در نظر داشته باشید

در مورد قیمت بنظر من با توجه به نقدینگی که خواه ناخواه بدلیل حقوق . پاداش . عیدی کارکنان و فروش کاسبها و گردش بالا ایجاد میشه و افزایش تقاصا در تمام گروههای کالایی و بالطبع افزایش نقدینگی و افزایش تقاضا برای ارز خارجی ارز و طلا بالا میره

مبهم بودن تایید fatf va cft با توجه به اینکه اینها از امروز میگن اینستکس با اون لوایح نباید شرط و شروط گذاشته باشه شک بر رد لوایح و میبره با توجه به عبور کم کم از ۲۲بهمن و عبور از چهل سالگی میبره بالا

من پیش بینی برای سکه در ۲۰ اسفند به بعد ۴۹۰۰_۵۱۰۰ هست یعنی برای یک ماه دیگه
و الان رو فرصت خوبی برای خرید میدونم
و خرید پله ای یعنی اگر کسی ۳۰تا میخاد بخره ۱۰ تا الان بخره . اگه ثابت موند ۱۰ تا پسفردا و با ریزش جزیی در حد ۱۰۰تومن هم باز بخره و اینجوری خرید کنه

اینکه میگم چون سکه از اونطرف اونس دیگه کاهش پیدا میکنه و رو به افزایش هست تقریبا
و دلار هم از اینطرف زیر ۱۱۵۰۰ نمیاد

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
قیمت طلا، سکه و ارز در ۱۶ بهمن‌ماه
57751760.jpg

جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز در سه‌شنبه ۱۶ بهمن ماه را در این خبر بخوانید.

به گزارش ایسنا، در زمان انتشار این گزارش قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۲۴۳ هزار تومان (۴۳ هزار تومان افزایش) و تمام سکه طرح قدیم چهار میلیون و ۱۰۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز) است.

همچنین نیم سکه به قیمت دو میلیون و ۲۴۰ هزار تومان (۱۰ هزار تومان کاهش)، ربع سکه یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان افزایش) و سکه یک گرمی ۷۷۰ هزار تومان (۱۵ هزار تومان افزایش) عرضه می‌شود.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۷۱ هزار و ۸۹۹ تومان (۶۰۰۰ تومان افزایش) و هر اونس طلای جهانی نیز ۱۳۱۵.۲۰ دلار (۳.۲۰ دلار افزایش) است.

از بازار ارز چه خبر؟

اما امروز (۱۶ بهمن) بانک‌ها هر دلار آمریکا را ۱۱ هزار و ۲۳۳ تومان، هر یورو را ۱۲ هزار و ۸۵۵ تومان و هر پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۸۵۵ تومان خریداری کردند.

همچنین شعب ارزی بانک‌های عامل ارز مسافرتی در صورت تکمیل بودن مدارک مسافران تا سقف ۵۰۰ یورو برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع و تا سقف هزار یورو برای سایر کشورها پرداخت می‌کنند که نرخ ارز مسافرتی برای امروز بدون احتساب کارمزد، ۱۳ هزار و ۳۶۵ تومان بود که با احتساب کارمزد به حدود ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان رسید.

همچنین قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی‌های بانک‌ها عصر امروز ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۱ هزار و ۷۵۰ تومان بود. این صرافی‌ها یورو را نیز به قیمت ۱۳ هزار و ۶۵۰ تومان خریداری کرده و با نرخ ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان فروختند.

انتهای پیام

https://www.isna.ir/news/97111609182/قیمت-طلا-سکه-و-ارز-در-۱۶-بهمن-ماه

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
قیمت طلا، سکه و ارز در ۱۶ بهمن‌ماه
57751760.jpg

جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز در سه‌شنبه ۱۶ بهمن ماه را در این خبر بخوانید.

به گزارش ایسنا، در زمان انتشار این گزارش قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۲۴۳ هزار تومان (۴۳ هزار تومان افزایش) و تمام سکه طرح قدیم چهار میلیون و ۱۰۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز) است.

همچنین نیم سکه به قیمت دو میلیون و ۲۴۰ هزار تومان (۱۰ هزار تومان کاهش)، ربع سکه یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان افزایش) و سکه یک گرمی ۷۷۰ هزار تومان (۱۵ هزار تومان افزایش) عرضه می‌شود.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۷۱ هزار و ۸۹۹ تومان (۶۰۰۰ تومان افزایش) و هر اونس طلای جهانی نیز ۱۳۱۵.۲۰ دلار (۳.۲۰ دلار افزایش) است.

از بازار ارز چه خبر؟

اما امروز (۱۶ بهمن) بانک‌ها هر دلار آمریکا را ۱۱ هزار و ۲۳۳ تومان، هر یورو را ۱۲ هزار و ۸۵۵ تومان و هر پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۸۵۵ تومان خریداری کردند.

همچنین شعب ارزی بانک‌های عامل ارز مسافرتی در صورت تکمیل بودن مدارک مسافران تا سقف ۵۰۰ یورو برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع و تا سقف هزار یورو برای سایر کشورها پرداخت می‌کنند که نرخ ارز مسافرتی برای امروز بدون احتساب کارمزد، ۱۳ هزار و ۳۶۵ تومان بود که با احتساب کارمزد به حدود ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان رسید.

همچنین قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی‌های بانک‌ها عصر امروز ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۱ هزار و ۷۵۰ تومان بود. این صرافی‌ها یورو را نیز به قیمت ۱۳ هزار و ۶۵۰ تومان خریداری کرده و با نرخ ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان فروختند.

انتهای پیام

https://www.isna.ir/news/97111609182/قیمت-طلا-سکه-و-ارز-در-۱۶-بهمن-ماه
عصری دلار آزاد بالای ۱۲۰۰۰ بسته شد

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Nima_20

Registered User
لایک‌ها
1,174
مثال زنده اش رو در مورد عراق می تونیم ببینیم
وقتی امریکا به افغانستان حمله کرد، تقریبا 1 سال بعدش، ارزش پول افغانستان 500 برابر شد ( حمله به این پر برکتی، هرگز ندیده ملتی:D). قبل از حمله هر افغانی افغانستان 0.5 ریال بود. بعد از حمله 250 ریال شد. الان هم که به 1300 ریال رسیده:general509:
چرا شایعه پراکنی میکنی پیرمرد پرحاشیه :p
افغانستان 3 تا صفر از پولش حذف کرده

afgani.jpg

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
اشتباه عمدی بوده
امروزم بگو

به نظر من هر قیمتی زیر 11500 تومن، حتی برای کوتاه مدت کاملا مناسبه و بدون ریسکه. زیر 14 تومن هم ریسک مناسبی داره برای سرمایه گذاری میان مدت

آخرین قیمت بازار هم اینها بوده

دلار 12200
یورو 13900

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
درخت کریسمس، دخانیات، آدامس، ترقه، دستگاه های تتو، دستگاه های پروتز زیبایی، تجهیزات سونا، لباس پاره و پوره، انواع شمع و وسایل تزئینی، لوازم جشن تولد، غذای سگ و گربه و ...
به طور خلاصه منظور ایشون اینه: "هرچی من استفاده نمیکنم" :D

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
همش هم برای خودم نبود اگه به سایتهای خبری مراجعه کنین متوجه میشین تاکنون چقدر ارز از کشور بدلیل واردات همین کالاهای غیرضروری یا مخرب و سرطان زا مانند دخانیات از کشور وارد شده. نمونش:
خروج بیش از ۳ میلیون دلار ارز از کشور برای واردات آدامس
خب عزیز این که نمیشه. الآن منم میگم پارچه چادر سیاه رو هم با دلار 50 تومنی وارد کنن پس. یا پارچه چفیه رو با دلار 50 تومنی وارد کنن... این که نشد حرف آخه هرکی بگه هرچی من لازم ندارم رو با دلار 50 تومنی وارد کنید هرچی من لازم دارم رو سوبسید بدید.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
من پستامو حذف کردم شمام میخای بحث نباشه میتونی حذف کنی!

دلار همچنان در کانال 12:

نرخ خرید صرافی بانک ملی: 11700

نرخ دلار صرافی آزاد در تهران: 12500
در اصفهان: 12430
در شیراز: 12270

Last edited:

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
دوست عزیز چرا به مسائل اینقدر سطحی نگاه میکنین
یعنی این درست که اون چه خودمون نیاز داریم بشه اساسی و اون که نیاز نداریم غیر اساسی یعنی واقعا طرز فکر شما این
پروتز زیبایی واقعا برای ماها زیبایی ولی اون بچه ای که صورت یا جای دیگه قطع شده یا سوخت هم زیبایی
جشن تولد چند سالی یکبار ی بنده خدایی برای دل خوشی بچه ش بخواد بگیره زیاده ،جشن ٢٢ بهمن و چهارشنبه سوری چی
درخت کریسمس برای دوستان مسیحی اساسی نیست غیر ضروری
نمیشه که آنچه خودمون نیاز داریم اساسی بشه بقیه غیر اساسی
مسواک و خمیر دندان در کشوری که بیمه درست ی ندارن اساسی یا غیر ضروری که واردات ش ممنوع شده
مگر همین الان دلار چند نرخی نداریم
دولتی ،جهانگیری ، نیمایی ، آزاد صرافی ، قاچاقچی
برنج با نرخ دولتی خرید با نرخ جهانگیری می‌فروشند
آهن با نرخ جهانگیری وارد کرده با نرخ نیمایی می‌فروشند
از این قبیل خیلی ، اینها مردم عادی نیستن ها ، جزو خاص ها
گوشی موبایل با نرخ دولتی وارد کرده آزاد می‌فروشند
ارز گرفته گوشی وارد کن لوازم خانه وارد کرده
یعنی ی مریض که مجبور بره باید با نرخ آزاد بره
ی دارو نیاز داره باید با چه نرخ بخره
مشکل اصلی اینه که دزد به فکر مردم نیست
اگر دلار ده نرخی هم بشه بازم برای مردم عادی فرقی نمیکنه
چون باز هم می‌دزد
اختلاف طبقاتی واقعا بین مردم عادی جامعه بیشتر یا بین آقایان
ثروت باد آورده و یک شب دست مردم
شما واقعا فکر میکنین سی اس ت های کلی ن ظ ا م رو چه کسی تعیین می‌کنه اصلا به فکر مردم هم هست
چی کسی میگه آمریکا و اروپا دشمن بعد نوه خودش تو بهترین بیمارستان های لندن به دنیا میاد ، اقتصاد مقاومتی یعنی این ، این همه دو تابعیتی داریم
بجای اینکه دخیل امام رضا بشن با پول مردم تو بهترین بیمارستان مغز و اعصاب آلمان می خوابن بعد به مردم میگن برین انشاءالله شفا پیدا میکنین
ماشین خارجی سواری بشه بعد بگه از تولید داخل حمایت کنین
مردم تو صف مرغ و گوشت باشند بعد یخچال های خانه خودشون رو یکی دیگه پر می‌کنه و میره اصلا نمیدونه مرغ کیلویی چند ، گوشت اصلا هست تو بازار یا نه
بحث اصلی این که اساسا چرا باید به این وضع برسیم که ارزش پول ملی اینقدر سقوط کند ، روند نزولی پول رو ببینین شرایط روحی ، شادی ، امید به زندگی، از کی شروع شده ، اینقدر جدا و بد باشیم از دنیا که مارو تحریم کنن ، اگر به فکر مردم هستین ، اگر واقعا مردم مهم چرا داخل هزینه نمیکنیم
بجای اینکه به دلار گیر بدیم به ریال برسیم
اینقدر با دنیا سر ناسازگاری و جنگ نگذاریم
در امور دیگر کشورها دخالت نکنیم
فضای بسته ایجاد کردیم تا یکی هم از اختلاس آگاهی بده بازداشت بشه
اگر آزادی مطبوعات داشتیم کلی از این دزدی ها رسانه ای میشد چه بسا جلوش گرفته بشه نه اینکه مختلس و دزد آزاد باشه بعد اون خبرنگار بازداشت بشه این درست
اینقدر رانت و زمینه اختلاس ایجاد کردیم و از خودمون گذاشتیم سرکار که نمی‌تونیم جلوی دزدی رو بگیریم چون خودمون هم دزد هستیم و همه با هم مشغولیم اصلا این وسط مردم چه نقشی دارن فقط خودمون مهم هستیم
بله
ظاهراً دوستان سرکار هم نمیرن یکسره جواب پست ها رو میدن یا که کلا کارشون جواب دادن باشه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
دوست عزیز چرا به مسائل اینقدر سطحی نگاه میکنین
یعنی این درست که اون چه خودمون نیاز داریم بشه اساسی و اون که نیاز نداریم غیر اساسی یعنی واقعا طرز فکر شما این
جشن تولد چند سالی یکبار ی بنده خدایی برای دل خوشی بچه ش بخواد بگیره زیاده
درخت کریسمس برای دوستان مسیحی اساسی نیست غیر ضروری
نمیشه که آنچه خودمون نیاز داریم اساسی بشه بقیه غیر اساسی
Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
شما اول مشخص کن با خودت چند چندی از یکسو به کلی افراد کم درامد توهین میکنی و میگی برای گوشت س. تو صف وایمیستن حالا میگی هرچی برای خودمون نیاز نداریم میشه غیراساسی. قبلا هم مردم با همین امکانات اینجا تولد و سایر مراسم رو برگزار میکردن و کمبودی نیست که بخاد وارد بشه. درضمن اون .. زیبایی که مثال زدم مشخصه منظورم و با وسایل مورد نیاز بیمارا فرق داره و یا باید فقط برای استفاده اونها وارد بشه!
دقت کردم نوشته آیفون 7 با ایفون 7 همه مردم رو در صف منجمد نشون دادن هم هنر است!
پیشنهاد میکنم اینقدر بحث راه نندازین که مدیرا مجبور نباشن کلی پست رو حذف کنن یا عده ای رو بن کنن

یعنی واقعا گوشت سگ تو صف وایستی بعد یک هفته با ثبت نام و کارت ملی کیلویی 36 هزار تومان بدن دستت چی دارین بگین

Last edited:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
مشکلات همه حل شد قراره 4 ماه همه چی درست بشه :general306: جوش نزنید یک عده کارشون روشن نگه داشتن تنور گوشاشونم با شمع پر کردن :general406:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
قیمت دلار و یورو صرافی در آخرین روز کاری هفته:

دلار : 12150
یورو : 13800

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
من به عنوان یک آدم بی طرف که همیشه طرفدار حق بودم تا دنبال شخص و یا گروه، به مدیریت این بخش حق میدم، چون اینجا بعضی ها دیگه خیلی احساس خود شاخ پنداری و یا خود شیفتگی پیدا کردند و احساس میکنن هرکاری دلشون خواست باید انجام بدن کسی هم کاری به کارشون نداشته باشه...

به خدا الان که مثلا دلار رو 11900-12ت میچرخه، شما پست بذار دلار همین الان 12500ت سبزه میدون مثلا، پستت رو لایک میکنند :D:D:D بعد هم پیام میذارن که: نه به خدااا مگه ما بدمون میاد دلار بیاد پایین؟؟ بابا مثل یک مرد بگو من مخالف نزام مخالف ایکس مخالف ایگرگ هستم دوست دارم دلار بشه 50ت که هم خودم حال کنم و هم دیگران بدبخت بشن، چرا دیگه صغرا کبری میبافید.. یکم کپسول داشته باشید..

حالا درسته جناب مظفر خان هم کمی ترول میکنه اما حوصله ش رو تحسین میکنم که از پس بعضی ها خووب بر اومده :general105::general304::general304:

دلار تا 100ت میاد پایین، مثل بنز غیب میشن، تا 100ت میره بالا چپ و راست قیمت اعلام میکنند، من کاری ندارم که دلار اسمی اومده پایین و یا زورکی و یا هرچی.. اما وقتی هم از 19 میشه 10 نترس و بیا اعلام کن:general210:

به ایکس میگن ساندیسی اشکال نداره، اما اگر همون ایکس بهشون بگه محتکر و نامرد ناراحت میشن.. جفتش در چنین فضایی قابل قبول نیست، حالا چه راست باشه چه دروغ...

جالبه 5 نفر پیام های من رو گزارش میکنن که حداقل 2 نفرشون رو آمار دادن بهم و میدونم کی هستند، بعد همونا شاکی هستند که چرا پستشون مثل دخترا گزارش میشه :general304::general304::general304:

واللا یه آدم سالمی بیاد تو این تاپیک روانی میشه، چه برسه به ما که از قبل روانی بودیم خخخخخخ

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
من به عنوان یک آدم بی طرف که همیشه طرفدار حق بودم تا دنبال شخص و یا گروه، به مدیریت این بخش حق میدم، چون اینجا بعضی ها دیگه خیلی احساس خود شاخ پنداری و یا خود شیفتگی پیدا کردند و احساس میکنن هرکاری دلشون خواست باید انجام بدن کسی هم کاری به کارشون نداشته باشه...

به خدا الان که مثلا دلار رو 11900-12ت میچرخه، شما پست بذار دلار همین الان 12500ت سبزه میدون مثلا، پستت رو لایک میکنند :D:D:D بعد هم پیام میذارن که: نه به خدااا مگه ما بدمون میاد دلار بیاد پایین؟؟ بابا مثل یک مرد بگو من مخالف نزام مخالف ایکس مخالف ایگرگ هستم دوست دارم دلار بشه 50ت که هم خودم حال کنم و هم دیگران بدبخت بشن، چرا دیگه صغرا کبری میبافید.. یکم کپسول داشته باشید..

حالا درسته جناب مظفر خان هم کمی ترول میکنه اما حوصله ش رو تحسین میکنم که از پس بعضی ها خووب بر اومده :general105::general304::general304:

دلار تا 100ت میاد پایین، مثل بنز غیب میشن، تا 100ت میره بالا چپ و راست قیمت اعلام میکنند، من کاری ندارم که دلار اسمی اومده پایین و یا زورکی و یا هرچی.. اما وقتی هم از 19 میشه 10 نترس و بیا اعلام کن:general210:

به ایکس میگن ساندیسی اشکال نداره، اما اگر همون ایکس بهشون بگه محتکر و نامرد ناراحت میشن.. جفتش در چنین فضایی قابل قبول نیست، حالا چه راست باشه چه دروغ...

جالبه 5 نفر پیام های من رو گزارش میکنن که حداقل 2 نفرشون رو آمار دادن بهم و میدونم کی هستند، بعد همونا شاکی هستند که چرا پستشون مثل دخترا گزارش میشه :general304::general304::general304:

واللا یه آدم سالمی بیاد تو این تاپیک روانی میشه، چه برسه به ما که از قبل روانی بودیم خخخخخخ
در ازاش یه دسته هم هستن دلار 200 تومن میاد پایین از 12000 میشه 11800 پست میزنن سقوط قیمت دلار. دلار میره به کانال 7000 ، هجوم مردم به صرافی ها برای فروش ارز و... انگار با این کارها ارز میاد پایین

چه کسی دوس داره دلار بشه 50000، تا پراید 150 میلیون تومن؟ درامد به اندازه افزایش قیمت دلار بالا نمیره. قبلا پست زدم سال 89 بی.ام.دبلیو 330 حدود 90 میلیون بوده الان شده چند و این چند سال درامد هم به همون اندازه بالا رفته؟

فقط کسی از بالا رفتن دلار سود میبره که درامد ارزی داشته باشه مثلا ماهی 10000 دلار(به ریال 120 میلیون تومن)، هزینه زندگی ماهی 10 نه 20 میلیون تومن بگیریم، اون از بالا رفتن قیمت دلار سود میکنه.
کسی که ارز داره یه مقدار ثابت مثلا 100000 دلار بعد تبدیل ریال صابون گرونی به تنش مالیده میشه . مثلا خونه ای که قبلا میتونست با 300 میلیون بخره الان باید بابتش 600 میلیون بده. ماسینی که می تونست با 100 میلیون بخره الان باید براش 250 میلیون تومن خرج کنه و...

Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
در ازاش یه دسته هم هستن دلار 200 تومن میاد پایین از 12000 میشه 11800 پست میزنن سقوط قیمت دلار. دلار میره به کانال 7000 ، هجوم مردم به صرافی ها برای فروش ارز و... انگار با این کارها ارز میاد پایین

بله این دست از افراد هم با نیت و هدف خاصی پست میذارن که خب اشتباست، منم تایید نکردم.

چه کسی دوس داره دلار بشه 50000، تا پراید 150 میلیون تومن؟

به قول دوستان 2 دسته:

1. اونایی که درآمد ارزی دارن و خرجشون ریالی هست.

2. مخالفان مصطفی :دی

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
دلار ساعت 12 و نیم 11.850 تومان بود تهران فردوسی ...
یوان نیازداشتم من 1.740 تومان خریدم
کرج هم امروز صرافی ها انقدر شلوغ بود که ترجیح دادم برم تهران بخرم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
بالا